Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) seria válasza pcgamer01 (#28000) üzenetére


seria
tag

Köszi a választ.
És ez csak úgy lett a semmitől?
Gondolom akkor kuka, mármint küldjem vissza mert nem lehet vele csinálni semmit.

(#28002) pcgamer01 válasza seria (#28001) üzenetére


pcgamer01
senior tag

nem biztos hogy nálad is ez van :D
csak mondtam hogy nálam ez volt ugyan ezt csinálta mint neked.
azt nézd meg hogy ha bekapcsolod akkor erősen melegszik-e a chip. :)
És igen cseréltesd ki az a biztos. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+

(#28003) pcgamer01 válasza seria (#27999) üzenetére


pcgamer01
senior tag

milyen tápod van?

Samsung Galaxy S10+

(#28004) seria válasza pcgamer01 (#28003) üzenetére


seria
tag

Codegen a házzal együtt volt. :D
Én tudom nagy szar de nem az én gépem.

(#28002) pcgamer01

Nem melegszik semmi, csak a led világít az alaplapon.
A ventilátor felpörgésen és a leden kívül nincs semmi reagálás.

[ Szerkesztve ]

(#28005) OrLiX


OrLiX
tag

Sziasztok!

Kaptam egy régi gépet.
ABIT BE7-S alaplap van benne.

Telepítenék egy Windows 7-et rá, de elakadok ott, hogy a telepítő nem látja a merevlemezt, ami SATA-s.
Tudnátok segíteni, honnan találhatnék hozzá illesztőprogramot?
Hál' Istennek Pendrive-ról be tudná olvasni.
Kerestem már drivert, de nem jártam sikerrel.

Nagyon megköszönnék egy gyors választ, mert ajándéknak szánom keresztfiamnak.

A válaszokat előre is köszönöm!

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#28006) csabyka666 válasza invasio (#27997) üzenetére


csabyka666
addikt

Hogy érted, hogy dupla méretű L2 cache? Egy adott procin az fix, szóval akárhogy húzom, az L2 nem lesz több...vagy valamit én értettem rosszul?

Olvastam régebbi külföldi fórumokat, írtak jót is, rosszat is. Van, akinek gond nélkül ment 3200+-on, de olyan is volt, hogy 166-ról csak 180-ra tudta emelni az FSB-t, mert utána már nem indult el a lap.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#28007) csabyka666 válasza OrLiX (#28005) üzenetére


csabyka666
addikt

Húha, mindenkinek maga dönti el, de én erre a lapra nem tennék 7-et...

Nézz körül ezen az FTP-n, itt van sok Abit driver. Én is innen szoktam szedni őket, mióta a gyártó honlapja nem működik.

Ha innen sem megy, akkor próbáld meg a SATA-t IDE-ként kezeltetni vele, hátha...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#28008) The DJ


The DJ
addikt

Sziasztok,

Gyors kérdésem lenne: Tudnátok olyan 775-ös alaplapot mondani amit korrekt áron (értsd relatíve olcsón :) ) lehet összevadászni aprón és támogat 8GB memóriát (4x2GB) plusz a 2 magos processzorokkal is elboldogul?

Azért a kérdés, mert van egy MSI MS 7529 ver 1.1 alaplapos gép, de ez nem kezel 4GB memóriánál többet plusz a betett 2 magos processzorral sem indul el, pedig az 100% hogy működik. Ismerős gépe és szeretné használni a 4x2GB DDR2 memóriáját és az újonnan kapott 2 magos processzort (amiről egyelőre nem tudom milyen típus).

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#28009) gerolka


gerolka
tag

Üdv!

Lehet furát fogok kérdezni, de nézzétek el nekem! Van egy Gigabyte GA-F2A88XM-D3H lapom, ebbe beleraktam 1x4GB RAM-ot az 1-es csatlakozóba. Ahogy ez a manualban és a képen is látható jobbról, vagy alulról (nézőpont kérdése) az első szürke, csakhogy a bios szerint és az aida64 szerint is a 4-esben van, illetve volt, mert azóta átraktam a manual szerinti 4.-be, és most a bios és a aida64 szerint is az elsőben van!

Legyen szíves valaki tegyen igazságot, most én vagyok bemákolva, vagy valami nem a rajz szerint van?! :F

(#28010) csabyka666


csabyka666
addikt

Udv!

Sikerült már közületek valakinek működésre bírni az Abit uGuru programját 64 bites rendszeren? XP, Win7...nekem nem sikerül. Feltelepítem, el is indul, de nem írja ki az adatokat... A 3.1.0.9-es verzióval próbálkoztam, tudtommal ez a „legújabb”.

Abit AN8-am van. 32 bites XP alatt frankón működik a dolog.

Van valami ötletetek?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#28011) Taifa Díaz válasza gerolka (#28009) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Múlt héten dobtam össze konfigot munkatársamnak ezzel a lappal, és én is belefutottam ebbe. Elb*szta a manuált a Gigabyte rendesen :B Egyszer így, egyszer úgy vannak a DIMM socketek jelezve, emiatt a dual channelt is csak másodjára tudtam beállítani.
Az a helyes, amit az Aida mutat nyilván.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#28012) gabor222


gabor222
tag

Üdv

Van egy ilyen alaplapom és meglazult rajta a sárga gigabyte feliratú hűtőborda. Ilyenkor mit tudok tenni ? Lesz valami gond ?

(#28013) BSR válasza gabor222 (#28012) üzenetére


BSR
csendes tag

Ha mind a két fehér tartópöcke be van nyomva és fogja, akkor baja nem lehet. De ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor leszeded, újrapasztázod és visszateszed.

Végső megoldás: CTRL + ALT + Kisbalta

(#28014) gerolka válasza Taifa Díaz (#28011) üzenetére


gerolka
tag

Értem, köszi!
Viszont az egy dolog, hogy a manualban elírják, de hogy a lapon a szitázás is rosszul van... azért ez nálam már átlépi a minimumot, kiérdemelne a felelős egy masszív ..csánrugást.

[ Szerkesztve ]

(#28015) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

A lapomon 8pin-es 12V tápcsati van, de a tápomon csak 4 pin-es van.
Simán bedugom (ha egyáltalán be lehet), és minden jó lesz, vagy kell vennem átalakítót?

Kössz! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#28016) CoRt3z


CoRt3z
tag

Sziasztok!
Adott egy ASUS P8H61-MX típusú alaplappal szerelt számítógép, ami már kétszer vészelt át áramszünetet (sajnos nem túl sikeresen..) A helyzet az, hogy a ha áram alá helyezem a gépet, akkor a benti led világít, ha bekapcsolom akkor felpörög minden, viszont monitort nem kapcsol és nem sípol(!). (A speaker működik, mert mikor kivettem a RAM-okat akkor sípolt rendesen.)
Tudnátok tippet adni hogy mi lehet? Előre is köszi!
Üdv.: Norbi

(#28017) BSR válasza Bici (#28015) üzenetére


BSR
csendes tag

Milyen proci, lap? Be dugni be lehet, a proci teljesítményétől függ, hogy kell-e neki a 8 pin.

(#28016) CoRt3z

Húzz le az alaplapról mindent, csak ram, VGA, proci maradjpon rádugva, meg a csipogó és a power gomb. Ha úgy se indul be, akkor CMOS reset után ugyanígy próba.

Végső megoldás: CTRL + ALT + Kisbalta

(#28018) Bici válasza BSR (#28017) üzenetére


Bici
félisten

FM2 lap, 100W-os A10-6800K.
Húzni nem akarom.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#28019) lacoka007


lacoka007
tag

Üdv. Telepítettem, a Fast Video to GIF SWF Converter v.3.2 verzióját. Napokig tökéletesen működött, de most hibát ír ki, ami a képen látható. Próbáltam a codeket újrarakni, de nem oldódott meg a hiba. Az a baj, hogy ezen a programon kívűl nem találtam jóminőségűt, ami nem pixeles gif-et készítene. A sgítséget előre is köszönöm.

:U

Ha rövid a karod, akkor dobd el a francba!

(#28020) t.imi válasza t.imi (#27985) üzenetére


t.imi
addikt

Erre valaki?:)

(#28021) CoRt3z válasza BSR (#28017) üzenetére


CoRt3z
tag

Köszi a tippet.
Leírom a probléma "megoldását", hátha más is járni fog ebben a cipőben.
Először megtettem azt, amit te ajánlottál, semmi változás. (CMOS reset után sem)
Aztán megpróbáltam azt, hogy lehúzom a tápkábeleket is és visszatolom, hátha valami kóbor áram beleköltözött az egyik kábelbe, gondoltam így hagyom hogy távozzon! Visszadugtam és láss csodás, tökéletesen működik. Arra tudok tippelni hogy a villámcsapás olyan áramot küldött neki ami kilökte a csatlakozót a helyéről! De már jó! :D (Természetesen viccelek, egyébként egyáltalán nincs racionális válasz arra, hogy mi lehetett a probléma.)
Üdv.

(#28022) BSR válasza Bici (#28018) üzenetére


BSR
csendes tag

Nálam most egy a8 6600k rohangál teszt jelleggel. Simán el van 4 pines 12v ággal. Úgy tudom, hogy csak 125 W felett kell neki 8 pin. Alaplapon a 8-as foglalat bal felébe simán bele kell hogy menjen a csatinak.

Végső megoldás: CTRL + ALT + Kisbalta

(#28023) Bici válasza BSR (#28022) üzenetére


Bici
félisten

Okés, köszi!

Ebbe a lapaba kell.
Így nézve a bal felébe?
mod: Most nézem a képen a pöcköket, hogy csak egyféle képpen tudom bedugni. :B

Kössz! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#28024) siege5


siege5
aktív tag

Sziasztok, vettem kb két hete egy új gépet.
A hozzá tartozó alaplap egy MSI Z87-G55-ös lappal (sok más meleltt ezt is ajánlottátok itt többen, és számomra is ez tudta azt ebben a kategóriában amire szükségem van)
Na de a probléma a következő.
4 memóriafoglalat található rajta ez eddig k, egy 8 gigás kit memóriát vettem hozzá, ez szintén eddig k.
ellenőriztem az alaplap leírásában támogatja ezt a memóriatípust, ez is k. (egyébként a pontos típus az adataim között van ha érdekes lehet)
De miért nem tudom őket KIT-ként az alaplapba helyezni?
Értem ez alatt, ha beteszem 1-3-as foglalatba vagy 2-4-be (azonos színűekben) akkor win alatt bizonyos időnként kifagy a rendszer (ez olyan 2-4 óra közötti intervallum).
Bios frissítés megvolt.
Egyébként érdekes módon ha a KIT-et 1-2be teszem bele vagyis csak a memória mérete adódik össze (ha jól tudom ilyenkor nem adja le a 128 bitet) akkor meg tökéletesen működik.
Ezt más típusú memóriával is kipróbáltam, ugyanez a helyzet.
Esetleg valakinek valami tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#28025) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Korábban már írtam ide a következő problémával:
Minden nap, amikor először bekapcsolom a gépet, eldobja magát különböző hibakódú kék-halállal. Legtöbbször HDD hibára utal, vagy összetettebb, de volt memória hibára utaló, valamint néha 800x600 fogad, mert nem tölti be a VGA drivert, ami megint csak lehet, hogy HDD vagy memória miatt, ellenben külön külön tesztelve, minden jó, sőt, ha eldobta magát 1-2x-el, utána már rendesen működik, ahogy kell.
Egy Chieftec 550AB A tápról megy a cucc, Asus P5B lap, E4300 és 4db 1GB-s kingmax ram. Ezek szarrá voltak tuningolva, de pár hete visszatettem alapértelmezettre, hátha ezzel van gond, de nem segített. Egy 320-as és 1TB-s samu HDD van bent, a két SATA kábelt pár napja kicseréltem újakra. A VGA 9600GT, meg van egy kártyaolvasó, de attól is megváltam pár napra, hátha, de semmi.

A tápon kívül a SB (SATA, PCI)-re gyanakszom a lapon. A tuningnál annó a topicban az volt az elfogadott, hogy ezt fix 1.5V-ra kell állítani, mert auto-n eltérhet a lap. Ennek lehet adni auto-n kívül 1.5V-ot, 1.6V-ot, 1.7-et és 1.8V-ot. Az 1.6V-ot már pirossal jelöli.
Azon gondolkodom, hogy esetleg itt lehet valami gebasz, hogy az évek során sérült a lap vagy a táp, és nem kap elég kakaót indulásnál.
:F

(#28026) lakisoft válasza Bici (#28023) üzenetére


lakisoft
veterán

Milyen tápod van most?

(#28027) Bici válasza lakisoft (#28026) üzenetére


Bici
félisten

350-es FSP van ebben a gépben.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#28028) lakisoft válasza Bici (#28027) üzenetére


lakisoft
veterán

én is pont ilyet akarok az enyémbe tenni csak nekem fm1-es a konfig. Biztosan menni fog vele. 120W-os fogyasztást mértem az A6-3500-es CPU-val. Kérdés az hogy hogyan oszlik meg ez a terhelés az ágak között.

A nagyon príma javított 450W-os M-tech táp nem bírja a gyűrődést :).
Ma hoznak egy 350W-os FSP-t nekem is ideiglenesen, de a végleges ez lesz : FSP 550W Raider 80+ 16-18k körül meg lehet kapni és nem lesz több gond a táppal.

[ Szerkesztve ]

(#28029) Constant válasza Kramb (#27801) üzenetére


Constant
csendes tag

Hello!

Cmos.t nyomattál?
Gondolom 4gb-nál engedélyezve volt hogy ne csak 3.6Gb-ot lásson a windows?
Ha ezek megvoltak, próbáltdindítani 1db 2gb-os modullal, majd ha bejön a bios, gép kikapcs, majd mellé berakod az egyik 4gb-ost és esetleg úgy?

(#28030) flash-


flash-
veterán

sziasztok

egy kérdésem lenne.

van egy alaplap usb 2 headerrel. ugye ez 2 soros és egyik sorból egy pinnel kevesebb.

az a gondom hogy a háznak a front usb header kábelének csatlakozója csak egy soros
ilyenkor mi a helyes módja az alaplapra való csatlakoztatásnak?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#28031) Viktoár válasza flash- (#28030) üzenetére


Viktoár
addikt

(IMG:/dl/upc/2013-12/13/161955_olafcrourexvosy8_cpx101_2p11.jpg)(/IMG)

Üdv:Viktor

(#28032) Constant válasza flash- (#28030) üzenetére


Constant
csendes tag

Hello!

Ne foglalkozz azzal az 1 pinnel! :R

(#28033) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Nem tudja véletlenül valaki hogy ezen a lapon mely áramkörök tartozhatnak a VGA kimenethez? A gép jó, működik csak nem ad ki jelet. Úgy kezdődött hogy elkezdett vízszintesen zizegni a kép, a zizegés egyre jobban erősödött és a végén már nem kapott jelet a monitor.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28034) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok,most hogy nézegettem a lapom biosát észre vettem hogy a cpu 3.3v részénél pirosan 2.9v ír a bios ez normális? Mire lefényképeztem már több lett,de szerintem még így is kevés vagy nem?minden gyárilag van nincs húzva meg semmi szerintem minden auton van.Ha állítani kell akkor hol és mit?vagy tápegység hiba?köszi..

[ Szerkesztve ]

(#28035) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok!

e két lap között keresném a különbséget
ASUS H81I-PLUS
ASUS H87I-PLUS

véletlen a 81-est rakták a 4670 em alá és nem tudom hogy megérné e átcserélni

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#28036) TaylorXIII


TaylorXIII
őstag

Hali!
Van egy DFI KM400MLV alaplapom és egy ATX házam. system panelt próbáltam bekötni és a bekapcsolás reset, HDD led megi s vannak de van egy sárga és fekete 1 tűs csatlakozó(sárga a pozitív gondolom habár itt nincs megjelölve de szerintem a sárga az) és gondolom ez lenne a power led de azt még nem sikerült kitalálni, hogy dugjam rá. Ja és van egy molex csaltakozó is amibe 2 piros és két fekete kábel megy. Az lenne az elülső hang kimenet és mikrofon csatlakozója? A power lednél pórbáltam rákeresni a neten, hogy ez milyen de nem igazán jártam sikerrel. Szóval valaki tudja, hogy kéne rádugnom és mire van az a molex csatlakozó a 2 piros és 2 fekete kábellel?:D
szerk: A molexes kábel a ház világításához kell. ELvileg kettő led is van de csak az egyik világít. A sárga fekete kábel továbbra sem tudom mire jó és hová kéne dugni.

(#28037) Viktoár válasza lajosx (#28034) üzenetére


Viktoár
addikt

A cpu voltage a proci feszültségét jelzi.
Ami alatta van 3.3V,5V,12V az a tápegység feszültségeit jelzi ki,nem kell szentírásnak venni,de nem ártana egy tápteszterrel megnázni.

Milyen tápegységed van?

Üdv:Viktor

(#28038) lajosx válasza Viktoár (#28037) üzenetére


lajosx
őstag

egy corsair hx850

gondolom akkor semmi promram nincs ami aránylag pontos lenne ugye?csak ha műszerrel lenne kimérni.

[ Szerkesztve ]

(#28039) hszilard666


hszilard666
veterán

Üdv!
Az lenne a kérdésem hogy egy asus maximus formula alaplap megéri az árát?
Egy p8z77m pro ról váltanék.
A választ előre is köszönöm!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#28040) Hunneo


Hunneo
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Asus h87-pro alaplapot. Nem tudom rávenni, hogy kikapcsolt állapotban is töltsön az usb-ről, pl. egy telefont. Bekapcsolt állapotban tölt mindent, de ha kikapcsolom a gépet, akkor már nem.

Win8.1, fent van minden driver. Biosban is be van kapcsolva minden releváns lehetőség. Próbáltam több porton is, a zöld-ben sem tölt kikapcsolva.

Ha leindítom az usb charger+ progit, akkor a következő kikapcsolásnál tölt, de az újbóli kikapcsolás után ha nem indítom el, akkor nem tölt.

Nem igazán tudom mi lehet a baj.

Egy kis segítség jól esne.

Köszi

(#28041) Viktoár válasza lajosx (#28038) üzenetére


Viktoár
addikt

Programmal nem lehet pontosan mérni,az csak tájékoztató jellegű.Ha biztosra szeretnél menni akkor műszerrel kell megnézned a feszültségeket.

A corsair jó táp bár a hx850 az CWT (Channel Well Tech) belsővel rendelkezik amivel már előfordultak problémák.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#28042) Weaver


Weaver
senior tag

alaplapra integrált usb-knek (hátlapi) driverezés nélkül is fel kell ismernie a rákötött usb-s egeret, és billentyűzetet?

(#28043) Viktoár válasza Weaver (#28042) üzenetére


Viktoár
addikt

Használható kell hogy legyen driverek nélkül is a bill/egér,viszont amikhez adnak drivert vagy segédprogramot azt nem árt feltenni.

Win98-nál volt usb driver mert alapból nemigen szerette a pendrive-okat. :N

Üdv:Viktor

(#28044) fuxal


fuxal
csendes tag

sziasztok olyan problémám lenne,hogy van egy Asus M2NBP-VM CSM-alaplapom! 4000+ procival,2x1gb rammal, és 1gb ddr3 videókarivalés 300watos tápal! na a problémám a következő csinál olyat,hogy bekapcsolom és felpörögnek a ventik és semmi nem csipan, és nem esik lelyebb a ventik fordulata, van olyan,hogy kb 15 kapcsolom be és akkor indul el! a tápom elvileg jó mert kimértük! a videókarim is jó! a ramokat ha másik szloba rakom akkor is ugyan aszt csinálya! be fog szarni az alaplapom?? :W

(#28045) Viktoár válasza fuxal (#28044) üzenetére


Viktoár
addikt

Szedd szét a gépet,nézd át a lapot van-e púpos kondi vagy egyéb szemmel látható elváltozás.
Ha nincs akkor asztalon rakd össze a gépet.Lap+proci+memória+integrált vga+táp,a többi még nem fontos.
Próbáld ki külön külön a ramokat a slotokban.
Nem tudom hogyan mértétek ki a tápot de ha van kéznél másik akkor meg kéne próbálni azzal is.
Ha tuningoltad akkor állítsd alapra a biost

.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#28046) fuxal válasza Viktoár (#28045) üzenetére


fuxal
csendes tag

az asztalon van összerakva! ha a házba rakom össze akkor egyáltalán nem indul el!! alaplap vg-ával szintén zenész! ugyan az a hibajelenség de hamarab bekapcsol az alaplapival! a rmokat már próbáltam egyesével! púpos kondi talán egy van rajta! lehet,hogy az okozza a problémát? :W

(#28047) Viktoár válasza fuxal (#28046) üzenetére


Viktoár
addikt

Sanszos hogy van hozzá köze, kondi csere a következő lépés.Esetleg nézd meg hogy nem-e görbült/fintult el az alaplap.Egyszer volt egy lapom ami házban nem indult csak asztalon mert ahogy lecsavaroztam megfeszült és kontakthibás lett.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#28048) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Csak kíváncsiságból kérdezném:
Kinek mennyit fogyaszt a PC-je kompletten (monitor nélkül)?

Háztartási fogyasztásmérővel* a profilom szerinti gép 1db böngészőablakkal: 50W-ot fogyaszt.
*: tehát a tápegység+ház+alaplap+Core5cpu+1hdd+1ssd

[ Szerkesztve ]

(#28049) Viktoár válasza Doky586 (#28048) üzenetére


Viktoár
addikt

És abból az 50W-ból mennyit fogyaszt a ház hogy beleírtad a felsorolásba? :DDD

Üdv:Viktor

(#28050) Zoli54213


Zoli54213
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha van egy Matsonic MS8147C V1.0-ás alaplapom, honnan tudok hozzá leszedni XP drivereket? A google mindig csak bios drivereket dob ki. Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv.

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.