Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25601) MrCsiT válasza mikromanus (#25597) üzenetére


MrCsiT
addikt

update : közben mondták nekem, hogy barb-hoz vagy szokva.
Nos, egy erős barbnak nem gond, ha mögötte is vannak. Fagyisnál ez már nem feltétlen jó dolog, főleg, ha távolból sebző lényekről van szó..
Így már picit értem, hogy miért másztál a tömeg közepébe. "Rendesen" ha 1 helyen megállok, akkor , ha sok mob van, akkor a fagyasztási hatósugár peremén (körszerűen) jégperem alakulhat ki, amíg meg nem halnak.. és ha esetleg gyenge vagyok arra a szintre, akkor vastag lesz a "perem" , mert a sok-sok lény, ami jön oda, mind-mind ráfagy a többiekre, akiket a tornádóval megtámadva úgy nyomják le a fagyasztás cd-jét, hogy az folyamatos lesz.

Elitnél ugyanez : a legjobb, ha van melléjük 1-1 csapat sima mob : akkor kb. esélyük nem lesz.. avagy, kedvenc elit-affix-em az illusionist, mert az kb. öngyi kategória nekik egy fagyissal szemben :) Jellemzően azt mondom, ha nem tud sentry-t és nem fagyaszt, akkor az az elit pakk élből hulla..

SLYM : Gz :)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#25602) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Valaki megmagyarázná, hogy ez miért van?
Veszek 10 radi star topázt és 5 érkezik meg!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#25603) mikromanus válasza MrCsiT (#25600) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem elég alapos a bírálat azért. Eléggé kitesztelt és alapos a módszer. Ha nem bugos a bnet, akkor ezzel nem lehet gond. Teleport után fagyi é sonnan kezdve mehet a bombázás ezerrel. A meteorok töltenek annyit, hogy a jelentéktelen kis sebzéseket simán megússza a karakter. MP5 kacagtató sebzést produklál. Persze ha se élettöltés se ApoC nem működik és a fagyhatás is elég esetleges, hogy mű
ködik, akkor elég sérülékeny. Safe passage mellett erősebb volt picit,d e így se mondanám gyengusnak:
4349 armor és 672 fire res van éppen most. (59,18 és 69,15% védelmek) Ennyi bőven megteszi. Kivéve ha 5-10 másodpercekre megszűnik a life leach...

(#25602) Sárpac
Adott áron már csak ennyi volt. Amikor rákerestél még bírta a tizet ekkora áron, de mire leOK-zod, addigra a felét elkapkodták. Mivel magasabb áron nem vesz, így a maradék lesz sikeres és a különbözet visszajön. Ha mindet elvitték előled, akkor valamilyen hibaüzenetet kapsz. Van kis "biztonsági zóna" az áraknál, de ha egyesével pakolnak be olcsó kavicsot és tömegével túlárazva, akkor hibásan kalkulál (utolsó 10 átlag legalábbis az egy darabosakat beszámítja. Az "ütközőár" többnyire jó, de lehet oda is túl magas súllyal számítanak be a kamu tételek.)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25604) Sárpac válasza mikromanus (#25603) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ezeknek a kamutételeknek mi a szerepe mert reggel óta folyamatosan félárat jelez a kavicsokra az ah, miközben egy darabot nem lehet venni annyiért?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#25605) mikromanus válasza Sárpac (#25604) üzenetére


mikromanus
veterán

Kis értékeknél működik. Paraszt/casual gamer etető módszer. Példa:
a smaragd napi átlaga 1000 gold (nem ennyi, csak az egyszerűség kedvéért). Felvásárolják az olcsóbb tételeket, vagy alapból is kevés van már. Kiraknak egyesével 100-100 goldért 9 darabot és 5000 darabot 2000 goldért. A 2000 gold sok. Annyiért azért kevesebbet vennének. Viszont látják, hogy az utolsó 10 üzlet 290 gold volt (9 db egy darabos 100-ért és egy 2000 goldos pl). ú, de jó ár. Vegyünk százat. A nagyja túlárazva lesz megvéve. Az ütközőár azért mutatja, hogy nincs sok olcsó szar (magas az arany ár amit biztosítani kell), de ezt nem igazán veszik figyelembe a "Mezei" hobbijátékosok. :D

Magasabb értékű kavicsoknál ennek nem sok értelme van, vagy sokkal kisebb eltérésekkel dolgoznak. Átlagban így is elmegy jobb áron és hamarabb, mint ügyeskedés nélkül, de szerintem ez már rizikósabb. Radian star köveket azért nem százasával szokták venni. Ha esetleg egyesével veszik, akkor meg max 1 darab túlárazott kerül a kosárba. átlagra így már könnyen bukta lehet az üzlet az eladónak. Lehet persze, hogy a lopott/botozott, vagy "visszaállított" kavicstömeget akarják még az accounthoz kötés előtt sürgősen elsózni a csalók...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25606) killerjohn válasza Sárpac (#25604) üzenetére


killerjohn
addikt

Ezt úgy hívják hogy "sellers bait". Trükk az AH-ban, hogy lehúzd a noobokat akik azon az áron adnak el gemeket amit az AH ajánl fel nekik a Sell fülön.

És azért csak 5 érkezett meg, mert az AH nem mindig tud azon az áron kiszolgálni, amit a Search gomb megnyomása után felajánlott. Persze általában ki tud, sőt még némi aprót is visszaad ha éppen olcsóbb készletből tudott kiszolgálni.

korábbihoz: úgy tűnik javították a LoH-ot, ismét félisten a WD :)

szerk: mikromanus már majdnem jól mondja. Az utolsó 10 eladás átlagát ajánlja fel a D3 felület amikor valaki el akar adni gemet. Márpedig a gyerekek 99%-a fogja és eladja a felajánlott áron. Te meg már ott figyelsz, VENNI az olcsón felrakott készleteket. Ennyi. Persze mivel kb mindenki ezt csinálja, ezért teljesen kiszámíthatatlan ez a trükk, szvzs nem érdemes vele szórakozni.

szerk2: habár, amit mikromanus mond, az is reális exploitnak hangzik, de szerintem kevesebben cuppannak rá olcsón venni, mint amennyien eladják figyelmetlenség miatt a felajánlott, mesteségesen csökkentett áron a saját készletüket.

[ Szerkesztve ]

(#25607) mikromanus válasza killerjohn (#25606) üzenetére


mikromanus
veterán

MIért, te ha craftolni akarnál az "alapoktól", akkor egyesével vennéd a hozzávalót (1-5k goldokért), vagy benyomod, hogy legyen 100 db, aztán meg is van, Reális ez és nagyon jól működik is. Napi áringadozásoknál többmilla goldot nyertem én is ezzel. csak én bemértem a nyerrészkedők valós árát és kiraktam egy nagy rakat (hajnalban olcsón vett) anyagot egy golddal olcsóbban. ;] :C

Amúgy a "feketepiaci gold ár" már 0,0278 euró körül mozog milliónként. Nagyon gáz. Lassan jön egy újabb banhullám? Legutóbb kb ilyen árnál/goldtömegnél csapták hozzá a karbantartáshoz...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25608) TeeBee73 válasza Gyuri27 (#25589) üzenetére


TeeBee73
addikt

De spúr vagy. Én megadom érte a Brim árát. ;] :P ;)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#25609) Kether


Kether
csendes tag

Sziasztok!

USA szerveren vannak itt szörnyvadászok?

Ha igen menetnénk közösen funolni, Battle Tagom: Fisbaan#2694

Egy elvileg sokat bíró ww barbim van :)

(#25610) killerjohn válasza mikromanus (#25607) üzenetére


killerjohn
addikt

én lesz@rom hogy egy brim fél áron 4K vagy dupla áron 16K, de amit én magyarázok, az az eladókon nyerészkedés, nem a vevőkön. Mindkettővel elérhető a cél: játék nélkül goldot keresni... Vicces, hogy a Blizzard ilyen játékot akart, és csinált...

(#25611) mikromanus válasza killerjohn (#25610) üzenetére


mikromanus
veterán

A bliz már betette a játékba ezt az "ütközőárat". Az arra jó, hogy picit nehezebb megborítani az árakat, meg nem lehet a pontos árat tudni. Ha a kedves user túlzott elvárásokat támaszt az "elmúlt 10" ügylet alapján az az ő baja. A vételárnál magasabb ár jelenik már meg. Az az igazi. Vagyis valahol arrafele van :D

Azt meg hogy mit adsz el és mennyit ér azért illene tudni. Mondjuk az anyagokra nem lehet keresni jobbklikk módszerrel. Picit így kényelmetlenebb. Biztos kellett volna még 2-3 munkaóra, hogy ezt a részt is lefejlesszék a Sell tabon. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25612) Cadal


Cadal
őstag

Mit a titok, ha AH-ban ragad egy item (megvettem egy gyűrűt, levonta az árát, de a cucc nem jött meg. Az ad-vétről a listába megjelent a kiírás) Vettem pár gemet, beraktam-kivettem pár motyót, kiürítettem az utolsó fülön az tárgyakat a "completed items" listából. Vagy szimplán legyek türelmes és várjak? :W

(#25613) abéla válasza abéla (#25508) üzenetére


abéla
senior tag

Napi troll-feed :D :

Kicsit elszámoltam a multikill mértékét: a fasza-progi szerint 13-14 helyett jóval 90 milla felett volt a dmg/sec :Y .

(kis magyarázat: 20 target, wicked wing -alábecsülve- 5 target, elitedmg 0%-on, chill always on)

szerk: a freeze time% meg bone chillel is 97-98 ;]

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#25614) radi8tor válasza Cadal (#25612) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vegyél egy emerald követ vagy adj el egyet.

⭐ Stella

(#25615) mikromanus válasza radi8tor (#25614) üzenetére


mikromanus
veterán

+1 itemet küldjön a visszaérkezőből a ládába. Persze lehet megy anélkül is. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25616) abéla válasza abéla (#25613) üzenetére


abéla
senior tag

...ehh mégse ennyi :), a simulation time (simulation_seconds) növeléssel rendesen nő az avarage dmg/sec.
Gondolom az egyre több/jobban proccoló ww/chain react, az eltolódó ww/chain+shrads arány, a beinduló cm-build miatt.
Erre utal a CM procs per second érték és eloszlás változása: 8s harc: 56,7 (30% ww-től), amíg az 50s-os harcnál: 85,9 (csak 15% a ww-től).
Szóval, így 8sec-ot megadva (kissebbet nem enged) már csak 50m.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#25617) Sárpac válasza Cadal (#25612) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem nem, én már gyakorlott vagyok ebben, lényeg ahba kitett cuccaidat vond be majd tedd ki egészen addig ismételve amíg meg nem jelenik a megvett cuccod! Általában max 2kör után megjelenik! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#25618) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A magyar leleményesség nem ismer határokat :D
Esetleg arra nincs valami speckó recept ha szar a drop?
Mittomén 3szor lépjek ki majd be, aztán AH 2szer megnyit, majd egyszer RMAH, aztán vegyél egy zafír és adj el egy rubyt, majd állítsd az MPL-t 4re, majd 6ra aztán 2re és 8ra..és GO..
Ezt próbálta már valaki?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25619) radi8tor válasza Sirandrish (#25618) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De, állítólag nem mindegy hogy melyik szerverre kapcsolódik a kliensed. Vannak szerverek, ahol jobb a drop.

⭐ Stella

(#25620) Sirandrish válasza radi8tor (#25619) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nekem biza már vagy fél éve nem sikerült a jófajta szerverre csatlakoznom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25621) killerjohn válasza Sirandrish (#25618) üzenetére


killerjohn
addikt

nem jársz messze az igazságtól. egyes elméletek szerint az RNG minden userhez és azon belül egyes funkciókhoz (craft, drop, weapon dmg, crit) külön külön random generator seedeket tárol. Masszív méretben végzendő random generáláshoz matematikai modellekkel bizonyították már, hogy ez az egyetlen megoldás ahhoz hogy a szórás egyenletes legyen, mégis random. Ha ez tényleg így van, akkor megfelelő mennyiségű adatgyűjtés és elemzés után következtetni lehet arra hogy mi a karaktered mindenkori seedje. Mivel a Diabloban a random valójában nem random, ezért ha ismered hogy "hol tart" a random generátorod, akkor statisztikailag lényegtelen hogy mennyi szörnyet ölsz meg - egyeszerűen csak abban a pár másodpercben, amikor legendary drop következik a random seededből, leütsz pár fehér szörnyet és hopp, legendary. Pontosan tudhatod, hogy mikor mi az a szűk időintervallum, amikor legendary eshet a random generator szerint (vagy akármi más, ezt le lehet szűkíteni akár xyz itemre is). De ez csak színtiszta scifi és elmélet, mert pl ehhez rendelkezni kellene a D3 random generator szerverének a pontos hardveres másolatával. A lényeg hogy már vannak ebben az irányban "kutatások", egyszer még az is lehet hogy előre lépünk a kérdésben. Mindenesetre már vannak közelítő modellek a rollokkal kapcsolatban, és gyönyörűen látszik ahogy a Blizzard "lecsavarja" a patchek előtt a jó rollok arányát a rosszakhoz képest (320 HUD user 135.7 millió naplózott dropjának elemzése alapján ez teljesen egyértelműen látszik, órára lebontva...)

TLDR: jaja, mindenre lehet okosságot találni, pl a Blizzard szokásainak megfigyelésére :)

radi8tor: ez merő butaság, ne foglalkozz vele :) D2-ben volt ilyen, hogy a bot kapott szerver IP figyelő modult, és akkor játszott csak ha "jónak gondolt" szerverre csatlakozott. Ha nem, akkor újra kreálta a játékot. A nagy hype után 3-4 hónapon belül elég adat volt a droppokról, méghozzá IP alapon bontva, és mind rúnák mind unique itemek alapján bizonyítást nyert, hogy az egész elmélet bullshit. Tökéletesen homogén volt a szervereken a drop. D3-ban ugyanez van.

[ Szerkesztve ]

(#25622) Rankerz válasza radi8tor (#25619) üzenetére


Rankerz
senior tag

Én a szombat esti dropesőben hiszek. Ezen a héten és múlt héten is csak szombaton esett normális cumó, de az tényleg ért lóvét :K

[ Szerkesztve ]

(#25623) Sárpac válasza Rankerz (#25622) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez természetes, 3-4 vevős nap van ezek vasárnap du-tól egészen maintace napjáig terjednek(szerdáig), szombaton azaz ezen napok megelőző napján esik a legtöbb valamire való legend! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#25624) P00By válasza Rankerz (#25622) üzenetére


P00By
nagyúr

Vicces, mert nekem a hétvégéken a legszarabb a dropom :)

(#25625) Gyuri27 válasza killerjohn (#25621) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ehhez semmi hókuszpókusz nem kell. Az esetek több mint háromnegyedében tudod mikor esik legendary.
Az persze más kérdés, hogy a roll kaksi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#25626) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Trade channel-en kínálom a tegnap esti loot-ot, erre kapok egy ilyet privibe :D
Nem is tudom miként jellemezzem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#25627) killerjohn válasza ReFleXx (#25626) üzenetére


killerjohn
addikt

WOW végre valami értelmes drop! ;]

(#25628) radi8tor válasza ReFleXx (#25626) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Keresztény 24 éves? :D

⭐ Stella

(#25629) Ifju válasza ReFleXx (#25626) üzenetére


Ifju
aktív tag

és adtál neki?

(#25630) Sirandrish válasza ReFleXx (#25626) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tényleg? Egy 42éves kopasz köpcös férfi tud küldeni huszonéves lányokról pucér képet?
És mindezt NETEN??? Hihhetetlen :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25631) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Nem, nem adtam neki.
Egyébként hogy működik ez a skype, csak most raktam fel és .... :DDD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#25632) czpitti válasza ReFleXx (#25631) üzenetére


czpitti
senior tag

A skype? Az egy süteményfajta asszem.De lehet valami nemibetegség.Már nemtom.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#25633) jjc válasza ReFleXx (#25631) üzenetére


jjc
aktív tag

:D :D :D

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#25634) ReFleXx válasza czpitti (#25632) üzenetére


ReFleXx
addikt

Te szoktál itt jótékonykodni, nem akarsz egy itemet adni neki? :DD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#25635) czpitti válasza ReFleXx (#25634) üzenetére


czpitti
senior tag

trade topicba pillants át :((( Kicsit elment a kedvem tőle...

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#25636) Sirandrish válasza ReFleXx (#25634) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jótékonykodott..
De az AH Hiénák itt is felütötték a fejüket, és a jótékonykodnak elment a kedve a további jótékonykodástól :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25637) xavix13 válasza czpitti (#25635) üzenetére


xavix13
senior tag

Én viszont itt is szeretném megköszönni a Won Khim-et, ígérem sokáig fogom használni. :R
És sajnálom hogy ez lett a vége... :(

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#25638) czpitti válasza xavix13 (#25637) üzenetére


czpitti
senior tag

Pontosan az ilyen embereknek szántam a cuccokat akik még a köveit is eladják hogy ilyenhez jusson ( persze mindenkinek gold mennyiségtől függetlenül csak használja ).Használd egészséggel :K

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#25639) ReFleXx válasza czpitti (#25635) üzenetére


ReFleXx
addikt

jájj, most olvastam csak, nem volt korrekt :(

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#25640) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Itt is megkérnék mindenkit, hogy ne menjünk bele a témába. :R

⭐ Stella

(#25641) killerjohn válasza czpitti (#25635) üzenetére


killerjohn
addikt

milyen trade topic?

(#25642) Gorneck válasza killerjohn (#25641) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#25643) mikromanus


mikromanus
veterán

Újabb (számomra) mókás build teszt. Picit a cluster jobb egérgombon nekem furcsa volt, meg elég átlagos itemeket szereztem csak hozzá (-14 hatred igény és 152k össz DPS lett), de azért így is tetszik:
Diablo 3 - Demon Hunter Cluster build - Monster power 5 - Act3 testrun and warden kill

Izmos pénztárcával és jobb szerencsével egész ütőképes build lehet ez is. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25644) killerjohn válasza Gorneck (#25642) üzenetére


killerjohn
addikt

az igen mik vannak :DD Köszi a linket, ettől sem érzem magam jobban...

(#25645) killerjohn válasza mikromanus (#25643) üzenetére


killerjohn
addikt

könnyesre röhögtem magam a zenén :C

(#25646) radi8tor válasza mikromanus (#25643) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Follower nélkül jobb lenne a teszt. Nem mindenkinek van ilyen followerje, mint neked. :)

⭐ Stella

(#25647) killerjohn válasza radi8tor (#25646) üzenetére


killerjohn
addikt

miért, milyen followerje van ?

(#25648) mikromanus válasza radi8tor (#25646) üzenetére


mikromanus
veterán

MAjdnem ilyen followerrel is simán jó ez. A pajzs olcsó (a shield effekt viszont hasznos nagyon), a kardban is csak a fagyi a hasznos anyag (esetleg az AS is,d e kis engedménnyel ez is olcsó kombó lehet már), az amulett se egy nagy érték. Ha 1-1 pontnyit lejjebb ad valaki, akkor simán kijön tescos áron :D

fagyis burizával a Scoundrel is kb ugyanerre összehozható, meg a szöszi is hasznélhatja a kardot ls amut

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25649) proci985 válasza mikromanus (#25643) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

közben teszteltem tovább a grenadier buildet tegnap über körökön (mp6-mp8), mp6on 3 fő mellett letankoltam rakát és félig ghomot vele (kiestek a bűzbe aztán egyszerűbb volt csapni részemről).

mp8 is teljesen jó vele.

tinkerer kell, vengenance kell, night stalker kell, aztán maradékra meg numbing traps / steady aim attól függően, hogy még survivability vagy dps kell a karira. custom engineering szvsz felesleges, 3nál több echoingot úgyse nagyon lehet pörgetve fenntartani úgy, hogy néha a turretet is frissíteni kell.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#25650) mikromanus válasza proci985 (#25649) üzenetére


mikromanus
veterán

hm-hm. Fura. 4-5 trap egy helyre simán elszórható ha elhúzódik a csata. Übereknél meg el fog húzódni. Lehet több is kijön. Veszett jól néz ki, amikor berobbannak. Iszonyat gyorsan elkezdenek pörögni a crites sokszázezres damok. Normál runnál elég nehézkes összehozni, de csapatban és überen elég standard mód összejöhet. Kevés kimozgás -sok csapda. Ahhoz meg szakember kell :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.