Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) Feri1977 válasza Gloob (#12250) üzenetére


Feri1977
senior tag

én értelek..de a pc boltba rögtön a srác meg tudta formázni, és a telefonjába betette, látta, és képet is tudott rá csinálni fényképezővel..ez tényleg érthetetlen.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#12252) Gila2626 válasza zileut (#12222) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Smartshop-ba vettem 4/64 ezüst-feketét 62380ft volt háztól-házig garival! 1nap alatt megjött a teló!

(#12253) SyMbioTe válasza Feri1977 (#12251) üzenetére

Kérj kölcsön havertól/nagynénitől bárkitől is egy kártyát és próbáld azzal. Így könnyne kiderül mi a hiba.
Mert ha a boltosnak működött, de te sem a telefonba, sem a 2 kártyaolvasóba, sem a gépbe nem tudod felismertetni, akkor vagy nagyon peches vagy és mindened elromlott, vagy a kártya a ludas még mindig.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#12254) Feri1977 válasza SyMbioTe (#12253) üzenetére


Feri1977
senior tag

Na találtam egy aomei partició kezelő programot, na abban tudtam egy olyat csinálni (easeus se meg a gyári lemezkezelő se tudta megcsinálni irásvédett duma miatt), hogy meghajtó betűjel adása neki, most E betű a jele, és a total commander látta azonnal, a pc üzletbe csinált samsung telefonja képe ott van a kártyán yeah!! Na gondoltam akkor telóba végre be, és erre a teló rögtön írja, hogy a kártya sérült, és javítsa formázza...indít, és elszáll command line ..kóddal, megőrülök. :W

aztán gondoltam na most gépen miután látja megformázom az aomei-vel, erre elkezdem formázni azt ezt irja ki:
"Sajnáljuk, de a jelenlegi műveletet megszakították!
Információ kódja: 106
Leírás: Failed to write FAT table 1 due to bad sectors.
"

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#12255) Fulár válasza Feri1977 (#12254) üzenetére


Fulár
senior tag

[link]

Próbáld meg még utoljára ezzel:Nem kell telepíteni.Kicsomagolod bárhová és mehet.Előszőr töröld ki teljesen a kártya particióját.Majd nyomj a "Create"-re és készíts egy újat.A felül lévő"Apply"gombra kattintva végzi el a program a módosításokat.Ha így sem lesz jó told föl a cuccot a telefonboltos csávó ánuszába!Adjon egy másik kártyát!Ha jó nála ez a példány ha nem!
Ja.és még valami!Nincs lehetőséged beledobni a kártyát egy bármilyen másik telefonba és azzal megformázni?

[ Szerkesztve ]

(#12256) ThorsHUN válasza crok (#12246) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Qrvajo vagy!!!! A kabel volt a baj :R :R :R :R

(#12257) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. lehet tudni mikor jön ki miui9 note 4 globalra ? tudom hogy mar ra lehet tenni, de az otas hivazalosra gondoltam

(#12258) oris válasza Gila2626 (#12227) üzenetére


oris
aktív tag

Én azt használok. Ráadásul tudom mi a különbség a 3/32 és a 4/64 tokjai között ;)

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#12259) vargalex válasza oris (#12258) üzenetére


vargalex
félisten

Olyan nincs, hogy 3/32 GB és 4/64 GB verziók tokjai közötti különbség. Olyan van, hogy MTK Helio X20 és Snapdragon 625 SoC-al szerelt verziókra való tok közötti különbség...

Alex

(#12260) oris válasza vargalex (#12259) üzenetére


oris
aktív tag

tévedsz

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#12261) z123456z


z123456z
őstag

Sziasztok. Ennél a modellnél nincs gond a hanggal, mint a Redmi 3s-nél? Kiveszi a gyerek a dobozból és használhatja minden mókolás nélkül? Játékok ugyan úgy futnak Miuin, mint sims androidon?
Köszönöm.

(#12262) Gloob válasza Feri1977 (#12254) üzenetére


Gloob
addikt

Feri!
Rossz az a kártya. Cseréltesd ki!

Samsung Galaxy A52S

(#12263) sandró60


sandró60
addikt

A mai nap folyamán belépek a Redmi Note 4 3/32 tulajdonosok közé.
Már olvasgattam itt a fórumot és a 99.9% nagyon dicséri a készüléket.Én egy Huawei P8 Lite-ről váltok.A leírás szerint "ég és föld" a kettő közötti különbség,persze a Note javára :D
Remélem sokat fogok "okosodni"a hozzáértők tanácsaitól ;]

(#12264) vigyori78 válasza vipviform (#12209) üzenetére


vigyori78
őstag

Nyugi nemsokára jön az új rom ami már Miui 9, de elmentettem a 7.9.15.-öt ami hibátlan nem is értem miért törölték, ezt betallózod a frissítőbe és lefrissíti.

(#12265) Simba86 válasza sandró60 (#12263) üzenetére


Simba86
senior tag

ugyanarról váltottam, hidd el, tényleg ég és föld, főleg az üzemidő :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#12266) KamuMazsola válasza Feri1977 (#12254) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem tudom hová valósi vagy, de ma Gyál, Vecsés, összefuthatunk, kipróbálni a kártyád. Írj rám, ha megfelel!

Üdv.: KamuMazsola

(#12267) sandró60 válasza Simba86 (#12265) üzenetére


sandró60
addikt

Az aláírásod alapján szép telefon-gyűjteményed van-volt
Nekem is az egyik ok az akku gyengesége volt(P8)

(#12268) Simba86 válasza sandró60 (#12267) üzenetére


Simba86
senior tag

elég sok márkát kipróbáltam :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#12269) pana40


pana40
csendes tag

Sziasztok. Megjött a kicsike múlt hét szerdán.Tesztelgetem. Eddig nálam ő a favorit. Gyors hosszú akku idő. Még csak a második feltöltés volt, de pl. tegnap reggel levettem töltőről félnapos nyomkodás után 60 %-nál kapcsoltam ki este. Király gép. Viszont lenne egy kérdésem. Lehet már írták de nem találtam, az ujjlenyomat olvasót hol is lehet kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Lumia 640

(#12270) juve600 válasza borzosmorzi (#12215) üzenetére


juve600
nagyúr

ezt te hol olvastad? redmi note4-et függesztették fel nem ezt a telót :)

(#12271) borzosmorzi válasza juve600 (#12270) üzenetére


borzosmorzi
tag

A hivatalos MIUI 9 fórumon. Állandóan csereberélték az infót, a lényeg, hogy most a Redmi Note 4X van kiírva többek között, melyre felfüggesztették a MIUI 9 béta 7.9.22 rom kiadását. (A mi telónk ugyanazt a romot kapja). Szóval nem a Mediatek-es hanem a Snapdragon-os változatra nem jött ki.

[ Szerkesztve ]

(#12272) juve600 válasza borzosmorzi (#12271) üzenetére


juve600
nagyúr

Friday at 5:28 AM Last edited: Saturday at 6:17 AM

Status: RELEASED
(HMNote4, HMPro DELAYED due to SIM card issue)
MI5c, MIX2, DELAYED

[link]

(#12273) vipviform válasza regener (#12237) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, sajnos már megtaláltam a választ a MIUI fórumban:

Dear MIUIers

We're having China's National Holiday from 1st October to 8th October 2017. Therefore, the update schedule for MIUI will be adjusted accordingly. Please refer to the following details:

1. MIUI 9 Global Beta ROM 7.9.22 was the last public release before National Holiday.

2. MIUI 9 Global Beta ROM 7.9.26 (closed beta) will be released only for MIUI Beta Team members on Sept. 26 for some devices. The detailed device list will be posted in daily changelog.

3. MIUI 9 Global Beta ROM 7.10.10 (closed beta) will be released only for MIUI Beta Team members on Oct. 10.

4. MIUI 9 Global Beta ROM 7.10.12 will be released to the public on 13th October.

Türelem október 13-ig...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#12274) borzosmorzi válasza juve600 (#12272) üzenetére


borzosmorzi
tag

Ja hogy te konkrétan a sim-kártya problémára gondoltál. Azt viszont ha jól emlékszem a kínai ROM-ra írták, nem a Globalra.

(#12275) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Hozzám is megérkezett a Redmi Note 4, a Smartshop-ból rendeltem. Küldtek számlát, jótállás jegyet, szóval a papírozás korrekt volt. Viszont nem 4-et, hanem 4X-et kaptam. Ugyanaz a SD625 proci, (végül) 3/32, de lehet lesz néhány eladó tokom, mert eBay-ről már pénteken megrendeltem egy-kettőt. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12276) ThorsHUN válasza Darko_addict (#12275) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Note 4 snapisra Note 4x tokok kellenek:)

(#12277) helixP válasza Darko_addict (#12275) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem lesz gondod, a tokkal, ha Snapis 4 helyett kaptál 4X-et, ugyanaz a kettő tok tekintetében.
Ha MTK-s helyett kaptál X-et, akkor igen, árulhatod a tokokat.

(#12278) Departed válasza helixP (#12277) üzenetére


Departed
őstag

A 4X nem a B20 hiányos?

(#12279) Land


Land
veterán

Kissé off.
Root nélkül milyen lehetőségem van egy játék (állás) elmentésére? Ma megveszik a telefonomat és nem szeretném a játékot újrakezdeni. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12280) Darko_addict válasza ThorsHUN (#12276) üzenetére


Darko_addict
őstag

+ @helixP: Oké, köszi urak!
A töltőkábele meglepően rövid, a konnektorból nem ért fel az asztalomra se. Szerencsére volt még egy tartalék 2 méteres PowerBear kábelem, amúgy morogtam volna! :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12281) sandró60


sandró60
addikt

Igaz még nincs nálam a Note 4.Próbálok információkat gyűjteni köztük
#Pana40 kolléga kérdését bemásolom-utólagos engedélyével ;]
Viszont lenne egy kérdésem. Lehet már írták de nem találtam, az ujjlenyomat olvasót hol is lehet kikapcsolni?
Ez engem is érdekel.Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#12282) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Tegnap felraktam az új 8.5 global stabil verziót (8.5.8.0). Ez egyelőre baromira tetszik. Hibát még nem találtam, viszont a multitask sokkal de sokkal jobb lett! Hál isten! Eddig folyton kilőtte az appokat olyan 900 megabájtnyi szabad RAM körül, most viszont simán leenged 550-600-ig, és ez épp elég ahhoz hogy sokat dobjon a felhasználási élményen!

Minden szavam magánvélemény!

(#12283) Departed válasza tothmaxy182 (#12282) üzenetére


Departed
őstag

Így van, ezzel a 8.5.8.0 verzióju rendszerrel kifejezetten kiváló már. :K
Zenemegakadás is megszünt, szépen működő GPS-ről, gyorsabb ujjlenyomatolvasóról, jobb multitaskról kint is írtak, meg többen írtak jobb akksi időkről de ezt nagyon nehéz mérni. Az én közepesnek számító használatommal továbbra is négynaponta töltöm.

Így ahogy most áll, semmi hiányérzetem sincs, a Redmi Note 4 szinte tökéletesen teszi a dolgát. :K

[ Szerkesztve ]

(#12284) ht42 válasza tothmaxy182 (#12282) üzenetére


ht42
senior tag

Most meg majd azért fognak sírni, mert jajajajajajjjjjj csak 600 mega hely van állandóan ki kell lődözni az appokat jajajajjjj... ;]
Nekem csak egy kis problémám volt a 8.5.4-ben, hogy a BT hangerő túl kicsi volt még maxon is, a kocsiban nagyon fel kellett hangosítani az erősítőt. Most ez is megoldódott valahogy a 8.5.8-ban.

(#12285) helixP válasza Departed (#12278) üzenetére


helixP
nagyúr

Ezért írtam, hogy tok tekintetében. ;)

(#12286) Upo válasza vipviform (#12273) üzenetére


Upo
addikt

A kínai developer meg így áll: [link]
Az eu és miuihu romok is ebből készülnek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12287) ht42


ht42
senior tag

Ha valakinek brutális tok kell, itt egy páncélozott tok. Én ezt használom a kezdetek óta, a hosszabb és a rövidebb oldal felé is ki lehet támasztani, (filmnézéshez és olvasáshoz is kiváló) belül hővezető csatornácskák vannak.

(#12288) vargalex válasza Darko_addict (#12275) üzenetére


vargalex
félisten

Ahogy a kolléga is írta, azért ellenőrizd le, ugyanis a 4X nem tud B20-at!

Alex

(#12289) crok válasza ht42 (#12284) üzenetére


crok
Topikgazda

devoptions-ben van egy bt okosság: disable absolute volume, olvasd el a leírását, szerintem ez kell neked. Pontosabban ez kellett volna - mondjuk MIUI együttható.. még kellhet : D

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#12290) Termi92 válasza vargalex (#12288) üzenetére


Termi92
tag

De, pont a note 4X tudja a B20-at, az a global. A Note 4X pro ami nem tudja.

(#12291) helixP válasza Termi92 (#12290) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem tök felesleges itt elnevezésekkel dobálózni, amit sokszor csak a forgalmazó akaszt rá (én pl. nem tudok 4X Pro-ról, vagy eddig nem tudtam :) ), meg kell nézni a procit, az LTE frekvenciát, Tárhelyet, Ramot és akkor mindegy, hogy hogyan hívják.

[ Szerkesztve ]

(#12292) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sajna egyelőre nem tudom megnézni, mert régi a SIM kártyám, nem LTE-képes.
Emiatt nem is aggódtam annyira, eddig elvoltam nélküle, nem korlátlan a mobilnetem.

Köszi a figyelmeztetést egyébként!

Amúgy a dobozra is Note 4 (Global Version) van írva, de képek alapján egyértelműen 4X-nek azonosítható. Alul csak 5 furatos a mikrofon és hangszóró, az antennacsík vékony, és a teteje/alja műanyag, nem fém.
A hátsó matricán az alábbi modellkód szerepel: 2016102. A telefon egyébként 2017/07 gyártás.

Jó, mi? Kicsit fejetlen. :D

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12293) vargalex válasza Darko_addict (#12292) üzenetére


vargalex
félisten

Ha a dobozon Note 4 van, akkor az az is. Az enyémen Note 4X van. A külsőségeket ne nézd, mert a Note 4 Global és a Note 4X azonosan néz ki.

Alex

(#12294) vargalex válasza Termi92 (#12290) üzenetére


vargalex
félisten

A Note 4 Global tud B20-at. A Note 4X-ből csak valami Hong Kong-ban kapható verzió tudja.

Alex

(#12295) Darko_addict válasza vargalex (#12293) üzenetére


Darko_addict
őstag

Kár, azt hittem, különleges vagyok. :(

Kuszának tűnnek a modellnevek a Xiaomi-nál.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12296) Termi92 válasza vargalex (#12294) üzenetére


Termi92
tag

Tudtommal 4 verzió van a Note 4-ből. Van a Note 4 ami a kínai MTK-s. Van a Note 4X ami a globál Snapdragonos (ebből van 3/32-es meg 4/64-es), meg van a Note 4X pro ami a Hong Kong-ban kapható verzió, szintén MTK-s. Tok szempontjából 2 verzió van a 2 alaplappal szerelt, MTK (note4, note4xpro)-s és Snapdragonos (nope4x 3/32-4/64).

(#12297) Uthenger


Uthenger
aktív tag

Sziasztok,

Note 4 global telefonom van 8.5.8.0 stabil rommal.
A telefon szörnyű képeket csinál világosban is.

próbáltam más appal is, nem csak a gyárival, de semmi javulás.
Minden alapbeállításon volt, próbáltam az élességet átállítani a legkisebbre, ezt írták 1 kinti fórumon,
de úgy sem látok javulást.

Ha nem állókép, akkor meg alapból elmosódott.

A redmi note 2-es telefonom jobb képeket csinált, azok nem voltak elmosódva, és ennyire kockás sem ránagyítva.

samsung lencse van benne.

Másnál is ilyen rossz, rom függő?
tesztekben istenítik a telefont hogy milyen jó képeket csinál azért nem értem a dolgot.

Köszi,
üdv

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#12298) pana40 válasza sandró60 (#12281) üzenetére


pana40
csendes tag

Oksa.

Lumia 640

(#12299) TomPack válasza Darko_addict (#12292) üzenetére


TomPack
őstag

Hogy a fenébe lehet ez? A gyárban összecserélték volna a dobozokat? :D

(#12300) KamuMazsola válasza Darko_addict (#12275) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A linkjét be tudod tenni? Így talán könnyebben kitalálják a srácok, hogy mit is vettél!

Üdv.: KamuMazsola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.