Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) tha_answer válasza tha_answer (#67999) üzenetére


tha_answer
őstag

vilagos hogy nagyobb a latency mert nem kozvetlenul van a cpura kotve, dmi, stb, de nem ez a lenyeg:

fully powered off/on modban cpu ill csipszet pcie device mukodik rendesen.

restartingnal csak a csipszetes lanen mukodik, cpu-n nem.

nem oprendszer fuggo, mert biosba belepve, restartolva, mar nem latja a cpu-lanen.

mikor ujrainditom a futo gepet, akkor a mobo kap rendes "resetpowercyclet", a cpu meg nem?
vagy egyik sem kap rendes power resetet restartnal? thx

[ Szerkesztve ]

(#68002) sum-blink válasza MrDerekas (#67995) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi. Letörölgettem.

A proci alján nem volt, de most se tölt be a bios.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#68003) Járókeret válasza ptcati (#68000) üzenetére


Járókeret
senior tag

Te valami utánzó vagy? :DD ugyan ebben a helyzetben vagyok. Holnap viszem vissza a lapot bios frissítés miatt. Te se hagyd ki.

(#68004) ptcati válasza Járókeret (#68003) üzenetére


ptcati
csendes újonc

Kössz a választ.
Még jó, hogy rákérdeztem. Akkor azonnal jelzem az eladónak, hogy frissítsék a BIOS-t. Persze sajnos az is plusz pénzért megy. De legalább nem szívok vele.

(#68005) jokeph válasza Járókeret (#67996) üzenetére


jokeph
nagyúr

Érdekes... annak viszont mennie kellene bármelyik BIOS-al (a gyártói support lista szerint). :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#68006) jokeph válasza Járókeret (#68003) üzenetére


jokeph
nagyúr

5 rövid sípszó ?

Biztos, hogy jól van a CPU berakva az alaplapba ?

Milyen egyéb eszközök vannak még ? pl. VGA (amúgy is kell, az IGP hiánya miatt), különféle bővítők ?

Csak mert ez a hibakód CPU / eszköz hibára utal. :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#68007) Járókeret válasza jokeph (#68006) üzenetére


Járókeret
senior tag

Biztos hogy jól. Van két kivágása a procin és ugy van bele rakva.

Próbáltam videó kártyával és nélküle is. Ramokat is cserélgettem a slotban.

Mi lehet még? Plusz infó: 0rol rakok össze gépet.

[ Szerkesztve ]

(#68008) sum-blink válasza sum-blink (#68002) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Szerintetek nagyon vészes állapotú, amit linkeltem? Ez okozhatja a hibát? :F

(#68009) Járókeret


Járókeret
senior tag

Még egy kérdés. A videokártya ventinek nem kell egy pillanatra felpörögnie bekapcsoláskor? Vagy honnan lehet tudni a kártya biztos hogy jo? Gtx 1060 6gb

(#68010) jokeph válasza Járókeret (#68009) üzenetére


jokeph
nagyúr

Hát, elvben igen (de kártyája válogathatja). Az a biztos, ha másik gépben is meg tudod nézni.
Gondolom, a VGA segédtáp be van/volt dugva, anélkül fent áll a nem indulás jelensége. :U

(#68008) sum-blink: csak nem egy Asus P5Q a lap ? :)
Őőő, mit is kellene látni a képeken ? Én nem láttam a foglalatban szemetet, se görbe, törött lábat a képeken, de élőben ez jobban észlelhető.

Milyen CPU van benne ? sima 775 vagy 771 XEON ?

(#68011) Járókeret :
Az öt rövid sípszó utalhat - ha még fent áll - a hibás bővítő eszközre is, azaz a VGA-ra is.

Ezen a lapon nincsenek állapotjelző LED-ek, mint pl. CPU, DRAM, VGA, BOOT ?

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#68011) Járókeret válasza jokeph (#68010) üzenetére


Járókeret
senior tag

Nemtom megnézni. Nincs más pc. A vga egy kábel van csak, az be van dugva. Az alaplapra 2szer ki be tettem, de semmi. Ha pl a kártya hibás, akkor okozhatja a cpu hiba jelenséget?

(#68012) Shamli86 válasza abdulka1 (#67989) üzenetére


Shamli86
tag

Köszi!

(#68013) MrDerekas válasza sum-blink (#68002) üzenetére


MrDerekas
addikt

Te!? Nincsen ott pár láb elgörbülve? Lehet az öregség, de a bal felső sarokban nekem valami nem stimmel. (első kép)

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#68014) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Valaki hajt MSI Z390 ACE lapot? Priviben írjon rám légyszi. :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#68015) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Adott egy Lenovo Thinkcentre akármi gép. LGA775 alapú a cucc. Azt látom, hogy valaki belefaragott egy 4 magos Xeont, továbbá a RAM is ki van maxolva benne, mert van benne 2X2GB DDR2 memó. Megnéztem, G41-es Chipsetes a lap.
Na most mit szólna vajon a lap, ha beledörrentenék egy Geforce GTX750ti VGA kártyát? elindulna vele, vagy sem?

(#68016) GIORGIONE76 válasza bacsis (#68015) üzenetére


GIORGIONE76
őstag

Szerintem tuti lenne, nekem G41-el egy Intel Q9550 ment és kapott egy r7 360-at, jól elvoltak :)

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

(#68017) bacsis válasza GIORGIONE76 (#68016) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh, én is hajtottam G31-ben GTX650-et pl... De ezek a brand gépek sokszor fényévekkel finnyásabbak, ezért is tartok picit tőle :B

(#68018) jokeph válasza bacsis (#68017) üzenetére


jokeph
nagyúr

Némelyik Brand gép tényleg finnyás a dVGA-ra, csak pár low kari megy bennük... :(

Póbáld bele, max nem megy vele.

Az x16-os slotnál minden pin be van kötve az alaplapon ? Jó pár lapnál elegánsan csak 8 vagy 4 sávnak való pin van bekötve (lap hátulján látszik, hogy milyen hosszban vannak a lábak beforrasztva). :U

Jó lenne a pontos típus (elvileg az alaplapra rá szokták szitázni).

Ez lenne az ? (A58) :)

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#68019) GIORGIONE76 válasza bacsis (#68017) üzenetére


GIORGIONE76
őstag

Én mondjuk anno először beszereztem a procit (asszem ebay), aztán lett egy Biostar G41-es, az megadta magát, erre rendeltem izrealből egy intel gyártású G41-et, na az tuti volt, mindent is tudott :D ... a kollégám kislányáé lett, mai napig müxik egy RX550-el

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

(#68020) bacsis válasza jokeph (#68018) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hamarosan megnézem a pontos típust... Amúgy most egy Quadro FX1800 van benne, ami a maga korában azért nem volt xar :DDD

(#68021) barastisss


barastisss
újonc

Üdv!

Van egy Asus G751JM laptopom és az alaplapon kiégett egy chip.

Szerintetek lehet ezt még javítani?
Töltöttem fel képet.

[ Szerkesztve ]

(#68022) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

üdv,
adott egy MSI B450m Gaming Plus lap [link] egy Phanteks Eclipse 350x házban.
Rendelnék egy Phanteks neon led kit-et [link]
ezt hogy tudnám működtetni, mire lenne szükségem hozzá? 3 pines csatija van a neon kit-nek, de a lapon nem látok ezzel kompatibilis bemenetet.

köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#68023) Ezustroka


Ezustroka
tag

Sziasztok!

A ramokat próbáltam ryzen 3600 alatt a dram calculator segítségével oc-zni. A biosban beírogattam mindent, azonban újraindításkor sajnos nem bootolt be már a bios sem. Na itt rontottam el a dolgot leginkább, meg kellett volna volna már ekkor kerdeznem mi a teendő. Én hülye kivettem a lap elemét, hogy az majd reseteli az egészet. Megpróbáltam újra elindítani, most sem tölt be semmi, a cpu debug ledje világít. Mit tudok tenni ilyenkor? Véglegesen tönkretettem valamit? :( :W

(#68024) MrDerekas válasza Ochocinco46 (#68022) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ahogy én látom a lapod nem Mystic Light Sync képes, így nem igazán fog vele működni. Kell hozzá egy vezérlő is. Bár akkor már lehet olcsóbb lenne egy vezérlős kit.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#68025) Ezustroka válasza Ezustroka (#68023) üzenetére


Ezustroka
tag

Közben sikerült megoldani a dolgot, tárgytalan :)

(#68026) sum-blink válasza MrDerekas (#68013) üzenetére


sum-blink
aktív tag

:D Lehet jól látod és elhajlott már. Van még 3 ilyen procim, próbáltam másikkal is, de lehet én rontok el valamit. ( Nem tudom jók-e a procik, egyet próbáltam. :F )

(#68027) _Atesz válasza barastisss (#68021) üzenetére


_Atesz
addikt

Szerintem javítható, de az nem annyira chip lesz, inkább kis kondi, vagy ellenállás. Vidd el egy jobbfajta szakihoz, és jó eséllyel 10k alatt megcsinálja neked.

(#68028) Ochocinco46 válasza MrDerekas (#68024) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

egy ilyen megfelelő lenne jól nézem? [link]
azért válaszottam ezt a led-et, mert számomra nagyon bejön ez a homogénebb fényforrás, nem ilyen karácsonyfaizzó szerű pontokból jön csak a fény a ledcsíkban.
+7k-t meg is érne még ez nekem, minthogy eladjam az új lapomat és vegyek egy Mystic Light Sync képes lapot.

(#68029) BogyóBP válasza BogyóBP (#68014) üzenetére


BogyóBP
addikt

Erre a postomra továbbra sincs semmi, senki? :F

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#68030) Starchm válasza BogyóBP (#68029) üzenetére


Starchm
őstag

Általában aki hiba nélkül hajt ilyen lapot az nem téved errefelé :DD
Egyébként talán van msi alaplapos topik / ha volt teszt róla akkor ott megpróbálhatod alatta.

Ha baja van akkor megírhatod hátha tudunk vmi okosat rá.

[ Szerkesztve ]

(#68031) BogyóBP válasza Starchm (#68030) üzenetére


BogyóBP
addikt

Igazából annyi kb hogy amikor a házon megnyomom a bekapcsolo gombot akkor eltelik kb 2 mp mire bekapcsol a gép. Ha áram alatt hagyom és nem kapcsolom ki éjszakára az elosztót akkor nincs ilyen. (feltöltődik a rendszer? )

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#68032) abdulka1 válasza BogyóBP (#68031) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!
Ha van lehetőséged, próbáld ki egy másik táppal.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#68033) BogyóBP válasza abdulka1 (#68032) üzenetére


BogyóBP
addikt

Sajnos nincs ekkora tápom ami ezt elbirná de miből gondolja mindenki hogy táp lenne? Amikor a rendszer fut sosincs megingás vagy ujraindulás..

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#68034) MrDerekas válasza Ochocinco46 (#68028) üzenetére


MrDerekas
addikt

Nincs sok időm utánaolvasni, de ha ez az, ami a neve, akkor megvevős, és igen erre lesz szükséged :K (De várj még, hátha beesik ide szakibb és lebeszél)

(#68033) BogyóBP : Na vajon miből... ;] Egyébként, hogy kipróbálj egy hidegindítást, nem kell hozzá két kilowattos kölcsön táp. Egy próba és máris többet tudsz.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#68035) BogyóBP válasza MrDerekas (#68034) üzenetére


BogyóBP
addikt

igen de nincs itthon táp. És kocka haverjaim meg nincsenek.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#68036) abdulka1 válasza BogyóBP (#68033) üzenetére


abdulka1
őstag

Ez a jelenség a tápban levő kondenzátor hibára utal ami, áramtalanítás utáni indításkor, töltés nélküli kondik esetén jelentkezik általában.
(a kondenzátor működését inkább nem részletezném)

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#68037) BogyóBP válasza abdulka1 (#68036) üzenetére


BogyóBP
addikt

Erre kiváncsi vagyok, érdekes amit irsz. A jelenség azért érdekes mert pl egy gigabyte, asus lap gond nélkül bekapcsol ugyanezzel a táppal.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#68038) abdulka1 válasza BogyóBP (#68037) üzenetére


abdulka1
őstag

Azért ezt a terhelés is befolyásolhatja. Valahogy próbáld kizárni a tápot, vagy indíts minimális konfigurációval, és egyesével tedd vissza az alkatrészeket. Persze minden alkalommal áramtalaníts, és nyomd meg a bekapcsoló gombot (így kisülnek a kondenzátorok). Majd áram vissza, és indítás.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#68039) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Sziasztok!

Egy 1600Mhz-es ramot támogató ASRock B75-Pro M kezelni fogja, vagy egyáltalán működni az 1866Mhz-es ramjaimal?

(#68040) Starchm válasza Dark KillerX (#68039) üzenetére


Starchm
őstag

Általában lejjebb veszi ilyenkor a lap a memória sebességet és menni fognak. De van 1% esély hogy el se fog indulni, bár ez intel lapokra nem jellemző annyira.

(#68041) M3lakH


M3lakH
tag

Sziasztok!

Nemrégiben boldog (legalábbis azt hittem) tulajdonosa lettem egy Asus Rog Strix Z390-H Gaming alaplapnak.
Az lenne a problémám, hogy a gép minden indulásnál (alvó módból ébredve is) max fordulaton járatja a ventilátorokat 2-3 másodpercig, továbbá a gyári intel hűtőt sem tudom 1400-1500 as fordulatszám alá állítani. Van valakinek valami ötlete? A procihűtő egy 20 rugó alatti MSI lapon eddig hangtalanul működött, indulásnál sem volt gond.. A hűtő később nyilván cserélve lesz, de ez sajnos nem jelenti hogy egy "tuning" hűtővel nem lesz ugyan ez a probléma..

Előre is köszi

(#68042) M3lakH válasza BogyóBP (#68037) üzenetére


M3lakH
tag

Nem tudom mennyire segít, de nekem egy régi, púpos kondis alaplap indult így.. Az első 5 próbálkozásra döglöttnek tűnt, majd a 6 odiknál már nem is áramtalanítottam, és 5-6 mp múlva megindulta a ventik és a fények.. :D Csak teszteltem hogy működik-e, de végül ment a kukába :)

(#68043) MrDerekas válasza M3lakH (#68041) üzenetére


MrDerekas
addikt

Biosban beállítottad a hűtést? Az hogy ébredve/indulva maxra pörgeti kis időre, az normális.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#68044) abdulka1 válasza M3lakH (#68041) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!
A hűtőt rögzítő "patentok" jól rögzültek?
Megvolt a Q-Fan optimizálás és profil beállítás az UEFI-ben?
Van megfelelő légmozgás a házban?

Ahogy MrDerekas mondja, az Asus lapoknál tényleg természetes a ventilátorok pörgetése induláskor és ébredéskor.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#68045) M3lakH válasza MrDerekas (#68043) üzenetére


M3lakH
tag

Persze, ott állítom. Ott nem engedi lejjebb. Windowsba max olvasni tudom h épp mennyit forognak a gyári programmal. Egyéb program meg nem látja őket egyáltalán. Szerintem nem normális, hisz írtam hogy egy töredékébe kerülő lap nem csinált ilyet. Vagy ez a Z-s lapoknál normális? Emlékeim szerint a régebbi 1151v1 es lapom sem csinálta, vagy legalábbis nem ennyire feltűnően, konkrétan hangra megpróbál felszállni a gép.

(#68046) M3lakH válasza abdulka1 (#68044) üzenetére


M3lakH
tag

ohh, eddig Giga lapjaim voltak... :( Igen, elvileg minden optimalizálást és beállítást megcsináltam, átnéztem. a Procihűtő is rendesen a helyén van, ráadásul 1-2 hónapos lehet. A szellőzés is hibátlan, 3x12 centi elől befelé, 1x12 hátul kifelé, plusz "360-as" radiátor hely felül üresen.

[ Szerkesztve ]

(#68047) abdulka1 válasza M3lakH (#68045) üzenetére


abdulka1
őstag

"Windowsba max olvasni tudom h épp mennyit forognak a gyári programmal."

Gyári program alatt az Ai Suit 3-ra gondolsz?
Ha ebben nem tudsz állítani a házhűtő ventilátorok fordulatán, akkor valószínűleg nem jól van beállítva a vezérlés módja (DC/PWM), illetve nem futott le az optimizálás. (UEFI/Q Fan/Optimize All)

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#68048) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Sziasztok,

Asus AI Suite komplett csomagot honnan lehetne letölteni?
Van egy PRIME Z370-A II, aminke a driver és programok oldalán csak egy csökkentett tartalmú (konkértan csak ez EZ Update) AI Suite van, de én szeretném használni a többi részét is (főleg a Fan Xpert-et), de sehol sem találok ilyne komplett csomagot.

Az Asus oldalán a keresés a FAQ-hoz vezet, ahol persze azt írja, hogy a www.asus.com-róül tudom letölteni (semmilyne konkrét link) :W
Nincs valakinek valami ötlete?
Előre is :R

ui:
Ahogy látom pont az AI Suite-ról (is) szó van...

Nekem is fel szokott pörögni egy másodpercre a venit, Asusnál ez ilyen...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#68049) M3lakH válasza abdulka1 (#68047) üzenetére


M3lakH
tag

Igen, Ai Suit 3. Bár emlékeim szerint lefutott rendesen, most ezért lefuttattam újra a biosban a q-fant. Nincs változás, nem tudom állítani AS3 ból továbbra sem. Egy Treshold csúszka van, amire nem történik semmi, akkor sem ha a jelenlegi fordulat fölé húzom. A program amúgy nekem is elég üres, alul van 4 kocka: core, temp, voltage, fan, ezek lenyithatók de semmit nem lehet velük kezdeni, az ablak többi része üres. A beállítások menü annyi hogy Celsius, vagy Farenheit..

(#68050) abdulka1 válasza Anonymus23 (#68048) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!

A lapod támogatási oldalán ott van a csomag.

Az oprendszer kiválasztása után, görgess az "Ulilities" felirathoz, és klikkelj a bekeretezett EZ update-et tartalmazó ablak alatt a Show all feliratra. Tovább görgetve, 2019/04/12 dátummal megtalálod.

(#68049) M3lakH : Nem tudok mást mondani, mert nálam a beállítási gondot megoldotta az optimizálás, és a vezérlés beállítása.

Nálam így néz ki a program.

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.