Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) #89874944 válasza jim bcs (#19150) üzenetére


#89874944
törölt tag

instant flash-t igen, és kitömörítettem.
semmi gond, végig kell menni minden kérdésen :)

(#19152) jim bcs válasza #89874944 (#19151) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

az akkor érdekes, a windows-os biossal próbáltad?

valamint a bios alól az internet flash-re se csinál semmit?

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#19153) #89874944 válasza jim bcs (#19152) üzenetére


#89874944
törölt tag

a win alól döglött ki az előző.

de a netes sikerült:DD ez volt egyedüli amitől tartottam... hát ez érdekes.
köszi a segítséget!

(#19154) jim bcs válasza #89874944 (#19153) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

örülök :C grat, általában ez szokott segíteni, mostmár elképzelhető hogy engedi majd flash és win alól is, ha nem akkor marad az internet flash

dekával se veszélyesebb a netes mint a flash-es vagy win-es

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#19155) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

i5 2500-hoz akarok lapot venni mert az előző bekrepált. Egy ilyet Gigabyte H61M-S néztem. 6870 és kingmax 1333MHz ddr3 ramok lennének a társai.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#19156) Darks!de


Darks!de
csendes tag

Sziasztok!!
Nekem olyan problémám lenne ezzel a lappal: http://www.msi.com/product/mb/K9VGM-V.html
Volt már benne egy Kingmax 800Mhz-es 1GB ddr2-s ram most vettem mellé egy Samsung 800Mhz-es 1gb-os DDR2-es ramot de együtt nem fut a kettő!!
Külön külön mennek mindegy melyik alaplapi slotba teszem őket de ha az alaplap 1. ram slotjában van a Samsung 2.slotba pedig a Kingmax akkor folyamatosan újra indul a gép, ha fordítva vannak a ramok a slotokba akkor meg nem ad képet sem a monitor :( Lefuttattam egy memtestet (memtest 4.1) biosbol a ramokra mind a kettőre külön külön és mind a 2 ram hibamentes. De ha külön külön működnek a slotok meg a ramok is akkor mi lehet a baj?? Vmi Bios beállítás kell ?? HELP pls

[ Szerkesztve ]

(#19157) Spet válasza Darks!de (#19156) üzenetére


Spet
addikt

Nézd meg, hogy nincs-e a dual memory használat engedélyezve és ha igen akkor kapcsold ki a BIOS-ban.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19158) bluyoo válasza func93 (#19155) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szia!
Szerintem jobban járnál már legalább egy B75-ös chipset-el ellátott lappal.
Milyen alaplapot vegyek?

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#19159) Qtya123


Qtya123
őstag

Sziasztok.

Egy Gigabyte B75-D3V alaplappal rendelkezem. Tegnap át kellett raknom a HDD-t a házban egy másik fiókba. Semmi mást nem szereltem a gépben. Annyi, hogy az eddig a 4. sata csatlakozóba volt csatlakoztatva a HDD, most átdugtam az 1-re.
Máshoz nem nyúltam, jumpereket nem piszkáltam, elemet nem vettem ki.

Mégis indításkor számomra új dolog történt. Kiírta, hogy BIOS reset történt és 3 választást ajánlott fel:
- belépés a BIOS-ba, - BIOS alabeállítás és indítás. - BIOS alapbeállítás és újraindítás.
Az utolsót választottam.

Azóta rendben van minden, csak nem értem miért történhetett ez. Már vagy 10x matattam a gépben, miközben cseréltem ezt azt. Egyszer másik házba is költöztettem, mégsem írt ki soha ilyet.

Mi történhetett? Van valami, amit érdemes ilyenkor leellenőrizni?

Köszi!

(#19160) demars


demars
addikt

Sziasztok!

Az USB portokkal gondjaim vannak. A minap majdnem sikerült a telefonomat szoftverfrissítés közben tégláznom emiatt.
Úgy vettem észre, hogy az egér nem működött ( hangot hallottam, mintha ki be húzogatták volna a végét az usb portból)
Hogy tudom megállapítani, hogy mi a gond? Nem gond, ha valamit cserélni kell, de ha lehet csak egy dolgot cserélnék! ( én alaplapra tippelek, de vannak itt nálam szakavatottabb kollegák )

Köszönöm!

Szerk:elfelejtettem írni, cuccoknál olvasható a "gépsas" :K

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#19161) BomiBoogie válasza demars (#19160) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egy triviális megoldási lehetőség: minden USB portnál ez a helyzet?

(#19162) epityesz


epityesz
aktív tag

erre valami megoldás? :F

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#19163) jim bcs válasza demars (#19160) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Szia! Driverek gondolom fentvannak. Ezen kívül dugd át másik portba ha nem cicereg akkor csak egy port lehet hibás de lehet alaplap is, lehet törött az adatkábel is, szerintem nézesd meg szervízben mivel nemigen van otthon usb port tesztered.

van erre egy tesztprogram is, megpróbálom megkeresni ez az egyik [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#19164) demars válasza BomiBoogie (#19161) üzenetére


demars
addikt

4 db hátsónál és a 2 db gépházra kivezetettnél igen! ( hátul összesen 6 db van, de csak a felső 4-t próbálgattam )
Ez nem állandó jelenség. Általában jól működnek.
Mikor a telefonomat majdnem kinyírtam ezzel... kértem egy notit kölcsön. Átakartam vinni pendrive-on a cuccokat, s mikor rádugtam megállt a gép! Monitor power s módba kapcsolt, resetelni kellett!

@jim bs: fent vannak igen. Ez az egér mizéria volt már sokkal korábban is... azt hittem xar az egerem vettem egyet! :) de utána is volt gondom vele!
WIN7 van fent... akkor ez bukó ugye?

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#19165) jim bcs válasza demars (#19164) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

akkor lehet hogy alaplap, a linkelt tesztprogrammal futhatsz egy kört ha az hibát észlel akkor lehet kuka az alaplap

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#19166) jim bcs válasza jim bcs (#19165) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

van itt a ph-n olyan fórumtárs aki ez alapján [link] simán megcsinálja neked a tesztert

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#19167) jim bcs válasza demars (#19164) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

mármint mi a bukó? a progi kompatibilis -with Windows 2000, XP, Vista, 7, and 8 (both 32-bit and 64-bit)

EAP-4778 UTP USB kábel teszter---3k ha neked megér ennyit újonnan

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#19168) josik válasza Darks!de (#19156) üzenetére


josik
aktív tag

Üdv. Valószinű, hogy a két memória más időzités beállítást igényel. A dual chanel maradhat, nézf meg a memóriák tulajdonságainál az idözitéseket. Majd a biosban manuálisan állitsd be a magasabb értékeket. Elméletileg így mennie kéne. Remélem sikerül.

Te is fiam Bluetooth...

(#19169) andree04


andree04
aktív tag

Valaki megmondaná nekem mire való az alábbi bekarikázott dolgok,FM2A75Pro4 alaplapon?Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#19170) Thrawn válasza andree04 (#19169) üzenetére


Thrawn
félisten

Bekapcsoló és reset gomb, valamint egy diagnosztikai visszajelző (Dr Debug).

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#19171) BomiBoogie válasza andree04 (#19169) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az ott megjelenő hibakódot visszakeresve tudod, mi a probléma vele/benne.

(#19172) epityesz válasza epityesz (#19162) üzenetére


epityesz
aktív tag

Senkinek-semmi ötlete? :O

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#19173) BomiBoogie válasza epityesz (#19172) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez valami fura kontakthiba, leginkább. Gyakorlati tanáccsal nem igazán tudok szolgálni.

(#19174) epityesz válasza BomiBoogie (#19173) üzenetére


epityesz
aktív tag

elemnél lehet vagy hol?

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#19175) Vegitaa


Vegitaa
senior tag

Üdv, segítsetek S.O.S.!

Adott egy AMD config: lap: MSI K9A2 Neo-F (MS-7388); CPU: AMD Phenom HD9550WCJ4BGH.
Elvileg minden hardverelem máshol kitesztelt, s rendben vannak, de mégsem indul el.

Első bekapcsoláskor felpörögnek a ventik, a proci egészségesen melegszik, de képet nem ad, s a speaker sem szólal meg. Ha kikapcsolom, már többet nem akar elindulni, csak akkor, ha kihúzom a lapról a tápcsatikat, majd ismét visszadugom.

Van ötletetek?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#19176) Apollo_21 válasza Vegitaa (#19175) üzenetére


Apollo_21
addikt

Bios frissités a cpu támogatásához esetleg?

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#19177) Vegitaa válasza Apollo_21 (#19176) üzenetére


Vegitaa
senior tag

A lap hivatalosan támogatja a procit, de nem is tudok BIOS-t frissíteni, ha egyszer nem ad képet...

(#19178) Apollo_21 válasza Vegitaa (#19177) üzenetére


Apollo_21
addikt

Jó..igen...bele a régi cpu már ha van..aztán hajrá 7388v15ös bios mert onnantól támogatja..

Az enyém is támogatja a 1090T- is..igen..csak a legutsó bios..és valami harmatgyenge bios frissités után lehetett a core unlockot is aktiválni rajta.

[link]

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#19179) Vegitaa válasza Apollo_21 (#19178) üzenetére


Vegitaa
senior tag

Hát régi CPU sajna nincs, de a bökkenő az, hogy egy jó 3 héttel ezelőttig ez a proci ezzel a lappal futott... Pár hét állás, és egy szétbelezés-összerakás után nem megadta magát...

[ Szerkesztve ]

(#19180) Adoka120


Adoka120
tag

Helló!
Segítségeteket kérném!
Vettem egy : Gigabyte GA-8I945GMF alaplapot!
De a chipset hűtő nagyon melegszik. Hozzá érek és szinte azonnal el húzom olyan forró.
Tudtok javasolni helyette más milyet?

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#19181) Vegitaa válasza Adoka120 (#19180) üzenetére


Vegitaa
senior tag

A legbrutálisabb csipszet hűtő: [link]

(#19182) Adoka120 válasza Vegitaa (#19181) üzenetére


Adoka120
tag

Ez nagyon szép be is ruháznék egy ilyenre, de mivel egy Cooler Master Tx-t hűtőm van nem nagyon férne el alá ez a chpiset hűtő :S

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#19183) bluyoo válasza Adoka120 (#19180) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szia!
Nem stabil a géped tőle?

(#19181) Vegitaa
Drágább mint maga a lap. :DDD

Bazinga!

(#19184) Adoka120 válasza bluyoo (#19183) üzenetére


Adoka120
tag

Stabil a gépem!
De ha filmezek rajta akkor nagyon meg tud ugrani a hőfoka és ez idegesít egy kicsit.

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#19185) bluyoo válasza Adoka120 (#19184) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ok hogy idegesít ... de az a lap nem mai csirke, és ha idáig nem volt neki gond .....
Egy ideig alkalmaztam 775-ös lapon egy 4cm-es ventilátort (olcsó egyszerű megoldás) a hűtésére bár később leszedtem (nem lett magasabb tuning, nem lett stabilabb, csak egy plusz zajforrás).
Esetleg ZALMAN ZM-NBF47
Bár szerintem kár görcsölnöd rajta. A házhűtésed rendben van? Töltsd ki az adatlapod cuccok rovatát ha nem gond.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#19186) Adoka120 válasza bluyoo (#19185) üzenetére


Adoka120
tag

Lapot most vettem használtan, és nem rég nyitottam ki megnézni mi hány fokos!
Házam jól szellőzik nagyon hűvös van a gép házban nagyon.
Azért zavar mert hamarosan veszek egy vga-t bele és az ugyebár pont alatta lesz és az is termel hőt.
És félek még melegebb lesz is kiéghet.

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#19187) bluyoo válasza Adoka120 (#19186) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"Azért zavar mert hamarosan veszek egy vga-t bele és az ugyebár pont alatta lesz és az is termel hőt." Ha tényleg normális házban van kellően szellőztetve akkor a VGA beszerelése után sem lesz vele gondod.
Az előző tulaj hogy használta? VGA nélkül?

Bazinga!

(#19188) Adoka120 válasza bluyoo (#19187) üzenetére


Adoka120
tag

Integrált vga-s ugye bár ez a lap.
Ezekkel kereskedett az eladó és csak tesztelte a lapot.
Ki töltöttem kérésre az adatlapom cuccaim :)

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#19189) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok!

Már az Asrock topicban kérdeztem, de hátha valaki itt tud gyorsan segiteni: Havernak vettem most egy Asrock FM2A75 lapot és bele A6 procit. PCI-E VGA-val tökéletesen megy a gép, de valamiért ha az integrált megjelenítőről megy a PC akkor mindig elsötétül a kép egy idő (2-3 perc) után és nem jön vissza, illetve mióta sikerült a külső VGA-val feltenni a drivereket, azóta nem megy el végleg, csak egy egy pillanatra, (úgy, ahogy VGA driver telepítéskor szokott) de ez is nagyon zavaró. Olyan érzésem van, mintha órajelváltásoknál menne el a kép. Valaki találkozott ezzel a hibával?! Biosban nem állítottam el semmit, de ahogy nézem minden normálisan van állítva, a driver CD-ről lett feltéve a WHQL driver, de az AMD oldalról leszedettel se jobb..

[ Szerkesztve ]

(#19190) bluyoo válasza Adoka120 (#19188) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"Integrált vga-s ugye bár ez a lap." Ok azt láttam. :) Attól még használhatta VGA-val így eloszlana a félelmed. :)
Te tudod ... ha költeni akarsz arra a lapra ..... végül is rosszabb nem lesz vele.
A gépedre inkább a Codgen 400W -os tápod jelent veszélyt nem a melegedő chipset. ;)
Melyik tápegységet vegyem? topic ......

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#19191) Adoka120 válasza bluyoo (#19190) üzenetére


Adoka120
tag

Mi baj tápegységemmel?:O Tegnap vettem újonnan.

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#19192) bluyoo válasza Adoka120 (#19191) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát szerintem az nagy hiba volt megvenned. Megbízhatatlan rossz minőségű .... de majd a tápegységes srácok elmagyarázzák. A chipset hűtőre szánt pénzt inkább a tápba kellet volna dobnod és egy jó minőségű olcsóbb FSP vagy hasonló tápot beszerezned.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#19193) Spet válasza Vegitaa (#19175) üzenetére


Spet
addikt

Hmm próbált ki, hogy "véletlenül" nem csatlakoztatsz rá olyan meghajtót amiről bootolhatna (esetleg semmit), gép bekapcs és, hogy kiírja-e ezt a problémát.

Esetleg csatlakoztatsz rá egy másik gépből származó Xp-t hogy összeomlik-e bootolás után (ez a "normális reakciója). Ha ez működik akkor csak bejutsz a BIOS-ba prioritás állítás és telepítesz egy új rendszert.

Esetleg mérd meg az elem feszültségét nincs-e lemerülve.

Nekem is egy hasonló problémám volt egy P4-es lappal ezzel sikerült életet lehelnem bele.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19194) Adoka120 válasza bluyoo (#19192) üzenetére


Adoka120
tag

Rendben köszönöm :) :R

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#19195) tajcsi


tajcsi
senior tag

Olyan p67 lapot keresek, amelyen van hely:

2 VGA-nak, egy skystar szatelitkártyának, egy hangkártyának és egy WIFI/BT modulnak. És fekete színű pcb-s lap legyen.

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#19196) BPY-167


BPY-167
tag

Sziasztok!
Ma egy nagyon idegesítő dolgot vettem észre ami szerintem az alaplapnak valami hibájából eredhet.
Ma rengeteg filmet konvertáltam át ami 100%-osan terhelte a CPU-t 3 órán át.
Egy idő után észre vettem hogy a CPU hűfoka indokolatlanul ingadozik pedig a terhelés állandó.Szétnéztem az Aidában és ott vettem észre hogy az alaplap szórakozik a cpu szorzójával.Valami túlmelegszik???
De nem a proci hőfokával lehet baj mert az nem magas 51-54C között csinálja.
(Proci:AMD Athlon II X4 645 Alaplap:ASRock N68C-S UCC) Semmi sincs húzva minden alap órajelen megy és alap feszültségen.
A fő kérdés tehát. Miért korlátozza le a CPU teljesítményét?
(Még valami nincs energiatakarékosra állítva teljesítmény centrikus beállítása van.)

(#19197) jim bcs válasza BPY-167 (#19196) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Hali!
Elsőnek töltsd ki az adatlapod! Néha jól jönne mint például most!

ott vettem észre hogy az alaplap szórakozik a cpu szorzójával :
had szórakozzon, Mennyi és milyen ramod van???

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#19198) AjgorB25


AjgorB25
csendes tag

Sziasztok!
Előre is szeretnék elnézést kérni, mert nem biztos, hogy ezt ide kéne írnom, de megfelelőbbnek tűnő topicot nem találtam. :)
Szóval ma raktam össze az új gépemet, de valahogy sehogy se megy. :S A konfig ez lenne:
Asus Rampage IV Extreme
Intel Core i7 3960X
Corsair H100i
G.skill Ripjaws F3-12800CL9D-8GBRL
MSI N680GTX Lightning
Corsair AX1200
OCZ Vertex 4 128GB
Mindez pedig egy Corsair Obsidian 800D házban.
Mindent megnéztem és elvileg ez így kompatibilis. Az összes vezetéket bedugtam (az alaplapba az oldalán lévő 16-os és a tetején lévő 8-as van bedugva a 4-es és a 6-os nem.), el is indult. BIOS csodásan megy. Utána felakartam tenni a Win8-at és már telepítés közbe kékhalál. Utánaolvastam, biztos valami driver. Felraktam a legújabb BIOS-t, drivert, mindent amivel baja lehet, de utána is kékhalálozott, bár annyit kibírt, hogy egyáltalán feltelepítsem. (Ugyan ezt csinálja a Win7-el is.) De most már csak úgy magától le is áll néha. Azt olvastam, hogy ez túlmelegedés vagy áramhiány miatt fordulhat elő, de a proci csak 24°C-os és az áram is megy bele, mert minden szépen világít és csak egy videókártya van szóval 1200W-nak bőven elégnek kéne lenni. Próbáltam már szétszedni, hogy hátha valami érintkezés, de utána is ezt csinálta. BIOS-ban minden safe default-on van. (Az 1600MHz-es RAM nem is bírná az OC-t.) A Corsair hűtő USB-je pedig sose volt bedugva a Corsair Link pedig nincs feltelepítve. Valami ötletetek van, hogy mi lehetne a gond? Lehet, hogy csak nekem nem tűnik fel valami írtózatosan nagy hülyeség amit elkövettem, de nekem elfogytak az ötleteim. :S (Egyetlen "nyom", hogy leállás előtt a debug led "bf"-et mutat, különben pedig "AA"-t.) Előre is köszönöm a segítséget. :)

Magyar Csere Klub http://steamcommunity.com/groups/HUNTraders

(#19199) BPY-167 válasza jim bcs (#19197) üzenetére


BPY-167
tag

Oké majd később kitöltöm kösz hogy szóltál.
Amúgy DDR3 Kingston HyperX Blu 8GB KIT 1600Mhz
(Ez sincs húzva)

[ Szerkesztve ]

(#19200) jim bcs válasza AjgorB25 (#19198) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

az alaplapba az oldalán lévő 16-os és a tetején lévő 8-as van bedugva a 4-es és a 6-os nem jó lenne ha bedugnád azért van :U , biosban az ssd-d AHCI módban legyen ezen kívül ahci és sata driver legyen fent, nem mindegy meik portra rakod az ssd-t az esetleges eltérő vezérlők (port-ssd) nem szeretik egymást, a memóriákat remélem slot párba raktad

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.