Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62787) béke


béke
aktív tag

Hát mivel én is tab vásárlás előtt álltam de aztán teló lett belőle így nem vettem meg a kiszemelt tab-ot, viszont a tegnapi napon, mivel a tesco-ba szoktunk vásárolni, és értesültem is róla hogy az Op3nDott tablet fél áron lesz így kíváncsi voltam rá mit is tud, és mivel a keret is meg volt rá és olcsó is így a kosárba zutyantottam egyet ráadásul az hogy Fehér/Bronz színű volt készleten még tetszetősebbé tette a dolgot.
A lényeg hogy a Tárhely frissítést ugyan még nem végeztem el de ezen kívül nálam Ár/Érték arányban 10/10-es
Már az alap elvek miatt is mivel a házigazda segített az intel proci kérdéseim megválaszolásában így gondoltam hiába 2 mag nem lehet baj főleg hogy 1GB ram társul a kütyühöz.
Csak röviden: a tábla nagyon Szép dizájnos,Tényleg, mintha egy iPad mini-t fognék a kezembe,könnyű,és tenyérbe mászó,gyors és tudja azt amit kell, és most jött a meglepi Viszi az MKX-et teljes értékűen nagyon halványan vannak akadások de 15K-ért bőven belefér más játék is szépen fut rajta és nem is melegszik, eddig csak jókat tudok mondani róla és a plusz még hogy 2 év gari szóval....
Op3nDott Tablett Ajánlom+++ :R

[ Szerkesztve ]

Alá írás :)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.