Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62801) Zeki válasza béke (#62787) üzenetére


Zeki
nagyúr

15-ért 2 év garival az opendott tablet bestbuy. Nem lehet überelni.
Én megcsináltam a fészbúk oldalukon linkelt flashelést (gyerekjáték), és azóta 4.85GB a felhasználható tárhely.
Ennél jobb csak akkor lehetne az a tablet, ha a progokat lehetne SD kártyára menteni/áttenni.

(#62802) Bass válasza Bass (#62800) üzenetére


Bass
addikt

Nem tudja rendesen feltelepiteni valami mtp usb driver piros x-t kapott. Szerintem csak ez a gond,kár h sd kártyárol nem lehet telepiteni valahogy. De pl fastboot/download mod sincs rajta.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#62803) luckyman válasza tjb007 (#62794) üzenetére


luckyman
aktív tag

Köszi. Az Alcorról úgy általában, vagy konkrétan erről a típusáról mi a vélekedés? Wayteq vagy Alcor? GPS melyiknek jobb gyorsabb, stabilabb?

788-nál sehol nem lelem, hogy Glonass képes lenne. Biztos ez?

[ Szerkesztve ]

(#62804) netseft válasza netseft (#62524) üzenetére


netseft
aktív tag

Futottam egy pár kört az LG-vel, nem jött össze. Mivel nincs alternatíva, szóba jöhet MTK processzor is, esetleg Intel. Ami még kimaradt, hogy színben a sötét (fekete, kék) preferált. A többi igény változatlan. Mi ajánlott ezek fényében? Amiket találtam:
- Lenovo Tab A8
- Asus MeMoPad HD 8
Ami a nyűgöm a fentiekkel, hogy látszólag nincs túl nagy felhasználói bázisuk és a rendszerfrissítésekre esély sincs. A Lenovo nem tűnik rossznak, de nem találtam sem itt, sem XDA-n pörgős fórumot és KitKat-nél újabb nem lesz rá. Ezeken kívül van még ajánlott tablet? Alcor-t a "vírusos" balhé miatt nem szeretnék. Prestigio vagy WayteQ márka nem tudom mennyire nyerő, számomra nem tűnnek túl ismertnek, de nem is találtam megfelelőt közöttük. Sajnos ebben az árszegmensben nem vagyok elájulva a kínálattól, azt hittem jobb a helyzet. Megfordult a fejemben már egy 2013-as Nexus 7 is, mennyire számít az még jó vételnek?

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#62805) cidalain válasza netseft (#62804) üzenetére


cidalain
veterán

Jo a 2013-as nexus meg.
Bizonyos parameterei meg most is jobbak, mint a belepo, es kozepkategorias tableteknel. Ha belefer anyagilag, akkor jo vetel. Refurbished peldanyt lehetett kapni edigitalban 40-ert nemreg.
Update: meg most is van.
Elonyei 2 gb ram, fullhd kijelzo, a legjobb sw tamogatas naprakesz frissitesek, qualcomm soc (ez jo gps-t szokott jelenteni),
Hatrany: nem bovitheto micr sd-vel.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62806) Zeki


Zeki
nagyúr

Tud valaki tutira olyan usb-mikro usb kábelt, aminek a mikrousb része hosszabb mint a többi? Becsúszott a tabletben a csatlakozó, és amik itthon vannak kábelek nem töltik, meg nem is tudom a laptopra kötni.

(#62807) G-Bali válasza tjb007 (#62794) üzenetére


G-Bali
senior tag

Samsung T810 Galaxy Tab S2 9.7 32GB már látok 140,000 körültől,a többit nem ismerem ehez hasonló melyik lenne a felsoroltak közül a meglevő és a megjelenő közül?
Amiket írtál azokon belül mi a pontos típus, többet dobott fel és volt árkülönbség is.

[ Szerkesztve ]

(#62808) cidalain válasza Zeki (#62806) üzenetére


cidalain
veterán

Szabvanyos, igy nem nagyon lesz olyan.
Ket opcio merul fel:
-Megcsinaltatod a tabletet
-Veszel egy microusb kabelt gombokert, es nekiesel tapetavagoval, es lefaragod a csati korul a gumirozott muanyag biszbaszt, akkor beljebb tudod dugni.

Ugyanakkor ha beljebbcsuszott akkor mar nem tartja semmi. A kabelek szakadhatnak, forrasztasok megtorhetnek, kontakt lehet, es akkor sehogy nem lehet makd tolteni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62809) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok, azt mi okozza, vagy mit tehetek ellene, hogy wifin van egy pc, és van 2 tablet, az egyik tab a WayteQ xTAB-70dci a másik almás, ha az androidos megy annyir foglalja a sávot hogy a pc nél szinte 10x lassabban jönnek be az oldalak, főleg ha netes játék megy azon, de az almánál nincs ilyen hiba, valamiért a router szélesebbet ad annak? szerintetek? köszi

(#62810) cidalain válasza pimmi (#62809) üzenetére


cidalain
veterán

Hogy mi foglalja a savot? Sajat maga, es megis lassabban megy? Ezt gyorsan felejtsd el, netto hulyeseg.

Nincs virusirto, halozatot baszkuralo akarmilyen progi a tabletre telepitve?
Mas halozaton gyorsan megy? A tieden korabban ment gyorsan?
Wifi router kozvetlen kozeleben is lassan megy?
Halozat elfelejtetese, ujra beallitasa megvolt?

Vagy a pc megy lassan ha az android is megy? Nem is ertem a kerdest pontosan :)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62811) pimmi válasza cidalain (#62810) üzenetére


pimmi
senior tag

ha az androidos megy annyir foglalja a sávot hogy a pc nél szinte 10x lassabban jönnek be az oldalak

Nincs virusirto, halozatot baszkuralo akarmilyen progi a tabletre telepitve?--- nincs
Mas halozaton gyorsan megy? A tieden korabban ment gyorsan?---- nemtudom, máshol milyen, de nem a tab lassu ilyenkor hanem bármelyik pc vagy laptop ami csatlakozik vele egyidőben.

Wifi router kozvetlen kozeleben is lassan megy? -- a pc nincs messze a routertől, kb 3 méter, de nem távolságfüggő

köszi

(#62812) Goose-T


Goose-T
veterán

Sziasztok!

A bátyám venne a most iskolát kezdő fiának egy tabletet. Leginkább játszana rajta a kissrác szerintem, viszont 15 ezer forintot szánna rá maximum. Ha nagyon ratyik vannak ennyiért, talán megtoldanám még pár ezressel nekik. Itthoni beszerzés lenne a preferált, mert a családi tapasztalatok alapján az ilyen gagyik gyakran romlanak, ezért jó lenne, ha egyszerű lenne a garanciális ügyintézés. Ha viszont annyival jobbat lehetne kintről rendelni (bárhonnan rendelnék, ahol van PayPal), akkor az is szóba jöhet. Mit ajánlanátok?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#62813) pimmi válasza cidalain (#62810) üzenetére


pimmi
senior tag

főleg ha youtube videot néznek a tabon akkor lassul nagyon

(#62814) koncsik válasza Goose-T (#62812) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Op3ndott

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#62815) tjb007 válasza G-Bali (#62799) üzenetére


tjb007
nagyúr

Árat és kijelzőátlót is nézve az LG G Pad II 10.1 és az ASUS ZenPad 10 (mindegyik).
Árat és kijelzőátlót nem nézve -a két Lenovo Yoga Tablet 3-at leszámítva- mindegyik.

A Samsung Galaxy Tab S2 9.7-tel (ami 170 körül mozog gyári garanciával, a 140 csak bolti lesz) tudásban hasonló a Sony Xperia Z4 Tablet és a Lenovo Yoga Tablet 3 Pro lenne.

Samsung Galaxy Tab S2-ből csak kettő van [8.0 (SM-T710) és 9.7 (SM-T810), plusz ezeknek az LTE változata (SM-T715, SM-T815)], a Lenovo Yoga Tablet 3 8", 10" és Pro csak simán ennyi, a 10 hüvelykes ASUS ZenPadok modellszáma Z300C/CG/CL (C=Wi-Fi only, CG=3G, CL= LTE), a maradék háromnak meg csak úgy szerepel, ahogyan írtam (LG G Pad II 10.1, Acer Predator 8, Sony Xperia Z4 Tablet - ebből van LTE változat is, de külön fel van tüntetve).

(#62802) Bass

Szerviz lesz akkor ebből.

(#62803) luckyman

Magáról a márkáról vegyes, változó a megítélés, a készülékről meg egyelőre még nem nagyon van tapasztalat, annyira friss.
Ha használsz mobilinternetes rásegítést, akkor a sebesség és stabilitás pont ugyanolyan lesz. Mondjuk a Q788L-ben már egy újabb, elvileg jobb GPS modul van integrálva, szóval a papírforma szerint jobbnak kell lennie. A GLONASS meg valóban nincs feltüntetve, és most egy kicsit én is elbizonytalanodtam, mert ellentétesek az információk. Utánanézek a dokumentációjában.

(#62812) Goose-T

Címlap
Ez az, ami nem ratyi. Ennyiért meg kintről sem tudsz normálisat rendelni.

(#62816) G-Bali válasza tjb007 (#62815) üzenetére


G-Bali
senior tag

Köszönöm az infót :R

(#62817) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Hi! Lett egy estar grand tabom, és két problémám lenne vele:

-nem lehet külső sd-re menteni/másolni semmit.
-youtube live streameknél megáll a kép pár másodperc után, hang megy tovább. Böngészővel és app-al is próbáltam.

Ezek mitől lehetnek? Gyári 5.1.1 van a tabon.

(#62818) netseft válasza cidalain (#62805) üzenetére


netseft
aktív tag

Több szempontból is tetszik a Nexus 7 (specifikáció, támogatás), csak a mérete / beszerzése / ára nem az igazi. A refurbished-et inkább nem erőltetem egyelőre, új eszköz a cél. Kósza ötlet volt csak a Nexus, meghagyom talonba, ha nem találok mást. Kár, hogy nincsen 8" belőle. A Nexus 9 pedig horribilis áron van.

A Nexus felvetésen kívüliekre mit mondtok srácok?
@tjb007: Szerinted?

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#62819) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

A Lenovo Yoga2 10 (59-426284) kifutó széria? 1-2 hónapon belül szerettem volna vásárolni, de az oldalon ahol szerettem volna, már nem árulják.

.

(#62820) uyka


uyka
tag

Üdv!

Ki milyen 10" os 3G-s tabletet ajánlana ? 40k környékén ?
Eddig ezt találtam és néztem ki HANNSPREE HannsPad 10.1" 3G HD Tablet, 8 GB esetleg ez jó vétel lehet?
Előre is köszönöm szépen a választ :R !

https://www.facebook.com/hegyiburkolas

(#62821) malmos


malmos
újonc

sziasztok!
10-es tabletet vennék. Mit ajánlotok most max 60-70 ezer Ft-ért? netezésre + filmnézésre lenne. fontos, hogy stabil legyen (nem vagyok egy IT zseni:))

kösz!

(#62822) jksx


jksx
senior tag

Üdv!
9-10"-os tabletet vennék kizárólag olvasásra (pdf doksikhoz).

Ez megfelelne erre a célra Asus Memo Pad 10ME102A?

Csak olvasási cél esetén számít valamit, ha csak 512MByte a RAM méret?

Köszi.

(#62823) Goose-T válasza tjb007 (#62815) üzenetére


Goose-T
veterán

Köszi, neked is, koncsik! Ezek szerint minimális azon játékok száma, amik nem futnak x86-os architektúrán?

Szerk.: lehet még egyáltalán kapni? Mert a Tesco honlapjáról már az írmagját is kiirtották ennek a terméknek!

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#62824) Goose-T válasza tjb007 (#62815) üzenetére


Goose-T
veterán

Közben észrevettem az akciós újságot, köszi!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#62825) tjb007 válasza -Nemtom- (#62817) üzenetére


tjb007
nagyúr

A memóriakártyát érzékeli, felismeri, de másolni nem tudsz rá semmit? Ha igen, akkor ez valami szoftveres eredetű gond lesz, ahogyan a második is. A visszaállítást próbált már?

(#62818) netseft

Ha továbbra is 50 ezer forint körül van maximum, akkor az ASUS MeMO Pad 8 mellett szóba jöhet még az Acer Iconia Tab B1-830 is.

(#62819) Troy

Jön 3-as széria (ami minden téren visszalépésnek tekinthető), szóval nevezhető kifutó szériának. Ha mindenképpen Yoga Tablet 2 10-et szeretnél túl sokat ne várj a vásárlással, persze már amennyiben megteheted.

(#62820) uyka

Leginkább semmilyent, de mivel eleve a kevés a lehetőségek száma és ez a HANNSPREE HannsPad 10.1" 3G HD tűnik a legjobbnak közülük, ezért jó vételnek nevezhető.

(#62821) malmos

ASUS MeMO Pad 10 ME103K, ASUS Transformer Pad TF103C, ASUS ZenPad 10 Z300C, Samsung Galaxy Tab 4 10.1 (2015 Edition) SM-T533

(#62822) jksx

Igen, megfelel erre a célra.
A minimum 1GB RAM meg az általános működési sebesség miatt is erősen ajánlott.

(#62823) Goose-T

A teljes kínálathoz képest minimálisnak nevezhető, de a topikjában meg tudják válaszolni az ezzel kapcsolatos konkrét kérdéseket.

(#62826) -Nemtom- válasza tjb007 (#62825) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Ami a kártyán van azt látja. Es fileexplorer kiírja másoláskor, hogy az sd-re a készülék nem engedi, de ahol be lehetne állítani, ott nincs semmi. Visszaállítás volt már. Twitch liveok egyébként mennek gond nélkül. Csak youtube nem. :(

(#62827) jksx válasza tjb007 (#62825) üzenetére


jksx
senior tag

Köszi!

(#62828) netseft válasza tjb007 (#62825) üzenetére


netseft
aktív tag

Nem tűnik rossznak az Acer sem, de úgy látom csak fehér színben létezik. Igyekszem megnézni az alternatívákat élőben is, az segíthet. Köszi!

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#62829) Dolphine válasza tjb007 (#62796) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm a választ! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#62830) Zeki válasza Goose-T (#62812) üzenetére


Zeki
nagyúr

TESCO-ban OP3NDOTT tablet 15 ezer Ft, 2 év gari.

(#62831) cidalain válasza pimmi (#62811) üzenetére


cidalain
veterán

Ertem, tehat a tablet gyors, csak minden mast lelassit.
Csak a pc-det vagy minden mast is belassit (telo, almas tab?)
Mas halozaton is blokkolja/lassitja a tobbi eszkozt?

Halozat elfelejtetes, ujrabeallitas utan is?
Pc-n is dinamikus az IP keres? Ugye nem lehet hogy az fixre van allitva, es a router meg veletlenul ugyanazt osztja ki?

Mindenkeppen a tablet a ludas, de inkabb valami konfig.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62832) bluerain


bluerain
csendes tag

A következőt szeretném kérdezni. Egy 9.7 colos (4:3-as) kijelzős, és egy 10,1 colos (16:9-es) kijelzős készülék között döntenék. A kérdésem: ha a 9,7-es mellett döntök, akkor azon a 16:9-es videók nézése közben alul és felül látható lesz egy-egy vékony csík?

(#62833) cidalain válasza bluerain (#62832) üzenetére


cidalain
veterán

Nyilvan player, es player beallitas fuggo.
De alapvetoen igen, az a csikozas a megszokott felallas amit te is irsz.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62834) tjb007 válasza -Nemtom- (#62826) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem valami hiba csúszhatott ebbe a frissítésbe. Ha van rá lehetőség rakj vissza egy régebbit, hátha megoldja, vagy marad a szerviz.

(#62832) bluerain

Igen, lesz.

(#62835) bluerain válasza cidalain (#62833) üzenetére


bluerain
csendes tag

Köszi a gyors választ. Akkor a 10 colos lesz. Már csak 2 gép maradt a pakliban: Lenovo IdeaTab A10-70 A7600 3G, vagy a Samsung T531 Galaxy Tab 4 10.1 3G 16GB. Szerintetek melyik a jobb választás?

[ Szerkesztve ]

(#62836) milkabrams válasza -Nemtom- (#62817) üzenetére


milkabrams
őstag

nálam 4.4 en csak gyári fájlkezelővel, galériával stb lehet másolni törölni memóriakártyáról

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#62837) Nataniel válasza Zeki (#62830) üzenetére


Nataniel
senior tag

Mennyire jó ez a Tesós tábla? Van rá mókolás,vagy optimálizálás? Frissités?

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#62838) tjb007 válasza bluerain (#62835) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Samsung.

(#62837) Nataniel

15 ezer forintért nagyon. A mókolásokat itt találod: [link]
Frissítés már nem valószínű, hogy érkezni fog rá.

(#62839) sadypisten


sadypisten
csendes tag

Kedves mindenki!

Szeretnék tablet-et vásárolni, és ebben kérem a segítségeteket. Mindenképp egy komolyabb példányt szeretnék, semmiképp sem a mostanság általánosnak tekinthető 20-30ezres kategóriából.

Amit szeretnék:
7"-es kijelző (nem követelmény a 4:3, de annak örülnék legjobban, illetve ha hasonló áron van nagyobb, azon sem akadok ki)
Új tablet, akár külföldről is (Amazon vagy ebay), de a legjobb lenne, ha itthon is meg tudnám vásárolni, akár részletre
Maximum 70-80k-t szánnék rá (de végignézve a kínálatot talán 50k-ért is kapok megfelelőt - ezt a kérdést kérlek válaszoljátok meg ti)
Illetve fontos, hogy támogassák sokáig frissítésekkel, nem akarok fél év után custom rom telepítésekben gondolkodni.

Referenciamodell, ami számomra etalon, csak ma már nem kapható: Nexus 7

Tehát egy, a korábbi Nexus7-essel a versenyt felvenni képes tabletet keresek, ahhoz hasonló áron. Mobilnetet szándékozok rá előfizetni, tehát mindenképp képes legyen rá a gép (és függetlent szeretnék, ezért nem akarom szolgáltatónál megvásárolni).

Tudom, olvassak teszteket, de mégis, jobban örülnék, ha egy hozzáértő, aki képben van a piac aktuális kínálatával, megosztaná velem a gondolatait a témát illetően. Tesztet majd inkább az ajánlott készülékekről olvasnék, nem akarok "belefulladni" a sok keresgélésbe, ezért kérek segítséget :)

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#62840) tjb007 válasza sadypisten (#62839) üzenetére


tjb007
nagyúr

Refurbished LTE-s Nexus 7 még kapható, szóval ha ez is és így is megfelel megvan az, amit szeretnél.

Alternatívaként pedig az ASUS MeMO Pad 7 ME572CL-t tudom ajánlani, ami gyakorlatilag a legjobb (és egyben egyetlen) itthon megvásárolható 7 hüvelykes 3G-s/LTE-s tablet.

(#62841) sadypisten válasza tjb007 (#62840) üzenetére


sadypisten
csendes tag

Köszi a gyors választ :)

Kerestem Nexus7-est, nem sikerült találnom, megfontolom a refurbished-et, bár nem ez lenne a cél.

Menet közben nézelődtem azért, és a MeMo pad-re én is rátaláltam, illetve mellette még a ZenPad-re is. Ha ezt a kettőt állítjuk szembe egymással, melyik lenne a jobb vétel?

Illetve kihagytam egy számomra lényeges szempontot, ami miatt végül is a tabletet venném. 4-5 órás vonatozásra vásárolnám, tehát folyamatos internetezés mellett ezt az időtartamot jó lenne, ha minimum kibírná az aksi.

(#62842) tjb007 válasza sadypisten (#62841) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyik 7 hüvelykes ZenPad sem üti meg sem a Nexus 7, sem a MeMO Pad ME572CL szintjét, attól fényévekre vannak, szóval mindenképpen előbbi számít a jobb vételnek.
4-5 órát meg lazán kibír az ME572CL.

(#62843) sadypisten válasza tjb007 (#62842) üzenetére


sadypisten
csendes tag

Köszönöm! :)

Akkor már csak egyetlen kérdés (ha már szóbakerül a refurbished Nexus 7-es). Ha egymás mellé teszem a szóban forgó Memo Pad-et és a Nexus 7-est, melyikből jövök ki jobban? Nem anyagilag, bár van köztük bőven különbség, viszont nagyon gondolkodom a Nexus-on, a szívem jobban húzna felé (lévén tényleg az elmúlt két évben az volt nálam az etalon, csak ugye a szükség nem hozta úgy, hogy vennem is kelljen), ellenben a Memo Pad frissebb, erősebb is, és a kora miatt talán tovább tartják életben. Mivel alapvetően Asus termék mindkettő, attól nem félek, hogy nagy minőség beli különbségek lennének, de azért nem egy évre akarom megvenni :)

(#62844) trafóóó


trafóóó
tag

Tanácsot kérnék vásárlás elött.
Mit ajánlotok.
Amit szeretnék:

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? : 10" kijelző.
De ha 8" ban van a legmegfelelőbb Ár'/Érték arányu akkor jöhet az is.
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? : Ha lehet új, de a használ nem kizáró ok.
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? : Mindegy, de ha kintről akkor EU raktár legyen.
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? : játék, internet, filmnézés
■ Mekkora pénzösszeget : Nehéz kérdés még nem tudom hol a lélektani határ.Ár'/Érték arányban akarok jót venni de hogy irjak összeget legyen mondjuk 40eFt

Köszönöm mindenkinek.

(#62845) béke válasza Zeki (#62801) üzenetére


béke
aktív tag

Szerintem is bestbuy, megcsináltam én is a frissítést és megkaptam a tárhelyet, a gyári oldalt hiányolom egyenlőre nem lehet fellépni rá, egy nyalókára azért kiváncsi lennék a későbbiekben, memókari telepítést meg lehet csinálni elméletileg de egyenlőre nem szükséges.
Ha esetleg megcsinálnád azért majd kérném az infókat :) köszi!
:)

Alá írás :)

(#62846) Zeki válasza béke (#62845) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem mókolok, maradjon a garancia. Csak a gyári mókolás mükszik nálam.

(#62847) Nataniel válasza tjb007 (#62838) üzenetére


Nataniel
senior tag

Köszöntem,mester :R :C

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#62848) minek?:S


minek?:S
őstag

Üdv

50-60k lenne rá, játékra és mobilnetre kéne szóval 3G-s kell, elsősorban új érdekelne, de, ha van értelmes használt, akkor jó lehet. Itthon venném.

Üdv.:M.

(#62849) Happy187


Happy187
tag

Sziasztok!

Lehetőségem adódott most ingyen hozzájutni (hűségpontok fejében) egy Denver TAD-70112 tablethez. Szétkerestem az internetet, de nem találtam semmi használható infót. Valaki itt a fórumon tud erről valamit? Kb annyira vagyok kíváncsi, hogy megbízható-e? Nem lassú-e? Maximum internetre, zenére/rádióra, és könyvolvasásra lenne használva. A kijelzője ha jól tudom ezeknek 7", memóriája 8Gb (tableteknél lehet egyébként bővíteni, vagy ezek fix belső memóriák és sd kártyások?). Egyetlen Amazonos véleményt találtam róla, ahol azt írja a vásárló, hogy egy már réginek számító ARM 7 processzor hajtja. Hátrányként említi.. igaz ez?

Köszönök bármilyen észrevételt véleményt!

(#62850) milkabrams válasza Happy187 (#62849) üzenetére


milkabrams
őstag

www.denver-electronics.com/denver-tad-70112black/

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.