Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78601) MADcat válasza attka (#78600) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Is-is.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#78602) #81733120 válasza Game-over (#78599) üzenetére


#81733120
törölt tag

:R

(#78603) attka válasza MADcat (#78601) üzenetére


attka
aktív tag

Köszi a gyors választ. :R
Akkor ha jól értem rakok bele egy sim-et, amivel telefonálhatok és egyelőre nem használom a mobilinternetet, majd csak akkor, ha szükségem lesz rá.

Üdv.

(#78604) Somatom válasza attka (#78603) üzenetére


Somatom
veterán

Nem jól értetted. Van ilyen is, meg olyan is. Az a baj, hogy a specifikációkban nem szoktak kitérni arra az "apróságra", hogy a kütyü alkalmas-e a GSM telefonálásra. Ez alaposabb utánajárást, kérdezősködést igényel.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#78605) MKX


MKX
csendes újonc

Sziasztok!

Nemrég kinéztem egy Lenovo Tab4 10 Plus tabletet, viszont a neten több "fajtát" is találtam belőle.
A kérdésem az lenne, hogy van-e bármilyen érdembeli (vagy csak szimplán bármi) különbség is a különböző verziók között? (A 100 ezer alatti variációkra gondolok)

Tehát ebből a tabletből 100 ezer alatt vannak ezek a kódszámok:
- ZA2M0080BG,
- ZA2M0031BG,
- ZA2R0051BG,
- ZA2R0144BG,
- ZA2M0138CZ.

Utánanéztem mindnek, a belsejük ugyan az (8 magos Snapi proci, 3GB RAM, 1080 felbontás stb..) viszont az egyik 77 ezertől van, a másik 89 ezertől, a harmadik 95 és így tovább...

Van bármilyen különbség a különböző kódszámos tabok között (színt kivéve) vagy miért olcsóbb az egyik mint a másik? :F Ezekre gondolok.

A válaszokat előre is köszönöm!

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

;_;

(#78606) MADcat válasza attka (#78603) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nincs mit.
Ahogy somatom is írta utána kell járni. Én is jártam így sajnos. Csak adatra tudtam használni. Hívni nem.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#78607) MKX válasza MKX (#78605) üzenetére


MKX
csendes újonc

Kicsit bánom, hogy a Huawei MediaPad T5 10-et vettem ehelyett, jobban utánaolvastam és (szerintem) megérte volna azt az 5-10 ezer pluszt a Lenovo az "extrákért" és a Snapi 625-ös proci miatt...

[ Szerkesztve ]

;_;

(#78608) Somatom válasza MKX (#78605) üzenetére


Somatom
veterán

Snapi 625. Azt nem tudom, hogy az egyes kódszámok mit takarnak, de van Wifi és LTE verzió, valamint 3/16 -os és 4/64 -es kivitel.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#78609) MKX válasza Somatom (#78608) üzenetére


MKX
csendes újonc

Igen-igen, azt néztem én is. A 4/64-es verzió már 100 fölött van, annyit nem akartam rá költeni, viszont így utólag kicsit bosszant, hogy megvehettem volna a Lenovo-t is. Na mindegy, akkor ezek szerint a legolcsóbb kódszámú is jó lett volna?

;_;

(#78610) Somatom válasza MKX (#78609) üzenetére


Somatom
veterán

Nem, mert a legolcsóbb csak Wifis, tehát nem tudtál volna vele GSM -en telefonálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#78611) MKX válasza Somatom (#78610) üzenetére


MKX
csendes újonc

Jaaaa értem, akkor gondolom a 88 ezres lett volna az "aranyközépút" (?) :D

;_;

(#78612) Somatom válasza MKX (#78611) üzenetére


Somatom
veterán

Nem írtad le a pontos elvárásaidat, nekem meg a karácsonyi vágyak kitalálásánál kifogyott a delej a varázsgömbömből. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#78613) MKX válasza Somatom (#78612) üzenetére


MKX
csendes újonc

Jaa, nem azért kérdeztem. Rokonnak szántam, csak érdekelt, hogy pl. megérte volna azt a +10-13 ezret a Lenovo a Huawei helyett. Neki meg szimpla netezés, Fb, Messenger, Gmail és kb. ennyi is. :D

Ui: Engem kicsit bosszant, mert -szokásomhoz híven- nem néztem ennyire alaposan utána, hogy mivel tudott többet/mennyivel erősebb a Lenovo tablete, mint a Huawei-é. Viszont még annyira nem késő, mert 30 napos pénzvisszafizetési garit adtak rá, úgyhogy még fennáll a lehetőség, hogy "cseréljem" a Lenovo-ra.
Igen tudom, hülyeség lenne :D

[ Szerkesztve ]

;_;

(#78614) GGAllin


GGAllin
tag

Sziasztok!

Huawei m5 lite mellett milyen tabletekhez lehet stylus pent(vagy valami hasonlót) használni?
Gondolom nem egyedül az ő sajátossága de nem találtam több infót sajnos.
Konkrétan az érdekelne a legjobban hogy a Xiaomi Mi Pad 4 hogy viszonyul a kérdéshez, de más típusok is érdekelnek.

Köszi előre is!!

[ Szerkesztve ]

bite it you scum !! ~GGA

(#78615) Game-over válasza GGAllin (#78614) üzenetére


Game-over
aktív tag

Elég szegényes a kínálat: [link]

(#78616) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Kb két hónapja került hozzám a családból egy fiókban tartott hibátlan állapotú Samsung Galaxy Tab s 10.5"
Netezni, you tube, Fb. ra használom de nekem kicsit döcörgősnek tűnik használat közben. A sokat dicsért Huawei MediaPad T5 cserén gondolkozom. Megérné lecserélnem?

[ Szerkesztve ]

(#78617) kisninja


kisninja
őstag

Sziasztok azt se tudom hogy keressek rá ezért felteszem a kérdésem.
A lányom kapott egy tabot chuwi hi9 3/32Gb melyre szeretnék sd kariról telepíteni egy játékot. Na ez nem megy azt mondja nem lehet kérdezzem a rendszergazdát..... Valahogy nem jövök rá hogy a csudába rakjam fel. A Family link fenn van de nem hiszem hogy ez akadályozná meg.
Tabon android 8 van

[ Szerkesztve ]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#78618) HPAA válasza kisninja (#78617) üzenetére


HPAA
őstag

Fejlesztoi lehetosegeknel engedelyezted?

************* censored

(#78619) Studi válasza HPAA (#78618) üzenetére


Studi
addikt

Nem a fejlesztői lehetőségeket kell bekapcsolni, hanem azt, hogy tudj telepíteni nem hitelesített programokat is. Sajnos nem tudom a nevét fejből. :(

(#78620) Somatom válasza Studi (#78619) üzenetére


Somatom
veterán

Beállítások -> Biztonság -> Ismeretlen források.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#78621) kisninja válasza Somatom (#78620) üzenetére


kisninja
őstag

Köszönöm mindenkinek de sajnos így sem jelenik meg... az ismeretlen forrásoknál üres ha betallózom neki akkor meg szürke nem engedi... :( (minec.....) lenne

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#78622) kisninja válasza kisninja (#78621) üzenetére


kisninja
őstag

Ez a lökött Family Link lesz a ludas de fióktörlés lehetőségen kívül mást nem nagyon látok ..... nektek ötlet ?

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#78623) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok,

20-25 pénzért érdekelne az árában legjobb, bb tablet. Segítenétek gyorsba rámutatni melyik az ? Külföldi rendelés is játszhat, itthoni vásárlás is. Minden szempontból a legjobb érdekelne ennyiért. Bár gari nem lenne hátrány, akkor meg a külföldi majdhogynem kifújt.

[ Szerkesztve ]

(#78624) kisninja válasza kisninja (#78622) üzenetére


kisninja
őstag

Okulásként illetve ha valakinek lenne jobb ötlete...
Töröltem a tabrol a fiókot majd felraktam a craftot majd újra hozzáadtam és most megy .... Google család felügyelete nagyon bekorlátoz....

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#78625) #81733120 válasza NORBl (#78623) üzenetére


#81733120
törölt tag

27 körül szokott lenni Huawei MediaPad T3 7" és Lenovo Tab 7 Essential.

(#78626) Varky


Varky
csendes tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy egy ideje elkezdte azt csinálni a tabletem (Samsung Galaxy Tab S4), hogy amikor oldalasan fogom, és eltakarom az érzékelőket fent, akkor elsötíti a kijelzőt. Utána ha elveszem a kezem, akkor ugyanúgy visszakapcsolja...
Van valakinek ötlete, hogy hol tudom ezt kikapcsolni?

(#78627) Game-over válasza Varky (#78626) üzenetére


Game-over
aktív tag

Valami hasonló szöveggel: beállítások-megjelenítés-automata fényerő szabályozás, vagy pedig fentről lehúzva az értesítési sáv, és ott.

(#78628) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Hi!

A "Jézuska" hozott 1-1 Cobalt T7-est (1/8) a gyerekeknek. Egy nap használat után mondtam neki, hogy ezt vigye vissza, és hozzon valami értelmesebbet.
5-7 évesekről van szó, szóval nem kell atom gép.
Néztem a kínálatot, Lenovo Tab4 8, vagy Huawei MediaTab T3 8 gépeken gondolkodom.
Érdemes rákölteni az árának a dupláját? Melyik éri meg jobban? Teszteket olvastam, a Lenovonál tetszik a két hangszóró és az auto fényeről, a Huaweinél meg a fém hátlap.
Jó lesz a 2/16? Mondjuk nekik max MCPE-re kell, vagy egyéb gagyibb játékokra (Youtube-ot tiltom a gépeken.), ezek meg elindultak a Cobalt-okon is. Más kérdés milyen sebességgel, és, hogy mennyire folyamatosan. :)
A lenovo-k esetében mi az a sok verziószám? Mi a különbség? (Pl.:ZA2B0012BG vs. ZA2B0059BG)

Egyáltalán megéri 40k ezekre a masinákra? Abból már kihozok 1-1 használt PC-t. :)

(#78629) kiraly.andra


kiraly.andra
aktív tag

Mivel az eszköz topikjában minimális aktivitást látok, valamint a probléma talán nem gyártó/modell specifikus, itt is megkérdezem.

Karácsonykor találtam a fa alatt egy Lenovo Tab 4 8 Plus (TB-8704F) eszközt a fa alatt. Első dolgom volt ráengedni a rendszerfrissítést, mert miután napokat töltök a 194+1 alkalmazás telepítésével és beállításával, már nem szívesen kockáztatok. Miután felment a 8.1.0 (TB-8704F_S001011_181108_ROW), és minden rendben működött, nekiláttam az aprólékos felszerszámozásnak. Azokkal is együtt is rendben volt minden, de ma egyszer csak megjelent az üzenet, hogy (kb.) "System UI stopped", pár másodpercig fekete volt a képernyő, forgattam, ki/bekapcsoltam, majd visszajött a kép. Az eszköz ezek után majdnem hibátlanul működik, de ami nem, az kritikus: nem reagál a [Kezdőképernyő] és [Előzmények] gomb.

Érintéskor mindkét gombnál ott a vizuális nyom, hogy veszi az adást, vibrálással is visszajelez, de nem történik semmi. A [Vissza] gomb viszont rendben működik. Nem a gombok fizikai helyével van probléma, mert ha átalakítom a navigációs sávot, akárhol is van ez a két funkció, ugyanúgy nem történik semmi.

Ha átváltok "Guest" felhasználóra, akkor a [Kezdőképernyő] gomb működik, de az [Előzmények] ott is kuka.

Nova Launcher van fenn, de ha viszakapcsolok a gyárira, azzal sem változik a helyzet. Eltávolítottam az utoljára felrakott "Custom Navigation Bar" alkalmazást, hátha az okozza a gondot (ráadásul ez ugye pont ott módosítja a rendszert, ahol bekrepált), bár ekkorra már fél napja ez is működött, hibátlanul. Ami a hibaüzenet megjelenés előtti lépés volt, az a tablet elforgatása úgy, hogy alkalmazás nincs nyitva, csak a kezdőképernyő látszik (aminek alján persze ott a testreszabott navigációs sáv).

Fentiek alapján arra gyanakszom, hogy a nevezett alkalmazás hányta össze a rendszert. Ezt több újraindítás sem gyógyította meg, így a kérdés az, hogy (függetlenül a valódi októl), mi a következő lépés. Megyek persze a neten előre, de közben itt is elindítom a dolgot, hátha van tapasztalat.

Még annyit, hogy a [Kezdőképernyő] gomb hosszú érintése működik, jön a Google (asszisztens?), illetve az értesítési sáv tetején a [fogaskerék] gomb szintén nem reagál az érintésre.

:a:

(#78630) cidalain válasza Jamboo529 (#78628) üzenetére


cidalain
veterán

Lenyegesen jobb a 40 ezres 2/16-on a felhasznaloi elmeny.
Ezt mar lehet ertelmesen hasznalni, az 1/8 ma mar csak buntetesi eszkoznek jo.
2/16 ala nem erdemes adni. De mar ez is csak alap dolgokra eleg, net, face, egyszerubb jatekok (logikai, szokirako, 2D, minimal mozgas). Viszont ezeket jol hozza, es maga a rendszer is normalisan megy, ellentetben az 1/8 akadasaval.
A ket kinezett cucc hardverilag gyakorlatilag azonos. Pont az olyasmi donthet, hogy hagszoro/hatlap/fogas/rendszer, vagy hogy melyik akcios. Jobb napokon 35-ert is meg lehetett csipni a lenovot, bar ez tenyleg ritka alkalom volt, 40 korul van

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#78631) Trk.Adam87 válasza cidalain (#78630) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Cáfolnám, hogy nem alkalmas 3D játékokra. A legtöbb csúcs grafikás android játék is elfut rajta, szépen belövi magának minimális vagy az közeli grafikai szintre és már játszható is. Játék teljesítményben kb a felét hozza a Tab 4 Plus szériának, ami ennyi pénzért nem rossz.
Youtube-ot nézni+böngészni is lehet párhuzamosan osztott képernyőn akadás nélkül.

(#78632) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Sziasztok:)hát mi történt velem? :) á párom meglepett egy 10colos Lenovo tab4-el. Nem ért hozzá és örömöt akart szerezni. Én ugye a Teclas T10-et akartam megrendelni de hát ez van. Egy Lenovo tab3 plusz váltott ami ugye papíron erosebb de egyenlőre nem érzem a különbséget.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#78633) cidalain válasza Trk.Adam87 (#78631) üzenetére


cidalain
veterán

Nyilván van olyan, ami megy. De találhatunk olyat is ami nem fog.
Osztott kepernyős YT-ot az 1/8-as LG V400-om is tudja szaggatásmentesen :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#78634) Trk.Adam87 válasza cidalain (#78633) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Akkor ne mond, hogy csak büntetésnek jó az 1/8 GB. Mondjuk újabb Androidokkal azon valóban nem fogsz multitaskingozni, mert a 7-8as Android még csupaszon is elvesz közel 1 GB Ramot alapból, gyártók saját felületeivel, módosításaival felvértezve akár 2 GB-ot is.

(#78635) floratm válasza Trk.Adam87 (#78634) üzenetére


floratm
senior tag

Külföldröl de még vámmentesen szeretnék rendelni, igy az összefoglaló ajánlása mindjárt ki is esik.

Fontos szempontok: min 10 col de minél nagyobb annál jobb, minél nagyobb fölbontás,...és hát ennyi a lényeg:)
Ár: 60 ezer körül de ha kevesebb az csak jó
asszonynak oldalakat olvasgatni fészbuk, filmnézés és hasonlók. Semmi játék, nem kell gps és sim slot

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#78636) Trk.Adam87 válasza floratm (#78635) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

A Huawei T5-nél külföldről sem kapnál sokkal nagyobb teljesítményűt 10"ban ennyi pénzért és a T5 garanciája legalább ide szól. Mivel én még nem rendeltem külföldről, így az ajánlást másokra bízom.

(#78637) cidalain válasza Trk.Adam87 (#78634) üzenetére


cidalain
veterán

De olyat, mint az enyem, mar nem kapni 4 eve. Es ez hiresen jol sikerult tablet ilyen teren. Ami az ajanlottak kozott van, azok meg elmennek, mert legalabb az alap android alatt nem fossak ossze magukat. Amik meg nem ajanlottak azok meg igen.
De azert hozza kell tenni, hogy ha egy taskvaltas/ app megnyitas 10 masodperc az inkabb buntetes kategoria, mint normalis hasznalat.
Vegulis meg tudja csinalni, de lassan. Akinek van penze min 2 GB ramos tabletet venni, mindenkeppen olyat vegyen. Ezen ne sporoljon, mert tenyleg sokkal rosszabb 1 GB ram, mint 2.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#78638) floratm válasza Trk.Adam87 (#78636) üzenetére


floratm
senior tag

Hát azért de, kapnék jobbat.
Már régóta nem követem a tableteket de hogy egy példát nézzünk a pédának hozott tesclast mindenben jobb mint a huwei, mindenben sokkal jobb, és sokkal olcsóbb.

Ezért nem kell itthoni mert drágán adják és vackot adnak.

Ebben a kategoriában keresek valami beváltat, aki esetleg követi ezeket...

[ Szerkesztve ]

(#78639) attka válasza floratm (#78638) üzenetére


attka
aktív tag

Szia,

Ez a T5 nem az amit általában itthon adnak. Itthon 3GB/32GB -os verziót szokták adni.
Figyelni kell mert pl. ALZA 2GB/16GB verziót adja majd ugyanolyan árban.

Üdv.

(#78640) zebede válasza floratm (#78635) üzenetére


zebede
őstag

(#78641) zebede válasza floratm (#78638) üzenetére


zebede
őstag

Vagy ez a Voyo ami most nekem legjobban bejönne.
Nemtudom most megnézni de Banggoodon szokott lenni áfa mentes posta.

(#78642) Somatom válasza floratm (#78638) üzenetére


Somatom
veterán

Azért az a "mindenben" barokkos túlzás. Szenzorok? Ha már LTE -s tabot veszek, akkor legyen benne béhúsz!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#78643) Trk.Adam87 válasza Somatom (#78642) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Egyetértek, antutu-ban is csak kb 20%al jobb, ilyen apró plusz teljesítményért hülye lennék a rosszabb márkát választani.
Az mondjuk tény, hogy T5ből az LTE változat drágább, bár fekete pénteken azt is el lehetett csípni 60K alatt.

[ Szerkesztve ]

(#78644) zebede válasza Somatom (#78642) üzenetére


zebede
őstag

Direkt kiemelte hogy: "Semmi játék, nem kell gps és sim slot"

Például engem sem érdekel tabletben a béhúsz, telefonról osztom a netet, már csak azért is mivel adrágatékom korlátlan mobilnetes sim-jét csak telefonban lehet használni. :D

[ Szerkesztve ]

(#78645) zebede válasza Trk.Adam87 (#78643) üzenetére


zebede
őstag

Egyszerűen csak nem jó példát hozott az M20-al.

Viszont osztom azt a véleményét, hogy amíg itthon térdre borulunk mert 60k-ért adnak egy 3/32-es tabletet, akkor ugyanannyiért,vagy akár 10k-val olcsóbban 4/64 est kapni kínából.
Részemről is inkább az utóbbit választom.

(#78646) floratm válasza zebede (#78640) üzenetére


floratm
senior tag

Igen, köszönöm efélére gondoltam...

Somatom
Azért az a "mindenben" barokkos túlzás.

Nem tulzás az Huawei vs teclast:

Ram: 2GB vs 4GV
Rom 16GB vs 64 GB
akku:5000 vs 8000
Jijelző: 1920 x 1200 VS 2560 x 1600

Közel ugyanannyi pénzért. Szenzorok, sim slot és hasonlo fölösleges dolgok nem szempont. Ki akar tablettel fotózni?

(#78647) Game-over válasza floratm (#78646) üzenetére


Game-over
aktív tag

attka is írta már, hogy a T5 itthon 3/32-es, sőt, a linkeden is az van :U

Az köztudott, hogy kintről olcsóbban kapsz nagyobb teljesítményt, de ami az itthoni vásárlás mellett szól, az a két év gari, ami egy drágább kütyünél már sokaknál szempont (én most küldtem ki egy P8-at gariba a GB-nek, csak reménykedni tudok).

Csak azért írom mert nem lehet általánosítani, hogy "nem kell itthoni mert drágán adják és vackot adnak"
Nem védeni akarom az itthoni beszerzést, csak az éremnek két oldala van (a T10-re ha fizetnél áfát akkor már ugyanott vagy árban mint a T5-nél, és még mindig nincs rendes garid....)

(#78648) floratm válasza Game-over (#78647) üzenetére


floratm
senior tag

Ja,ha a 3/32 est nézzük.. akkor 15-20 ezerrel drágább a huawei, tehát még egy szempontbol rosszabb mint a másik.

vettem már több tabletet küldölfröl...és bizony kinába is küldtem már vissza mikor rosszat fogtam ki de az se kerül semmibe, erre van a paypalgarancia...Ez a hazai garancia tul van misztifikálva, ez az egy nem olyan lényeges hogy egy gyengébb tabletet használjak éveken át, ráadásul drágábban..

[ Szerkesztve ]

(#78649) atos30


atos30
aktív tag

Azért azt is nézni kell, mennyire van optimalizálva a rendszer. A T5 3GB-val eddig elég flottul megy. Szerintem elég jól belőtte a Hauwei a rendszert. Chuwi gépeknél a bemutató videók alapján már kissé döcög a szekér még 4 GB -vel is. A Teclast-nál meg úgy látom szintén odafigyeltek az optimalizációra. Itt egy link ahol a srác remélhetően valósan mutatja be a dolgokat, nem pedig lefizetve: [link]
Ha nem akciózták volna be a T5-öt BF-kor, akkot Teclast T20 lett volna a kiszemelt.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#78650) Somatom válasza zebede (#78644) üzenetére


Somatom
veterán

De, ő nem azt írta, hogy számára minden fontos dologban jobb, hanem azt, hogy mindenben. Nem mindegy! Nem játszunk, tehát a GPU különbség felejtős. Két óránál többet sosem üzemel akkuról, tehát a kapacitás különbség nem számít. Egyébként meg mindkettő használhatatlan szar, mert egyiken sincs HDMI kimenet. Lehet ilyen nekemmiafontos összehasonlításokat csinálni, csak ezek erősen szubjektívek. Az pl. hova sorolandó, hogy az egyiket rendelgetni kell, a másikat meg le lehet emelni a polcról? Ha a T10 -et forgalmaznák itthon, akkor eszembe nem jutott volna kínai rendeléssel b@szakodni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.