Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35474) mexel


mexel
veterán

Amit nem értek: Először is páromnak kerestem valami tabletet amin tud netezgetni, youtobozni, olvasgatni, zenét hallgatni. Kényelmesebb mint a laptopon, főleg ágyban. Mivel nem tűnt először irreálisan drágának (később már igen) arra gondoltam, hogy lehetne egy Ipad is, hiszen tetszik neki és szívesen kipróbálná. Amikor belemélyedtem a boltban az eladóval a beszélgetésbe akkor derült ki hogy nem bővíthető, és a 32 vagy 64gb-osért horror felárat kérnek. Ezen csodálkoztam. Aztán láttam hogy mindenki a Nexus 7-et dicséri, és nagyon jókat mondanak Nexus 10-ről is. Meg is néztem, és valóban tetszett a Nexus 10 ( a hetet nem nagyon néztem, 10-esben gondolkodtam) Tény hogy az ára nem az átlag alatt van, de gyors és szép. (ennek kellene az alapnak lenni: gyors proci+gpu hd kijelzővel)
Ami viszont ezeknél is elriasztott: nem lehet bővíteni őket. És én ezt nem értem abszolút. Ezek a gépek tartalom fogyasztására vannak kitalálva, jobban mint egy pc. Itt akár sok adatot kellene tárolni, hiszen sokan néznek filmet rajta, kellene fotóknak és zenéknek a hely. Akárhogy számolom még a 64gb is igen kevés, párom laptopján az 500-as vinyó is mindig tele van. Ha felteszi a sok fotót ami kell neki, egy-két sorozatot ( nem is filmet) és a zenéit, kapásból ott vagyunk 1-2 száz gigánál. Miért spórolnak ezekben a kütyükben a tárhellyel? Vagy miért nem engedik a bővíthetőséget? A nexus 10-et és hetet akkor sem venném meg ha 30-ért adnák, hiszen egy zárt doboz, csak netezni lehet rajta szinte, vagy ha az ember feltesz 1-2 nagyobb játékot akkor eltűnik a szabad hely. Fura ez nekem. Na ezt csak úgy leírtam, mert már régóta piszkálta a csőrömet a dolog. Kicsit érthetetlen számomra.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.