Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35451) HAX


HAX
tag

Szerintetek melyik jobb: TI OMAP 4430 1GHz & PowerVR SGX540 vagy Rockchip 3066, Dual-Core Cortex A9 1.6 GHz & Mali-400 MP4 ?

(#35452) tjb007 válasza HAX (#35451) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nyers teljesítményt tekintve utóbbi.

(#35453) keszo válasza Bj Brooklyn (#35450) üzenetére


keszo
őstag

szerintem gyengébb az aksija

Attila

(#35454) HAX válasza tjb007 (#35452) üzenetére


HAX
tag

OMAP támogatása jobb?

(#35455) nokiaguru16


nokiaguru16
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani 30-50 000 ft között olyan tabletet ami vagy 7" vagy 10" nagyon jó az aksija és nagy játékokat szépen viszi?

(#35456) Pítőr


Pítőr
aktív tag

Első fecske!?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#35457) Zeki válasza nokiaguru16 (#35455) üzenetére


Zeki
nagyúr

Edigital.hu, refurbished nexus7 50-ért.

(#35458) Simba86


Simba86
senior tag

üdv!

egy nextway 7-et tudnék rendelni 25-26ért "csájnábúl". annak a tudása bőven megfelel az elvárásaimnak (bluetooth,IPS, HDMI, rk3066, sd-bővíthetőség, 16 giga belső tárhely)
az egyetlen gond, h sürgősebben kéne, mint a szokásos 2 hetes átfutási idő. vki nem tudja véletlenül, hogy itthon kapható-e vhol, vagy esetleg egy másik tablet, ami ennek a tudását és felszereltségét hozza ~30 ezerig terjedő áron? (amiket felsoroltam, mind kellene :B )

köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#35459) Mike88 válasza Simba86 (#35458) üzenetére


Mike88
senior tag

Áh! Pár napot késtél! Csütörtökön adtam el! :D
Nem azért mert nem voltam vele elégedett, mondjuk a hangszórói hagynak némi kívánni valót maguk után, ha fontos, akkor inkább hagyd ki! 2.5mm-es Jack csati! Kell hozzá egy átalakító, ami filléres tétel, de egyesek frászt kapnak ettől, szóval mérlegeld ezt is, ha eddig figyelmen kívül hagytad. Úgy egyébként kérdezhetsz róla nyugodtan 2-3 hétig használtam.

(#35460) Mike88 válasza Mike88 (#35459) üzenetére


Mike88
senior tag

Ja, hogy jaaaa... Mi már beszéltünk privátban a gépről... Basszus! Totál elfelejtettem!

(#35461) fateless válasza Pítőr (#35456) üzenetére


fateless
veterán

Köszi a linket!

Pontosan ilyen készülék kell nekem!
MTK6589 tökéletesen megfelel, RAM több, mint szükséges, IPS 1280x800 kijelző, 5k akku, alumínium váz.
Egetlen bosszantó tulajdonság a csatlakozó, de ezt azért csak túlélem (Az autós tartómon úgyis van ilyen töltő)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#35462) mexel válasza Pítőr (#35456) üzenetére


mexel
veterán

Hmm. Ez egy új chip? Vagy mi a lényege?

(#35463) laszlohu válasza mexel (#35462) üzenetére


laszlohu
addikt

Ez egy másik telefon, de ua a proci van benne(4 magos), úgyhogy kb erre lehet számítani,
csak nagyobb kijelzővel ( 7" ) :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#35464) mexel válasza laszlohu (#35463) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, közben utánaolvasgattam. Nem tűnik erősebbnek ( inkább gyengébb talán?) mint a Rk 3188. Mondjuk az telefonban nem lesz. Most azért elgondolkodtam hogy inkább valami 5"-os kínai telefont kellene vennem jó áron, nem 7-es tabletot. 10.1-es már van itthon, de ekkora telefon még nincs :) Meg is keresem, biztos van ilyen telefonos topik is. :)

(#35465) Pítőr válasza mexel (#35464) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Kicsit gyengébb ugyan, de több mint elég hd kijelzős készülékekhez! Reményeim szerint viszont jóval kevesebbet fogyaszt, mint a hasonló tudású chipek!

Ui: És a 3g/gps/bluetooth sem elhanyagolható!

Ui2: Exynos4412 vs MTK6589

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#35466) mexel válasza Pítőr (#35465) üzenetére


mexel
veterán

Az RK 3188ban nincs 3g, ( mondjuk nekem tabletbe nem is kell), de full HD-hoz éppen hogy elég a Mali400-al. Sima kijelzővel nagyon hasítana.

(#35467) fateless válasza mexel (#35464) üzenetére


fateless
veterán

Nem olyan erős, mint az rk3188, viszont a GPS, BT, HSPA modem integrálva van. Nekem a modem a legfontosabb belőle, az erő viszont nem olyan lényeges.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#35468) Mtbsrác válasza Mtbsrác (#35281) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Erre senki? :(

(#35469) mexel válasza fateless (#35467) üzenetére


mexel
veterán

Igen, így van, ki mire használja. Nekem tablet csak arra kell, hogy ne a gép elé üljek le ha valamit meg akarok nézni, hanem ágyban használjam a tabot, ahhoz pedig van wifi. Net max a telefonomon, de most a cégesen van, ezért nem fizetnék elő még egy netre hogy a tab-on legyen ha esetleg magammal viszem, akkor meg lehet osztani telefonról ha nagyon muszáj. Nekem meg fontosabb hogy gyors legyen, gördülékeny, szép kijelző és sokáig bírja az akksi. :) Sajnos még az RK3188-at is kicsit lassúnak találom, mondjuk ez az első tab a kezemben, megrögzözz PC párti vagyok, még a laptopokért sem rajongok mert mindet lassúnak találom :)

(#35470) tvamos


tvamos
nagyúr

Amugy, mikor jonnek a 4G RAM-os tabletek? Prociban mar jok, (nem jatszom, nekem mar a 2 magosok is okesak,) de a RAM, az keves.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#35471) this is life válasza tvamos (#35470) üzenetére


this is life
Ármester

Nem vagy kisse telhetetlen :DDD ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35472) mexel válasza tvamos (#35470) üzenetére


mexel
veterán

A proci talán még sok is, nem nagyon megy fullon a 4 mag az rk3188-nál ahogy látom. A full hd reccenéstelen mozgatásához viszont valami ütősebb GPU nem ártana. ( vagy egy kicsit jobb optimalizálás)
van egy gyanúm, hogy a samsung és az asus is azért rak inkább gyengébb felbontást a 10-es tabletjei legnagyobb részébe, hogy ne tudják a tesztelők és használók azt mondani, hogy megakad a dolog. Pedig nagyon látványos a különbség a sima és a HD kép között egy olyan kütyünél amit elég közelről néz az ember.

(#35473) tvamos válasza this is life (#35471) üzenetére


tvamos
nagyúr

De!
Csak nagyon utalom, ha a vonaton utazok, bongeszobol letoltok, megnyitok egy pdf-et, jegyzetelek, kozben valaki ramir skype-on, vagy facebookon, es amikor visszamegyek a bongeszobe, akkor ujra toltoget be mindent a tablet.
(Amugy Nexus 7. Es amugy nagyon fasza!)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#35474) mexel


mexel
veterán

Amit nem értek: Először is páromnak kerestem valami tabletet amin tud netezgetni, youtobozni, olvasgatni, zenét hallgatni. Kényelmesebb mint a laptopon, főleg ágyban. Mivel nem tűnt először irreálisan drágának (később már igen) arra gondoltam, hogy lehetne egy Ipad is, hiszen tetszik neki és szívesen kipróbálná. Amikor belemélyedtem a boltban az eladóval a beszélgetésbe akkor derült ki hogy nem bővíthető, és a 32 vagy 64gb-osért horror felárat kérnek. Ezen csodálkoztam. Aztán láttam hogy mindenki a Nexus 7-et dicséri, és nagyon jókat mondanak Nexus 10-ről is. Meg is néztem, és valóban tetszett a Nexus 10 ( a hetet nem nagyon néztem, 10-esben gondolkodtam) Tény hogy az ára nem az átlag alatt van, de gyors és szép. (ennek kellene az alapnak lenni: gyors proci+gpu hd kijelzővel)
Ami viszont ezeknél is elriasztott: nem lehet bővíteni őket. És én ezt nem értem abszolút. Ezek a gépek tartalom fogyasztására vannak kitalálva, jobban mint egy pc. Itt akár sok adatot kellene tárolni, hiszen sokan néznek filmet rajta, kellene fotóknak és zenéknek a hely. Akárhogy számolom még a 64gb is igen kevés, párom laptopján az 500-as vinyó is mindig tele van. Ha felteszi a sok fotót ami kell neki, egy-két sorozatot ( nem is filmet) és a zenéit, kapásból ott vagyunk 1-2 száz gigánál. Miért spórolnak ezekben a kütyükben a tárhellyel? Vagy miért nem engedik a bővíthetőséget? A nexus 10-et és hetet akkor sem venném meg ha 30-ért adnák, hiszen egy zárt doboz, csak netezni lehet rajta szinte, vagy ha az ember feltesz 1-2 nagyobb játékot akkor eltűnik a szabad hely. Fura ez nekem. Na ezt csak úgy leírtam, mert már régóta piszkálta a csőrömet a dolog. Kicsit érthetetlen számomra.

(#35475) Rawulf válasza mexel (#35474) üzenetére


Rawulf
őstag

Még csak most kezdik bontogatni a szárnyaikat a szuper-vékony hdd-k. (Persze ettől függetlenül egy micro ssd dokkoló slot-ot tehetnének a tabletekbe...)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#35476) Crytek válasza mexel (#35474) üzenetére


Crytek
veterán

Szerintem meg pont elegek ezek a tabletek arra ami célt szolgálnak.

Minek felrakni többszáz (de még a 30-50gb is sok) gb filmet ,sorozatot ?Semmi értelme!Filmet akarok nézni rárakok max 4-5öt azt ha vége jönnek az újak rá.
Szerencsére a nagy és "márkásabb" gyártoknak szorult annyi ész a fejükbe hogy ott van bővitési lehetőség is.

Mondjuk 2013-ban azért illő lenne már a legkisebb gyártótól kezdve min. egy SD kártya foglalat usbről nem is beszélve.
De szerencsénkre egyre több tablet fogy és egyre jobbak.

Next PC Upgrade: 2022

(#35477) polar-x


polar-x
tag

Mikor akar már megjelenni ez a 10.1 WayteQ? Jól elhúzzák már az időt.... :(( :F

(#35478) z0d1AK válasza polar-x (#35477) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mit mondtak a Veletech-en? Május közepe. Mi van most? Május első negyede.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35479) laszlohu válasza Rawulf (#35475) üzenetére


laszlohu
addikt

Egy cikket olvastam ezügyben, mármint egy év múlva csak hibrid winchesterek lesznek :
pl. :
SSD és winyó egybeépítve :

pl. 64 Gb SSD ( operációs rendszernek ) gyors sebességű
pl. 500 Gb 5400 RPM(fordulat) -es vagy 7200 RPM - es régi
hagyományos "lassú" sebességű.

(#35480) HAX válasza polar-x (#35477) üzenetére


HAX
tag

Tegnap kérdeztem boltba. Pont bent volt a tulaj azt mondta, hogy kb 1 hét múlva lesz.

(#35481) z0d1AK válasza laszlohu (#35479) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ezek sok notebookban már éve óta így mennek, éppen csak a flash része nem nagyon szokott 64 Gbájtig elérni, mert nagyon megdrágítja a meghajtót. Eddig a 4, 8 16 Gbájt flash volt a mérvadó benne.
De igazából szerintem felesleges arra számítani, hogy majd 500 Gbájtos hibrid HDD-t tesznek a tabletekbe. Egyrészt ez az 5 mm még mindig vastag a jelenlegi ARM-es készülékekhez (hiszen 8-11 mm vastag az egész készülék), másrészt nem is jó megoldás. A mechanika miatt jelentősen nagyobb a fogyasztás, mint a sima NAND flash chipek esetében, illetve sérülékeny is, hiszen a HDD nem szereti azt, ha működés közben nagyon mozog, márpedig egy tablet gyakran teszi ezt, akár csak játék közben is.

Korábban az Archosnak voltak 500 Gbájtos merevlemezzel szerelt tabletjei (2010 környékén), de nagyon nagy sikert nem arattak. Voltak olyan mániákusok, akik kifejezetten ezt keresték, mert de jó az 500 Gbájt. Viszont ezek szerettek gyakran elromlani, kifejezetten HDD hibával, tehát felhagyott velük az Archos is.

A WD is az 5 mm vékony merevlemezeket inkább az ultrabookokba és a Windows 8-as Atomos, Core processzoros tabletekbe szánja.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35482) Kobe


Kobe
veterán

Kivancsisagbol dobtam egy mailt az ainolnak hogy a kozeljovoben tervezik-e esetleg hogy normalis soccal szereljek a quad coreos tabletjeiket pl uj rk vagy atmmel, a hivatalos valasz az volt "ha megjelenik emailben ertesitunk". Ertem en hogy a gyartok nem nagyon lovik le elore a poent de egy "tervezzuk - kb fel ev" vagy "nem tervezzuk" valaszba szerintem nem haltak volna bele...

(#35483) z0d1AK válasza Kobe (#35482) üzenetére


z0d1AK
veterán

,,tervezik-e esetleg hogy normalis soccal szereljek a quad coreos tabletjeiket pl uj rk vagy atmmel"
Az RK3188 a jelenleg egyik legjobbnak tartott kínai négymagos, míg az ATM7029 a legrosszabb. Akkor mi is számít normálisnak? :D

Egyébként nem meglepő, hogy nem árulnak el semmit, még annyit sem, hogy tervezik-e. Egyrészt a kínaiaknak az a fontos, hogy a most legyártott terméket eladják. Ha ott van 15 ezer A31 tablet és azt mondják, hogy ennyiért 2 hét múlva lesz RK3188 is, akkor a gyengébbet miért is vennék meg.
A másik meg, hogy üzleti titokként is felfogható egy ilyen infó. A kínaiak egymást is másolják. Így ha mondjuk a Cube ír egy levelet a Te nevedben, hogy lesz-e valami újdonság a közeljövőben az Ainolnál és azt írják, hogy igen, tervezzük ezt és ezt, de ezt ne mond el a konkurenciának, mert titok, akkor ugye máris előrébb van a szomszéd gyártó.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35484) SkyLaci


SkyLaci
őstag

sziasztok
egy barátom kérdezett hogy milyen tabletet ajánlanék a szüleinek, akik otthonra szeretnének venni egy tabletet maguknak, ami kiváltaná a számítógépet. netezés, filmnézés, zenehallgatás, nyelvleckék hallgatása, office
Ár akár 100000 ft-ig is elmehet, feltételezem hogy célszerű lenne egy nagy 9-10 colos kijelző, használható hangerejű és minőségű hangszóró, usb otg, esetleg bővíthetőség, megbízhatóság, gördülékeny rendszer

én először a nexus 10-et mondtam, mert azt hittem 100 körül kapható, de tévedtem (vagy nem? angliában play-ről mennyibe kerül?)
aztán nexus 7-et, de az lehet hogy kevés lenne
majd eszembe jutott a MyAudio 916qr, úgy emlékeztem 60000, de azóta már 80000, és azt olvastam róla hogy a hardver nem mindig bírja el a felbontást és ezért akadozik a rendszer
Még szóba kerültek a samsung tabletek, mert azok biztos jók, de semmi konkrét

Ti mit ajánlanátok?

(#35485) Zeki


Zeki
nagyúr

Új Auchan katalógus, ott is kapható lesz a refurbished Nexus 7, csak itt már 55-ért, és nem 50-ért mint az edigitalban.
Hány ezer nexus7-et adhattak le az usa-ban, kanadában, meg ki tudha még hol, hogy csak errefe ilyen sok refurbished került?
Ott 90 napig visszaadhatták? Vagy biztosítással 1évig is?
Mikor jelent ez a készülék meg?

(#35486) eckmester válasza SkyLaci (#35484) üzenetére


eckmester
tag

Asus Memo Pad Smart 10

(#35487) Crytek válasza Zeki (#35485) üzenetére


Crytek
veterán

Mi az a refurbished?

Next PC Upgrade: 2022

(#35488) SkyLaci válasza Crytek (#35487) üzenetére


SkyLaci
őstag

megvette valaki, de visszavitte mert rossz volt, kicserélték neki, majd megjavították a visszavitt eszközt, és most újra eladják olcsóbban (2 év helyett 1 év garival)

[ Szerkesztve ]

(#35489) z0d1AK válasza SkyLaci (#35488) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez azért nem teljesen.
A refurbished készülék az gyárilag újracsomagolt eszközt jelent. Ebbe több fejte "hiba" is beletartozik. Lehet, hogy a hibátlan tablet csomagolása sérült meg szállítás közben. Az is lehet, hogy a gyári teszt során találtak valamilyen hibát (mondjuk a kijelző volt gyári hibás), illetve az általad említett eset is felmerülhet, azaz hogy valaki megvette a tabletet, ami gyárilag hibás volt, vagy csak nem tetszett.

Az ilyen készülékek visszakerültek az ASUS feldolgozó üzemeibe, ahol újra átvizsgálták és lefuttatták a gyári teszteket. Ha ez megvolt és hibátlannak lett minősítve (mert az is volt, vagy mert megjavították), akkor utána újracsomagolják, amivel teljesen új, gyári állapotba kerül a tablet, mintha csak egy drágább, original készüléket vennél.

Ezeket a darabokat a gyártó nem adja el vadonatújnak, hanem ráírja, hogy refurbished, kevesebb garanciát ad rá, majd olcsóbban eladja. Igazából ezt az összes gyártó megteszi notebookkal, tablettel és más termékkel egyaránt is. Éppen csak ezek nagy kereskedelmi hálózatokba nem kerülnek be túl gyakran.
Általában a refurbished cuccokat kisebb, erre szakosodott kereskedelmi egységekben adják el, de például itt a Hardveraprón is nagyon sok újracsomagolt notebookot lehet fellelni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35490) |AP| válasza SkyLaci (#35488) üzenetére


|AP|
veterán

Azért ezen nem árt kicsit pontosítani:

Újracsomagolt (Refurbished) termék:

Az újracsomagolt készülékek gyártó által leértékelt készülékek melyek újra kereskedelembe lettek helyezve. A leértékelés okai lehet szállítás közbeni doboz sérülések, kiállított darab volt, vagy meghibásodás esetén javított (szerviz visszavett) készülékek. Minden ilyen tanúsított, felújított termék teljeskörű átvizsgáláson, tesztelésen, és alapos tisztítási folyamaton megy keresztül, mielőtt újra ellenőrzésre és csomagolásra kerülnének. Az Asus a refurbished készülékeire 1 éves gyártó garanciát vállal, amely minden hivatalos márkaszervizben érvényesíthető.

Tehát az is elképzelhető, hogy egyszerűen csak csomagolássérült volt...

(#35491) laszlohu válasza SkyLaci (#35484) üzenetére


laszlohu
addikt

semmi

[ Szerkesztve ]

(#35492) SkyLaci válasza laszlohu (#35491) üzenetére


SkyLaci
őstag

köszönöm az értékes hozzászólást...
jó lenne valami olyat ajánlani nekik ami frankó és megéri az árát, hogy ne valami szar és túlárazott tabletre költsék a pénz egy hipermarkatben

[ Szerkesztve ]

(#35493) laszlohu válasza SkyLaci (#35484) üzenetére


laszlohu
addikt

Jobban járna egy ilyen netbook -al :

[link]

Az office kezelése tableten nehézkes, ha kell a copy-paste művelet.

(#35494) SkyLaci válasza laszlohu (#35493) üzenetére


SkyLaci
őstag

igen azt én is mondtam nekik, hogy az office nem erőssége a tableteknek, de talán nem olyan sűrűn kell és nem olyan mértékben hogy ne lehetne megoldható tableten

ez a netbook nem nagyon gyengus? (tudom a tabletek sem erőgépek egy laptophoz képest, de nem is windows fut rajtuk)

(#35495) Andyka0908


Andyka0908
tag

Sziasztok!

Gondolkozok én is egy tablet vásárlásán, de nem nagyon értek hozzájuk. Ezt néztem ki, és szeretném megkérdezni hogy mennyire javasolt vagy hogy érdemes-e megvenni?

[link]

Köszi szépen a segítséget!

Asus TransformerBook T100, Lenovo IdeaPad A10, PocketBook Mini 515

(#35496) z0d1AK válasza Andyka0908 (#35495) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha már a legolcsóbbat veszed, én inkább a Concorde Tab One-t ajánlanám. Igaz, hogy nem színes és nincs hozzá gyárilag tok, azonban a support erősebb, illetve 8 Gbájt tárhely van benne ugyan ennyi pénzért. A hardver egyébként nagyjából ugyan az a két készülék esetében.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35497) laszlohu válasza Andyka0908 (#35495) üzenetére


laszlohu
addikt

Az 512 Mb miatt én speciel nem ajánlom,
de most jelent meg egy új Alcor 1 Gb rammal 2 magos procival 4 Gb háttértárral,

[link]

Hátrány : Nincs róla tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#35498) Andyka0908 válasza z0d1AK (#35496) üzenetére


Andyka0908
tag

Aha, értem. Esetleg egy linket tudnál nekem adni, hogy melyikre is gondolsz pontosan? :) Mert tényleg nem nagyon értek ezekhez. :/
Vagy esetleg valami más ajánlat úgy 20-30 ezer Ft között?

Asus TransformerBook T100, Lenovo IdeaPad A10, PocketBook Mini 515

(#35499) z0d1AK válasza Andyka0908 (#35498) üzenetére


z0d1AK
veterán

Google: concorde tab one

(#35497) laszlohu: Biztos vagy benne? Nekem már van videóm az Alcor ZEST-ről. :) Igaz, átfogóbb teszt nem lesz róla.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35500) troland26


troland26
őstag

urak

2 tab közt vaccilálok a nexus7 és a Samsung tab 2 közt melyiknek jobb a képe ? Azt látom , hogy a nexusnak jobb a felbontása , de ez érezhtően szebb képet is biztosít ?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.