Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) mikromanus válasza Sirandrish (#24797) üzenetére


mikromanus
veterán

A WH a drágább alternatíva. Az immó van ócsóé'. Meg a lamentation. Mellesleg 275 környékén talán már megütik a hasznos szintet. 240? Eh Akkor már legyen tényleg Thundergod! ;]
"Ritka a 3socketes Tyra? Kit érdekel? Ki keresi? Senkit/senki! Mert inkább mindenki Immot vesz, vagy esetleg Raret, ha nem akar statot bukni, és nincs goldja komolyabb Immora."
Immo olcsó - 3 socketes str-es tyralel - > drága. Jó démon dammal -> húb@szki.
Elmennek ezek is mind. Az ár alapján többen is keresik mint amekkora a kínálat. Az immo meg olcsó. A régi 65 milláért vett darabot azt hiszem 3 milláért adtam el. Azért van árnyalatnyi különbség. 175 str-175vitás immó? Ugyan ki keresi? Bűn drága. Akkro biztos nem is jobb. Értem.
Raret meg nem hiszem, hogy vesznek armorban. Egyrészt ritka, másrészt resistben, vagy nem rollolható jellemzőben (pl intes kasztoknak tal rasha) és set bónuszban nem lehet versenyképes a rare. Persze ha tudsz rare armoros userről, akkor megoszthatod velünk. Mér olyat aki nem inferno belépő szintű friss husi. Ami esetleg van rare az craftolt szerintem.

"Az AH-ban egy 3Socketes 150+ STR-es Tyra 40Mnél kezdődik..
Immoba tudod mennyi egy olyan? 350K! És abba még VIT is van + setbonuszt is tud adni..
Akkor miről beszélünk?"

+10-15% démon dam, +3-4% elit dam. Kölyökszöcske vagy te a komoly gyilokhoz ha ezt nem veszed észre :DD

Komoylan milyen változatosségot akarsz te? A chc, vagy AR központú itemek nem eltérőek? Ok. Akkor tényleg minden azonos. A CMWW és archon wizard is ugyanolyan mint a HotA barbi. Egyébként a main stat, chc-chd-as és resist csak kiegészítő/támogató jellemző. Az adott buildet kell támogassa. Ja, hogy szerinted kasztonként két build van? OK, akkro meghunyászkodok, önvizsgálatot tartok és álombasírom magam inkább :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24802) Cyberbeni válasza jjc (#24798) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Plusz:
"Salvaged item information will no longer be displayed in the chat log"

Legalábbis nekem szokott olyan lenni, hogy emiatt kell sokat visszagörgetnem.

(#24803) tPedro_ válasza jjc (#24800) üzenetére


tPedro_
őstag

Na vegre, ideje volt.

"A new section has been added to the friends list called “Players Near You”
Any player who is on your local network will be displayed here (even if they’re not currently your friend)"

Fonok belep, rogton latja, hanyan jatszanak az irodabol munka heleyett. :DDD

(#24804) jjc válasza Cyberbeni (#24802) üzenetére


jjc
aktív tag

nekem ez nem okozott gondot, mert antiszociális vagyok és nem beszélek senkivel.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#24805) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#24780) üzenetére


F-ECT$
titán

Eleve ott kezdődik a baj, hogy chd-chc hajszolásról szól az egész.

Én inkább azt mondanám, hogy dmg, main stat, chc, as, chd hajszolásról. Az lenne az igazi, ha ebből az ötösből csak max 1-2-t tudnál elfogadható szintre fejleszteni (ez azt jelentené, hogy a top cuccokon csak 1-2 ilyen stat lenne), és a többi szinte 0 maradna. Persze ehhez az is kellene, hogy chc-ra épülő gear teljesen máshogy működne, mint egy as-re épülő, de mindkettő hatékony lenne.

Dive ever, work never.

(#24806) Sirandrish válasza mikromanus (#24801) üzenetére


Sirandrish
legenda

A kettőnek köze sincs egymáshoz..ha bitang DPS-t akar valaki akkor WH-t vesz..ha tank abilitást akkor meg Immot..ennyi..WH beltet is kapni már 1-2M-ért olyat ami DPS-be körbehugyozza az IMMOT...viszont LS-es WH nincs..
De ez még mindig egy karakter..a másik 4 meg 95%ban Wh-t hord..

"Egyrészt ritka, másrészt resistben, vagy nem rollolható jellemzőben (pl intes kasztoknak tal rasha) és set bónuszban nem lehet versenyképes a rare. "

TÉNYLEEEEG??? Hát hol az a rengeteg alternatíva?

Az a baj hogy azt hiszed hogy te vagy az okos és a másik X millió player a hülye..pedig hidd el hogy nem így van.
Azt hiszed hogy világmegváltó buildeket és geareket alkotsz pedig nem..1-1 jól összerakott geart vagy buildet te konkrétan feláldozol az "egyediség" oltárán (1 cucc vagy 1 skill cseréjével) és jössz ide verni a melled hogy te már megint mekkora király is vagy.
Van egy jól bejáratott ösvény amin a playerek 95%a igenis halad...aztán jössz te, aki bemegy a kaktuszok közé, majd felkiált hogy "hát engem miért nem követ senkiiii?"

Persze aztán jössz a szokásos arrogáns dumáddal, és próbálod poénosra venni a figurát, ahelyett hogy egyszer az életben elismernéd hogy tévedsz!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24807) mikromanus válasza Sirandrish (#24806) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem tévedek. Én már rinyáltam az "új" legendek bevezetésekor, hogy ezzel kb minden mást kinyírtak. Akkor ugyanígy le lettem hurrdurrkodva. Remélem nem te voltál az! :D
A WH öv tekintetében barbárnál arról feledkezel meg, hogy valamilyen alap leach azért hasznos ha van. Az a kérdés hol vesztesz a legkevesebbet. Fegyveren, övön, vagy azon ha paszívot áldozol be emiatt. WH-n emellett resistet is buksz jó eséllyel. A 70+ resisten felül az immo setbónuszát is akár. De igazad van abban, hogy nem igazán mondható változatosnak az optimális item választás. Ezt nem vitatom, max azt hogy épp az adott sloton egy vagy két opció van (van ahol épp én vélem kevesebbnek a lehetőséget - chest armoron pl). Nem mondok ellent neked valójában, csak nagy a pof@m :DD

edit: de a játékban nincs is sokkal több. Ez ilyen. AR-chc-cd-mainstat ad sebzést (meg az átlagdam ahol lehet), a resistek, armor és life meg védelmet. Leegyszerüsítve ennyi. Max az arányokon lehet módosítgatni. Más változó nem nagyon lehet.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24808) davidsito válasza Sirandrish (#24806) üzenetére


davidsito
tag

Miért kell ilyen támadóan fellépni?
Ha így haladunk, senki sem fogja elmondani a véleményét/gondolatait.
A végén majd itt egyedül .... saját magaddal beszélgetsz :K

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#24809) Gothmog válasza Cyberbeni (#24772) üzenetére


Gothmog
aktív tag

ehp is kéne, nem csak dps

HP-ja és az armorja teljesen rendben van, rezisztből lehetne valóban magasabb értéke. Ugyanakkor monknál nem érdemes szerintem szimplán csak a diabloprogress oldalon kijelzett EHP értéket nézni. Tudtommal (ha nem így van, akkor elnézést), ha egy monk ugyanis nem all rezisztes cuccokból szedi össze az all res döntő többségét, hanem OwE skill és egy bizonyos reziszt típus párosításával, a progress oldal akkor is csak az all res-ből fogja számolni az EHP-ját, és ugyanez igaz arra, ha az armorja nem alapból ér el egy tisztes értéket, hanem a megfelelő (dexet armorhoz toló) passzívval teszi ezt meg.

Konkrét példával élve: egy gyakorlatilag 600 all res (150 all res, + 450 all res jön poison resből a passzívval), 5000 armoros monk (3500 armor alapból és 1500 a dexből a megfelelő passzívval) EHP-ját csupán 150 all res és 3500 armor értékből fogja kiszámítani. Ez meg köszönőviszonyban sem lesz a "valósággal".

Szerk: persze a progress oldal "unbuffed" EHP-t ír ki, tehát elvileg valahol érzékelteti is talán ezt a fajta "problémát".

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#24810) Sirandrish válasza mikromanus (#24807) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Ezt nem vitatom, max azt hogy épp az adott sloton egy vagy két opció van"

Kb erről pofázok már 30K karakter óta :DDD

Az a baj hogy ez így ebben a formában messze van a változatosságtól, ha azt vesszük hogy hányféle item és stat van a D3-ban..

"Akkor ugyanígy le lettem hurrdurrkodva. Remélem nem te voltál az"

Nem én voltam ..legalábbis nem rémlik :N

Az arányokon a pénztárcád tud csak változtatni, vagy a k*rva nagy szerencse :D

davidsito Mikrot néha vissza kell rántani a földre, és erre én vagyok a megbízott:D
Nincs harag részemről és eddig az ő részéről sem volt, szóval igazából nem támadóan léptem fel hanem óvtam szegénykémet :P :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24811) Cyberbeni válasza Gothmog (#24809) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Lila kővel 37k hp, meg ~440 resist azért nem túl magas. Elég sokat dobna a valós dps-en, ha pl combination strike beférne a passzívok közé. Meg megfelelő ehp-vel serenity sem kell, és be lehet rakni foresightot vagy blazing fistset helyette, amivel mégjobb a combination strike.

(#24812) mikromanus válasza Sirandrish (#24810) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Ha nem lépsz néha sáros bakanccsal a nyelvemre még besérül a kicsi lelkem :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24813) Sirandrish válasza mikromanus (#24812) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem szeretném hogy elhanyagolva érezd magad itt a nagyvilágban :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24814) Rankerz válasza jjc (#24798) üzenetére


Rankerz
senior tag

"Salvaged item information will no longer be displayed in the chat log" elég jól jött :R

Teszteltük PTRet, az én véleményem

A1 be Halls of agony durván farmolható lett
A2 be a Terminus portáljai is elég jók lettek
A4 et hagyjuk

NV xp bónusza már máshogy szorzódik fel így durva dolgokat lehet művelni és nincs rajtam xp cucc egy darab se !!.

Mp10 , 5 NV , 1 társsal 1027 % xp

Craft all /ID all hasznos. Combat alert jó.

A láthataThrawn ember bugot találtuk. Ott áll mellettem mégse jelzi se a mini se a full map és ez elég gyakran megesett. PL1 , PL2

[ Szerkesztve ]

(#24815) jjc


jjc
aktív tag

lehet, h én értettem félre, de azt hittem, h ezentúl kiírja majd az ah, h az item mennyit változtatna az értékeimen:
1.08 ptr

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#24816) Gorneck válasza Rankerz (#24814) üzenetére


Gorneck
titán

"A1 be Halls of agony durván farmolható lett" Ott de rég jártam...és nagyon csíptem a terepet...

Gorneck#1239

(#24817) Sirandrish válasza Rankerz (#24814) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A1 be Halls of agony durván farmolható lett
A2 be a Terminus portáljai is elég jók lettek"

Ez konkrétan mit jelent? Mi változott?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24818) mikromanus válasza Rankerz (#24814) üzenetére


mikromanus
veterán

Zsír. Erre készülök már hetek óta. Ezért nem mentem kulcsot farmolni Act 1-re (mondjuk a többiből csak 43-44 van. Nem vészes). Most majd jól feldúsul a terep és lehet betyárkodni ott is :DDD

Ezt az xp %-ot nem teljesen vágom, de majd utánaolvasok. "kötelező" elsz ezentúl a csapatjáték ha xp-re gyúrsz?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24819) Gorneck válasza Sirandrish (#24817) üzenetére


Gorneck
titán

Több mob/elit, ha jól sejtem...

(#24818) mikromanus: Félig meddig jahh...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#24820) szallasi007 válasza jjc (#24815) üzenetére


szallasi007
őstag

Szerintem nem csak te értetted félre :DDD

(#24821) Rankerz válasza mikromanus (#24818) üzenetére


Rankerz
senior tag

Lets say you're in MP10 and have a base of 500% bonus experience

Addative (old method):
500% base + 1 stack of neph (15%) = new bonus exp of 515%
500% base + 2 stacks of neph (15% + 15%) = new bonus exp of 530%
....
500% base + 5 stack of neph (75% total) = new bonus exp of 575%

Multiplicative (new method):
500% base + 1 stack of neph (* 1.15) = new bonus exp of 575%
500% base + 2 stack of neph (* 1.3) = new bonus exp of 650%
....
500% base + 5 stack of neph (* 1.75) = new bonus exp of 875%

add on another 30% for 4 player bonus:
500% base + 5 stack neph (1.75 + .3 coop bonus 2.05) = 1025%

(#24822) Gothmog válasza Cyberbeni (#24811) üzenetére


Gothmog
aktív tag

De miért baj az, ha lila kővel annyi a hp-je? Mert pirosat nem tud belerakni és nem jön gyorsabban az XP? Ez szerintem nem zavar mindenkit. Nem mindenki hajt a paragon 100 szintre őrült módon.

440 reziszt. Én kevesebbet számoltam össze rajta, de a 440 sem lenne valami sok, az tény. Persze attól függ, hogy hol, milyen MPL-en akar farmolni vagy mit akar csinálni. Van ahova ez is elég.

Ami a skill javaslataidat illeti, nem mindenki szeret úgy játszani, hogy képzeletbeli stopperóra van mellette, és X másodpercenként (ahol X gyakran kevesebb, mint 5 mp) nyomogat skill billentyűket (akár 2-3 darabot is), hogy mindig fent legyen az adott hatás vagy a lehető legtöbb bónusz. Ha valakinek ez kell, annak persze hasznos a javaslatod, de ez egy játék, amit elsősorban élvezni kell szerintem, mindenkinek a saját stílusában.

Endure. In enduring, grow strong.

(#24823) defede válasza Thrawn (#24789) üzenetére


defede
tag

MP8-10 public szerintem nagyon jó publicban. Olyannak is mint nekem aki soha nem tudja előre megmondani mikor lesz ideje játszani. Ott tényleg működik a kick. 2 sarok után látszik hogy van e csapatmunka, akkor még lehet dönteni. Múlkor MP10 1 cm wiz, 1 monk, 1 DH volt, én a robbantóssal. Csak lestem milyen hamar lementek az elit packok. Nálam is repkedtek az 1m critek a DH meg megőrült a sok globe-tól, folyamatosan ment a cluster.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#24824) Cyberbeni válasza Rankerz (#24821) üzenetére


Cyberbeni
addikt

MF is változott?

(#24825) Rankerz válasza Cyberbeni (#24824) üzenetére


Rankerz
senior tag

Olyan mint volt, kiegészítve ugyan a 3 fő partyban bónusszal

(#24826) Thrawn válasza Rankerz (#24814) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet készül valami titkos Monk-skill, azért nem látszódtam :D

A mobsűrűség érezhetően és szemre is megnőtt, simán opció lehet ezentúl A1-2-t is farmolni, az a A4 viszont csak még köcsögebb lett...

A chat új lehetőségeit még igencsak szokni kell, de hasznos dolognak tűnik.

Szintén hasznos újítás, hogy ha valaki a partyból elitet/champet/goblint támad meg, akkor egy hangjelzés mellett a chaten is megjelenik, hogy kivel is került szembe. A városban állva a zászlója felett megjelenik egy plusz ikon is, a sárga négyzet gondolom az elit/champ típusát jelöli.

Multiplayer buffot is írja, ez annyira nem fontos:

Az egyik legjobb újítás (véééééégre):

ID ALL

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24827) Bird válasza Thrawn (#24826) üzenetére


Bird
addikt

Te nem tétlenkedsz papa! Éjfélkor hagytuk magunk mögött 3 sorozat übert, most meg ma`n a PTR-t nyomod... :DDD

Apropó... Loot milyen a PTR-n? Volt/van legendary buff?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#24828) Sirandrish válasza Thrawn (#24826) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az az "identify all" felirat minden pénzt megér :D

Viszont ha belegondolok hogy majd egy évet kellett rá várni akkor elszomorodom :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24829) Gorneck válasza Thrawn (#24826) üzenetére


Gorneck
titán

Látom itt se marad el a Barbi arcoskodás a kicsi gyenge Monkkal szemben... :D

Gorneck#1239

(#24830) mikromanus válasza Rankerz (#24821) üzenetére


mikromanus
veterán

Lényegében akkor eddig fix % érték volt, ami hozzáadódott a többi bónuszhoz, most meg a nehézségi szint bónusz egészét szorozza a teljes NV+csapat bónusszal. Így azért picit jobban kompenzálja már a játék már magasabb nehézséget és az elit killeket is. Már csak valami "versengő" realm kell a későbbiekben és érni is fog valamit (vagy még többet mint most). Tetszik most is persze. Hozzák be minnél hamarabb. nem kell annyit tesztelni! Ugyan mi hiba lehetne? Karbantartást hajnalra, aztán holnaptól élesben is mehet! :DD

(#24829) Gorneck23
Nem gyenge az. Bár az is igaz, hogy be kell érniük egy soványka 829-1202% damos tömegpusztító skillel, míg a barbár alapból is OP :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24831) mpierre válasza Sirandrish (#24828) üzenetére


mpierre
veterán

Térdre, imára a nagy könyv előtt! :DDD Ez is eljött hát...!

Az az egy év várakozás azonban tényleg szomorú.

Gorneck23: Bezony a monk már nem is látszik. Asztrál formában van csak jelen. Bár jobban belegondolva ez igen hasznos újítás. Nincs az a mob, ami megtalálná. Készül az új op kaszt. :DD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#24832) Cyberbeni válasza Rankerz (#24825) üzenetére


Cyberbeni
addikt

És a party bónusz +30%, vagy *1,3? Mert ha előbbi, akkor annyira nem nagy buff a +625%-hoz képest. (*1,041)

Egyébként meg az a "bug" annak az előjele, hogy a többi kasztot kiveszik a Barblo 3-ból, és csak barbárral lehet majd nyomulni :D

Egyébként két barbár mellett a monk több sebzést ad mantra(+guiding light)-al

[ Szerkesztve ]

(#24833) Thrawn válasza Bird (#24827) üzenetére


Thrawn
félisten

Mai nap eddig: kertásás -> telefonos support -> PTR -> komposztáló összeállítás -> telefonos support -> ebéd+fórum :D
A loot pont olyan 'remek' mint volt, találtam egy Natalya's cloakot azért :B

Sirandrish: Nem is értem miért nem így jött ki a játék :F Na mindegy, megkaptuk amit akartunk.

Gorneck23: Hát no, átrusholt mindenen és mindenkin, én meg kullogtam mögötte a mobtengeren át, persze, hogy megfeküdtem párszor :D

Cyberbeni: Barblo3?? Ez tetszett!

Találós kérdés! Mi a furcsa az alábbi sreenshoton?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24834) Cyberbeni válasza Thrawn (#24833) üzenetére


Cyberbeni
addikt

1.0.2 környékén kevesebb rare/legendary mellé még simán izgi volt az ID, hogy jön e valami jó. (Meg akkor kisebb is volt az elvárás a jó itemek terén.)

(#24835) Bird válasza Thrawn (#24833) üzenetére


Bird
addikt

mai napom írógép előtt ülve egy kihalt irodai szobában:

„Csak munka, semmi móka. Szabi unatkozik.”
„Csak munka, semmi móka. Szabi unatkozik.”
„Csak munka, semmi móka. Szabi unatkozik.”
„Csak munka, semmi móka. Szabi unatkozik.”
„Csak munka, semmi móka. Szabi unatkozik.”
„Csak munka, semmi móka. Szabi unatkozik.”
...

:D

Remélem este über again! :)

Thrawn: Talán a verziószám!? :B ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#24836) Gorneck válasza mikromanus (#24830) üzenetére


Gorneck
titán

Kb a harang lenne az uccsó skill amit vinnék magammal bárhova... ;)

(#24833) Thrawn: Ismerős érzés... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#24837) Rankerz válasza Cyberbeni (#24832) üzenetére


Rankerz
senior tag

+30%

(#24838) Pompi válasza Thrawn (#24833) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A breaking news? :U

Feel Good Inc.

(#24839) mikromanus válasza Thrawn (#24833) üzenetére


mikromanus
veterán

Hogy ebben az időben neked ilyesmire van időd? vagy köszönnek a Breaking News részben pedig semmi mondanivalójuk? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24840) Cyberbeni válasza mikromanus (#24830) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Harang azért "jó", mert a knockback mellett nem számít a fear EF-ből. :D

Reménysugár a DH-eknek:
http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/258515-neph-stacks-are-now-multiplicative/#post7

[ Szerkesztve ]

(#24841) Rayner


Rayner
őstag

Act1 durván jó lett végre, kripták = keep2 csak nincs gonosz kis robbantós, simán pörög a harc, a SW egyszer sem járt le üresjárat miatt. Nagyjából a többi helyszín is ilyen, szerintem most mindenki ezt fogja tolni mert ugye ez a leghosszabb act :) bazinagy bikákon "reggel" még nem működött a reflect dmg, az még bugos :) 10p alatt 2 legend (mp8) a pörgősség miatt, bár nem IDztem mert lehet szívroham kapna el

[ Szerkesztve ]

(#24842) radi8tor válasza Cyberbeni (#24840) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt kifejtenéd magyarul? Lehet korán van, de nem láttam DH specifikus dolgot a linken. :F

⭐ Stella

(#24843) opzozi válasza radi8tor (#24842) üzenetére


opzozi
tag

Én se.

Xiaomi Poco X3 Pro

(#24844) Thrawn válasza Pompi (#24838) üzenetére


Thrawn
félisten

Ön nyert! :)

Bird: A verziószám stimmel, ez nem PTR screenshot.

mikromanus: Annyira OP leszek, hogy amint belépek a játékba, mindenkinek ki fogja írni a Breaking News-ban:

"Thrawn has entered the game, the minions of Hell are scared to death." ;]

Radi:
"2. This may widen the gap between DH and other classes in terms of high MP efficiency, barring adjustments to DH (purely where it concerns those still under 100 paragon, of course).

Can't speak to this off-hand, but I'll definitely pass it on to the dev team tomorrow when I get back in the office."

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24845) Cyberbeni válasza radi8tor (#24842) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Poszt 7:
Amire válaszol: A DH-k még nagyobb hátrányban lesznek magas MP-n az xp bónusz miatt
Válasz: Továbbítom a fejlesztőknek, amint visszaérek az irodába

(#24846) mikromanus válasza Cyberbeni (#24840) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy vérbeli Quasimodo származék böszme nagy kétkezes fegyverrel vagdossa le a harangokat és hajítja az ellenre. :D
Nincs ott semmi para jelenség. Csak nagy zaj, súlyos becsapódás, megsemmisült ellenfelek (azért még bele is rúg a monk ezután a harangba, csak hogy biztosan meghallják a közeli és távoli ellenfelek is ):D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24847) Rankerz válasza Cyberbeni (#24845) üzenetére


Rankerz
senior tag

Mer' miért kell ahhoz az irodába mennie a 21. században? Ez se halott még az e-mail címről? :DDD

(#24848) jpeetr válasza Gothmog (#24822) üzenetére


jpeetr
aktív tag

100%ban egyetértek ezzel
én ezekkel a skillekkel szeretek játszani, és élvezni akarom, nem robot módjára xp-t hajszolni.
egyébként 496 az allresem. gondolom az int nem lett beleszámolva

(#24849) Pompi válasza Thrawn (#24844) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Ön nyert"

Ennek örömére bevehetnétek az esti mpsokas überezésbe ;]
Tényleg mennék egy jó (pár) kört, úgyis 3 napig offline leszek holnaptól. Szóval ha úgy alakul, hogy beférek szóljatok.

Feel Good Inc.

(#24850) Cyberbeni válasza jpeetr (#24848) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen, az int kimaradt.
Játékstílustól függetlenül ha 5,6% ls mellett szükségesnek érzed a Serenity-t, akkor kevés az ehp-d. (Esetleg dps is, de az skill váltással is nyerhető)
Amikor legutóbb próbálgattam a monkom, akkor hp nekem is kevés volt MP10-re, pedig több van belőle, meg resistből is. (Csak néhol jött elő, pl a hellhide tremor pakkoknál, akik nagyot ütnek) Meg dps is picit kevés volt, mert DH cuccok mellett két 1-2M-s fegyverrel meg egy pár100k-s chesttel toltam, de az is csak reflect+plagued pakknál jelentett veszélyt.
Meg sk ellen is kicsit necces volt az életben maradás über közben.
Aki esetleg jobb fegyvert dobna ki, mint ami most van, az nyugodtan szóljon, és megszabadítom tőle. ( http://www.diabloprogress.com/hero/cyberbeni-1182/ChuckNorris/2487443 ) Überre azért néha jó monkot vinni a mantra+guiding light kombó miatt, ha nincs más monk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.