Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) Gila2626 válasza Dave Crank (#13800) üzenetére


Gila2626
csendes tag

A széle tökéletes volt! 1napig az egész az volt! Van a családba másnak is,együtt raktuk fel kíváncsi leszek az hogy bírja,lehet az enyém hibás volt

(#13802) Dave Crank válasza Gila2626 (#13801) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Linket dobsz?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#13803) Gila2626 válasza Dave Crank (#13802) üzenetére


Gila2626
csendes tag

For Xiaomi Redmi Note 4 Screen Protector , TOPK HD Clear Full Coverage Automatic Adsorption Tempered Glass for Xiaomi Note 4X
http://s.aliexpress.com/FvyyqEB3
(from AliExpress Android)

(#13804) fene_vad válasza Dave Crank (#13800) üzenetére


fene_vad
senior tag

EZ teljesen bevált nekem, kisebb mint a kijelző így nincs levegő sehol sem a széleken. Én a mattot használom, de gondolom a másik fajta is ilyen. Adtak hozzá kitöltő folyadékot, de én ki sem bontottam, nem kellett.
EZZEL a tokkal nagyon elegáns a teló kinézete, véd is, és kellően karcsú is maradt. Nincs ujjlenyomat sem elöl sem hátul. Hátul tapad, elöl könnyen siklik az ujjad a képernyőn.
A full cover üvegek pedig mindig csak a szélén tapadnak, belül szivárványos folt keletkezik ahogy torzul az üveg az alátámasztás hiánya miatt (fénytörés).

[ Szerkesztve ]

(#13805) adathor


adathor
csendes tag

Futásra is használnám a telómat ,de sajnos 10ből 5 esetben ledob a gps vagy az app amit használok!
Runtastic meg a Runkeeper volt eddig. :W

(#13806) crok válasza adathor (#13805) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt olvasd a közepétől, ami már csak erre a telefonra (meg úgy a MIUI-ra általában) vonatkozik.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13807) bandi94


bandi94
tag

Sziasztok!

Valaki tud ajánlani egy kamera appot, amiben van makró mód is? Eléggé nagy érvágás a hiánya, mert sokat fotózok közelre.

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#13808) Oldman2 válasza aytukabozs (#13795) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam már hosszabb idő óta a 14.1-es Lineage fut. Végre, semmi gondom. Elég volt a MIUI automatizmusaiból.

(#13809) Dave Crank válasza fene_vad (#13804) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Köszönöm!

Gila2626: Neked is!

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#13810) kropi válasza bandi94 (#13807) üzenetére


kropi
tag

Open camera.

(#13811) Dißnäëß válasza Oldman2 (#13808) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Laikusként kérdem: ez vmi alternatív rom ? (Linked van hozzá esetleg ? Ehhez modellhez).

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#13812) Dißnäëß válasza aytukabozs (#13797) üzenetére


Dißnäëß
veterán

:R :R :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#13813) juve600 válasza Oldman2 (#13808) üzenetére


juve600
nagyúr

RR 5.8.5 is tökéletes

(#13814) Oldman2 válasza juve600 (#13813) üzenetére


Oldman2
veterán

Biztosan... Mikor frissült legutóbb?

(#13815) Oldman2 válasza Dißnäëß (#13811) üzenetére


Oldman2
veterán

(#13816) Fulár válasza bandi94 (#13807) üzenetére


Fulár
senior tag

Ööö....a gyáriban is van.Csak nem kell külön aktiválni.(mint mostanában a telók 90 százalékánál sem)Ha kellő közelségbe került a téma automatikusan vált át makróra.De ha mindenképpen külön módot akarsz akkor valóban a kollégá álltal ajánlott Open vagy még a Snap camera.De azok sem lesznek jobbak a gyárinál.Ennek a cuccnak nem a kamera az erőssége de ennek ellenére a makrói meglehetősen korrektek.

(#13817) B2man2 válasza adathor (#13805) üzenetére


B2man2
aktív tag

Én Endomondo-t használom. Minden akku optimalizációt letiltottam az app-nál.
Meg sosem hagyott cserben.

(#13818) Dexar007 válasza Oldman2 (#13815) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez lenyegeben olyan mintha gyari android lenne rajta?

Give me your cum,bull!

(#13819) Kolondrum válasza Gila2626 (#13798) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha egy kicsit vársz elmúlik, néha előjön aztán elmúlik. Hőmérséklethez is köze van. Ismert jelenség. Bár bár... A 6 dodos ami nekem van fent nem foltosodik.

(#13820) crok válasza Gila2626 (#13798) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez még mindig Newton gyűrű téma?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13821) juve600 válasza Oldman2 (#13814) üzenetére


juve600
nagyúr

10.05.

(#13822) helixP válasza crok (#13820) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen. És a vissza nem olvasók, fórumban nem keresők topicja...

(#13823) Oldman2 válasza Dexar007 (#13818) üzenetére


Oldman2
veterán

Lényegében, de valójában nem.

Az egykori Cyanogenmod projekt, ma Lineage OS inkább az Android forkjának nevezhető.

Itt egy kis magyarázat.

(#13824) Oldman2 válasza juve600 (#13821) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, nem követem naponta, legutóbb mikor ránéztem, még a 08.11 volt csak.

Már azt gondoltam, leálltak a fejlesztéssel.

A most letölthető 10.02 nevében mit jelez a Final megnevezés?

(#13825) Gila2626 válasza crok (#13820) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Az lehet, de már ledobtam róla! Most kicsit tanácstalan vagyok mit is rakjak rá

(#13826) KillBorn


KillBorn
senior tag

Feltettem tegnap a xiaomi.eu 7.9.21-et, eddig nagyon jó! Szép, gyors, bugot nem találtam eddig. Jó ez a 9. Amit hiányolok belőle az a background data tiltása. Sztem valahol 7.10 körül lesz a stable.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#13827) szabi820


szabi820
tag

Nekem az a problémám amikor hívok,vagy hívnak akkor engem nem hallanak.Csak akkor ha kihangosítom. Mi lehet a baj?

(#13828) crok válasza szabi820 (#13827) üzenetére


crok
Topikgazda

Zajszures.. logout blogomban a leiras.. vagy magisk + android mic fix modul.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13829) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Na erről ennyit... 170-ről esett le, msvii tok kuka, drága fólia elrepült róla. Ja de nem sérült, csak drága zuhanás volt.

[ Szerkesztve ]

(#13830) juve600 válasza Oldman2 (#13824) üzenetére


juve600
nagyúr

final verzió
már az oreon dolgoznak
amúgy jobban testre szabhatóbb mint a lineage :)

(#13831) szabi820 válasza crok (#13828) üzenetére


szabi820
tag

Root kell hozzá? Ez a magisk ez micsoda?

(#13832) crok válasza szabi820 (#13831) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, root kell mert a build.prop-ban kell valtoztatni. A Magisk is rootol (a phh root-bol notte ki magat) de systemless es modulokkal kepes rendszerszintu valtoztatasokra ugy, hogy nem serul a SafetyNet teszt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13833) szabi820 válasza crok (#13832) üzenetére


szabi820
tag

Hihetetlen hogy root-olni kelljen azért,hogy használhassam.

(#13834) helixP válasza crok (#13832) üzenetére


helixP
nagyúr

Vajh nekem mért fagy ki minden Magisk modul telepítés közben, Unable to flash üzenettel?

Szabi820: Sosem hallanak? Egyszer sem? Kicsit sem? Mert az inkább HW hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13835) Oldman2 válasza juve600 (#13830) üzenetére


Oldman2
veterán

Az XDA Topikban olvasom, hogy már van 10.08 kiadás is...

(#13836) szabi820 válasza helixP (#13834) üzenetére


szabi820
tag

Soha.

(#13837) juve600 válasza Oldman2 (#13835) üzenetére


juve600
nagyúr

[link]

ez a hivatalos 10.02-es,nekem is ez van fenn
Magisk alapból benne van pl

(#13838) helixP válasza szabi820 (#13836) üzenetére


helixP
nagyúr

Akkor ez HW.
A mikrofonos anomália az ügy jelentkezik, hogy néha elhalkul, majd visszajön. Ha nem hallanak soha, az hardver.

[ Szerkesztve ]

(#13839) crok válasza helixP (#13834) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyszer jartam igy figyelmetlensegbol.. A legujabb magiskmanager melle 13.6os magisk ment fel. Akkor en ujraflasheltem az aktualis ROMot hogy visszakeruljon az erintetlen boot image es huztam egy 14.0-s magisk-ot majd a modulokat (a mod template is egyezo kell ugye legyen). Masodjara (hogy megtudjam bug vagy layer 8 hiba/pebkac) mar csak egy twrp backupbol huztam vissza csak a boot particiot es ugyanez ez install metodus segitett. Szoval pebkac volt - tul sok a valtozas a 14es Magiskban es errol szol is az xda thread.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13840) szilvaspet


szilvaspet
tag

Én is próbálgattam a legtöbb alternatív romot, lineage 15, rr5.8.5 stb. Visszatértem mindig a MIUI-ra, az alábbi, két SIM kártyás dolgok miatt:
Lineage 15-ben nincs külön ki/be kapcsoló a SIM kártyákhoz.
Az rr-ben van, de ha rákérdezős beállítás van és kikapcsolom az egyik kártyát, majd újra vissza, akkor nem kérdez, hanem a bekapcsolva hagyott kártyát nevezi ki alapertelmezettnek, mindig újra be kell állítani. A MIUI ilyenkor is visszaáll a rákérdezős módra, ráadásul kontaktonként meg tudja jegyezni, melyik SIM-ről szoktam hívni és rövid visszaszámlálás után arról indítja a hívást. A többi rom szerintem ezt nem tudja.

(#13841) Feri1977 válasza szilvaspet (#13840) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nyakunkon a redmi note 5. Gyorsabb, jobb kamera, kijelző baltól jobbig ér stb. és csak 52 ezer lesz. azaz tömegével fogják ezt eladni 40-ért és 12-őt rácsengetve kapjuk a jobbat. Vagy nem? XD

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13842) Upo válasza juve600 (#13793) üzenetére


Upo
addikt

Csakis twrp, mert utána rögtön jön még a magisk is.

A mi fit kér gps engedélyt, de normál lépés számláláshoz nem használja, csak ha a tevékenységek alatt indítod. Ott hasonló, mint egy endomondo/runtastic/stb. szoftver, de azt magától nem indítja el.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13843) KamuMazsola válasza Feri1977 (#13841) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem! Nem lesz jobb a kamerája! Ezt meg most sem tudtad eladni 40 ért, mi lesz ha csoportosan akarnak majd megválni tőle, mert a te elméleted jön be?

Üdv.: KamuMazsola

(#13844) Luciano


Luciano
tag

Sziasztok srácok,lenne egy kérdésem. Váltott valaki közületek Mi Max 2 re?Ha igen esetleg pár szóban leirnà,hogy jobb e,avagy mégsem. Az át költözés ( Note 4 ről váltanak) menü pont használata javasolt,vagy inkább az új belakás?

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#13845) Upo válasza Feri1977 (#13841) üzenetére


Upo
addikt

Feladat: Keresd elő, hogy a note4-et megjelenés környékén mennyi pénzért írták, meg hogy mikor tényleg elkezdték árulni akkor valójában mennyibe került. A kettő hányadosa ad egy szorzószámot, amit összeszorzol a te összegeddel, és akkor megtudod hogy kb. mennyi lehet a kezdő ára.
Elárulok egy titkot (ami kb. minden kínateló megjelenés topikban többször benne van): Az értelmes hazai média a kinti kínai belpiacos, nettó árat szokta felszorozni a renminbi aktuális árfolyamával. Tehát 52000-ért megkapod ha elutazol kínába, és arra még rájön a forgalmi adó, export vám. Plusz ugye az utazás költségei. Tisztára megéri.
De jobb ha minél előbb meghirdeted, mielőtt kitör a para...

A másik, ugye nem azt a mostanában felbukkant fotosoppolt kép párost láttad aminek az eleje és a hátulja két különböző készülékből lett átgagyizva?
Amúgy az én telefonomon is baltól jobbig ér a kijelző, sőt fentről egész lentig is... :U

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13846) Feri1977 válasza Upo (#13845) üzenetére


Feri1977
senior tag

..nem. Az Aqua.hu hozta le mint hír. Csak az előlapja volt ott, és írták teljes méretében van rajta a kijelző, meg dupla maerás meg újabb procis stb. és 52 ezerért lehet majd kapni nálunk, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13847) Upo válasza Feri1977 (#13846) üzenetére


Upo
addikt

Az aquás hírben van egy kép. Kattints rá a linkre amire hivatkozik, ott a kézben fogós kép, ami nem hasonlít az aqua képére. De most jobban megnézve, a háta az redmi note4, nem is kellett sok munka, a komplett kamera-led-ujjlenyomat egységet lecopyzták a kamera alá. Az eleje fent gyanúsan megint a note4, ismerős a hangszóró nyílás a két körrel, csak kijjebb festették a képernyőt. Nem egy profi munka szerintem. És mintha a sarkok görbülete nem annyira stimmelne az eleje és háta képen. De láthatóan vannak akik egy ennyire átlátszó hoaxnak is felülnek...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13848) Feri1977 válasza Upo (#13847) üzenetére


Feri1977
senior tag

[link]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13849) vipviform válasza fene_vad (#13804) üzenetére


vipviform
senior tag

Nagyon tetszik a párosod, meg is rendeltem, köszi :R

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13850) helixP válasza Upo (#13847) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem a Te szakmai tudásod fontosabb a topicnak, minthogy Ferikével vitatkozz :)
Ne pazarold a Hsz-szet rá, úgy is hajtogatni fogja a maga igazát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.