Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) draff


draff
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Van egy 512MB-os DDR400-as RAM-om, amelyik ha beteszem a gépembe, rendben működik mint RAM.
De ha mellé teszek a többi slotba még egy másikat, harmadikat, akkor csak sipol.

Ilyenkor mi van?
Rossz lenne a RAM, vagy csak "összeakadnak"?
Szinte minden paraméterük teljesen azonos (legfeljebb a gyártójuk nem)

(#18202) draff válasza ZeroZero (#18199) üzenetére


draff
aktív tag

Az Intel Celeronja nem kimondottan "bivalyerős".
Inkább csak óccsó ...

(#18203) Martino89


Martino89
csendes tag

Sziasztok!
A következő alaplapok közül melyik jobb tuningra? Asrock Z77 Extreme4 , Asrock Pro 3 vagy Pro 4 ? Úgy látom, mindegyik Z77-es chipes, tehát ha "csak" felszereltség van leginkább közöttük számottevő különbség, akkor az olcsóbbat venném (persze ha bírná a tuningot) :)

Csík Márton

(#18204) bluyoo válasza Martino89 (#18203) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szia!
Hát azért van közöttük különbség [link]
Alapból az Extreme4 2X akkora tápellátást kapott mint a PRO 3 / 4 szóval tuningra a 3 lap közül mindenképp az Extreme4 -et válaszd.
Nem sikerült életet lehelni az első PCI-E slot-ba?

Bazinga!

(#18205) Martino89 válasza bluyoo (#18204) üzenetére


Martino89
csendes tag

Sajnos nem sikerült. :( és bár garanciás a lap, szerintem így cserélni nem fogják, hogy beleteszel másik vga-t, azzal működik, a videókártyát meg nem feltétlen küldeném el a boltnak...

Csík Márton

(#18206) bluyoo válasza Martino89 (#18205) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Az alaplapos topic-ban válaszoltam.Nem tudom észrevetted vagy nem.
"Pont az első slot az elsődleges és csak az működik 16X módban ... amiben működik az csak 4X , szóval érdekes probléma. ......"Szóval nem lehet hogy csak a PCI-E foglalat lábai nem tartják rendesen a VGA-t? Elég nagy darab VGA. Jártam már úgy hogy amikor a hátlapi tartócsavart betekertem kontakthiba lépett fel. Ha lazítottam a csavaron minden működött.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#18207) Martino89 válasza bluyoo (#18206) üzenetére


Martino89
csendes tag

Nem olvastam, de köszi, hogy most leírtad! :) még egyszer utoljára szétkapom a gépet (3 napja ezt csinálom :) ) ,aztán ha menni fog, boldogság lesz, ha nem, akkor kénytelen leszek venni egy újat. Az biztos, hogy még én sem találkoztam ilyen problémával, nem is tudom sajnos megoldani. :N

Csík Márton

(#18208) bluyoo válasza Martino89 (#18207) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Viszont a garanciát azért szerintem ne hagyd. Ha mégiscsak rossz lenne próbáld ki egy 3. VGA-val ha azzal is rossz mehet gariba. Azért egy anno 30K-s lapot ne hagyj veszni csak úgy.

Bazinga!

(#18209) ZeroZero válasza #65675776 (#18200) üzenetére


ZeroZero
csendes tag

A gond az hogy nem tudom mit jelent az utolsó 3 sor. Abban esetleg tudnál segíteni?

(#18210) Martino89 válasza bluyoo (#18208) üzenetére


Martino89
csendes tag

Rendben, ki fogom próbálni egy másik vga-val is. Egyébként próbáltam, amit mondtál: a vga jól illeszkedik a lapba, szépen benne van, de azért próbálgattam máshogy is; nem jártam sikerrel. A csavarokkal is bíbelődtem, de a helyzet változatlan. Egyébként kivettem a gépből az alaplapot, így is próbálkoztam tegnap, de a helyzet ugyan ez volt. Igyekszem szerezni egy 3. vga-t valahonnan, aztán megosztom a tapasztalataimat. Üdv

Csík Márton

(#18211) bluyoo válasza Martino89 (#18210) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Sajnálom hogy nem jött be! :(

Bazinga!

(#18212) Martino89 válasza bluyoo (#18211) üzenetére


Martino89
csendes tag

Ugyan már, én köszönöm a segítséget! :)

Csík Márton

(#18213) spiritex válasza Martino89 (#18212) üzenetére


spiritex
veterán

Erősebb táppal esetleg még ki lehetne próbálni, ki tudja, hátha ebben a slot-ban kevesebb áramot tud felvenni...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18214) Martino89 válasza spiritex (#18213) üzenetére


Martino89
csendes tag

Rendben, bár ezzel a táppal 2 másik gépben is indult a kártya. Ennek ellenére próbálkozzak másik táppal ?

Csík Márton

(#18215) spiritex válasza Martino89 (#18214) üzenetére


spiritex
veterán

Hát akkor talán felesleges szerintem.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18216) epityesz


epityesz
aktív tag

haliho!

ga-m52-s3p csak a ventik pörögnek,proci is melegszik,de kép nincs:(Elemcsere,bios reset volt!
Valami tipp? :F

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#18217) _csocso_ válasza epityesz (#18216) üzenetére


_csocso_
senior tag

Szia! Videókari próba másik gépben, ha esetleg az purcant ki? Hibajelzést nem ad?

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#18218) epityesz válasza _csocso_ (#18217) üzenetére


epityesz
aktív tag

ahh,semmi sima pci vga-val is próbáltam............tegnap leállt és azóta ez van :W

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#18219) spiritex válasza epityesz (#18216) üzenetére


spiritex
veterán

A háttérben töltődik a win? Darál a vinyó?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18220) epityesz válasza spiritex (#18219) üzenetére


epityesz
aktív tag

nem vga sajnos...........,de már a fs..om tele van a giga lapokkal,pedig egyik kendvencem volt(persze csak az Abit+)után

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#18221) ezvan2011


ezvan2011
csendes tag

sziasztok lenne egy kicsi gondom a memoriákkal mert volt eddig 2 db 1gb 1066mhz- s ramok és raktam bele még egy 2gb 1066hmz és az lenne a kérdésem miért nem emeli már az órajeleket a két 1 gigásnál ? gondolom
igy nem megy a 3 ram együtt hogy mindet emelné , mert szeretném még húzni a procit és nem engedi addig amig a 2db 1gb-osal volt engedte .

(#18222) _csocso_ válasza ezvan2011 (#18221) üzenetére


_csocso_
senior tag

Szia! Amennyiben jól látom, a RAM-ok 1100Mhz-en futnak, lehet a 800-as ramoknak ez már sok, és ahogy emeled az alapfrekit, a ram már nem megy tovább, persze mindhárom azonos frekvencián működik. Vissza kellene esetleg venni a ramok frekvenciáját 800Mhz-re, akkor talán lenne még esély a proci emelésére. ez külön lett indítva vagy együtt a 3 ram és egy tesztben. Szv a három ram mindenképpen azonos frekvencián megy, de most már nem derül ki számomra hogy az mennyi is valójában.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#18223) ezvan2011 válasza _csocso_ (#18222) üzenetére


ezvan2011
csendes tag

most huzva van a proci azért 550mhz vannak ramok , csak én tovább szeretném . 800ra van beállitava a biosban is . és mindegyik ram 1066-os

[ Szerkesztve ]

(#18224) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hali.

Tudtok mondani olyan korrekt lapokat, amikben mennek a Tualatin-ok és az AGP-s Voodoo-k is (3.3V AGP)?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18225) oneak7 válasza oneak7 (#18192) üzenetére


oneak7
tag

Már próbáltam A1 B1 foglalatnál nem indul a gép vagyis fekete képernyő és 53-as hibát ír a bios led vagy mi! Esetleg egy bios frissítés?

(#18226) DjKriston01


DjKriston01
tag

Sziasztok!

Annyi kérdésem lenne a szakikhoz, hogy a leírásomban szereplő lapra vrm hűtésnek megfelel az ha kétoldalt ragadós hővezető szalaggal felragasztok régebbi lapról híd hűtést?
Meg melyik pontosan a vrm ezen a lapon, esetleg képen valaki be tudna nekem jelölni?
Első esetem a vrm hűtésével lapcsolatban, azért vagyok ily lama. :R

Amd FX 8320, Asus M5A78L/USB3, 8Gb Kingstone HyperX+8Gb Corsair Vengeance Black, Gigabyte Geforce GTX 770, FSP Raider 750, Razer Ouroboros, Logitech G510, Zalman Z11,Hp 2311 gt

(#18227) bluyoo válasza oneak7 (#18225) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szedd ki a CPU-t és ellenőrizd hogy az LGA2011 foglalat lábai nem hajlottak el.

(#18226) DjKriston01
Jobban járnál ha vennél egy komolyabb lapot az FX alá és nem gányolnál. Erősebb tápellátást úgysem bírsz felragasztani. :)
De a kétoldalas ragasztón kívül mással nem is tudnád felhelyezni azt a bordát. De ezt írtam legutóbb .....

A MOSFET -ekre kellene felhelyezned a bordákat.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#18228) DjKriston01 válasza bluyoo (#18227) üzenetére


DjKriston01
tag

Ez csak egy ideiglenes megoldás, 2 hét és veszek hozzá új lapot, csak hogy addig is tudjam hasznalni a procit alapfeszen, azért kérdeztem rá mégegyszer.
De köszönöm az infot meg a képpel való illusztrálást is.

Amd FX 8320, Asus M5A78L/USB3, 8Gb Kingstone HyperX+8Gb Corsair Vengeance Black, Gigabyte Geforce GTX 770, FSP Raider 750, Razer Ouroboros, Logitech G510, Zalman Z11,Hp 2311 gt

(#18229) bluyoo válasza DjKriston01 (#18228) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szívesen! Viszont addig szerintem felesleges teleragasztgatnod a lapot , anélkül is simán tudod használni a CPU-d.

Bazinga!

(#18230) DjKriston01 válasza bluyoo (#18229) üzenetére


DjKriston01
tag

Akkor lehet, hogy tényleg nem foglalkozok vele, könnyebb lesz elpaszolni a lapot úgy, hogy nem volt gányolva, és 1,5 hónapos.

Amd FX 8320, Asus M5A78L/USB3, 8Gb Kingstone HyperX+8Gb Corsair Vengeance Black, Gigabyte Geforce GTX 770, FSP Raider 750, Razer Ouroboros, Logitech G510, Zalman Z11,Hp 2311 gt

(#18231) bluyoo válasza DjKriston01 (#18230) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát igen nem utolsó szempont az későbbi eladhatóság. És szerintem nem is lenne olyan egyszerű leszedni azt a ragasztót a lapról.

Bazinga!

(#18232) Synthwave válasza Synthwave (#18224) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ahogy nézem, a VIA Apollo Pro133T 686B chipset pl. megfelel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18233) DjKriston01 válasza bluyoo (#18231) üzenetére


DjKriston01
tag

sabertooth lap jó lenne hozzá szerinted?
Vagy van hozzájuk jobb?

Amd FX 8320, Asus M5A78L/USB3, 8Gb Kingstone HyperX+8Gb Corsair Vengeance Black, Gigabyte Geforce GTX 770, FSP Raider 750, Razer Ouroboros, Logitech G510, Zalman Z11,Hp 2311 gt

(#18234) bluyoo válasza DjKriston01 (#18233) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Jó választás főleg ha az üzlet ahol veszed megadja rá az 5év gyártói garanciát.
Ha netán a Sabertooth 990FX R2.0 -ás változat is van azt válaszd nincs köztük nagy különbség de csak frisebb fejlesztés.

Bazinga!

(#18235) DjKriston01 válasza bluyoo (#18234) üzenetére


DjKriston01
tag

A lapot már kint fogom venni, tehát nem tudom milyen lap lesz rev2 vagy 1.

Amd FX 8320, Asus M5A78L/USB3, 8Gb Kingstone HyperX+8Gb Corsair Vengeance Black, Gigabyte Geforce GTX 770, FSP Raider 750, Razer Ouroboros, Logitech G510, Zalman Z11,Hp 2311 gt

(#18236) Radian


Radian
csendes tag

Sziasztok!

Egy eléggé bosszantó problémával állok szemben. Van egy régebbi gépen egy Asrock A780LM alaplappal és eddig 2GB Kingston DDR2 800-as memória volt benne. Szerettem volna ezt bővíteni és vettem még bele szintén 2GB 800-as de Kingmax ramot. Tisztában voltam vele, hogy jobb lenne ugyanolyan típus stb.. de gondoltam, hogy a dual chanel elvesztése nem jelent akkor gondot, inkább a mennyiség kellett.

Beraktam a gépbe, persze nem működik. Nem kap videójelet a monitor. A BIOS-ig sem ér el. Kiveszem az új memóriát, ugyanez fogad. Addig babráltam, cserélgetem, lekapcsoltam a tápot stb. amíg elindult megint mintha mi sem történt volna. Ezt az új modullal is sikerült elérni, szóval nem hibás. De ha mindkettő benne van akkor nem hajlandó működni.

Frissítettem már BIOS-t is. Nem segített. Ez egyébként egy mATX-es alaplap 2 memória hellyel úgyhogy nem nagyon van lehetőség a cserélgetésre de megpróbáltam már a legtöbb dolgot.

Ami viszont érdekes, hogy nem igazán tudok módszert mondani arra, hogy hogyan sikerül néha új életet lehelnem a gépbe. Általában ha áramtalanítom várok vele és csak egy modul van bent akkor elindul és utána megy. De nem úgy tűnik, hogy van mindig működő megoldás és nem látom a logikát. Ezért aggódom, hogy az alaplappal is lehetnek gondok.

Valami ötlet? Rejtett, titkos jumper, amit elfelejtettem? Merjek egyáltalán még memóriát venni ebbe a gépbe?(még ha sikerül ugyanolyan kingston-t szereznem lehet az is ezt csinálja majd. )

Köszönöm a válaszokat előre is.

(#18237) G**@**B**!


G**@**B**!
tag

Sziasztok!

Most raktam össze egy gépet egy új MSI Z77A-G43 lappal és i5 3470 processzorral. Config többi része az adatlapomon.
Azt szeretném kérdezni, hogy a BIOS-ban a következő dolgokat a nagyobb képsebesség érdekében mire állítsam? (Tehát minél több FPS-t szeretnék a játékokban)

1. EIST
2.Intel Turbo Boost
3.Enhanced Turbo (MSI-nek v.mi jellemzője én nem tudom mit jelent pontosan)

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#18238) zajostucsok


zajostucsok
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kis problémám a kövi 775 ös lappal.
HP H-IG41-uATX
itt jól lehet nagyítani :)
A lapnak van egy mini pci foglalata (Közvetlen az expressz felett ha jól emlékszem), ami sejtésem szerint mini pci foglalatba való wifikártya helye. Szereztem is egy hp laptopokba való wifi kártyát, de a lapon a két csavarral való lefogatáskor döbbentem rá, hogy az egyik csavar helye az alján van, a másik , meg a tetején.
Tehát ugy véltem nem hozzá való a kártya, de sajna képeken és máshol se találtam olyan kártyát amin a lefogatás megfelelő lenne. Nem merem nagyon áthidalni semmivel nehogy valami zárlatot okozzak.A csavarokból a nyákon körbefut a szál , szerintem azt használja antennának. Ha valakinek van valami ötlete, hogyan lehetne a problémát megoldani megköszönném.
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#18239) Rivaul válasza zajostucsok (#18238) üzenetére


Rivaul
addikt

Azok a csavarok a lapon nem kivehetőek véletlen? Én úgy látom igen. Ha passzol a foglalatba csak a csavarokat kell áttenni akkor tedd át. A zsinór az antenna valóban. Kicsit ködös a történet egy képet nem tudsz feltenni?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#18240) zajostucsok válasza Rivaul (#18239) üzenetére


zajostucsok
csendes tag

:) Huh.
A másik két lyuk, le van valamennyire forrasztva.
A csavarok helyei pedig bepréselve precízen ahogy azt kell.
Azért linkeltem onnan , mert ott a jó minőségű képet nagyítani is lehet egyszerűen.Skubizd csak meg, ott nagyon jól látszik.
Köszi.

(#18241) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Támogatja a lapom a sata3 -as hdd-t? X58A-UD5
Megérné vennem egy Sata3-as merevlemezt?

Köszi :R

(#18242) tkesy válasza DeathAdder (#18241) üzenetére


tkesy
őstag

Szerintem a második kérdésre a válasz egyértelmű igen, még ha most esetleg nem is tudnád teljesen kihasználni....
Első kérdésre is igen a válasz, de a chipset natívan még nem támogatta a Sata 6Gb/s-ot, ezért külső chippel oldották meg (Marvell's SE9128). Azt nem tudom mennyire befolyásolja az esetleges PCI-E szálak kiosztását az X58-on, mert ott még a hagyományos északi + déli híd felállás volt, ellenben pl a későbbi P55-nél a SATA 6Gb/s / USB3 aktiválása esetén a vga PCI-E 8x módba vált át...
De az X58-as oldalán nem láttam semmi infót e téren...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#18243) draff válasza zajostucsok (#18240) üzenetére


draff
aktív tag

és ha egy csavar tartja csak azt a kártyát, akkor mi van?

Gondolom, ez egy asztali gép lapja, tehát nem focizol vele, nem laksz folyton földrengéses zónában.
Szerintem egy csavar is jól megtartja szükség szerint kártyádat abban a slotban.

De ha mindenáron csavargatni akarod, akkor átteszed a csavart és "viszlát".
Semmi baja sem lesz, csak ne valami brutál harapófogóval gányoljad ...

[ Szerkesztve ]

(#18244) Rivaul


Rivaul
addikt

Ha veszek egy fm2-es alaplapot. Amibe van int pl: 7000-es vga s teszek bele egy procit akkor akkor mit fog használni a gép? Az apu-t vagy a vga-t? Esetleg a 2-őt egybe? S ha teszek mellé egy 6670-et akkor az apu+vga? Azt hiszem nagyobbal nem megy de ezzel még igen. Kis felvilágosítást tudna adni valaki ez miként működik ilyen kombóknál? Thx

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#18245) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Üdv!

Adott egy zsír új konfig (z77, i7, hd4000, 8gb/1600) és adott egy jelenség: játék (nem különösebben erős gépigényű) közben 3-9perc után kifagy minden. Az utolsó kép látható a monitoron (ezen semmiféle elváltozás se csíkozódás se semmi nem látszik) valamint az utolsó hangot darálja a hangfal. 3d mark egyszer lefut, egyszer ugyan ezt a jelenséget produkálja. A cpu hőmérséklete 48 fokos volt a fagyás előtt. Ha beáll minden, akkro reset gomb sem működik (jó lvan bekötve, alapesetben működik), és a windows sem logol erre az időre semmit.
Tesztek: memóriateszt (0hiba)(egész este ment kb 8 órán át), 3dmark (27perces teszt-csomag többször futtatva) (egyszer lefut, egyszer beáll a hiba), furmark (15p nem állt le a hiba), aida64 stabilitás teszt (max cpu gpu használat, fél óra nem állt be a hiba). A táp (elvileg) biztos jó-másik gépten ezt tudtam tesztelni-, 500w chieftec ctg. Nekem rémlik, hogy előfordult már velem ilyen pár éve, akkor memória volt a ludas. Most azt a tippet kaptam, hogy vga a gyanús. Viszont vga-t és alaplapot sajnos nem fogok tudni tesztelni (nincs más konfig amiből kivehetném), ahogy processzort sem. (talán vga-t átrakhatom a régi gépből, de a csere elavulás valamint újraindulások miatt történt). Memóriát pedig talán úgy tudnék tesztelni, hogy veszek helyben egy 2v4 gigásat, akár használtat. (viszont ugye ha azt a tippet kapnám, hogy biztos nem memória, akkor nyilván nem vennék). Driverek az intel, asrock honlapjáról letöltött legfrisebb driverek, a bios szintúgy. A nagy kérdés tehát, hogy nektek mi a gyanús?

(#18246) mézespálinka válasza mézespálinka (#18245) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Bocsi, találtam megfelelőbb helyet a kérdésnek, de már nem tudom szerkeszteni :(

(#18247) Rivaul válasza mézespálinka (#18245) üzenetére


Rivaul
addikt

Hdd, vga, táp. Memóriából 8gb gondolom nem egybe van így ha kiveszegeted őket egyesével akkor úgy is tesztelheted őket. Kártyát ha tudod tegyél be másikat egy kicsit amíg pár kör 3d markot tolsz. Tápon ha lötyög a kábel akkor a winyónál csavarj 1-et az megfogja. Hdd sentinellel is nézz rá. S a sima azonnali kérdésekbe is dobd be ha ezek hirtelen nem jönnek be. Ha egy erősebb vga is van a gépben ezeken kívül akkor nem ártana megnézni a táp elég-e.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#18248) mézespálinka válasza Rivaul (#18247) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Köszi a választ!

Csak az integrált vga van. A régi konfigban egy ati x1950pro. A memória egyben van 8gb corsair vengeance.
Hdd sentinelt meg 3dmarkot a régi vga-val megfogom nézni.

(#18249) Rico83 válasza mézespálinka (#18248) üzenetére


Rico83
tag

Az integrált vga-kat nem igazán játékra tervezték,szerintem minél hamarabb szerezz be egy normális video kártyát és biztos vagyok benne hogy megszűnnek a gondjaid.

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#18250) mézespálinka válasza Rico83 (#18249) üzenetére


mézespálinka
senior tag

De azért egy 3d mark-ot csak vinnie kéne nem? Ismerősnek i5-os procijában hd2000 van és vígan játszik vele (persze nem fhd-ben).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.