Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) Sys85 válasza vipviform (#13950) üzenetére


Sys85
veterán

Tkom Szfvár:
70-75-nél többet egy telómmal se mértem még,de átlag 45-55között mozog a letöltési max,szóval sztem nem érdemes túlságosan foglalkozni vele.Amúgy Telekomnál a garantált minimum sávszél 0,azaz nulla Mbit,szóval a 100as letöltés igen csak jó érték. :)
Amúgy meg egy mobilon mire nem elég 100Mbit? :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#13952) Pakliman válasza Sys85 (#13951) üzenetére


Pakliman
tag

Bár nem a wifi sebességről volt szó, de szerintem azért elgondolkodtató.
Ma reggel készült, kb fél perces eltéréssel, ugyanazon a helyen állva, kb. másfél méterre a routertől (250Mbites internet előfizetés, kábelen simán jön az 1 giga, kipróbáltam)
Jiayu S3:
XRN4G 3/32:

Ez gáz (ja, a XRN4 nincs rootolva, "gyári" állapot):W
Páromnak ugyanez a telója ugyanezt produkálja.

[ Szerkesztve ]

(#13953) juve600 válasza Upo (#13947) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#13954) vargalex válasza Pakliman (#13952) üzenetére


vargalex
félisten

Nem lehet, hogy a Note 4-el a 2,4GHz-es wifi-hez csatlakoztál? Másrészt a Note 4 nem tud AC-t, azaz olyan 100-150 Mbps várható tőle. Ennyi nekem meg is volt, de képet csak akkor tudok csinálni, ha visszajön a szervizből.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#13955) Sys85 válasza vargalex (#13954) üzenetére


Sys85
veterán

Az n szabvány is tud elvileg 300,de akár 450-et is,az már más kérdés hogy a fogadó oldalon milyen a wifi chip.
A legtöbb mobilnál 150 a max,gondolom a RN4-nél is,de pontos infóm nincs erről.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#13956) Turbobacsi válasza Pakliman (#13952) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

ez a speed mire nem elég?

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#13957) Pakliman válasza vargalex (#13954) üzenetére


Pakliman
tag

Automatán van.
Egyébként a hálózat részletezésénél nálam 120Mbps-t, párom telóján 132Mbps-t ír. :F
Ugyanott állva, ugyanahhoz a hálózathoz csatlakozva, "ugyanazzal" a telóval :F

(#13958) Pakliman válasza Turbobacsi (#13956) üzenetére


Pakliman
tag

Arra, hogy 250-esre fizettem elő, és másik telefon simán tudja hozni, ez viszont meg sem közelíti.
Egyébként biztos voltam benne, hogy legalább egy valaki előjön egy ilyen beszólással :(

[ Szerkesztve ]

(#13959) Luck Dragon válasza Sys85 (#13951) üzenetére

Nekem is Telekom van, de hol a manóban mértél te ennyit?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13960) Simba86 válasza Pakliman (#13958) üzenetére


Simba86
senior tag

melyik az a telefon, amelyik tudja a 250et? csak kíváncsiságból, mert van egy tippem... :U

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#13961) Sys85 válasza Luck Dragon (#13959) üzenetére


Sys85
veterán

Miért?Sok,vagy kevés?
Amúgy Szfvár belváros,kültéren.
Lakásban (panel) átlag 30-50 között mozog.
De itthon vidéken (Sárbogárd) most ennyi jött össze a teraszon cigizve,de bent a házban (kertes,családi,tégla)15 és 50 között mindent mértem már :

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#13962) Pakliman válasza Simba86 (#13960) üzenetére


Pakliman
tag

Ott van a kép előtt: Jiayu S3

(#13963) Pakliman válasza Sys85 (#13961) üzenetére


Pakliman
tag

Írtam, hogy "bár nem wifiről van szó a témában"...
Ezt wifi-n mértem a Jiayu S3-al.

(#13964) vargalex válasza Sys85 (#13955) üzenetére


vargalex
félisten

Az csak a kapcsolati sebesség. A gyakorlatilag elérhető sebességhez nyugodtan felezheted...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#13965) vargalex válasza Pakliman (#13957) üzenetére


vargalex
félisten

Akkor viszont a routered nem tudja 5GHz-en (sem) a 40 MHz csatornaszélességet. Vagy csak nem jól van beállítva.
Most egy kicsit elbizonytalanodtam (és ugye a készülék szervizben van, így megm tudom ellenőrizni), lehet hogy csak 150 Mbps link sebességet tud a Note 4. Majd valaki ellenőrzi.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#13966) Sys85 válasza Pakliman (#13963) üzenetére


Sys85
veterán

Ezt biztos nekem szántad? :)
2 téma fut párhuzamosan,az egyik a mobilnet,ezzel indult a téma,a másikat Te indítottad wifivel.
A hsz amire reagáltál,az Luck Dragonnak szólt és mobilnet vonalon. :)
Vagy most mi van?
Bocs, de éjszakás voltam,kissé zizi vagyok. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#13967) Luck Dragon válasza Sys85 (#13961) üzenetére

Sok, átlagban mindig 10 vagy picivel nagyobb, de nem ennyire. De az is lehet hogy beállítási gond,vagy ilyen a szolgáltatásom. Ennek utánna nézek. Bár eddig is bőven elég volt mindenre.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13968) Pakliman válasza vargalex (#13965) üzenetére


Pakliman
tag

Ezt kifejtenéd?
Behúzták a tyúkbelet, felszögelték a falra a routert, telefonáltak, jel jött, wps-el csatlakozás (telefonok, laptopok).
Semmit nem állítottam, még a beállítási valamint a hálózati azonosító és jelszó is a gyári (mindkét azonosító és mindkét jelszó a készülék hátulján van feltüntetve). A készülék: Sagemcom F@st 5655v2 AC.

(#13969) Sys85 válasza vargalex (#13964) üzenetére


Sys85
veterán

Igazából engem annyira nem izgat,wifitől távol nem szoktam youtube-ozni (bár még arra is bőven elég 15-20mega),spotify-hoz,meg szimpla böngészéshez meg aztán pláne elég az a minimum amit nyújt alaphangon a Telekom 4G hálózata.Mért sebességtől függetlenül sose volt még kevés nekem.
Torrentezni,ftp-n nagy fájlokat mozgatni nem mobilon fogok és a munkámhoz se szükséges semmi ilyesmi. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#13970) Pakliman válasza Sys85 (#13966) üzenetére


Pakliman
tag

:F :F :F :F
Bocsi, passz...
Korán van még, alvaíró lettem :DD

(#13971) Sys85 válasza Luck Dragon (#13967) üzenetére


Sys85
veterán

Ez annyira random,hogy nem érdemes rajta kattogni,most pl mértem egyet megint ugyanonnan a teraszról és 13Mbps...
Mobilnet elég random,adott tornyon átmenő kapcsolatok száma/szolgáltató rendszere/időjárás/ezerannyi befolyásoló tényező/csillagok együttállása mind befolyásolhatja akár másodpercenként is. :)

Pakliman:
Semmi gond,előfordul! :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#13972) vargalex válasza Sys85 (#13969) üzenetére


vargalex
félisten

Engem sem, csak a technológia korlátairól irtam. Én sem értettem soha, hogy telefonra minek akkora sebesség. (Azt pedig különösen nem, hogy minek egyáltalán torrent kliens rá...)

Alex

(#13973) kelly416 válasza eltibi (#13940) üzenetére


kelly416
veterán

Én teljesen összezavarodtam. :DDD Tegnap időzóna állítás előtt a 13-ra beírt eseményt 14-re hozta, most (minden éjjel újra indul automatikusan, nem is kapcsolgattam ki, mert időm sem volt rá, hogy szuttyogjak vele, meg el is felejtettem) pedig 12-re hozza. Tehát a mait eddig holnapra láttam, most tegnapra látom. Katasztrófa. :))

Upo:
Már minden időzónát meglestem, minden jól van beállítva. Ma tegnap van. :O Megy vissza a google naptár, ezt gyomlálom és minden rendben lesz.
De várom már, hogy megszabaduljak a miui-tól...

Pakliman:
Ha egy kispolákkal vagy trabival benevezel egy drag race-re, elvárod, hogy az autód hozza legalább az átlag szintet? Nem hinném, hogy reális elvárás lenne. Attól még, hogy előfizettél egy bika netre, még mindig kérdéses marad, mire nem elég a telefonod sebessége? Ok, hogy tudnia kellene többet, de minek? Csak e-penis növelés, mert úgysem tudod kihasználni. Ott az asztali géped vagy a tudomisénmid, az kábelen kihasználja, mert ott esetlegesen nagy adatmennyiséget is mozgatsz neten oda-vissza, de a telefonoddal ritkán rántasz le egy 20gigás adatmennyiséget, ami neked fél perc alatt meg is kellene érkezzen a telódra. Jól sejtem? Miért kell nagyítóval keresni a hibákat a telefonban? Ha ilyen, akkor ilyen. Ha nem tudsz együtt élni ilyen lassú nettel, add el, vegyél egy olyant, ami tudja azt a netsebességet, de azt add el, mert gyenge az akku, a következőd azért, mert kicsi a felbontása a kijelzőnek, az utána jövőt azért, mert fakók a színei... ezzel a sávszéllel együtt lehet élni simán. Ennyi legyen minden bajod a telefonoddal, én azt kívánom Neked. :R

(#13974) Simba86 válasza Pakliman (#13962) üzenetére


Simba86
senior tag

pont ahogy sejtettem :D

Te olyan telótól várod, hogy tudja a 250-et, amelyik csak N-es wifivel rendelkezik és olyannal hasonlítottad össze, amelyik AC-t is tud...grat

Ha már összehasonlítasz vmit vmivel, legalább nézz utána a specinek előtte... :U

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#13975) crok válasza Simba86 (#13974) üzenetére


crok
Topikgazda

Arról nem is beszélve hogy aki ilyen kérdést tesz fel az a fizikájával sincs tisztában (osztott közeg, half-duplex átvitel, zavarok, jel/zaj viszonyok, channel bonding, B/G/N/AC szabványok, bandwidth-delay product.. et cetera) szóval sokkal bonyolultabb a dolgog mint azt gondolná a laikus kivettemadobozbólatelefontosztnemtud250Mbpssebességet felhasználó. Nem a témába vag, vastagon hálózatok mélyvíz de írhatok róla.. ebből (is) élek. Az megvan, hogy a telefonodon 5by5 wifi jelnek látszó kapcsolaton is szaggathat a Skype telefonálás (pedig az igazán kis sávszélességigényű) ugyanakkor egy 1by5 wifi jelnek látszó kapcsolaton is vígan el lehet érni ugyanazt a "10Mbps-et" amivel ugyanannyi idő alatt tölt be az index.hu mintha közvetlen a router mellett állnál?

@Simba86: hagyd.. ez a telefon úgyis 52@R : D

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13976) Pakliman válasza Simba86 (#13974) üzenetére


Pakliman
tag


Ja, hogy ez a Kimovil? Itt tutira hülyeségeket írnak, miért nem a xxx helyen nézed meg, ott a tuti...

kelly416, crok:
Teljesen igazatok van!
Ez nem az a topik, ahol a nem elvakult hívők megmaradhatnak és esetleg leírhatják, hogy mi az, ami esetleg nem (úgy) működik ezen a telefonon, ahogy azt a j/lúzer elképzelte (a rengetek teszt és leírás alapján) a vásárlás előtt!
Bocs, hogy megzavartam az áhitatot :R

kelly416:
"Miért kell nagyítóval keresni a hibákat a telefonban?"
Nem keresem, előjön.
Ugyanúgy, mint Neked is, de Te valamiért ezt a részét már nem látod be (naptár, "megszabadulni a MIUI-tól").
Más szemében a szálkát... :C

crok:
"@Simba86: hagyd.. ez a telefon úgyis 52@R : D"
Én nem mondtam ilyet, de ez Téget minősít -> aki nem csak dicséri, az biztosan 52@R-nak tartja :C

"...aki ilyen kérdést tesz fel az a fizikájával sincs tisztában..."
Valóban, nem ismerem ezeket, de felhasználóként nem is érdekel (nem ilyen mélységben).
A lényeg, hogy Te szakértője vagy :R

És akkor most be a sorba:
Gyerekek, hogy ez milyen egy csodaketyere :R :R

[ Szerkesztve ]

(#13977) Tailor21


Tailor21
csendes tag

MIUI és Memória optimalizációt kikapcsolva a mobilhálózati jelem teljesen piros szóval nekem így jobban merül. Ráadásul az előzmények is nullázódnak újraindításonként.

(#13978) Simba86 válasza Pakliman (#13976) üzenetére


Simba86
senior tag

végülis igazad van, ez a kimovil nevű csodaoldal tuti jobban tudja, mint a gsmarena... :D

amúgy a MIUI hivatalos honlapján is csak N-es wifi van, azok is hülyék... :D

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#13979) crok válasza Pakliman (#13976) üzenetére


crok
Topikgazda

- "Valóban, nem ismerem ezeket, de felhasználóként nem is érdekel (nem ilyen mélységben)." - ellenben vásárlóként a feliratoknak bedőltél. Ezek szerint többedjére. Ez van. Hangszóróknál/erősítőknél is beveszed azt RMS teljesítmény melletti n x 1000W-ot? Hiba.. azt se kellene.. Az összes speedtest oldal relatív eredményt fog mutatni csak, pl. ha egy közelebbi vagy egy távolabbi szervert választasz ki akkor az eredmény a távolabbinál kisebb, a közelebbinél nagyobb lesz (bandwidth-delay product) de pl. UPC hálózatából a UPC-s speedest az egeket fogja mutatni nyilván, a Telekomos a Telekom hálóból szintén.. az az "mégközelebb" van hozzád mint azok a szerverek amiket Speedtest.net-en ki tudsz választani.

- Aztán.. Tud AC-t, kitűnő - és azt használod? Megnézted hogy azt használod?

- Nem, nincs áhitat csak az van hogy ha olyat kérsz számon amit a készülék nem tud (ráadásul nem azért nem tudja mert 52@R hanem mert egyszerűen nem így működik az adott technológia) és jön a rinya azt - másokkal egyetemben - nem szeretjük, mert hamis állítás és félrevezeted azt aki beesik a topikba és elolvassa a hozzászólásod.

- "Valóban, nem ismerem ezeket, de felhasználóként nem is érdekel (nem ilyen mélységben)." - felhasználóként az érdekel hogy ott van valami "Mbps" a papíron és egy appal nem ez jön ki. Az hogy nem is érdekel hogy ez hogy működik és így nem is tudod értelmezni amit eredményük kapsz ám mégis határozott véleményt alkotva leírod a rinyádat.. ez ellenben téged minősít.

- nem kell beállnod a sorba, ez nem csodaketyere, ez egy jó ár/érték arányú Android-ot futtató okostelefon. Nem flaghsip, nem tud spec-en felül teljesíteni, ellenben az árához képest kellemes feature list-el rendelkezik. Használtan vagy alig használtan is könnyen eladható készülék.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13980) aytukabozs


aytukabozs
addikt

Kicsit túl lett ez lihegve mindkét oldalról :/

btw a kimovillel nem tudom mi baj,
melyik hasonló oldal nem téved néha (beleértve a gsmarenát is)?

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13981) crok válasza aytukabozs (#13980) üzenetére


crok
Topikgazda

14000 hsz. egyharmada ilyen.. Te 2 hete kezdtél ide írni, nem tudhatom mennyire voltál read-only.. de olvasgass vissza nyugodtan, volt nap amikor el lett lőve 100 hsz. is ilyenek miatt. És én spec. unom.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13982) aytukabozs válasza crok (#13981) üzenetére


aytukabozs
addikt

ez a népszerű telefonok átka :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13983) kelly416 válasza Pakliman (#13976) üzenetére


kelly416
veterán

Hát... én csak az időmet nem tudom úgy beosztani, hogy megtanuljak bootloadert nyitni, romot cserélni. A naptárra van megoldásom, érdekességképp írtam le és nem zavar. A miui meg élhető, hiszen még mindig nem cseréltem le a fenébe, bár vannak idegesítő tulajdonságai. De tudod mit? Igazad van. A Te netsebesség hibád is ugyanúgy hiba, mint az én naptár hibám. Sőt. Ameddig az enyémre van megoldás, a Tiéd sajna ilyen marad, mert egy AC ne ugrik bele a telóba egy play-es app-al.

Senki nem mondta, hogy elvakult hívőként állj sorba, csak azt nem értettem, minek Neked csillagászati netsebesség a zsebedbe. De igazad van, na azt ígérte a gyártó, akkor legalább közelítse meg.

aytukabozs:
Mindegyik tévedhet, nincs is ezzel semmi baj. A baj ott van, hogy 5 oldal ír N-es szabványt (köztük a gyártó oldala), és egy ír AC-t, akkor el kellene gondolkozni, hogy nem arra az egyre kellene alapozni a fórumos vitát, hanem esetleg elismerni, hogy valószínűleg most kivételesen tévedett az az egy oldal.

[ Szerkesztve ]

(#13984) ht42


ht42
senior tag

Használ valaki FolderSync-et?
Az időzített szinkronizálás csak úgy működik nekem, hogyha kiszögezem a futó appot a taskmanagerben. Nem valami cronos folyamatként kéne ennek elindulni a megadott időben?

(#13985) crok válasza ht42 (#13984) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem csak bezáródik a MIUI végtelenségig nyúló akkuidő optimalizációja miatt. Hajrá üzemidő, viszlát futó appok. Az app amint bezárod/kilépsz/más appba lépsz egyből Empty_app kategóriát kap mert az OOM_ADJ értéke 900+ lesz így mikor az ActivityManager ránéz az appokra akkor ugyan nem szabadítja fel a memóriáját de kilövi a processzt. Ha az app amúgy tényleg sync-el is közben tehát a processz amúgy is futna akkor tedd kivételek közé. A helyzet ugyan az amúgy ezzel mint a Chrome "régebben látott tabjaival" - azokkal ugyanez történik, a böngészők többsége nem indít külön szálat a taboknak, azért nem töltenek újra más browserek (persze vannak kivételek).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13986) Luck Dragon válasza Sys85 (#13971) üzenetére

Most poénból mértem megint 65-Mbps lett hát ez tényleg változó.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13987) iff


iff
senior tag

Régen nem szórakoztam a wifivel/routerrel, de hogy csomagot váltottam a megnéztem/teszteltem. Routerem TP-Link 3600 OpenWrt vargalex v1.1.7 r35342 van (120/10-es volt, most 250/20) kipróbáltam. A szolgáltató (Sagemcom) eszközén vezetéken 263/22, wifin 1méterről 2,4GHz 57Mb/s 5,4GHz 75Mb/s.
TP-Link vezetéken Max 236/20, wifin 1 méterről 2,4GHz 56Mb/s 5,4GHz 92Mb/s.
Távolabbról már a Sagemcom 5,4GHz el sem érhető. Tp-Link éppen működik.
2,4-en Sagemcom 22/20, TP-Link 47/20.
Picivel olcsóbb is lett a net, meg duplája.
A wifis mérés a Redmi Note 4-el történt! :)

[ Szerkesztve ]

..........""..........

(#13988) ht42 válasza crok (#13985) üzenetére


ht42
senior tag

Danke schön!

(#13989) micafighter válasza crok (#13985) üzenetére


micafighter
nagyúr

A Google Photos appal is ez lehet akkor gondolom. Leáll a képek mentése a felhőbe, kivéve ha előtérben hagyom az appot és nem hagyom a kijelzőt lezárni.

Minden jogosultság megadva, akku optimalizáció off, autostart on, dev optionsban mem optimalizáció meg miui opt off, az app le van lakatolva, de igy se tud a háttérben futni. Egyetlen app van aminél még hasonlót tapasztaltam: 3rd party youtube app background playbackkel. Működik is, háttérben megy a lejátszás, lezárt képernyőnél is, viszont kb 10 perc háttérben lejátszás után magától bezárul az app.

Rootolt gyári global stable (8.5.4).

Van valami ötleted? Az OS (ROM) cserén kívül :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13990) ht42 válasza micafighter (#13989) üzenetére


ht42
senior tag

Az lehet, hogy segít, ha a lezárt képernyő esetén letiltod a tisztítást, vagy a Tisztító kivételei közé beteszed az appot.

(#13991) crok válasza ht42 (#13990) üzenetére


crok
Topikgazda

Meg itt az a szekció hogy "Túl sokszor lövi ki az appokat a MIUI"

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13992) dkpisti válasza kelly416 (#13983) üzenetére


dkpisti
tag

Tudja az 5g-t 120-130mbit simán átmegy rajta...

[ Szerkesztve ]

(#13993) Simba86 válasza dkpisti (#13992) üzenetére


Simba86
senior tag

nem tudom ki találta azt ki, hogy a max sebesség a sávszéltől függ... a Wifi szabvány dönti el!

g-s wifinél max 20 mbitet fogsz mérni, N-esnél talán kijön a 120, de nem az 5GHz miatt...

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#13994) dkpisti válasza Simba86 (#13993) üzenetére


dkpisti
tag

Arra probáltam rávilágítani hogy többen írták hogy nem megy az 5G :)
Mindenesetre ahol van 20+wifi ott az 5gigás sokkal jobb

(#13995) Pajoz


Pajoz
őstag

Én ritkán írok ide. Read only vagyok, de az első hsz-től követtem a topicot. Nem is akarok beszállni a speed vitába. Csak érdekességképp nekem most ennyi a sebesség. Elfogyott a havi 1 giga, le van korlátozva a mobil net. .... és használható a teló. No para.

(#13996) dkpisti


dkpisti
tag

Más kérdés :) AospExtended-et akarok felrakni(miui helyett) wipe után kell firmware csere?

[ Szerkesztve ]

(#13997) aytukabozs válasza dkpisti (#13994) üzenetére


aytukabozs
addikt

NEM azt írták,
hanem hogy 802.11ac-t nem tud,
ez meg valós.

mindegy :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13998) vargalex válasza dkpisti (#13994) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem senki nem írta, hogy nem megy az 5 GHz. Csak azt, hogy nem AC a wifi...

Alex

(#13999) vargalex válasza Simba86 (#13993) üzenetére


vargalex
félisten

Pedig 5 GHz-en viszonylag közel a routerhez nagyobb sebesség érhető el, mint 2,4GHz-en. Feltételezve, hogy mindkettő esetén azonos a körülmény, mindkettő 40 MHz csatornaszélességen megy, azonos linksebességgel. Pl. itt az Intel7260 2,4GHz-en, illetve az Intel 4965AGN 5GHz-en. És itt a 2,4GHz-es (és az 5GHz-es) eredmény különösen jónak mondható 300 Mbps linksebesség mellett.
Az Intel 7260 5GHz-es eredményét nem kell most figyelembe venni, hiszen az nyilván AC-n kapcsolódott...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#14000) fudi2002 válasza fudi2002 (#13938) üzenetére


fudi2002
veterán


Kezd alakulni a standby üzem. Éjjel 2%, persze adatkapcsolat tiltva.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.