Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) t72killer válasza Spet (#49999) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi mind3ótoknak, a bányászmegoldásnál több adat menne rajta, úgyhogy az nem lenne elég, és igen, az a 30centis ebayes cucc nincs szigetelve. Akkor valami usb-s megoldás kell, ilyesmire gondoltam, de ez csak WWAN-kártyákra írja, hogy jó ráadásul "teszteléshez" - azaz gondolom gondok akadhatnak a sebességgel, stabilitással.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50002) Spet válasza t72killer (#50001) üzenetére


Spet
addikt

Amit linkeltem megoldást te is tudod magad szigetelni házilag, annó megkérdezték, hogy mivel vannak körbe tekerve meg is találtam a hozzászólásomat.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#50003) t72killer válasza Spet (#50002) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, a bányászkorból rémlenek ezek a trükkök, viszont a 30 centi kevés lesz:( a házikóból úgy kéne kihozni a wifi kártyát, hogy aztán azt egy parabola/WokFi fókuszába tudjam varázsolni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50004) Spet válasza t72killer (#50003) üzenetére


Spet
addikt

Akkor esetleg ez? Itt utána már csak a megfelelő kábelt kell megtalálni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#50005) varmi2 válasza t72killer (#50003) üzenetére


varmi2
nagyúr

És mit szólsz ahoz az ötlethet, hogy nem a kártyát tennéd a fókuszba, hanem csak az antennát. És egy ilyen antenna hosszabítóval kötöd rá a karira?

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#50006) batman. válasza t72killer (#50003) üzenetére


batman.
senior tag

És ha csak az antennáját vezetnéd ki? Tudtommal ebből van egy méter körüli.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#50007) t72killer válasza batman. (#50006) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valszleg ez lesz, az a bajom ezekkel a kábelekkel, hogy eléggé veszteségesek. Hiába veszek csilivili 15dBi-s, ha bukok 6dBi-t egy kábelen+1-két extra csatin, de jobb híján ez lesz.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50008) batman. válasza t72killer (#50007) üzenetére


batman.
senior tag

Húzd be egy ilyenbe, talán kevesebb lesz a veszteség.

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#50009) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Újabb gondba akadtam, ami már idegesít. Akárhányszor kikapcsolom a lapot vagy a tüskéknél vagy windowsból mindig elveszti a bios a beállitást. Miért van ez? Lemerült az elem? Vagy hibás a lap? Kicseréltem egy másik lapba lévő elemre de az sem volt jó (hozzáteszem hogy az a lap is már jórég óta nem volt bekapcsolva, mivel be sem lehet.) Egy Asus P5B-MX lapról van szó nem egy mai darab.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#50010) batman. válasza BogyóBP (#50009) üzenetére


batman.
senior tag

Hali! Ha a táp nem lesz áramtalanítva, akkor elméletileg nem szabadna elfelejtenie a beállításokat.
Bios frissítést próbáltad már?
Egyébként egy új RS 2032 kb. 100 ft., ha felmerült, hogy gyenge akkor cserélni nem egy tétel...

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#50011) BogyóBP válasza batman. (#50010) üzenetére


BogyóBP
addikt

Én mindig áramtalanitom a tápot is a saját gépemben (elosztóba van dugva) és sose felejti el a beállitást. Akkor veszek egy elemet és meglátom. Nekem is az elem volt az első tippem.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#50012) batman. válasza BogyóBP (#50011) üzenetére


batman.
senior tag

Saját tapasztalatból mondom, ha áramtalanítod a gépet, akkor kb. 3 évente kell CMOS elemet cserélned. Ha a lap nem kap áramot, akkor a táp helyett ez a kis gombelem felel a beállítások megtartásáért. Minél többet van áramtalanítva, annál előbb merül ki. :K

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#50013) t72killer válasza batman. (#50008) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi:R Úgy néz ki, marad az antennakivezetés, a #50006-ban lévő kábelt adták az alaplap (asrock h170m-itx/ac) mellé, ezekre csatlakoztatok egy jobbféle antennakábelt (közvetlen MHF4 minicsatis antennakábelt még nem találtam).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50014) BogyóBP válasza batman. (#50012) üzenetére


BogyóBP
addikt

Ez így igaz. Akkor ez lesz valszeg a ludas. :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#50015) batman. válasza t72killer (#50013) üzenetére


batman.
senior tag

Nekem is van (csak 10 cm-es) Zotac itx-hez adták. Szerintem Ebay-on találsz, de 3 hét amire megjön, viszont könnyebben tudod árnyékolni, és eggyel kevesebb megszakítási pont…

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#50016) BogyóBP válasza BogyóBP (#50014) üzenetére


BogyóBP
addikt

Az elem volt a szar..Megoldva.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#50017) t72killer válasza batman. (#50015) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Malacfarokból 50centinél hosszabbat sajna nem láttam, az rövid lesz. Ha lenne 2m-es is, egy csatin kb fél dBi-t lehet spórolni, ezt az előnyt nem hiszem, hogy amatőr árnyékolással tartani tudnám egy jóféle antennakábelhez képest. Marad a hagyományos kisfarkinca+nagykábel felállás, vagy egy ethernetes v USB klienst ragasztok közvetlen az antenna hátára.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50018) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Helló!
Nem biztos, hogy idevaló, de hátha:
Asus Rampage III Extreme alaplapom van.
Win7-et használok.
Ha leállítom a Win-t akkor az leáll, monitor kikapcsol, de a vinyók és a ventillátorok nem állnak le.
Mi lehet az oka ennek?
Köszi!

(#50019) jacint78 válasza Czmorek (#50018) üzenetére


jacint78
addikt

Energiagazdálkodási, vagy ACPI beállítások, driver probléma, de hardveres hiba is lehet. Ebben a sorrendben kell ellenőrizni.

type your text here..

(#50020) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv, telepítek ill. telepítenék egy rendszert de elakadtam: Alaplap MSI H110M PRO-D, Windows 7et kértek rá, usbról telepíteném persze, addig eljutottam hogy hogy Win7 Smart toolal beépítettem a drivereket, és látja a meghajtókat elindul a telepítés, viszont a reboot után nem indul el, a drive azt írja nincs bootolható drive, bármit állítok a BIOSban akkor is... esetleg van tippetek? :R

(#50021) GIJoe válasza GIJoe (#50020) üzenetére


GIJoe
addikt

megoldva, azért köszi :B

(#50022) Zolifarkas


Zolifarkas
tag

Sziasztok.

Megint akadt egy kis problémám az Asus P5WD2-E Premium alaplapommal kapcsolatban. Eddig egy Pentium D 925 processzorral használtam a gépet ami rendben működött. Ma beletettem helyette iNTEL™ CoRE 2 DUO E6700 [ 2 x 2,66GHz | 4MB L2 | 1066MHz FSB ] ezt a processzort de még az alaplapi biosig sem jut el gép.
Esetleg valimilyen jumpert kellene átállítanom? Alaplapi bios reset megvolt.

Üdv; Zoli

(#50023) varmi2 válasza Zolifarkas (#50022) üzenetére


varmi2
nagyúr

A cpu támogatási listán nem szerepel ez a cpu. Ezért nem működik a lap azzal a procival.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#50024) batman. válasza Zolifarkas (#50022) üzenetére


batman.
senior tag

Szia!
Tedd vissza a D925-öt és nézd meg a CPU kompatibilitást.
Ebben a lapban nem fog menni az E6700. :N

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#50025) Zolifarkas válasza varmi2 (#50023) üzenetére


Zolifarkas
tag

Köszi az infót igazad van nincs a támogatott processzorok között. Valószínűleg én kevertem össze a támogatottságot mert van egy Dell Optiflex 745-ös gépem is amiben szépen megy az E6700 csak rosszul emlékeztem arra, hogy az Asus alplapom mit támogat.

(#50026) Dani811


Dani811
aktív tag

Sziasztok!
Van egy nagyon idegesítő problémám:
Kb. 1 hónapja kezdődött, kapcsolom be a gépet reggel, felzúg, de nincs jel a monitoron. Kutatgattam, rájöttem, hogy a videokártyának meg a monitornak semmi baja (ha bebootolna rendesen a Windows, hallanám a bejelentkezési hangot, de nem hallom). Valahol írták, hogy lehet, hogy a RAM a hibás. Kivettem az egyik RAM-ot a 3. slotból, egyből bekapcsolt a gép rendesen. Kitisztítottam a slotokat, próbálgattam rakosgatni, kiderült: a 3. és a 4. slot nem működik. Garancia már nincs az alaplapra, pénzem meg most nincs, szóval maximum nem használom dual channelban. Aztán 1 hete újra elkezdte ezt csinálni: Kiveszem a második slotból a RAM-ot, nincs jel. Gáz van. Berakom az első slotba, működik a gép. A hibásnak vélt RAM-ot pedig a másodikba, és szintén megy a gép. :W Itt már nem értettem, hogy mi van. Rá 2 napra megint előjött a hiba. Fogtam, kivettem az egyik RAM-ot, megint nem megy. :((( Nem hiszem el. Megcserélem az első és a második RAM-ot, elindul a gép. Egyszer jött még elő ez a probléma, megint megcseréltem a RAM-ot, működik. Halvány lila gőzöm sincs, hogy mitől lehet, ehhez én már kevés vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy kontakthibás lehet a RAM slot, de inkább hozzátok fordulok segítségért.
Mi lehet a hiba forrása, az alaplap, a RAM? Netán a processzor? :F Garanciába nem küldhetem a gépet, mert most nagy szükségem van rá (érettségi).

alaplap, RAM, processzor

A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#50027) cinemazealot válasza Dani811 (#50026) üzenetére


cinemazealot
addikt

Nekem egy 2010-ben vásárolt Intel Core i5-650 processzoros gépem van, egy ASUS P7H55-M PRO alaplappal. Novemberben egyik bekapcsolás alkalmával a gép megadta magát. Bekapcsoláskor se kép, se hang, még a BIOS-ig sem tudtam eljutni. A vinyó és a ventilátorok felpörögtek (tápot már cseréltem alatta, tehát az biztos nem volt hibás), és ennyi. Memóriát kivéve sípolt, tehát érzékelte annak hiányát, de az sem lehetett hibás, mert tettem bele más gépből ott remekül működő RAM-ot. Már mindent leakasztottam róla, CMOS-t is reset-eltem, de semmi.

Megoldást végül nekem is a RAM modulok cserélgetése, illetve bizonyos slot-ok kihagyása hozott. Most 4+2 GB RAM van benne (rendre a DIMM-A1 és DIMM-A2 slot-ban), ez a maximum konfiguráció, amivel elketyeg. Nagyobb, illetve a másik két slot-ba további modulokat továbbra sem fogad magába. Valamilyen túlterheléses problémára gyanakszom, bár egyszer sem hajtottam annyira a gépet, hogy ez bekövetkezhessen. Még dedikált VGA-ja sincs.

Hangsúlyozom, hogy egy 6 éves gépről van szó, rég lejárt minden garanciája, de azért csak bosszant a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#50028) jacint78 válasza cinemazealot (#50027) üzenetére


jacint78
addikt

A két hiba egészen más, nálad csak a processzor lábait kell megpucolni/helyregörbíteni és menni fog mindegyik slot. :D

type your text here..

(#50029) cinemazealot válasza jacint78 (#50028) üzenetére


cinemazealot
addikt

Szerintem kivettem anno a procit és meg is néztem, történt-e esetleg rajta valamilyen elváltozás, és nem láttam semmi feltűnőt. Nem is nagyon történhetett vele semmi, hiszen nem volt mozgatva a gép. De vetek majd rá még egy pillantást, hátha elsiklottam valami felett. Köszi a tippet! :R

(#50030) jacint78 válasza cinemazealot (#50029) üzenetére


jacint78
addikt

Ezt nagyon alaposan csekkolni kell és elsősorban a foglalatot. Persze megdögölhetett a memóriavvezérlő is a processzorban, bár az ritkábban fordul elő. Gyári hűtőt használsz, vagy valami aftermarket megoldást?

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#50031) cinemazealot válasza jacint78 (#50030) üzenetére


cinemazealot
addikt

Egy kis Arctic Alpine 11-et használok, még a 2010-es változatot. Arra gondolsz, hogy esetleg megnyomorgatta a procit?

(#50032) jacint78 válasza cinemazealot (#50031) üzenetére


jacint78
addikt

Előfordulhat, volt már nem egyszer, hogy gyári hűtővel ment a masina, de más hűtővel, ami nem is gyepálta annyira meg a nyákot, nem akart menni. Elég egyetlen picit lelapult, vagy oxidálódott láb (barnás, feketés) és márnem megy az egyik memóriacsatorna. A ramok felöli oldalán kell alaposan vizsgálódni a foglalatban.

type your text here..

(#50033) 1989rigo


1989rigo
tag

Sziasztok!

Szeretném leváltani a jelenlegi ga-g31m-s2c lapomat egy Asus p5q3 deluxe lapra.
A jelenlegit egy xeon 5420 procival használom, a kérdés az volna hogy a kiszemelt lapon kell majd valami BIOS update-et csinálnom?

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#50034) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok...

Betalált a villám az Eon hálózatába és hozzánk is benézett.

Gép nem indul...
Kaptam egy másik tápot, de ezen a +táp 4pines az alaplapon pedig 8pines csatlakozó van. (a régi tápon is)

Ha a lap+CPU jó attól még el kell indulnia a gépnek ha csak a 4pines tápot dugom rá? (24-es rá van dugva)

Winyok nem kaptak belőle... Laptopon le lettek próbálva...

Alaplap msi h97 gaming 3

Előre is köszönöm!

(#50035) jacint78 válasza nimfas (#50034) üzenetére


jacint78
addikt

Igen, mennie kellene.

type your text here..

(#50036) jacint78 válasza 1989rigo (#50033) üzenetére


jacint78
addikt

Valószínüleg igen, hivatalosan nem támogatja.

type your text here..

(#50037) abazsaster


abazsaster
újonc

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy egy Gigabyte GA-P35-DS3 (F14es bios) alaplap képes-e fogadni 4 x 2GB 800 MHz-es ramot? A honlap szerint a max. memory module size 1024 MB, de lehet, hogy ettől eltérően nagyobbat is tud kezelni?

Üdv.:
abazsaster

[ Szerkesztve ]

(#50038) nimfas válasza abazsaster (#50037) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem P35-DS3R lapom volt ha jól rémlik abban ment a 2x4GB RAM...

(#50039) elfelejtette válasza abazsaster (#50037) üzenetére


elfelejtette
veterán

Memory support list-ben én látok 2GB-os modulokat is.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#50040) abazsaster válasza elfelejtette (#50039) üzenetére


abazsaster
újonc

Én is találtam, azonban csak 667MHz-eseket.
Illetve HWiNFO program írta nekem, hogy a Max. Memory Module Size: 1024 MB, emiatt voltam bizonytalan.

Köszönöm a válaszokat! Egy próbát azt hiszem megér.

(#50041) Reblina


Reblina
csendes tag

Sziasztok.
Már egy ideje küszködöm egy gigabyte b85m-hd3 lappal amiben egy i3 4130-as proci és 1x8Gb corsair vengeance ram,valamint egy 120-as kingston ssd van mellette.Néha csak másodikra hajlandó elindulni. Elkezd bootolni és leáll.Valamint kb.10-ből 1.szer leállítás után újraindul.A tápot már kicseréltem.Most egy chieftec ctg-500-80p-vel megy és ugyanezt csinálja.Segítenétek hogy mi lehet a gond? A biosban valamelyik beállítás csinálhatja?

(#50042) adatfalo


adatfalo
senior tag

Hello!

Az miért lehet, hogy csak 2. -3. bekapcsolásra ad képet a monitor (nem a monitort kapcsolom be sokszor, hanem a gépet)? Most raktam be egy Saphire R9 290X-et az Asus Sabertooth z87-be, és idegesítő módon nem ad képet csak néha. Ez előtt az alaplapi integrált hdmi-n keresztül kapta a jelet a monitor és úgy ment minden mint a karikacsapás. Azt is érdemes tudni, hogy a vga egy hosszabb szünet után lett behelyezve a gépbe (visszaszereltem az eredeti hűtését, mert eddig egy másik gépben használtam vizezve), de a kettő között több hónapig "porosodott".

Előre is köszi a tippeket! :R

www.adatfalodesign.hu

(#50043) jacint78 válasza adatfalo (#50042) üzenetére


jacint78
addikt

Azt kellene tudni, hogy a minitor nem kapcsol be, vagy a kártya kimenete kukul meg ilyenkor. Dugd rá a moitort valami más PC-re.

type your text here..

(#50044) adatfalo válasza jacint78 (#50043) üzenetére


adatfalo
senior tag

De ahogy írtam, az alaplapi igp-vel egyből bejön, szóval nem hiszem, hogy a monitorral lesz a baj. Most azt vettem észre, hogy ha bekapcsoláskor a monitor soruce gombját is nyomtogatom akkor néha feléled, de ez a módszer se vehető készpénznek. Volt már probléma az alaplappal (hajlott tüskék), de az ki lett javítva, de esélyesnek tartom, hogy továbbra is van valami: PCI-express slot??

www.adatfalodesign.hu

(#50045) jacint78 válasza adatfalo (#50044) üzenetére


jacint78
addikt

Nem, te azt mondtad, hogy azelőt ment az IGP-vel, minden megy addig, amíg be nem döglik. Amúgy lehet, hogy a HDMI nem százas és nem veszi a lapot a monitor. Ha idő közben tápos lett a monitor lehet amiatt is, hogy nem szeret indulni, lehet, hogy megy a monitor csak háttérfény nincs. A power led mit mutat ilyenkor? Ha bemenet választó gomb nyomkodására megához tér, akkor biztos, hogy nem a PCI expressz, semmi köze hozzá.

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#50046) adatfalo válasza jacint78 (#50045) üzenetére


adatfalo
senior tag

Amint átdugom az alaplapi hdmi portra egyből felismeri a monitor, ha a vga-ra van kötve, teljesen random szerűen kapcsol be úgy, hogy ad is képet. A visszajelző led villog, mintha nem kapna jelet, ha egyszer sötéten indul, akkot nyomkodád se változtat rajta, ergo nem tudom a monitort rávenni, hogy találjon forrást. Ha hazaértem megnézem egy dvi-d -vel is!

www.adatfalodesign.hu

(#50047) jacint78 válasza adatfalo (#50046) üzenetére


jacint78
addikt

Helyes, próbáld ki DVI-al.

type your text here..

(#50048) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv

Ide is beteszem, hátha valaki találkozott már ilyennel. :R

szerk.: Plusz info.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50049) jacint78 válasza MasterMark (#50048) üzenetére


jacint78
addikt

Vagy esik valami tápfesz és elbillen a kimenet, vagy az ördög tudja, ehhez alaposan meg kellene vizslatni rajz híján. Ilyenkor mi van a kimeneten, tehát mennyire van terhelve?

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#50050) MasterMark válasza jacint78 (#50049) üzenetére


MasterMark
titán

Próbáltam már fejhallgatóval, fülhallgatóval, passzív PC-s kishangszóróval. Mindig máshol akad ki eszközönként.

Illetve most néztem meg, és az OPAMP baromi forró, nem tudom ez gond-e?

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.