Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) Upo válasza helixP (#13750) üzenetére


Upo
addikt

Minden android verzióhoz saját sdk verzió van.
Az API level az az SDK szám: [link]
sdk21 -> 5.0
.
.
.
sdk26 -> 8.0

Nem lehet össze-vissza rakosgatni, az androidnak megfelelő sdk verzió kell hozzá. Lehet hogy nálad azért nem ment?

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13752) helixP válasza Upo (#13751) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem mondtam, hogy nem ment :)
Még nem telepítettem fel egyiket sem, épp, hogy csak ránéztem a menüből a címet, Magisk alól sosem még nem telepítettem Xposed-et korábban, ezért nem tudtam mire véljem.
Köszi az információt! :R

[ Szerkesztve ]

(#13753) vipviform válasza antalbende (#13724) üzenetére


vipviform
senior tag

Az angol MIUI fórumról, de az a biztos ami elmúlt... :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13754) ath válasza fudi2002 (#13747) üzenetére


ath
senior tag

Voltak elerheto verziok, de tobben jelentettek hogy nem megy, mint ahanyaknak igen, ezek a verziok pedig nem rovo89-tol, az xposed megalkotojatol voltak. A linkelt cikk szerint a most vasarnapit viszont mar o adta ki, ugyhogy nyakam ra menni fog, este fel is teszem.

(#13755) kelly416 válasza Beca1990 (#13729) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem tökéletes. Segített az újratelepítés?

(#13756) Beca1990 válasza kelly416 (#13755) üzenetére


Beca1990
senior tag

teljesen szűz rendszerre telepítettem, tehát frissítést követően visszaállítottam gyárira a telefont és úgy tettem fel a messengert...
3x töröltem és tettem vissza, tehát nemtudom mi lehet a probléma.

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#13757) NoMagix válasza Zotyatv (#13727) üzenetére


NoMagix
addikt

Biztos nem fogom még frissíteni!
Majd a "bátrak" megmondják, mikor jó! ;] :DDD

(#13758) slayernick66


slayernick66
tag

szasztok, nekem meg redmi 3 telom van, de az a topic halott mar, es nekem meg inkabb altlaanos xiaomi kerdesem lenne. miui 8.5.2.0-t hasznalok
sajnos sok nevjegyet veletlenul az MI Accountomhoz mentettem, mert az volt a default nem a google. hogy tudnam ezeket atpakolni a google-be? nem talaltam semmilyen lehetoseget..

elore is koszi

(#13759) aRm1n válasza slayernick66 (#13758) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Talán így?

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#13760) slayernick66 válasza aRm1n (#13759) üzenetére


slayernick66
tag

wow!
nagyon koszi! :R

(#13761) micafighter válasza Feri1977 (#13721) üzenetére


micafighter
nagyúr

A gyári camera app lecserélésnek a fő lényege hogy olyan appot teszel fel, ami a camera api2-őt ki tudja használni. Ha nem rakod fel a kamera api2-őt és nem használod az általa lehetővé tett manuális beállitásokat, akkor nem sok különbséget fogsz látni.

(#13723) Feri1977 mert a camera api2őt ki tudja használni.

[ Szerkesztve ]

(#13762) kelly416 válasza Beca1990 (#13756) üzenetére


kelly416
veterán

Ez esetben nem tudom, mi lehet a gond. Gondoltam még net-forgalom csökkentési beállításra is, de gondolom, nem mobilneten lakod be újra a telefont, úgyhogy ez eleve kilőve.

(#13763) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Többször is olvastam itt, hogy érdemes kikapcsolni a MIUI optimalizációt, és a memória optimalizálást is kikapcsoltam.

Érezhetően jobb így, nem zárogatja be az appokat.

Eddig jónak tűnik, bár eddig sem volt semmi gondom. De kíváncsiságból azért kipróbálom.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#13764) ht42


ht42
senior tag

Tudom, hogy szarrágás, de azért megkérdezném : az értesítési sávon a szolgáltató nevét (nekem Telenor HU) nem lehet rövidíteni valahogy? Kéne ott a hely másnak.

(#13765) SyMbioTe válasza ht42 (#13764) üzenetére

Beállítások -> Értesítések és állapotsor -> Szolgáltató nevének szerkesztése
Itt át tudod írni a nevét, és akkor rövidebb lesz.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#13766) Promi válasza ht42 (#13764) üzenetére


Promi
aktív tag

Kapcsold ki.
Beállítások / értesítések és állapot sor / szolgáltató nevének kijelzése.

(#13767) ht42


ht42
senior tag

Köszi 😀

(#13768) aytukabozs


aytukabozs
addikt

Üdv

Ha LoS ra akarok váltani (eleve úgy vettem a telót hogy szia mi(a)ui), akkor is kell nekem a laziflasher?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13769) Termi92 válasza aytukabozs (#13768) üzenetére


Termi92
tag

Nem, az csak a global rom bármilyen módosításához kell (Magisk, SuperSu, stb).

(#13770) trebrona válasza aytukabozs (#13768) üzenetére


trebrona
nagyúr

Gyári rom, custom recovery kombó esetén kell.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13771) Feri1977 válasza micafighter (#13761) üzenetére


Feri1977
senior tag

Jó, rendben értem. Akkor azt mondjad/játok meg légyszíves, milyen lépéseket kell tennem a felé, és hogyan, hogy legyen camera 2 apim! Mert nagyon sokat fozótom..a telefont imádom amúgy, az üzemideje képtelenség köbe, teljes feltöltöttséggel 9 óra SOT-om volt, idáig akárhány telóm volt mind rendre 2.5-5 óra volt max. ! Meg zenét hallgatva sony agyba dugós fejhallgatóval és NRG playerrel (ahol az eq normálisan működik mélyet magasat adva rá nem halkul a kompresszor miatt amiket bele építenek a lejátszókba), fullos hangos tiszta minden mély és magas. A kijelzője is jó, tárhely 32 gb-os is elég mert vettem egy 16 gigás kártyát arra mennek a képek vidók+gyors a teló+vettem rá ipaky fekete hátlapos tokot, mindent imádok rajta, csak a fényképezést kérlek légyszí.., hogy tudnám a camera 2 apit megcsinálni rajta?

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13772) tsabeekaa válasza Feri1977 (#13771) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Olvass vissza, kereső....Minden itt a fórumon.

(#13773) Termi92 válasza Feri1977 (#13771) üzenetére


Termi92
tag

Bootloader nyitás, TWRP flashelés, TWRP-ből Magisk + lazyflasher, Magisk-hez hozzá adod camera2api modult.

(#13774) Rickeffe válasza RVR400 (#13745) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Senki nem állította vagy feltételezte, hogy 1 ember miatt csinálnak bármit is. Viszont ha senki nem szól akkor feltételezhetik, hogy minden rendben van.

Rickeffe

(#13775) Feri1977 válasza Termi92 (#13773) üzenetére


Feri1977
senior tag

Sokkal egyszerűbb:

1) Root!
2) Open build.prop, make string 'persist.camera.HAL3.enabled=1' , save, reboot.
3) Check manual features by Manual Camera Compability utility.
4) Install FV-5, Manual Camera etc and enjoy by manual exposure,focus etc)
It's working on my xiaomi.eu latest MIUI7 and Mookee ROMs)

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13776) Thrawn válasza Feri1977 (#13775) üzenetére


Thrawn
félisten

Root = Bootloader nyitás, TWRP flashelés, TWRP-ből Magisk + lazyflasher ;)

Ezek után a build.prop átírás is megoldás, de egyszerűbb ha a Magisk modult teszed fel.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13777) Kolondrum


Kolondrum
félisten

MIUI optimalizáció off, memória opti OFF. Miben lesz ez nekem jó? Mi előnyt hoz?

(#13778) Feri1977 válasza Thrawn (#13776) üzenetére


Feri1977
senior tag

Okés...köszönöm szépen. Valahogy csak megoldom ezeket, bár félek kicsit tőle, mit honnan és hogy kell.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13779) micafighter válasza Kolondrum (#13777) üzenetére


micafighter
nagyúr

A mem opt.ot crok részletesen leirta itt, ha rákeresel biztos kihozza ;)

[ Szerkesztve ]

(#13780) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok

Ki szeretném próbálni a LOS15ot, de bootolas után kér valami jelszót a rom.
Mit kell ilyenkor csinalni. ?

Előre is köszönöm

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#13781) crok


crok
Topikgazda

@jimmy5 & @Kolondrum
Mindkettőtöknek ezt ajánlom elolvasni: @jimmy5 neked a 50%-nál, @Kolondrum neked a 25%-nál van a hasznos info.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13782) vipviform


vipviform
senior tag

Van egy root app a KINGOROOT, ami állítólag direktben rootolja PC nélkül a telót, nyitott BL esetén. Van erről valakinek tapasztalata?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13783) crok válasza vipviform (#13782) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak nyitott BL-el és csak a supportált telefonokkal bírkózik meg - a hozzáadott reklámmennyiséget már meg se említem..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13784) Feri1977 válasza crok (#13783) üzenetére


Feri1977
senior tag

..de lényeg ha nyitott a BL, akkor megcsinálja, ennyi.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13785) vipviform válasza crok (#13783) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, akkor ez is lecsó...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13786) crok válasza Feri1977 (#13784) üzenetére


crok
Topikgazda

..és mivel a nyitáshoz kell PC így nem lehet PC nélkül - még ha működik se.. de ha meg már a nyitáshoz kell a PC akkor a kínai reklámokkal meg malware-el telepattintott app helyett nem jobb egy tiszta, open megoldással csinálni? Csak kérdezem.. de mindenkinek a saját döntése. Ja, ha már itt járunk szerintem rájöttem mi volt az SD kártyáddal. Most van nálam egy 64-es Samsung amit gyárilag exFAT-ra formáznak. A Microsoft mobilok ezt alapból kezelik, mivel ez exFAT eleve egy MS termék (3.90$ a licensz ára telefononkén asszem') de a MIUI nem tartalmazza ezt a támogatást, nem olvassa ezt a partíciót. Úgyhogy a te kártyád nem volt jó a te telefonodban de a boltiban meg amiben volt támogatás abban működött, meg a gép is felismerte. Szerintem ez lehetett a baj (mondjuk én pl. mondtuk hogy formázd FAT32-re).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#13787) vipviform


vipviform
senior tag

Még egy kérdés mára. A MIUHU TOOLS-t használta valaki erre telóra?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13788) vipviform válasza vipviform (#13787) üzenetére


vipviform
senior tag

Bocsi pontosítok: MultiTool 0.9i

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13789) Upo


Upo
addikt

CN romra ma beadta nekem a frissítést, 7.9.28 (nem siették el). Letöltésekből is szedhető, lehet hogy már van belőle eu vagy miuihu rom is.
[link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13790) vipviform válasza Upo (#13789) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, úgy látom a global még nem változott.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13791) Upo válasza vipviform (#13790) üzenetére


Upo
addikt

Azt nem használom. De az mindig késésben van a cn-hez képest, e hét végére várható publikus, csütörtökön-pénteken, ahogy az ünnep előtt az időtervben jelezték. Párszor már le lett írva/linkelve.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#13792) vipviform válasza Upo (#13791) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi olvastam én is, de azt hittem, hogy jött újabb infó. Global stabilról /8.5.80/ mentem át dev-re és már nagyon várom a frissítést a 7.9.15-re, a sok visszahívott ROM után.

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#13793) juve600 válasza Upo (#13789) üzenetére


juve600
nagyúr

szia

TWRP alól tetted fel/használod ? vagy gyári recovery alól

[ Szerkesztve ]

(#13794) juve600


juve600
nagyúr

lépés számláló app-ot tudtok ajánlani RR rom alá ?
a MiFit kéri a GPS-t ,olyan kellene ami nem használja a gps-t

(#13795) aytukabozs válasza Termi92 (#13769) üzenetére


aytukabozs
addikt

+ (#13770) trebrona

:R

(#142) Upo (vagy bárki akinél volt fent a lineage 14.1)

Délután jár le végre a 72 órám, úgyhogy rakom felfele a LOS-t,
Működik rendesen? (A gyerek redmi 2 próján nagyon szépen muzsikál, de ez ugye egy más vas)
aki vissztért MIUI-ra az miért tette?
Vagy eleve csak kíváncsiságból próbáltátok ki?

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13796) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Urak, csajszi ismerősömnek lőnék valami telót. Mivel a saját Redmi Note 4-em eléggé bevált nekem, neki is ezt ajánlottam. Bele is férne a ktgvetésbe, kérdés, hogy UK-ban minden oké-e ezekkel ? Töltő, konnektor nem téma.. frekik tekintetében érdekel csak.

[moderálva]

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#13797) aytukabozs válasza Dißnäëß (#13796) üzenetére


aytukabozs
addikt

EZ ALAPJÁN tökéletes oda is a Global

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13798) Gila2626


Gila2626
csendes tag

Raktam fel üvegfóliát! 1napig tökéletes volt,utána középen megjelent egy szivárványos folt,ami az érintésekre elcsúszkált! Próbáltam újra felrakni de nem sikerült úgyhogy jó legyen! Levegő szorulhat alá vagy el deformálodott az üvegfólia? Topk márkájú 4$ volt

(#13799) kondás


kondás
tag

Meg tudnátok mondani hogy lehet az, hogy kiszámlázott a telenor 3 nap mobilnetezést,amikor ki van kapcsolva a note4-en a mobil adatforgalom?Valamit nem jól állítottam be?

(#13800) Dave Crank válasza Gila2626 (#13798) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Linket tudsz dobni hozzá?

Illetve érdekelne mástól is vélemény, hogy kinek milyen üveg vált be. Olyan érdekelne amit nem kell ecsetelni olajjal, és nem levegős a széleken, vagy csak elviselhető mértékben...

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.