Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) Feri1977 válasza snpetit (#12100) üzenetére


Feri1977
senior tag

Megpróbálom köszi, de a pc boltba a gépen simán megformázta, az én gépem meg írásvédettet ír rá, win 10-em van amúgy..de megpróbálom hátha, ha nem akkor, lehet gáz van a telefon olvasójával..? :F :F

U:I. most utána: a kártyaolvasóba hiába teszem be, a gépbe a lemezkezelő meg az easeus partició manager látja, de semmit nem tudnak vele kezdeni mert irásvédett :-((((((( a te programod amit most küldtél az sem látja megőrülök. A pc üuzletbe meg azonnal formázta, és az ő telefonja látta.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#12102) Land


Land
veterán

Nagyon várom a Xiaomi A1-et. Sokat várok az Android One-tól. Videós tesztek alapján pörgősebb is, mint a MIUI-s 5X.
Elvileg kamerában jobb, mint a Note 4 és azért a kisebb aksi ellenére korrekt üzemidőt képes produkálni.
Szerintetek a Note 4-re valahogy rá lehet majd rakni az A1 szoftverét? Mert akkor igazából max a picit jobb kamera szólna az A1 mellett.
Ami még eszembe jutott, hogy az A1-ben korrekt audio erősítő is van, így fülesen keresztül leég jól szól. Ez a Note 4-ben is megvan?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12103) crok válasza Land (#12102) üzenetére


crok
Topikgazda

XDAn mintha olvastam volna A1 mido portrol.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#12104) Fulár válasza Land (#12102) üzenetére


Fulár
senior tag

Feri:Ne haragudj meg mert ez most szemétség lesz tőlem!-Én remélem,hogy a teló szar mert hátha akkor eladod végre a francba!Annyi gondod van vele mint 10 másik embernek egyszerre!Hidd el,neked is jobb lenne!Ne vedd ezt személyeskedésnek,de én így gondolom.

A Note 4-re kismillió"főzött Rom érhető el.Van köztük olyan is ami teljesen "nyers"android alapú.Ezért nem annyira értem miért kellene neked pont az A1 rendszere.
Azt nem tudom,hogy milyen az integrált hangchip a Note 4-.ben,de azt igen,hogy miután tettem rá egy Viper4fx progit és játszadoztam egy kicsit a beállításaival valami félelmetesen jó hangzást sikerólt elérnem egy középkategóriás fülessel.

(#12105) Land válasza Fulár (#12104) üzenetére


Land
veterán

Ezt lehet nem nekem akartad írni. :)) (Legalábbis Ferinek még nem neveztek...)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12106) Ájvé válasza Land (#12102) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát azért nem csak picit jobb az a kamera (lehet 100 alatt ez lesz a legjobb kamerás mobil, de az biztos hogy az egyik legjobb) és más is szól mellette. HD audio se rossz, USB Type-C is van még, alapba 4/64-es és ugyan ennyi a Redmi Note 4 4/64 is (szóval nincs érte felár). GG3-as üveg se rossz ezen felül. Persze lehet mondani ezek apróságok, de valakinek lényegesek.
Szoftver dolgot én se értem, Redmi Note 4-re sok modrom van, köztük van a Lineage is, szóval nem értem ezt a hiány érzetet.

[ Szerkesztve ]

(#12107) Land válasza Ájvé (#12106) üzenetére


Land
veterán

Igen, csak már ideérhetne és rendelném is meg az eustocktól. Jáj ez a várakozás a legrosszabb. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12108) vipviform válasza Feri1977 (#12101) üzenetére


vipviform
senior tag

Hány gigás a kártya amivel próbálkozol? Bocsi visszaolvastam, hogy 16 Gb. Fat 32-re kell formázni, akkor mindenképpen kell, hogy lássa.

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#12109) vipviform válasza vipviform (#12097) üzenetére


vipviform
senior tag

Erre valaki?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#12110) Ájvé válasza vipviform (#12109) üzenetére


Ájvé
veterán

BL-t kell nyitni hozzá ha jól tudom.
FAT32 formátumot kezel alapba az Android, szóval NTFS nem lehet, mert akkor nem fogja tudni kezelni (csak BL nyitással és root után programmal, vagy valamilyen fizetős programmal).

(#12111) vipviform válasza Ájvé (#12110) üzenetére


vipviform
senior tag

Nyitva van a BL.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#12112) Luck Dragon válasza Land (#12102) üzenetére

Az A1-re én is kíváncsi vagyok, az egy picit zavar hogy a kávái nagyobbak a note4-hez viszonyítva ,olyan kis zömök. Pedig nem vagyok káva mániás, de ez szembetűnő.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12113) Fulár válasza Land (#12105) üzenetére


Fulár
senior tag

Ha figyelmesebben megnézed akkor láthatod,hogy neked(is)ment.Ha több embernek akarsz válaszolni egyszerre azt csak így lehet megoldani anélkül,hogy töménytelen mennyiségű kommentet írnál.

(#12114) Ájvé válasza vipviform (#12111) üzenetére


Ájvé
veterán

Frissítés appban (amit képen mutattál) jobb felső sarokban hívd elő a menüt és ott ROM telepítés kiválasztása, tallózd be.

(#12115) vipviform válasza Ájvé (#12114) üzenetére


vipviform
senior tag

Betallóztam, és arra kaptam azt a választ amit mellékeltem a képen.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#12116) Melorin


Melorin
addikt

Az mennyire normális, hogy a régió automatikusan kínára vált vissza egy kis időt után, hiába tettem már vagy 10x Magyarországra?
Egyébként mit befolyásol a régió?

(#12117) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Sürgős segitsegre lenne szüksegem. Az a problema, hogy a telefon mobilnet eseten olyan lass mintha E, lenne pedig irja a 4G-t. Böngeszo, fb, messenger applikaciok egyszeruen lomhak es kepeket is googlebe nagyon nehezen vagy be se tölti. Mi lehet a problema ? note 4 global, legfrisebb 8.5.8.0 Rom !! Wifin pattan minden azonnal. Koszi a segitseget

(#12118) Toth_Jani válasza mrThomi (#12117) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ha esetleg van a közelben dominó kártya, akkor gyorsan letölteni az alkalmazást aktiválni 3 napra a 3GB-ot és lehet kísérletezni ha ez is lassú, akkor baj van.

(#12119) KamuMazsola válasza Toth_Jani (#12118) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Milyen alkalmazást, honnan, hogyan?Nekem van, csak ritkán használom.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#12120) Ájvé válasza vipviform (#12115) üzenetére


Ájvé
veterán

Jó ROM-ot töltöttél le? Innen a Qualcomm Global-t kell leszedni. Aláírásodban Note 4X szerepel, akkor viszont ez a ROM kell hozzá. Egyébként Mi Recoveryből is fel lehet tenni. Átnevezted egyébként update.zip-re? Lehet segít.

mrThomi:
Nem fogyott el a havi kereted? Akkor lekorlátozzák a sebességet ha előfizetésed van.

[ Szerkesztve ]

(#12121) crok válasza Ájvé (#12120) üzenetére


crok
Topikgazda

Az lesz a gond szerintem is, hogy rossz zip lett letoltve.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#12122) SyMbioTe válasza Fulár (#12113) üzenetére

Ilyenkor célszerű a neveket odaírni a hsz-en belülre, mert így nehéz kibogozni kicsit melyik része hova megy. Elsőre én is belezavarodtam. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#12123) vigyori78 válasza Ájvé (#12120) üzenetére


vigyori78
őstag

Azt ugye vágod hogy a két telefonra ugyan az a ROM van :U Redmi Note 4 Qualcomm Global-ra is HMNote4XGlobal rom jön.

vipviform : Szedd le a 7.6.8 (MIUI9)-es romot és próbáld azzal, amikor betallózod ellenőrzi online is mivel amit te akarsz telepíteni romot már törölték valószínű nem fog menni.

(#12124) Ájvé válasza vigyori78 (#12123) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát valami miatt nem jó, mivel hardveresen ugyan az a két készülék így gondolhattam volna azt amit írtál, de volt már rá példa a Xiaomi esetén hogy szinte azonos készülék más ROM-ot kapott. Az a biztos ha az oldaláról szeded le a hozzá írt ROM-ot.

(#12125) borzosmorzi válasza Ájvé (#12124) üzenetére


borzosmorzi
tag

A Note 4 Qualcomm Global és a Note 4X közül az utóbbi nem támogatja a B20-at (nem az európai piacra készült), más különbség nincs köztük. A MIUI fórum app nem is tud különbséget tenni köztük (az enyémet is Note 4X-ként azonosítja, pedig Note 4 Global).

[ Szerkesztve ]

(#12126) mrThomi válasza Toth_Jani (#12118) üzenetére


mrThomi
addikt

atrakom haver netes kartyajat es ha azzal is lomha akkor tenyleg baj van.havernak is ugyan ez a teloja van egyszerre rendeltuk, es azt vettuo eszre hogy az en telomon a feherek sokkal vilagosabbak :D nala meg sargabbak a szinek es nincs elallitva semmi.neki meg eggyel regebbi miui van fent ,lehet az ujon mar allitottak a szinkorrekcion ?

(#12127) micafighter válasza SyMbioTe (#12122) üzenetére


micafighter
nagyúr

Oda írta, csak a kettőspont és az N betü között nem maradt szóköz, ugyhogy a Feri: Ne.. -ből Feri:Ne lett :)

(#12128) Ájvé válasza borzosmorzi (#12125) üzenetére


Ájvé
veterán

Tudom hogy ez a különbség, de Xiaominál akkor se tudni.
Note 4 se Európába készült, hanem Indiába, csak megjegyzem, ha már mindenki ilyen okos itt.

[ Szerkesztve ]

(#12129) vipviform válasza vigyori78 (#12123) üzenetére


vipviform
senior tag

Megpróbálom, köszi, nem lesz túl régi? Amit letöltöttem nemrég az a xiaomi.eu_multi_HMNote4X_7.9.21_v9-7.0.zip, ez a legújabb, de ezzel se ment.

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#12130) borzosmorzi válasza Ájvé (#12128) üzenetére


borzosmorzi
tag

Nem okoskodni akartam, én is csupán a Xiaomi áttkekinthetetlen névadásaira és az abból fakadó félreértés lehetőségére próbáltam rávilágítani.

(#12131) KamuMazsola válasza mrThomi (#12126) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én ma frissítettem, a net lassulását az imént direkt ellenőriztem, de nálam nincs lassulás.
Lehet nem egyforma a kijelző típusa a haverodéval.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#12132) Fejlesztő13


Fejlesztő13
tag

Üdv ismét!
Korábban írtam tapasztalatokat, hogy a Camera2 API engedélyezése az adott MIUI rendszert végérvényesen tönkrevágta fotózás terén. Azóta történt észrevételeket szeretném most megosztani és segítséget kérni a megoldásban. Kipróbáltam AEX 2017/09/17 és Xiaomi.eu 7.9.21 romot is de a helyzet változatlan. Nyers AEX-re telepítve (alapból engedélyezett az API) portolt v.3.8 GoogleCamera és egyéb alkalmazások [ilyen] és [ehhez] hasonló képet készítenek HDR mód bekapcsolása mellett vagy csak kilépnek hibával. Emellett videózás közben bizonyos fényviszonyok mellett jól láthatóak az [itt] említett pöttyök gyári kamerával és más alkalmazásokkal is. A pöttyökkel még együtt lehetne élni mert nem mindig jön elő, a Camera2 API-t viszont szeretném használni MIUI vagy más rendszer alatt, de mindig a fent leírt eseményekkel találkozom. Külső szemlélőként hardveres hibára gyanakodnék, de MIUI alatt ha nincs engedélyezve a Camera2 API akkor mindenféle appal hibátlan képek és videók készülnek HDR módtól és fényviszonyoktól függetlenül, (pöttyöktől és minőségtől eltekintve) úgyhogy ezt nem tartom valószínűnek. Szóval bárkinek bármi ötlete, hogy milyen irányba haladjak? // Samsung szenzor //

(#12133) mrThomi válasza KamuMazsola (#12131) üzenetére


mrThomi
addikt

az enyemen van egy üvegfolia, lehet ettől ? ezt hogy erted h nem egyforma a kijelzo tipusa ? le lehet ezt esetleg ellenőrizni valahogy ?

(#12134) KamuMazsola válasza mrThomi (#12133) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Igen, készülékinfo *#*#6484#*#*
A tárcsázóba kell beírni.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#12135) KamuMazsola válasza mrThomi (#12133) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Sebességteszt
Lakásban. A működéssel sincs gond, sem lassulás eddig.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#12136) csattila01


csattila01
tag

Szeretnék egy gyors összegzőt írni.
Jelenleg az összefoglalóban található tokkal használom a telefont: https://mobilarena.hu/tema/xiaomi_redmi_note_4_b20/hsz_1032-1032.html
Lecseréltem a sima üvegfóliát egy full coverre, ami szintén az összefoglalóban volt. Csak a bosszúságot okozta, mert 2 nap után felvált és nem is simult rá a kijelző közepére. Ütés során ebben az esetben nem véd semmit, csak a karcok ellen. Nem beszélve arról, hogy a képernyő széleit jobban meg kell nyomni, mert annyira eláll a kijelzőtől, hogy nem is érzékel. Rendeltem egy újat a simából, mert inkább a buborékokat nézem minthogy újra full coverem legyen.
A másik téma a zene minősége. Itt egy Wolfson DAC-os Galaxy S3-hoz tudok viszonyítani. Egy komolyabb Sony MDR fejhallgatóval teszteltem és azon kívül, hogy egy kicsit mélyebb hangja van mint kéne semmi negatívat nem vettem észre. Ez a probléma EQ-val könnyedén orvosolható. Emiatt nem érzem hiányát a Mi A1-ben lévő HD audionak. Persze nézem minden nap, hogy jött-e ki újabb A1 videó. :)

[ Szerkesztve ]

(#12137) frewwy


frewwy
tag

Sziasztok! Szeretném nyitni a bootloadert. A szükséges lépések után, amikor a telefonszámra adott sms-t elküldte a kóddal, megróbáltam a kódot beírni, majd kiírta, hogy az IP-m blokkolva lett? Mit tudnék tenni?

(#12138) pergabb


pergabb
senior tag

Van ötlet wifi esetén mi zabálhatja folyamatosan a netet? Mindent offoltam... 4g esetén ok a dolog, wifinél pörög.

(#12139) vigyori78 válasza vipviform (#12129) üzenetére


vigyori78
őstag

Azt írtad : Global Stabilról mennék át Global Dev-re. tehát gyári stabilról gyári fejlesztőire.

xiaomi.eu_multi_HMNote4X_7.9.21_v9-7.0.zip, ez ,hogy jön a képbe, ez nem gyári rom.

Ez a gyári dev.

(#12140) Gabernier


Gabernier
tag

Sziasztok!
Sikerült megoldanom a korábbi problémámat simán megy otg kábellel a hdd kezelés.

A következő problémám lenne: szeretném otg - HDMI kábelen küldeni a képet tv re tud valaki erre megoldást?
Köszi!
G.

(#12141) vipviform válasza vigyori78 (#12139) üzenetére


vipviform
senior tag

Igazad van, már letöltöttem a jó Romot, most folyik a mentés a felhőbe, utána indítom az átállást! Mégegyszer köszi! :R

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#12142) micafighter válasza Fejlesztő13 (#12132) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nálam rootolt gyári stable rom (8.5.4) semmi hasonló hibát nem produkál, a gyári appból se, se open camera, se fv5, se better camera, se portolt google camera. API2 engedélyezve nálam is, Upo magisk modulja által.

[ Szerkesztve ]

(#12143) Sys85 válasza Gabernier (#12140) üzenetére


Sys85
veterán

Én úgy tudom,hogy amelyik teló nem tudja az MHL-t,az nem is fogja semmilyen okosítással sem,mivel az MHL nem csak szoftveres,hanem hardveresen is támogatnia kell a telefonnak,márpedig a Note 4 nem támogatja.
OTG-t tud csak.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12144) vigyori78 válasza Gabernier (#12140) üzenetére


vigyori78
őstag

Ahogy a kolléga is írta felejtős.
Wifin viszont átküldhető a kép.

(#12145) nagyra válasza Fejlesztő13 (#12132) üzenetére


nagyra
tag

Nálam is engedélyezve van a Camera2 API (nem rootol-t, kézzel módosítottam a build.prop-ot ADB-n), de nincsen semmi problémám egyik kamera app-pal sem (gyári MIUI). Én megnéznék egy nyers képet (DNG-t), ha azon is foltos a kép, akkor hardveres hibára gyanakodnék.

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#12146) Kolondrum válasza csattila01 (#12136) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én erre azonnal rájöttem, a full cover ezzel a tokkal nem nyerő, mert bele akartam tenni a telefonomat amin full cover van. Tudod én comboba rendeltem a tokhoz adtak fóliát, kitöltő anyagot, a széleken a tokhoz mérve van 1mm hely kb. Így adtam oda anyumnak a telefont és jó lett azt kell mondjam. Rendeltem még egy garnitúrát ebből és a 4/64-et is ezzel a felállással kapom majd meg.

(#12147) G48


G48
senior tag

Sziasztok.
Az RR fejlesztését leállították?

(#12148) pergabb válasza pergabb (#12138) üzenetére


pergabb
senior tag

Semmi ötlet wifi esetén mit csinál a telefon? Kínaiak használják a netem és a telefonom egy kis munkára, vagy mi ez? 4G eseten meg sem reccen, wifiné viszont használja a netet akkor is, ha mindent leállítok. Hordozható wifi hotspotom van, ergo nem korlátlan ez sem, de amúgy sem támogatnám, hogy a telefonom más használj és a netem pörgesse.

(#12149) crok válasza pergabb (#12148) üzenetére


crok
Topikgazda

Mit jelent nálad hogy "mindent offoltál"?

Pl. Security > data usage > restrict data usage > installed tab > minden wifi kilőve megvolt-e? Ha ezután szigorúan egyesével visszaadod a programoknak a wifin való internetelérés jogosultságot akkor melyiknél kezd el megint forgalmazni? Play frissítés keresés be van-e állítva? Ha igen akkor csak wifi-re van-e állítva? De pl. system apptól így nem tudsz wifi netet elvenni, és ott van pl. a mi Cloud, lehet az sync-el.. ki van kapcsolva az is? A security > virus scan > check for updates > ez is automata wifin és nem tudod kilőni szerintem.. GMail sync, Google heartbeat, Facebook, mittudomén' Youtube értesítés frissítés, Viber állapotdrissítések a kontaktjaidhoz, mindenféle hasonló háttérforgalom.. egyáltalán MIUI van fent vagy egyéb? Az eddigi hozzászólásaidból is csak következtetni lehet ezen appokra.. úgy kb..

Azért érzed, hogy ennél kicsit több infora lenne itt szükség mert sokfelé sokmindent lehet állítgatni, és azt se tudjuk milyen appok vannak telepítve.. de még azt se írod milyen rendszert használsz. Meg ez a 0.75KBps ez 6kbps összesen.. egy mono netrádió - ami eleve közepes minőségű - az is 64kbps általában.

[Kéne valami szabályszerűség, hogy a kérdések valahogy úgy legyenek feltéve mint az autószereléssel foglalkozó topikokban, valahogy úgy, hogy "hello, ilyen és olyan rendszert használok emilyen módosításokkal és ez meg az a bajom.. szerintem nagyon megkönnyítené a válaszadást vagy válaszkeresést.]

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#12150) pergabb válasza crok (#12149) üzenetére


pergabb
senior tag

Igyekeztem a kerdest ugy feltenni, hogy senki sem nez hulyenek... Azaz amiket irtal mind meg voltak, gyarin van a telefon, semmit sem mokoltam. Indexen, acr hivasrogziton stb kivul semi extra nincs a telefonon. Mindentol megvontam az internetelerest, nyilvan bizonyos rendszerszintu dolgoktol nem tudom. Ellenorzom egyesevel mi mennyit hasznal es mikor, akkor nincs nyoma. Azaz felul latom a savban, hogy hopp vmi eszi a netet, de a telefon mar azt irja semmi sem hasznalta. Innen jott a paranoias felvetes, hogy a kinaiak wifi eseten vmit porgetnek maguknak esetleg. Nyilvan nem, mert mar kiderult volna es tudna rola mindenki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.