Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62815) tjb007 válasza G-Bali (#62799) üzenetére


tjb007
nagyúr

Árat és kijelzőátlót is nézve az LG G Pad II 10.1 és az ASUS ZenPad 10 (mindegyik).
Árat és kijelzőátlót nem nézve -a két Lenovo Yoga Tablet 3-at leszámítva- mindegyik.

A Samsung Galaxy Tab S2 9.7-tel (ami 170 körül mozog gyári garanciával, a 140 csak bolti lesz) tudásban hasonló a Sony Xperia Z4 Tablet és a Lenovo Yoga Tablet 3 Pro lenne.

Samsung Galaxy Tab S2-ből csak kettő van [8.0 (SM-T710) és 9.7 (SM-T810), plusz ezeknek az LTE változata (SM-T715, SM-T815)], a Lenovo Yoga Tablet 3 8", 10" és Pro csak simán ennyi, a 10 hüvelykes ASUS ZenPadok modellszáma Z300C/CG/CL (C=Wi-Fi only, CG=3G, CL= LTE), a maradék háromnak meg csak úgy szerepel, ahogyan írtam (LG G Pad II 10.1, Acer Predator 8, Sony Xperia Z4 Tablet - ebből van LTE változat is, de külön fel van tüntetve).

(#62802) Bass

Szerviz lesz akkor ebből.

(#62803) luckyman

Magáról a márkáról vegyes, változó a megítélés, a készülékről meg egyelőre még nem nagyon van tapasztalat, annyira friss.
Ha használsz mobilinternetes rásegítést, akkor a sebesség és stabilitás pont ugyanolyan lesz. Mondjuk a Q788L-ben már egy újabb, elvileg jobb GPS modul van integrálva, szóval a papírforma szerint jobbnak kell lennie. A GLONASS meg valóban nincs feltüntetve, és most egy kicsit én is elbizonytalanodtam, mert ellentétesek az információk. Utánanézek a dokumentációjában.

(#62812) Goose-T

Címlap
Ez az, ami nem ratyi. Ennyiért meg kintről sem tudsz normálisat rendelni.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.