Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) iff válasza Upo (#13300) üzenetére


iff
senior tag

Nem kínyai :) ,de Smartshop.hu rendeltem, eleve a gyári töltő is sz@r volt. Próbáltam telefonon elérni őket, (többször is) de nem vették fel. Ezért keresek valami töltőt is mert, Huawei 1A töltőt használom, vagy Varta Powerbankról 2,4A-es. Ezt néztem eddig ki. Esetleg valami olcsóbb megbízható töltő? A xiaomi facebook csoportban írták, hogy valakinek a gyári töltő megolvadt. :U Vett valami normálisat.

[ Szerkesztve ]

..........""..........

(#13302) somé


somé
őstag

A töltés nekem 10%-ról 100%-ra pontosan 2,5 óráig tartott.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#13303) choco01


choco01
addikt

Hali.

Erre a global versionra hogyan keressek tokokat alin/ebayen? Mindig a középső infrásnak a tokjait dobja fel.. :((( :F

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#13304) riki válasza iff (#13301) üzenetére


riki
senior tag

A Lidl -ben van 2,1 A -s töltő 2000ft, környékén 3 év garival. Az enyém is Smartshop-os és az általuk adott töltő is kifogástalan. Én töltöttem Huawei,concorde töltővel,mind 100%-ra feltöltötte. :F

(#13305) Packersbay válasza Termi92 (#13299) üzenetére


Packersbay
tag

A töltés tartott 7,5 órán keresztül...
A másik kérdésem az lenne, hogy a telefonon jelenleg 8.2.5.0 verzió van és a 8.2.10.0 - ás frissítést ajánlja fel. Gondolom frissíteni érdemes rá? Akinek már fenn van nem csökkent érdemben a képernyő idő??

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#13306) Gloob válasza choco01 (#13303) üzenetére


Gloob
addikt

Redmi Note 4X! A napokban linkeltem egy tokot, azt hiszem E-Bayos volt. Keresd meg.

Samsung Galaxy A52S

(#13307) micafighter válasza iff (#13301) üzenetére


micafighter
nagyúr

Blitzwolf QC3 ezt használom már egy jóideje nagy megelégedettséggel. A Qualcomm quick charge 3.0-át is támogatja, a telefonunk sajnos valamiért nem támogatja ezt a fajta gyorstöltést, de ha a jövőben ilyen telefonod lesz, akkor a töltő ki fogja tudni használni a telefon ezen adottságát. A mi telónkat is elég gyorsan tölti :)

(#13308) SyMbioTe válasza micafighter (#13307) üzenetére

+1 a BW-re, én 1 éve használok wgy QC2.0-sat (előző telefonom még átmogatta), nagyon jó töltő, és a márkáról sem hallottam rosszakat eddig.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#13309) Kolondrum válasza somé (#13302) üzenetére


Kolondrum
félisten

Töltő-kábel sokat számít, sőt h nyomkodod e vagy sem. Nagyon nem mind1 a töltő kimeneti feszültsége, mennyit esik teherre, a kábel minősége, hossza. Én maxra játszom. Ugreen 25cm-es kábel, Xiaomi bank, de a gyári töltő sem utolsó ám. Jobban tolja mint a blitzwolf, vagy a nillkin.

(#13310) somé válasza Kolondrum (#13309) üzenetére


somé
őstag

Természetesen gyári töltőfejjel és kábellel. Nyomkodás elvétve.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#13311) vargalex válasza somé (#13310) üzenetére


vargalex
félisten

A gyári töltő is lehet hibás. Az enyém is az (csak 4,37V-ot ad le és csak 0,26A-t vesz fel a telefon). Most, hogy a képernyő beégés miatt szervízbe vittem, ezt is leadtam hibára. Korábban már be akartam vinni a töltőt, de telefonnal együtt kellett volna leadnom és az átfutási idő 1-4 hét. Addig nem akartam nélkülözni.

Alex

(#13312) NoMagix válasza Graphics (#13269) üzenetére


NoMagix
addikt

Megtaláltam!
Nem frissíteni kellett, hanem a Google Play szolg. --> Alkalm. eng --> telefont kellett visszakapcsolnom

(#13313) helixP válasza iff (#13298) üzenetére


helixP
nagyúr

Egy nagytotál tájképet tudnál küldeni? Lehetőleg nappali fényben? Az lehetne döntő.

[ Szerkesztve ]

(#13314) norbert400


norbert400
tag

Üdv.

Valószínűleg a hangszóró megadta magát vagy nem tudom mert egyszer csak nem tudok zenét hallgatni telefonról, youtuberól se megy illetve ha hívnak nem hallom mit mondanak de amit én mondok az hallatszik.

restart, gyári adatok visszaállitása nem segitett, hard reset szintén.

felrakom rá utolsó próbaként a dev romot hátha az segít. ha nem akkor mehet gariba. :O

(#13315) Kolondrum válasza vargalex (#13311) üzenetére


Kolondrum
félisten

Okosabb telefonok el sem fogadják 4.75v alatt a töltőt. Ilyen volt minden Blackberry. Van egy rakás kábelem, töltőm. A gyári kábel nem épp a legjobb. Ha már hosszú kábel akkor 120cm-es Ugreen és gyári töltőfej. A gyári fej furcsa inkább okos, mert emeli a kimeneti feszt terhelésre, nem ejti 5v alá.

(#13316) harry3 válasza norbert400 (#13314) üzenetére


harry3
őstag

Azt próbáltad már, hogy csatlakoztatod a fülhallgatót, majd kihúzod?

(#13317) norbert400 válasza harry3 (#13316) üzenetére


norbert400
tag

lol és tényleg ez a gond mert látom hogy ott van a füllesnek az ikonja vagy micsodája. viszont ha bedugok egy fülest majd ki akkor is ott marad.

miracle. sikerült. nagyon szépen köszi.

[ Szerkesztve ]

(#13318) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Lenne egy fura kérdésem..most a miénk tudja akkor a b20 támogatást? Azaz a 4g-t? mert a 64 gb-os verziónál az árukeresőn egy úr azt írta a vélemények közé, hogy nem tudja a b20-at, azaz a 64 gb-os verzió nem tudja tényleg, csak a 32 gb-os verzió?

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13319) borzosmorzi válasza Feri1977 (#13318) üzenetére


borzosmorzi
tag

Tudja (de csak a Snapdragonos Global, nem a Mediatek-es), nekem is az van. Létezik egy 4/64GB-os Redmi Note 4 Pro is, ami Mediatek procis, na az nem tudja a B20-at, lehet hogy azzal keverte az illető.

[ Szerkesztve ]

(#13320) Feri1977 válasza borzosmorzi (#13319) üzenetére


Feri1977
senior tag

Értem, köszönöm szépen a részletes választ!

Már csak egy kérdésem lenne, és még mindíg kamera igen..állítólag a camera 2 api-t meg kéne nyitni a készülékkel, és akkor jobb képeket lehet vele csinálni a gyári appal is akár, hogy tudnám ezt megnyitni rajta..?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13321) borzosmorzi válasza Feri1977 (#13320) üzenetére


borzosmorzi
tag

A camera 2 api bekapcsolásával teljes manuális üzemmód és egyesek szerint jobb képminőség érhető el. De ehhez bootloader nyitás és rootolás kell, ha jól tudom. Én sosem használtam, így ebben nem tudok segíteni. A gyári kameraszoftver szerintem nem tudja kihasználni, a Google Camerát szokták emlegetni ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#13322) mQWeXgsf válasza iff (#13301) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

töltőből csak márkásat...

Samsung 2A-os töltő 1500 Ft:
[link]

kábellel 1900 Ft:
[link]

Nekem az alsó cucc kb 2 óra alatt maxra tölt.

[ Szerkesztve ]

(#13323) wierra válasza Whist (#13249) üzenetére


wierra
senior tag

Zsir, köszi az infót.
Az asszony N4-ében akkor Sony szenzor van!
Mondjuk csodálkoztam is, hogy közel olyan jó képeket csinál, mint a bridge Pana-m.
:DD ;]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#13324) vargalex válasza Kolondrum (#13315) üzenetére


vargalex
félisten

Közvetlenül a töltőből ennyi jön ki kábel nélkül. Egyébként műterhelésre nálam is emelkedik a feszültség, de 2A-el is csak 4,6V. A telefon viszont valószínűleg a kis feszültség miatt nem is vesz fel nagyobb áramot.

Alex

(#13325) regener válasza Feri1977 (#13318) üzenetére


regener
veterán

Hogy biztosra menj kövesd az itt lévő leírást

(Kivéve első mondat, mivel egy válasz volt)

[ Szerkesztve ]

(#13326) vipviform


vipviform
senior tag

Használta már valaki a MIUI Magyarország MultiTool alkalmazást?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13327) aytukabozs válasza vipviform (#13326) üzenetére


aytukabozs
addikt

Még a redmi 2 idejében, kiváncsiságból...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13328) vipviform válasza aytukabozs (#13327) üzenetére


vipviform
senior tag

Érdemes ezzel rootolni?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13329) KamuMazsola válasza Feri1977 (#13320) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Értsd már meg, hogy bármit csinálsz vele, nem lesz belőle fényképezőgép!

Üdv.: KamuMazsola

(#13330) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok ! Nekem még a 6.0 android van a telefonon. Maximálisan meg vagyok elégedve vele. A 7.0 androiddal mennyire merül az aksi ? Amúgy szerintetek kapunk Miui 9 -et ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#13331) Whist válasza snecizero (#13330) üzenetére


Whist
aktív tag

Global illetve EU DEV már MIUI 9, Android 7.0 alapú.
A stabil sztem télen jön,tehát arra még várni kell.

Én már egy ideje EU devet használok, ugyanúgy tartja a 2-3 napos üzemidőt.

(#13332) Pakliman válasza norbert400 (#13317) üzenetére


Pakliman
tag

Ha a "restart, gyári adatok visszaállítása nem segített, hard reset szintén", akkor ez a jack csati hibája lesz!
Sajnos nálam is előjött, de én a csatakozó mozgatásával hoztam helyre.
Ha még egyszer csinálja, akkor szervízbe kell adnom csatlakozó cserére :W

(#13333) KamuMazsola válasza snecizero (#13330) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A 8.5.8.0 már android 7. En először azt hittem jobban merül, de közben vettem egy mi band 2-t és a Bluetooth-t így állandóan bekapcsolva tartom, így azt mondom kb ugyanolyan az akkumerülés, mint android 6 alatt.

Üdv.: KamuMazsola

(#13334) dobolan


dobolan
senior tag

Tokokhoz egy vélemény.

Ilyet vettem még régebben, kb. a telóval együtt jött, eddig ezt használtam:
[link]

Rendeltem egy vékonyabb sziló tokot meg ugyanonnan üvegfóliát is. Minden kivágás a helyén, a fólia is tökéletesnek mondható. A tokkal együtt használva nagyon passzos.
Ez a tok: [link]
Ez meg a fólia: [link]

A korábbi tok előnye, hogy szerintem jobban védi a telót leeséskor, mert vastagabb anyag sokkal. Viszont nekem hátrány, hogy kevésbé elegáns, illetve kevésbé van tökéletesen illesztve a kivágásoknál.
Az új tokkal az üvegfólia teljesen passzol, a tok széle és a fólia széle között max pár tized milliméter távolság lehet, és nem is áll ki a síkból se a fólia se a tok. A fólia a színes részen körbe van ragasztózva, rányomtam picit a helyére csúsztattam, most tökéletes. Remélem nem fog felválni hamar, majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#13335) Whist


Whist
aktív tag

Üdv!

Múltkor volt egy ''Storage monitor leállt'' probléma. Azóta megoldódott?
Mentségemre, visszakerestem de nem találtam. :/

(#13336) DrTropex


DrTropex
csendes tag

Tegnap rendeltem Spemallról a telefont, 11:30 körül, azóta ezt írja. Egy emailt kaptam azt is a paypaltol, hogy a csomó pénz kifizettem. Semmi tájékoztatást nem adnak? Csak egyszer majd jön a csomag és kész?
Az oldalon ennyit ír: [kép]
Bocsi hogy így aggódok, csak szeretem tudni hogy mi van ha már előre fizetek. :F

(#13337) KamuMazsola válasza DrTropex (#13336) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Egy hetes ünnep van Kínában, ezt is belekalkuláltad?

Üdv.: KamuMazsola

(#13338) Feri1977


Feri1977
senior tag

Már lehet rendelni a redmi note5a és mi a1-et, ami újabb és jobb, kamerára is.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13339) DrTropex válasza KamuMazsola (#13337) üzenetére


DrTropex
csendes tag

Igen igen láttam, de oda volt írva hogy a magyar raktár attól még megy.

(#13340) Whist válasza Feri1977 (#13338) üzenetére


Whist
aktív tag

De ugyanaz a SoC van benne és gyengébb az akksi (4100mAh>3080mAh)
A Note 5A meg kábé a Redmi 4A PRO szintjén van....

(#13341) vargalex válasza Feri1977 (#13338) üzenetére


vargalex
félisten

Miben jobb a Note 5A? Ha jól látom, azonos kijelző méret mellett kisebb felbontás, gyengébb SoC, kedvesebb RAM, kisebb akku. A Mi A1-ben is kisebb az akku...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#13342) Feri1977


Feri1977
senior tag

Ram ugyanannyi, kamera jobb, már sony szenzoros több tesztet olvastam róla nemrég, aksi meg azért kisebb, mert a proci is kevesebbet fogyaszt.

Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435, Octa -core 1.4 GHz, Cortex-A53 Processzor sebessége 1.4GHz P rocesszor magok Nyolcmagos nem 635! Ezért az aksi is kisebb, ugyanannyi az üzemideje kb. így. Lényeg nem drága, és már lehet elő rendelni rá.

MI A1 detto újabb mindenben, és nem sokkal drágább mint a note 4-ünk.

Igen, a felbontás hd-s csak sajnos az 5a-nál..

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13343) helixP válasza Feri1977 (#13342) üzenetére


helixP
nagyúr

Én bátorítanálak rá.

(#13344) Whist válasza Feri1977 (#13342) üzenetére


Whist
aktív tag

Ugyanaz a 625-ös Snap van benne,mint a Note 4-ben...

(#13345) KamuMazsola válasza DrTropex (#13339) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Kicsit légy türelmes, helyileg Kínába fizettél, hétfőn talán ott is elkezdenek dolgozni és akkor elindul a folyamat, jön a jelzés a magyar raktárnak, hogy mehet a cucc.

Ferike! Te ne vegyél Xiaomit! Szar a kamerája.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#13346) Feri1977 válasza Whist (#13344) üzenetére


Feri1977
senior tag

Xiaomi Redmi Note 5A:

Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435, Octa -core 1.4 GHz, Cortex-A53 Processzor sebessége 1.4GHz P rocesszor magok Nyolcmagos.

Xiaomi A1: na az a durva, kamerában és mindenben, igaz 15 ezerrel drágább mint ez, de megéri, és 64 gb-os, gorilla glass 3, 7.1.1 android.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13347) Whist válasza Feri1977 (#13346) üzenetére


Whist
aktív tag

... :)

(#13348) Gymszrs válasza Feri1977 (#13346) üzenetére


Gymszrs
csendes tag

Könyörgök vegyél valami egészen másmilyen telefont csak már kattanj le a kamera, plusz ez sz@r az sz@ar témáról, rohadtul idegesítő!

[ Szerkesztve ]

Bíhró úhr, há' nem sok ez az öt év??? - Mondom kötél..... (RN2, Asus Zenfone Max, Lenovo P70, RN3 SD, RN4 SD)

(#13349) Feri1977 válasza Gymszrs (#13348) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nem veszek mást. Csak info/érdekesség képpen osztom meg veletek.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13350) Graphics válasza Feri1977 (#13346) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez még mindig Redmi Note 4 B20 topic.

Sikerült-e már ezzel azonosulni?

Amióta itt vagy ... Nem is kezdek bele. Vehetnél mást, hülye kérdésekkel ne bombázd szét a topicot, komolyan mintha trollkodnál, vagy direkt játszod a Dustin Hoffmannt?

Pedig türelmes vagyok...De a topic összefoglalójat és keresőjét KEZDD EL VEGRE HASZNÁLNI!

Gondolom nem vagy analfabéta?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.