Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51701) szupermacs válasza IG55 (#51682) üzenetére


szupermacs
veterán

A LEGO JW 13-14K körül van alap áron.

(#51702) r.levente75


r.levente75
addikt

Változott a dolog új infó. Ide is berakom.

Refundolni egyszer lehet egy évben nem naptári év, a vételtől számított 5napon belül. Játékidőhöz ilyen esetben nincs kötve. Ez a szolgáltatás be lesz építve a konzolba is majd és ott lesz időkorlát is. A telefonos supportosok ezt így nem látják mármint ki mennyit játszott vele

(#51703) szupermacs válasza r.levente75 (#51702) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha a konzolban is lesz, akkor jön update?

(#51704) r.levente75 válasza szupermacs (#51703) üzenetére


r.levente75
addikt

A 360-ban már nem valószínű hogy bekerül.

(#51705) szabacsik


szabacsik
őstag

Crash course 2 szerverei mennek még vagy már lekapcsolták?
Folyton ezt írja. "An error occurred while connecting to the Doritos Crash Course 2 Service.
Press A to try again."

/\____/\

(#51706) l.skywalker válasza szabacsik (#51705) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Holnap megnézem neked.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51707) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Deals with Gold and Spotlight Sales for this Week (Nov 28th – Dec 4th)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51708) haris válasza Bogyi007 (#51707) üzenetére


haris
őstag

köszönjük!
a rio-t be is húzom a gyerekeknek, a conant meg magamnak.
és itt látszik a régionkénti árképzés, amiről a múltkor beszéltünk valakivel.
mindkét játék 2$, ami nekünk azt jelenti, hogy a conan 299,ft, a rio 999,-ft.
;)

[ Szerkesztve ]

(#51709) MasterMark válasza Bogyi007 (#51707) üzenetére


MasterMark
titán

Vegyétek. Komolyan. Magyar-japán játék, csak magyar szinkronnal jelent meg. Egyik legjobb 3D-je van, amit konzolon láttam.

Switch Tax

(#51710) szupermacs válasza MasterMark (#51709) üzenetére


szupermacs
veterán

Nincs benne offline co-op?

(#51711) MasterMark válasza szupermacs (#51710) üzenetére


MasterMark
titán

Az EX változatban van.
Azt nem tudom, hogy ebben is van-e.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51712) szupermacs válasza MasterMark (#51711) üzenetére


szupermacs
veterán

Az mit jelent?

(#51713) MasterMark válasza szupermacs (#51712) üzenetére


MasterMark
titán

Van egy Sine Mora EX, One-ra PS4-re, meg PC-re. Amolyan felújított változat.

szerk.: Jah meg az EX már Switch-re is van.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51714) szupermacs válasza MasterMark (#51713) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi. Akkor inkább a PC verziót próbálom majd ki. Asszony miatt kérdezem, mert szereti ha együtt tudunk valamit játszani. Nem csak a paplan alatt.

(#51715) MasterMark válasza szupermacs (#51714) üzenetére


MasterMark
titán

Abban sajnos nincs 3D.
Ezért most megvettem boxra is. :)

Switch Tax

(#51716) l.skywalker válasza MasterMark (#51709) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi. Vettem is :)

Ilyenkor azért rettentően örülök, hogy megtartottam az X360-at :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51717) szupermacs válasza l.skywalker (#51716) üzenetére


szupermacs
veterán

Elő szoktad még venni? ;]

(#51718) l.skywalker válasza szupermacs (#51717) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gyakrabban mint gondoltam. A gyerekek többször is belépnek ill. nálam a nappaliban a 360 maradt meg a One a saját privát szobámban van :D

Így azon megy a YouTube, az HBO Go (ami vicces, hogy One-ra még mindig nincs, mondjuk az is vicces, hogy talán HD-t jó ha tud...) és arra stream-elem át a meséket PC-ről is.

És mióta vettem bele új HDD-t azóta szinte minden játékom ráfér. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51719) sugarforce válasza l.skywalker (#51718) üzenetére


sugarforce
őstag

Tok jo ez, en mar jo ha havonta bekapcsolom 20 percekre, azon filozok hogy eladom majd mindenestul.

(#51720) MasterMark válasza sugarforce (#51719) üzenetére


MasterMark
titán

Nem éri meg eladni szvsz.

Switch Tax

(#51721) l.skywalker válasza sugarforce (#51719) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Semmiképp sem éri meg eladni szerintem. Nálunk már csak azért sem mert ezzel még működik a Kinect és van hozzá tartalom is, de egyébként sem lesz minden játék BC. Én még most is a 360-ra megvett játékaim többségét el sem indítottam :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51722) sugarforce válasza MasterMark (#51720) üzenetére


sugarforce
őstag

Akkor sem ha nem hasznalom es all egy helyben? Jatszani mar vagy 3 honapja nem jatszottam rajta, csak a gold jatekok letoltese miatt kapcsolom be. A jatekok nagy resze bc, ami nem bc annak van remasteredje 1 2 ezerert vagy van one verzioja. Kinectem nincs, nem is erdekelt soha.

(#51723) szupermacs válasza sugarforce (#51722) üzenetére


szupermacs
veterán

Később jó lesz még, ha majd évek múlva előveszed a szekrényből nosztalgiázni. Enni nem kér, áron alul eladni meg hülyeség.

(#51724) MasterMark válasza sugarforce (#51722) üzenetére


MasterMark
titán

Hát nem tudom, én nem szeretem aprópénzért eladni az ilyesmit, mert egyszerűen többet ér nekem, mint amennyit kapnék érte. És akkor már inkább álljon ott. Meg amúgy is terveim vannak vele a nyugdíjas éveimre. :DDD

más: Kis módosítás, a Sina Mora EX-ben már van angol nyelvű szinkron is. :(

Switch Tax

(#51725) sugarforce válasza szupermacs (#51723) üzenetére


sugarforce
őstag

Hat azert aron alul biztos nem adnam el, de irrealis elvarasaim sincsenek.

(#51726) l.skywalker válasza MasterMark (#51724) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szintén. Nyugdíjas évekre jó lesz az. Unokák majd röhögnek rajtam a VR szemüveg mögül...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51727) sugarforce válasza l.skywalker (#51726) üzenetére


sugarforce
őstag

Marmint a vr szemuvegen is rohognek akkor mar? :DD
Amugy lehet igazatok van, meg agyalok rajta, azert majd felrakom az aprora, aztan ha elmegy annyiert amennyiert felrakom, elmegy ha nem akkor nem. Szerencsere anno sikerult eleg olcson hozzajutnom.

(#51728) x360elite


x360elite
őstag

Mindenki nézze meg a microsoft account-hoz tartozó e-mail fiókját. Ha olyan üzenetet talál benne, hogy letölthető tartalmat nyert, mert xy sorsolás volt a regisztrált felhasználók között, akkor még véletlenül se kattintson az üzenetben szereplő link-re. Ha mégis rákattint eszébe ne jusson "bejelentkezni". Csupán egy üzenet fog megjelenni, hogy sajnáljuk de az oldal jelenleg nem elérhető. Az account-odnak viszont innentől annyi, mert a belépés gombra kattintva valójában elküldöd a szükséges adatokat a csalóknak ahhoz, hogy belépjenek a fiókodba.

Óvatosan !!!

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51729) sugarforce válasza x360elite (#51728) üzenetére


sugarforce
őstag

Hala a jo egnek, hogy 2 lepcsos loginom van. Bar gondolom az email cimuk sem stimmel. Mirol jon?

(#51730) x360elite válasza sugarforce (#51729) üzenetére


x360elite
őstag

microsoftsupport@surweysitemail.com ..... Gyakorlatilag egy betű különbség van az eredeti mail címhez képest. Egyből töröltem is az üzenetet.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51731) sugarforce válasza x360elite (#51730) üzenetére


sugarforce
őstag

Undorito... Pont az ilyenek miatt javaslom mindig mindenkinek a 2fa-t.

(#51732) #95558144 válasza sugarforce (#51731) üzenetére


#95558144
törölt tag

Igy van. Ketlepcsos azonositas. Legjobb dolog.

(#51733) masterful87 válasza sugarforce (#51731) üzenetére


masterful87
senior tag

Ez a Live esetében hogy is néz ki? Hol lehet beállítani?

Én olyan kétlépcsős azonosítást ismerek más bejelentkezésekhez, hogy megadom az email címem, jelszavam, és kapok egy plusz kódot mailben. De ebben az esetben máris megkaparintanák a bejelentkezési adataimat egy ilyen csaló oldalon?!

(#51734) l.skywalker válasza masterful87 (#51733) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van Micorosft Authenticator mobil alkalmazás amiben engedélyezni kell a belépést.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51735) sugarforce válasza masterful87 (#51733) üzenetére


sugarforce
őstag

Ha ugyanazt a jelszot hasznalod az emailhez es az ms fiokhoz, akkor persze, azt is megszerzik, bar ez biztonsagi szempontbol elegge amator dolog. Ms authenticator programban kell engedelyezni.
A legtobb 2fa mar legalabb smsben kuldi ki a kodot es nem az emailre. Azert azt mar nehezebb elcsorni. Nekem az osszes google ms es bank szolgaltatasnal aktivalva van, meg a facebookon is.

[ Szerkesztve ]

(#51736) Solten válasza Bogyi007 (#51707) üzenetére


Solten
addikt

Kosz, a kolykoknek van 1-2 jo ajanlat :K

Saor Alba

(#51737) MasterMark válasza l.skywalker (#51734) üzenetére


MasterMark
titán

Nem muszáj azt használni, bármelyik authentikátorba fel lehet venni kb.

Switch Tax

(#51738) l.skywalker válasza MasterMark (#51737) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De van! :D

Amúgy három féle azonosítást tud.

1. Kódot jelenít meg amit meg kell adni
2. Belépést kell jóvá hagyni (nálam iPhone-on ujjlenyomattal)
3. Belépési oldalon mutat egy 2 számjegyű kódot, autentikációs oldalon három közül kell azt kiválasztani

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51739) MasterMark válasza l.skywalker (#51738) üzenetére


MasterMark
titán

Hm.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51740) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Egyik ismerősömnek van egy XBOX 360 konzolja, ami nem olvassa a lemezeket. Szerintem hardveres hiba, de olyat is hallottam, hogy újra kell telepíteni, aztán megint jó lesz. A kérdésem, hogy mit lehet kezdeni vele, illetve mennyi pénzből lehetne megcsinálni? Netán külső meghajtót hozzá lehetne rakni?

Köszi a segítsége előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#51741) taylorp


taylorp
senior tag

Sziasztok!
XBOX 360 Slim-em van. Ma játék közben egyik pillanatról a másikra kikapcsolt. A tápon a led folyamatos pirosan világított, valamint fel volt forrósodva. Kihúztam, vártam, hogy lehüljön. Azután el is indult a masina, de kb. 10-15 perc után újra kikapcsolt. Tuti, hogy táphiba? Esetleg valakinek Győr környékén lenne eladó tápja?
:R

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#51742) csabyka666 válasza taylorp (#51741) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Nem lehet, hogy csak poros, és túlmelegszik? Kompresszorral adj neki, amennyire tudod, fújasd ki.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#51743) sugarforce válasza csabyka666 (#51742) üzenetére


sugarforce
őstag

Hat a benne levo ventinek nem tenne nagyon jot megjaratni kompresszorral. Inkabb szet kene szedni es megtakaritani.

(#51744) x360elite válasza csabyka666 (#51740) üzenetére


x360elite
őstag

A konzolvilág-nál 5.500.- a fejcsere.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51745) csabyka666 válasza sugarforce (#51743) üzenetére


csabyka666
addikt

Persze, az az igazi, ha szét van borítva. :K

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#51746) csabyka666 válasza x360elite (#51744) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi a tippet, nem tudtam, hogy van cég, aki ilyennel foglalkozik. Felkeressük őket! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#51747) taylorp válasza sugarforce (#51743) üzenetére


taylorp
senior tag

Köszönöm. Kipróbálom.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#51748) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Van valami jó leírás, hogy tudnék filmet lejátszani X360-n (nem sima DVD)? Érdekelne USB-ről vagy hálózatról való lejátszás is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#51749) x360elite válasza szabonagyur (#51748) üzenetére


x360elite
őstag

EZT olvasd át. Nagyjából minden benne van.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51750) taylorp válasza sugarforce (#51743) üzenetére


taylorp
senior tag

Szétszedtem, kitakarítottam. Még egy pók is beleköltözött. Remélem jó lesz. Köszi mégegyszer a tippet. :R

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.