Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) regener válasza Feri1977 (#13198) üzenetére


regener
veterán

Elsők votak Sonyval, mad samu és mostanság OV szenzorokat írtak itt amennyire olvasgattam a topikot.

A készülék megegyezik, másik szenzort hiába akarsz, ez nem egy kameratelefon. Egy hordozható mini fényképezővel jobban jársz vagy nyúlj a zsebedbe és drágább telefonnal. :U

(#13202) Gloob


Gloob
addikt

Ez mi a fene? Mostanában naponta legalább egy alkalommal megteszi. Mi okozhatja, és mi az esetleges megoldás rá?

A jelentést már többször elküldtem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#13203) KamuMazsola válasza Feri1977 (#13198) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A 4X tud B20-at? Szerintem az fontosabb, mint a Sony szenzor, mert ugye ha nincs B20, nincs LTE+ sem. Meg aztán mennyivel újabb, mit tud amit ez nem? Mondjuk én a helyedben nem vennék Xiaomit!

Üdv.: KamuMazsola

(#13204) Gloob válasza Feri1977 (#13198) üzenetére


Gloob
addikt

Mivel 3 fajta szenzor van, ezért a legjobb esetben is 33% esély van a kívánt szenzor elérésére. Vagy még annyi sem. Ez van! Én is úgy gondolom, hogy Te ne vegyél Xiaomi-t. Azzal neked csak nyűgöd lesz.

Samsung Galaxy A52S

(#13205) aRm1n válasza Feri1977 (#13198) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Ha valóban kardinális kérdés számodra, én a helyedben rendelnék egy Sony modult és beleraknám magam, ahogy valamelyik fórumtárs is csinálta. A hátapot néhány egyszerű eszközzel le lehet pattintani, ha valóban csak egy csatlakozót kell kioldani és a helyére tenni az újat, nagyjából 15 perc lehet az egész.
Itt látható, hogyan kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#13206) juve600


juve600
nagyúr

új LineageOS 15 ,android 8,google cam az alapértelmezett :)

(#13207) tboy72 válasza somé (#13193) üzenetére


tboy72
aktív tag

Igen! Én is visszaraktam a 8.2.1-et és tökéletes vele a telefon. Mindenben!

(#13208) helixP válasza Feri1977 (#13198) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem a szenzoron múlik. Nincs nagy különbséga szenzorok között. Feleségemnek 4x-sze van és nagyon-nagyon hasonló képeket csinál.

(#13209) Tailor21 válasza somé (#13193) üzenetére


Tailor21
csendes tag

Én úgy emlékszem 8.2.4 -el vettem erről frissült 8.2.5-re. (Május-Június) Hotspot kiváló volt ebben az időszakban, majd 8.2.10 következett ami nálam már akadozik. Most a 8.5.8 második sim helyén eddig nem tapasztalok hibát pedig az ip forward 0 majd kibújik :F :K

Egyébként a wayteq szerviz azt se tudta miről beszélek ők ilyen hibáról szervizeseik még nem hallottak persze sorolták: Amennyiben készüléke rendelkezik tőlünk származó garancialevéllel, ill. forgalmazóként , importőrként cégünk felvan tüntetve készüléke dobozán ebben az esetben tudjuk csak fogadni a készülékét. tratata...

A xiaomi szerviz üzenete: Dolgoznak rajta a béta tesztelők. Valószínű a következő frissítésekben javítva lesz.

(#13210) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[link]

Van választék, érdemes megnézni az alsó kis kiírást, mint újszerű és a többi.

(#13211) somé válasza Tailor21 (#13209) üzenetére


somé
őstag

Köszönöm neked és a korábbi válaszolóknak, mivel nem találtam jobb ár/értékben ilyen speckós készüléket, újra megrendeltem. :R
(Az elsőt visszeküldtem ezzel a hibával elállással.)

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#13212) Kolondrum válasza somé (#13193) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem is gondoltad, hogy megoldható a probléma? Szerethettek.
7.9.15-el néztem ismét, legalább 20/10-el ossza a telenor netet notira és mésik RN4-re úgy, hogy nem is itt van a telóm, ergo nem full wifi jellel ennyi.

(#13213) ath válasza crok (#12765) üzenetére


ath
senior tag

vajon én miért nem látom a második kártyát? csak az első adatai érhetőek el, nem tudok váltani, csak "telefon adatai" van, számozás nélkül :F RR van fent, ha bármit számítana

(#13214) ath válasza Kolondrum (#13212) üzenetére


ath
senior tag

te dev romon vagy, ő meg out of the box akarta használni: a két eset összeegyeztethetetlen

(#13215) DJ Diablo válasza micafighter (#13123) üzenetére


DJ Diablo
tag

(#13128) crok

Már egyedül csak a viberrel szívok. A többit már visszaállítja.
Viber Restore
Keresgettem a neten és a fejlesztői beállításokban van egy olyan opció, hogy telepítés usb-ről. Ez legyen aktív. Nálam így lett jó. Fagyasztás is működik.
A viber csak pörög de nem történik semmi. Egy pillanatra megjelentek a régi üzenetek majd eltűntek, aztán aktiválni kellett.
Most találtam egy leírást, hogyan is lehet visszaállítani a régi üzeneteket csak most meg nem hajlandó több kódot küldeni (megvolt a napi max)

[ Szerkesztve ]

(#13216) vipviform válasza RVR400 (#13156) üzenetére


vipviform
senior tag

Hát, őszinte választ vársz, akkor mindkettő egy kalap szamóca. Ha belenagyítasz zajos, nagyon "digitális". Bocsi, de ez a személyes véleményem...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13217) -Prometheus- válasza Gloob (#13202) üzenetére


-Prometheus-
tag

Ilyen nálam is van, akkor amikor változik a hálózat állapota. Bekapcsolom a mobilnetet, vagy bekapcsolt mobilnet mellett bekapcsolom a Wi-Fi-t is és arra kapcsolódik, olyankor szokta ezt feldobni. Nem látom, hogy lenne bármi negatív hatása a rendszer vagy az app-ok működésére, de eléggé bosszantó tud lenni hosszú távon.

Simán lehet, hogy javítják majd valamelyik következő heti kiadásban, ahogy a crash-elő Számológép app-pal is tették (WTF?).

(#13218) vipviform válasza borzosmorzi (#13184) üzenetére


vipviform
senior tag

+1, Te már +50, én +60. ASA, DIN, ISO, mind arról szólt, hogy milyen a film érzékenysége. A régi szép filmes időkben amikor még 6x6- os Hasselblad-dal volt szerencsém dolgozni, akkor is a téma határozta meg, hogy milyen filmet töltök be a kazettába. Később a DSLR gépeimen ugyanez volt az elv. A telefonon is szerintem a témához és fényviszonyokhoz kell alakítani mindent manuálisan, ha a vastól elvárható legjobb minőséget akarja valaki megkapni./ Ezt azért több évig tanították nekem, és nem azért írtam, hogy csak így lehet jó képeket készíteni, de ez is egy szakma/. Jó képekhez soha nem használtunk automata módot. Nagyon sok app képes a manuális beállításokra, megéri használni, tesztelni. Ha viszont csak "pillanatképet" készítünk, akkor el kell fogadni az automata /telefon/ korlátait.
Ps: mobil fotós kategóriában amit én elfogadhatónak találtam az nem a mi telónk árfekvése /Iphone, Samsung, Nokia, Sony felső kategóriás gépek/

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13219) Gloob válasza -Prometheus- (#13217) üzenetére


Gloob
addikt

Hatása az tényleg nincs. A hiba elküldése után eltűnik az ablak, és mintha semmi sem történt volna, megy a rendszer. Hogy mi okozza, azt nem tudom, csak bosszantó néha.

Samsung Galaxy A52S

(#13220) DrTropex


DrTropex
csendes tag

Sziasztok!
Honnan érdemes Xiaomi Redmi Note 4 B20-as telefont rendelni? Az eustockot ajánlják legtöbben, de nincs készleten egy pár napja már. Nekem most szart be az előző telefonom, és elég sürgős lenne. (A rögzítettet olvastam)

(#13221) NoMagix


NoMagix
addikt

Az értesítési sáv "redöny" színe miért változik?
Az órától v. az időjárástól?
Lehet állítani?

(#13222) Sys85 válasza DrTropex (#13220) üzenetére


Sys85
veterán

Ha egy kis plusz felár nem számít,de gyorsan személyesen akarod átvenni,akkor extreme digital.
59k,Wayteq gari,van elég sok üzletükben raktáron mind a 3 színből,így azonnal átveheted ha annyira sürgős.
Webshopokra ajánlatom nincs,vagyis van,de az csak az eustock lenne,de ugye ott most elég karcsú a választék.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#13223) helixP válasza DrTropex (#13220) üzenetére


helixP
nagyúr

Honorbuy, 2 nap alatt itt van.

Gixxer88: Pedig jó. Pixelhibától, egyéb gondoktól mentes két készülék jött innen, mindig két nap alatt :)

[ Szerkesztve ]

(#13224) Sys85 válasza helixP (#13223) üzenetére


Sys85
veterán

Ohh tényleg,valahogy ez a webshop nálam mindig kimarad! :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#13225) Rickeffe válasza RVR400 (#13168) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Ne a kivmobilnak higgy. Meg kell nézni a szervimenüben mert a régebbi SD típusokat Sony szenzorral az újabbakat meg Samsung szenzorral szerelik (a Sony a jobb).

Rickeffe

(#13226) DrTropex válasza Sys85 (#13222) üzenetére


DrTropex
csendes tag

Vagy még a spemall volt a rögzítettben. Ott vannak tapasztalatok? Az eddigieket köszönöm.
Sajnos számít az a kis felár. Az a baj hogy az előző telefonomat (Lg G3) előfizetésre vettem, és még a 2 év nem telt le, de már meg adta magát :W . Így kizárt hogy még egyszer én drága telefont vegyek, anno mikor ezt vettem is a Note 3-al szemeztem, csak ez kifutó széria lett, és 50 ezerért hozzá jutottam 90 helyett. Így olcsóbb lett mint a Note 3 így az Lg nyert. :(((

(#13227) somé válasza somé (#13211) üzenetére


somé
őstag

D....

[ Szerkesztve ]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#13228) somé válasza Kolondrum (#13212) üzenetére


somé
őstag

Akkor úgy voltam vele, hogy ne már "bütyköljek" egy új telefont, hogy használni tudjam, másrészt nem nagyon értek a "mókoláshoz". Ezen kívül a problémám felvetésekor inkább a beállítások módosításával próbáltak segíteni az ittlévők, ami nem vezetett eredményre. Ezt elégeltem meg. Nem lett kijelentve határozottan az sem, hogy ezzel vagy azzal a rom-mal biztosan jó lesz. :U
Most már máshogy állok a témához. :K

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#13229) nagyra válasza DrTropex (#13226) üzenetére


nagyra
tag

Én Spemallról vettem, magyar raktárról, 3. munkanapon ideért. Kupon van a hardveraprón (ha jól emlékszem -13$), így jött ki kb. 48k-ból augusztus végén, a 3/32 verzió.

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#13230) superbig válasza DrTropex (#13220) üzenetére


superbig
csendes tag

puremobile.hu
2 nap alatt szállítják

(#13231) KamuMazsola válasza DrTropex (#13226) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Spemall magyar raktár, két három nap alatt a kezedben van. Én is onnan vettem. Jah, 46400-ra jött ki.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#13232) NoMagix


NoMagix
addikt

Itt az aprón is van új, rendes 12 h. garival 50 k alatt!

(#13233) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Hali!
Nem rég kerül hozzám egy Note4-es, de nem pontosan vágom mi ez a Systemless SU. Rengeteg infot találtam a neten, de érdemlegeset nem sokat (Nagy a "zaj", sok a haszontalan infó).
Vágom, hogy kapok root jogot de konkrétan az érdekelne, hogy pl. az Afwall rendeltetésszerűen működik-e vele vagy pl. a build.propot tudom-e szerkeszteni?

(Összefoglalót elolvastam, ezt olvastam, a készüléket már régebben rootoltam, blade/z1c-m volt már előtte azokat is mind rootoltam, tehát az "alapokkal" tisztában vagyok)

Pl.:
"Ezt megteheted a megfelelő sor beírásával a build.prop fájlba persist.camera.HAL3.enabled=1. (Csúnya mód)
Amennyiben systemless módon nyomja valaki (Magisk, Systemless SU) akkor a megfelelő módon nem kell a rendszer módosítania, itt Magisk esetén UPO modulja a megfelelő megoldás."
- Értem, hogy nem KELL. De lehet?

Rickeffe

(#13234) zileut


zileut
tag

FirstPhone, jelenleg a 3/32GB Global 47.900 Ft, van ahol személyesen is átvehető.

[ Szerkesztve ]

(#13235) Feri1977 válasza zileut (#13234) üzenetére


Feri1977
senior tag

Ha vennék még egy ilyet, van esély rá, hogy Sony szenzoros lesz?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13236) Apacs85 válasza zileut (#13234) üzenetére


Apacs85
csendes tag

Hát ez marhajó, Hétfőn vettem nálunk, és akkor teljes áron volt...vagy ez csak online vásárlásra értendő? :(((

[ Szerkesztve ]

(#13237) sandró60 válasza Feri1977 (#13235) üzenetére


sandró60
addikt

Azt honnan lehet megállapítani szétszedés nélkül,hogy Sony vagy valami más szenzor?

(#13238) helixP válasza Feri1977 (#13235) üzenetére


helixP
nagyúr

Mindenre van esély. De nem pihentetnéd kicsit ezt a témát már? Korábban is kérdezted ugyanezt, megválaszoltuk, hogy totál random, hogy milyen benne a szenzor.
Ahogy azt is hogy szinte lényegtelen, hogy milyen szenzor, esetleg talán lowlightnál található pár pixel eltérés. És arra is találsz megoldást, ha mégsem, mert ki lehet cserélni csak a szenzort is.

sandró60: Ezt is jópárszor leírtuk :) Tárcsázó > *#*#6484#*#* > Version info

[ Szerkesztve ]

(#13239) Fulár válasza NoMagix (#13221) üzenetére


Fulár
senior tag

Az időjárâs változtatja.Kikapcsolni nem lehet.De ha letöltesz bármilyen másik témát(beâllítások-témák-online)akkor egyes témák À-tól Z-ig mindent átszabnak!Nem csak az ikonkészletet és a háttérképet de még a redőny vagy esetenként egyes alkalmazâsok(pl.időjárás app-google play stb.)skinjét is teljesen átalakítjâk.Érdemes böngészgetni közöttük és levadászni a neked tetsző témákat és nem csak a pár darab gyárit használni.

(#13240) Graphics válasza Feri1977 (#13198) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem ez a topicja.

Esély mindenre van, de inkább add el, és vegyél olyan telefont, amivel kevés problémád lesz.

Te amúgy, direkt kérdezel valamit többször.?.. Akárhányszor visszatérek, ismétlődő kérdésekkel bombázod a topicot.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13241) Simba86 válasza Feri1977 (#13198) üzenetére


Simba86
senior tag

Ha lehet fogadást kötni, én arra fogadnék, hogy megveszed a sony szenzorost, és újrafutod ugyanazokat a köröket, mint eddig. szerintem vegyél Samsung S8-at és akkor tuti, hogy nem lesz bajod a kamerával ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#13242) juve600 válasza Graphics (#13240) üzenetére


juve600
nagyúr

ő Feri
ő kérdez,te válaszolsz
ő válaszol,te nem kérdezel
legyél Feri

ja nem,ne legyél :D

(#13243) NoMagix válasza Fulár (#13239) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm, megnézem!
A Miui fiók mire jó?
Kell az nekem? ;] :DDD

(#13244) Graphics válasza Simba86 (#13241) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

DE várj, még majd az lesz, hogy a memóriakártya is szar lesz, minden szar lesz, és újra és újra és újra :O

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13245) Simba86 válasza Graphics (#13244) üzenetére


Simba86
senior tag

a legfontosabb: nem ebben a topicban lesz :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#13246) sandró60 válasza helixP (#13238) üzenetére


sandró60
addikt

Hiába ütöm be a tárcsázóba azt amit megadtál az utolsó csillag beütésnél eltűnik és semmi nem jön elő.
Pontosan úgy írtam be ahogy leírtad :K
A version info nincs az előjött menüben :K

[ Szerkesztve ]

(#13247) Graphics válasza sandró60 (#13246) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem előjön , most rápróbáltam, de amúgy dobj fel egy Aida64-et, elvileg ott is megnézhető emlékeim szerint

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13248) vargalex válasza sandró60 (#13246) üzenetére


vargalex
félisten

Gondolom nem gyári tárcsázót/ROM-ot használsz. Gyárin mennie kell, ha pontosan csinálod.

Alex

(#13249) Whist válasza sandró60 (#13246) üzenetére


Whist
aktív tag

Beállítások-> A telefonról-> Minden paraméter-> Kernel
verzióra bökdösöl
párszor,majd a
felugró ablakban Version Information

Ha ''imx_258'' akkor Sony szenzor,más eseben Samu vagy Omnivison.

[ Szerkesztve ]

(#13250) Faby


Faby
senior tag

Cdak hogy legyen pozitív visszacsatolás is. Kicsit több, mint két hónap használat után azt kell mondjam, nekem nem kell jobb telefon. A gyári 8.2.10 van fent, még nem frissítettem.
Minden, amit használok napiban, vagy ritkábban, az teljesen jól működik, navigáció (Waze) hibátlan, email, viber szinkron megy hiba nélkül, hotspot ok volt, amikor kellett, kamera nem érdekel, arra teljesen elég, hogy random lekapjak vele bármit. Hívások problémamentesek, bluetooth majdnem ok. Azért csak majdnem, mert autós kihangosító néha megviccel, ill nem kezeli rendesen a két kártyás üzemmódot a fejegység, de ott az előző Lenovo P70 is csinált hülyeségeket. Cib mobilbank alkalmazása megy, ujjlenyomatos azonosítással.
Office fájlokkal betekintésre ok, 100+ soros Excel táblát nem itt kell szerkeszteni, zene működik (nincsenek nagy elvárásaim, vagy bluetoothon a kocsiban, vagy egy alap 2e Ft-os Pana fülessel használom)
Üzemidő több, mint szuper, átlag két nap, de a második nap végén is van kb 20-30%, csak azzal már nem indulok neki a harmadiknak.
Gmail, másik fiók email, aquamail szinkron, exchange szinkron, napi 2*45 perc internet rádió bluetoothon keresztül az autó rádiójára, netezés, fórumozás, transmission remote az otthoni torrentek vezérlésére, és így van a SOT 5-7 óra között.
Folyamatos navigációval volt már 8 óra is egyhuzamban, reggeltől estig.
Összefoglalva nagyon meg vagyok elégedve, amire nekem kell, azt tudja, hiányosságaival tisztában voltam a vásárlás előtt is.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.