Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) zarayg válasza hcl (#18300) üzenetére


zarayg
aktív tag

Árban hova esne a javítása?

Autoflash-t hogy csinálnék, ha se kép se hang?

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#18302) hcl válasza zarayg (#18301) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Árak a Hardveraprón.

Autoflash
Sajnos nem fogod megúszni olvasás nélkül.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#18303) XY_Z


XY_Z
csendes tag

Üdv! Kéne egypár ötlet hogy mivel lehet próbálkozni ha nincs kép a gépindítást követően ugyanis történt tegnap hogy éjszakára hagytam hogy a BF3 letöltse a frissítését éjszakára és közbe belőttem az energy saver-t és az Autoshutdown-t hogy kapcsolja ki a gépet.Reggel arra keltem hogy még megy a gép és fekete alapon színes csíkok voltak a monitoron, és reset után a bios még betöltött, minden normális volt addig amíg a windowst kellett volna betöltenie de azt írta hogy „Hiányzó Bootmgr Újraindítás: Ctrl+Alt+Del”. Az újraindítás nem segített, tehát rákerestem erre a bootmgr-re és azt javasolta hogy tegyem be a windows lemezét hogy javítsa ki magát, de a biosban a first boot-ot cd-rom-ra állítva nem akart a lemezről boot-olni, ezután nyomtam egy "load fail-safe mode"-t a biosba és ezután a monitor nemkap jelet, nemcsinál semmit. Próbáltam már clear cmos-t is, elemet is kivettem annyi ideig amíg javasolják, a helyzet változatlan. A ventik pörögnek. Az alaplap [Gigabyte] a proci AMD Phenom II X4 965 és SSD-m is van, Chieftec táp. Ja és se az integrált se a HD6870.es VGA-ról sincs kép, más kábellel sem. A monitor tuti hogy jó.

(#18304) spiritex válasza XY_Z (#18303) üzenetére


spiritex
veterán

És ha a boot után az F8-at nyomogatod, akkor be tudsz lépni Safe módba?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18305) XY_Z válasza spiritex (#18304) üzenetére


XY_Z
csendes tag

Most már megtaláltam a hibaforrást, egyébként a bekapcsológomb megnyomását követően nem történt semmi a monitort illetően szóval még a boot képernyőt se láttam ->ez az F8-asdi kilőve. A hiba az SSD-vel van, mivel a kivételét követően bekapcsol a monitor, beletudok menni a biosba is. Ez az anomália nagyon megzavart, azt hittem hogy a biossal van valami gond, de nem( a BF3 is ezen az SSD-n van ami ugye frissítette magát....) szóval nagyon úgy tűnik hogy van egy megzakkant SSD-m (ami egyébként 120GB-os OCZ agility 3).
Azért köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni!

(#18306) spiritex válasza XY_Z (#18305) üzenetére


spiritex
veterán

Akkor ez nagyon érdekes, mert a bátyámnál is van egy ilyen "nem kapcsol be a monitor" jelenség amióta SSD-je van (Samsung 830 128GB), de csak nagyon ritkán jön elő, így nem gondoltam, gondolom, hogy amiatt lenne. Ilyenkor kiveszi a vga-kártyát, a monitort rádugja az alaplapi vga-ra és egyből lesz kép. Utána berakja a kártyát és akkor már azon is van kép. Nem igazán értem mi lenne az összefüggés! Fel kéne tenni a kérdést a Flash SSD topikban. Felteszed? Vagy tegyem fel én?
Mi az a BF3?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18307) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

sziasztok
most raktam ossze a gepem, de vmi gebasz van.
alaplap: ASUS p8z77 V
amikor bekapcsolaskor leenorzi a cuccokat, felvillanak a ledek. ha minden ok, akkor nem vilagit csak a power ledje
De a RAM ledje folyamatosan pirosan vilagit, tehat vmi nagyon nem jo.
RAM: corsair veng. red kit (2133)
ram nelkul pedig ugye nem nagyon tudom tovabb csinalni a gepet. lehet csak a corsair t nem szereti?
(bocs, kolcson angol laptoprol irok)

Origin: BlessedElroy

(#18308) csucsbicep válasza BlessedElroy (#18307) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

TPU a lapon nincs bekapcsolva? Mert az 103-ra emeli 100 helyett a BCLK-t és ezzel együtt a ramok órajele is nő,a mit lehet, hogy nem bírnak.

(#18309) Rivaul válasza BlessedElroy (#18307) üzenetére


Rivaul
addikt

Ott van az oldalon a ram támogatási lista. Pontos számmal meg tudod nézni. Ekkora ramokat már nem alapnak kezel így lehet nem szereti. Esetleg tedd másik slot-ba.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#18310) BlessedElroy válasza csucsbicep (#18308) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

khmmm
nekem ez kb kinai, bocs. teljesen amator vagyok. szajbaragosan is le tudnad irni? :R

Origin: BlessedElroy

(#18311) BlessedElroy válasza Rivaul (#18309) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Most hoznak egy masik ramot, ahogy olvastan forumban, masnak is voltt baja a corsairrel.

Origin: BlessedElroy

(#18312) csucsbicep válasza BlessedElroy (#18310) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

[link]. Itt nézd meg, hogy ez a TPU kapcsolónál a LED világít vagy sem.

(#18313) BlessedElroy válasza csucsbicep (#18312) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

ez nagyon picike zold led. nem messze a power ledjetol.
igen, vilagit

Origin: BlessedElroy

(#18314) csucsbicep válasza BlessedElroy (#18313) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Na, akkor gép kikapcs, átlököd a TPU kapcsolót a másik állásba, hogy ne világítson a LED és reménykedj, hogy jó lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#18315) BlessedElroy válasza csucsbicep (#18314) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

es hogyan kotom at?
j a lokom...

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#18316) Rivaul válasza BlessedElroy (#18315) üzenetére


Rivaul
addikt

Sztem az LÖKÖD nem KÖTÖD ott :U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#18317) BlessedElroy válasza Rivaul (#18316) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

ja. kozben eszrevettem.
ugyanugy vilagit a piros led a ramnal.
a kicsi zold mar nem.
kiprobaltam mar uj ramot is, az se jo.
de mar mennem kell dolgozni sajna, kb ejfeltol tudom folytatni.

Origin: BlessedElroy

(#18318) BlessedElroy válasza BlessedElroy (#18317) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

kozben irtam at asusnak is, majd valaszolnak.

Origin: BlessedElroy

(#18319) UDD SaSa


UDD SaSa
csendes tag

Heló mindenki!

Új vagyok prohardveren és van egy kérdésem.

Van egy J&W JW-A61PM-D2 nevű alaplapom (Ez az alap amit a bótban adtak hozzá)
Nyáron kisült a tápom mert béna tápom volt és szegény már nem bírta 35 fokban.
Tettek bele egy újat a Csepeli BOVITO ban sajnos nem találom a nevét de ez maximálisan jól bírja meg vagyok vele elégedve.Azóta a géppel problémák vannak:
1.,Leáll a gép és se kép se hang full leáll miközben bármit csinálok. Még alaphelyzetben is!
2.,Kékhalált dob majd én állítom le kézzel.
3.,Beakad a hang és ismétlődik miközben a gép lefagy.
4.,Ami a 3.-ban történt de egy idő múlva letesz az asztalra hogy valami NVIDIA illesztőprogram összeomlott

Egy újraindítással megoldódik ez!

Szerintem az alaplap miatt van de nem vagyok biztos benne.Még leírok egy pár dolgot hogy ezt később ne keljen:

Videókártya: Geforce GTS 450 Point of View 1GB SDDR3 (overlocked de már levettem róla a tuningot a probléma még mindig fenn áll.)
CPU típusa: DualCore AMD Athlon II X2 215, 2700 MHz (13.5 x 200)
Hangkártya: nVIDIA HDMI/DP @ nVIDIA GF116 - High Definition Audio Controller(integrált)
BIOS: legújabbra frissítve

Aztán elvittük nemrég megint bekértek 4000Ft-t Másnap odaadták hogy a windows rossz rajta :o
De persze 4 szer raktam újra a windowst mind a két meghajtót formáztam és még mindíg ugyan az :))
Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#18320) Rivaul válasza UDD SaSa (#18319) üzenetére


Rivaul
addikt

Egy kék halál-nál kiadott hibakódot ha tudsz adni az jó lenne. Nem hiszem hogy a lap lenne a hibás. Eredeti a win? A táp típusa se ártana.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#18321) XY_Z válasza spiritex (#18306) üzenetére


XY_Z
csendes tag

Azóta vissza tudtam kerülni abba az állapotba hogy be van dugva az SSD és van kép de a windowst nem akarja betölteni, és továbbra sem akar CD-ROM-ról bootolni ha az SSD-nek megfelelően AHCI-re van rakva a SATA vezérlő (ha bármi másra akkor minden nehézség nélkül elkezdi olvasni a lemezt). Az hogy most megin van kép, köze lehet annak amit te is mondtál mert én is itt rakosgattam ki-be a videokártyát meg próbáltam az alaplapival is. Viszont ha nem AHCI-re van rakva akkor a windows telepítője(ami ugye így már elindul) nem látja az SSD-t, szóval bonyolultabb a dolog (legalább is számomra) mivel most nemtudom eldönteni hogy mi a rossz (alaplap,SSD, vagy a tudatlanságom), mér nem akar CD-ről bootolni ha AHCI-re van állítva?...
-a BF3 egy játék...
-a kérdést felteheted, ez a meghibásodás is nagyon rosszkor jött, most nincs annyi szabadidőm, de kiváncsivá váltam mostmár

(#18322) bluyoo válasza BlessedElroy (#18307) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hi!
A led mellett van a MemOK! gomb nyomd meg. [link] Hátha csak annyi a baja. Ha nem válik be ellenőrizd az alaplap CPU foglalatának lábait sok esetben elhajlottak és az okozta a hibát.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#18323) -Gyufa-88


-Gyufa-88
csendes tag

Sziasztok.

Egy olyan gondom van hogy most raktam össze egy intel gépet ami nem mari darab.
Asrock p4i45gv alaplapba raktam 2GHz-e procit, 2*256MB memóriát egy dvd olvasót és egy régi 10gb-os vinyót.
Szépen elindul. A bios-ba lépve mindent fel is ismer f2-f11-re renben reagál,de viszont amikor le kell nyomni egy billentyűt azért,hogy elinduljon a boot-olás nem reagál semmire még akkor sem amikor ezt átugorva próbálná beindítani a vinyón lévő rendszert akkor sem reagál semmire.

Esetleg ha tudtok segíteni,akkor azt előre is köszönöm.

Ne válaszolj a privátra,légy igazi PARASZT

(#18324) hcl válasza -Gyufa-88 (#18323) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Milyen billentyűzet? USB-t néha kell állítgatni a BIOS-ban, hogy amíg nincs driver, addig is kezelje (USB keyboard : OS nem jó, BIOS jó).

Mutogatni való hater díszpinty

(#18325) Rivaul válasza -Gyufa-88 (#18323) üzenetére


Rivaul
addikt

Telepítettél rá rendszert? vagy egy már telepített winyót tettél bele hogy majd az megy. Kicsit balga kérdés de olyan mint ha szeretne indulni de nem talál rendszert. Legalább is én így vettem le.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#18326) -Gyufa-88 válasza hcl (#18324) üzenetére


-Gyufa-88
csendes tag

USB-s,mert a ps2 portok nem jók.
Az usb device legacy...-t engedélyezni kellet.
Köszönöm. :R

Rivaul:Már van rajta egy rendszer,de az nem számít mert úgy is újat akarok rakni,de ott a vissza számálónál sem reagál semilyen billentyűre.

[ Szerkesztve ]

Ne válaszolj a privátra,légy igazi PARASZT

(#18327) petakpa1


petakpa1
őstag

HP Compaq dx2000 PC-ben tudok vajon upgradelni P4 3.4 GHz-es procira? Jelenlge 2,66-os Celeron D van benne, ezt szeretném egy kicsit pörgősebbre lecserélni.

A hp honlapja szerint max 3.0-s P4-ekkel jött ki anno. Az Intel oldala szerint a 3.0 Ghz-es TDP-je 84W de a 3.4-esé már 115W. A 3.2-esé viszont megint 84W. Ezek szerint max 3.2 Ghz-set tehetek bele? Mi történne, ha egy 3.4-set tennék bele? El sem indulna, vagy instabil lenne? Még akkor is ha jó táp van alatta, mert az alaplap nem 115W-os procira lett méretezve?

[ Szerkesztve ]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#18328) petakpa1 válasza petakpa1 (#18327) üzenetére


petakpa1
őstag

Találtam egy ilyet. Létezik ez? 3.8 Ghz és csak 65 W TDP?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#18329) kelemen93


kelemen93
tag

Sziasztok!

Lenne egy Asrock N68-S3 Ucc típusú lap és egy Sempron140. Szeretném bekapcsolni a 2. magot, de miután beállítom ezt biosban nem indul el a gép. Csináltam már ilyet, igaz akkor nem ilyen lap volt csak annyira emlékszem h N68.*** volt, de a proci pontosan ugyan ez volt. Szóval a kérdésem az lenne h előfordulhat.e,hogy az alaplappal van.e probléma vagy esetleg a CPU-ban hibás annyira a 2. mag h nem indul?

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#18330) ferob


ferob
őstag

Egy notebook alaplapon a jobboldali hangszóró kivételekor a kis fehér alaplapi csatlakozó aljzat letört a lábainál.
Ahogy néztem, a bal és a jobb hangszóróhoz való csatlakozó aljzat eltér egymástól és mivel a letört darab nincs meg, ezért csak a hangszóró kábel (piros-fekete) csatlakozójáról tudok képet mutatni.
Nem tudom, hogy ennek a csatlakozó aljzatnak mi a pontos neve, ezért megköszönném, ha valaki megmondaná, hogy tudjak venni egyet az alaplapon való cseréhez.

(#18331) grimetime


grimetime
tag

haelp! behalt a gépem, ennyire kevés tippem még sosem volt h mi a fasz lehet és h mitől.

órája kapcsoltam ki, minden rendben volt. barátnőm kitalálta h a kocsiba írjunk ki neki egy CD-t kiszedte a sata2 dvdr-em (nem olyan régi, de sosem használta) a szekrényből, mert be se volt rakva a gépbe, bedugta harmadik sata2 slotba (ssd+vinyó mellé), gép bekapcs, se kép se hang. ránéztem h tuti valamit kihúzott, de minden jól be van kötve, nem bootol be egyáltalán a gép, de semmi hang, semmi jelzés, power gombra instant kikapcs, kép se alaplapi karin se vgan nincs ofkorsz. proci vga felpörög. ötlet? olyat csinált még h 4-5 ki-be kapcsolás után 3-4x egyáltalán nem kapcsolt be csak kb 5xre

táp? alaplap? inkább a mitől érdekel, mert ilyet még nem láttam.

(#18332) BlessedElroy válasza bluyoo (#18322) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Rendben, megprobalom.
Attol felek, hogy kaptam vmi gyari hibas lapot.
Kezd elegem lenni az egeszbol... :W

Origin: BlessedElroy

(#18333) BlessedElroy válasza BlessedElroy (#18332) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

ezt nem hiszem el basszus...
Mar nincs piros led, a gep hangja is mas, hallom ahogy bebootol. Visszarakom a videokartyat, rateszem monitort, aztan vagy belerugok egyet utana, vagy nem.
Ismet :R bluyoo
orok hala

Amugy miert nem csinalt meg valaki gep epites topicot? sztem kvara porogne. csomo embernek van baja, mikor osszerakja a gepet, soknak fogalma sincs, hogy kezdje el, de szeretne megtanulni.Lasd jomagam, ma mindegy.

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#18334) BlessedElroy válasza bluyoo (#18322) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Na, alaplap szerint mar minden rendben van, hallom a bootolast is, de kepem meg nincs.hiaba rakom a vga ba a monitort, az alaplapban sem csinal semmit. ugyanaz a szoveg: d sub, energy saver mode.
:W

Origin: BlessedElroy

(#18335) Rivaul válasza kelemen93 (#18329) üzenetére


Rivaul
addikt

A 2. mag elindítása csak opció nincs rá semmi garancia hogy mennie kell.

ferob
Azonnali laptopos kollégák segítenek neked.

grimetime
Csak az íróval nem megy vagy anélkül se indul már? A hsz-ed elejét legközelebb finomítsd pls :U

Elroy1980
Azonnali kérdések itt kicsit nagyobb a pörgés, foglald össze az eddigieket s dobd be oda :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#18336) spiritex válasza grimetime (#18331) üzenetére


spiritex
veterán

De a dvr-t lehúzva jó minden?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18337) bluyoo válasza BlessedElroy (#18334) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Állítsd alapra a biost. Vagy clear cmos jumper-el vagy az alaplapi elem ki (persze áramtalanított gépnél) vársz pár percet majd elem vissza (majd ellenőrizd az időt az UEFI-ben).
Ha a lapnak gondja van a VGA-val a PCI-E sín mellett van egy VGA_LED ......

(#18333) Elroy1980
Szívesen!Kár hogy nem oldotta meg minden gondod.
"Amugy miert nem csinalt meg valaki gep epites topicot?" Hát szerencsére nincs olyan sok gond az első üzembehehezésnél és ugye szinte minden hardvernek megvan a külön topic-ja , általában ott lehet kérdezni ill. itt vannak ezek a "gyűjtő" topic-ok "Azonnali ..... kérdések órája" .Ide pedig szinte minden belefér és általában mindig van válaszadó szóval nem halott topic-ok.. :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#18338) spiritex válasza bluyoo (#18337) üzenetére


spiritex
veterán

Igen? Ezt nem tudtam.. Tehát a "nincs kép a monitoron" kérdés megoldását akár így is lehet kezdeni, hogy megnézi az ember a LED-et, amikor zúg a gép, minden venti pörög, de nincs kép? És ha gond van a kártyával akkor pirosan világít, ha meg nincs gond vele, akkor nem világít? Csak mert még sehol nem olvastam ezt a fajta megoldási kísérletet.. pedig ez a topic is tele van evvel a problémával.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18339) Rivaul válasza spiritex (#18338) üzenetére


Rivaul
addikt

Természetesen a lap jelezheti ha nem tetszik neki a vga. Azért nem olvastad mert erre az esetre nincs extra kérdés. Cseréli az ember valamelyik alkatrészt. Ha csak maga a kártya szar akkor viszont nem jelzi feltétlen a lap s ilyenkor jönnek a kérdések.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#18340) spiritex válasza Rivaul (#18339) üzenetére


spiritex
veterán

Azért jó lenne tudni, hogy mikor jelzi. Ha rossz a kártya szerinte, vagy ha kontakthiba van mondjuk, mert nincs benne rendesen, vagy benne van, de túl van húzva a csavar? Ilyen esetekben pl.?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18341) kelemen93 válasza Rivaul (#18335) üzenetére


kelemen93
tag

értem és köszönöm!:R

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#18342) bluyoo válasza spiritex (#18338) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ha van a lapon visszajelző LED igen. Felhasználói kézikönyv 41. oldal 2.2.6 pont . Bár a LED maga nem mondja meg pontosan mi a gond. VGA esetében ugye további LED-ek segíthetnek magán a VGA-n.

Bazinga!

(#18343) elttiL


elttiL
senior tag

Üdv!
Van egy P5N-E SLi lapom. Hibásként vettem. MInden működik rajta, kivéve: az usb aljzatok. Abból egyik se, se a hátsók, se a belsők. Eszközkezelőben van 4 db USB eszköz /2 db hub, 1 db OHCI és egy akármilyen eszköz, felkiáltójel nincs/, feszültség van az usb aljzatokon /pl.: telefontöltés működik, amihez nem kell driver/, de bármilyen eszközt dugok rá, nem reagál. Egyébként rendesen működik /bár olyan hőt termelnek a chipset bordák.../ Valakinek van valamilyen 5lete?

(#18344) hcl válasza elttiL (#18343) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tuningolva van? FSB emelésnek lehet ilyen hatása, hogy csak látszólag működik egy eszköz.

Vegyél amúgy egy USB kártyát, dobd bele egy PCI aljzatba, és csókolom.

Mutogatni való hater díszpinty

(#18345) BlessedElroy válasza bluyoo (#18337) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Jo reggelt
Visszaraktam a karit, monitort ratettem, de most a boot device led vilagit pirosan.
Lehet vmit kimozditottam amikor pakoltam vissza a karit?
ventik, venti ledek,a dvd iro, video kari ventije is megy.
A cmos resetet megcsinaltam meg este( a felh.k.konyv is irta).
Szoval meg odaig mindig nem jutottam, hogy legyen vmi kepem is.
boot device piros ledre milyen opciok vannak?

Origin: BlessedElroy

(#18346) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Adott egy Maximus V Gene alaplap illetv egy Silverstone TJ08-E ház.
A háznak van 2 db előlapi USB3 kivezetése. Ezt összedugtam az alaplapon lévő USB3 aljazattal, driverek fent vannak.
Namost ha USB2 pendriveot dugok be előre, semmi gond. ha viszont USB3-at, akkor kiírja, hogy az eszköz gyorsabb működésre lenne képes, ha USB3-ra dugnám. ergo nem működik USb3-on.

Esetleg erre ötlete valakinek?

(#18347) Cube576


Cube576
tag

Sziasztok!

Tud nekem mondani valaki olyan LGA 1155 alaplapot a ASUS P8H67-en kívül, amin van IDE csatlakozó? És persze ennél olcsóbb legyen lehetőleg. Régebbi gép feljavításához kellene amibe IDE-s vinyó van.

Üdv, Norbi

[ Szerkesztve ]

The truth is out there...

(#18348) Rivaul válasza Cube576 (#18347) üzenetére


Rivaul
addikt

Egy átalakító 1500ft :K akkor olyan lapot veszel amit akarsz.

Elroy1980
Húzz le minden usb-s dolgot a lapról. A winyó, dvd kábeleit igazítsd meg. Biosba nézd meg mindent felismer-e.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#18349) grimetime válasza Rivaul (#18335) üzenetére


grimetime
tag

köszi / bocs. sehogy nem indul. és a táp defaultból ilyen nagyon halk visító hangot hallatt még offon is. az lehet h csak az szállt el és a lap nem?

pl ha bekapcsolom és nincs bent ram se meg semmi, akkor sem ad ki semmi hangot. VGA - proci felpörög, mint azt már írtam, de semmi hangjelzés az alaplap felől h mi a baja.

(#18350) Cube576 válasza Rivaul (#18348) üzenetére


Cube576
tag

Szia, köszönöm :) Esetleg tudnál linkelni ebből az átalakítóból, hogy pontosan milyen? :)

The truth is out there...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.