Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51651) Istyu74 válasza x360elite (#51650) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Igen,módosított.

Üdv, István.

(#51652) r.levente75 válasza x360elite (#51650) üzenetére


r.levente75
addikt

Erre ráéreztél. ;]

[ Szerkesztve ]

(#51653) x360elite válasza Istyu74 (#51651) üzenetére


x360elite
őstag

Akkor olyan helyre vidd, ahol foglalkoznak ilyen gép javításával, mert sanszos, hogy az a része szállt el. A tápod pedig azért csattog, mert túl van vezérelve. Azt javaslom ne próbálkozz vele, hanem bízd szakemberre.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51654) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nem túl rég kérdeztem itt régióváltással kapcsolatban.
Viszont vokt egy érdekes kérdés amire itt nem kaptam választ,mégpedig az hogy mi lesz a pénzzel ha rá van töltve az acc-ra és aztán régiót váltunk.
A válasz hogy nem vész el, átváltja.
Nem tudom hogy váltja, de gondolom közép árfolyamon de megmarad.
Igértem hogy majd megírom mi van ilyenkor. Hát ez.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#51655) szupermacs válasza Kvelstadt (#51654) üzenetére


szupermacs
veterán

Más régióban vett játékkal is tudsz hazai régióban játszani?

(#51656) Kvelstadt válasza szupermacs (#51655) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem nem. Nem is engedte megvenni a játékot úgy hogy uk acc volt és mo-n volt a gép. Viszont a uk acc miatt meg nem volt magyar storre szóval onnan se lehetett vádárolni meg szerintem ugyanúgy nem engedte volna.
Régiócsere után átváltotra a pénzt forintra és úgy már meg tudták venni magyar storeból.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#51657) NGA


NGA
addikt

Egy kis segítséget kérnék.

Régi még nem wifi-s xbox360 arcade van a fiamnak, a tetején csücsül egy 60gb-os merevlemez. Mivel kevés a hely, ezért bővíteni szeretnénk.
A kérdéseim:

1. Ebben a tokban cserélhető a merevlemez? Azaz van egy 500 gigás wd blue lemez, azt bele lehet rakni?

ha ez nem lehetséges, akkor:
2. külső hdd-t rá lehet kötni? Azaz ha ezt a wd blue-t belerakom egy tokba és rákötöm usb-n, akkor erre tud telepíteni játékot?

Fontos, hogy csak olyan megoldás jöhet szóba, ami hivatalos, mert live-ozik a gyermek, és eredeti játékai vannak.

(#51658) wayne1


wayne1
senior tag

(#51659) MasterMark válasza NGA (#51657) üzenetére


MasterMark
titán

Belülre csak MS vinyót lehet tenni, ergo nem cserélhető.

Az USB lesz a jó megoldás, valamilyen külső tápos tok lenne a legjobb.

Switch Tax

(#51660) x360elite válasza NGA (#51657) üzenetére


x360elite
őstag

1. Ebben a tokban cserélhető a merevlemez? Azaz van egy 500 gigás wd blue lemez, azt bele lehet rakni? Igen, cserélhető a hdd, de csak bizonyos típusokat (MS) fogad el a gép belső merevlemezként.

ha ez nem lehetséges, akkor:
2. külső hdd-t rá lehet kötni? Azaz ha ezt a wd blue-t belerakom egy tokba és rákötöm usb-n, akkor erre tud telepíteni játékot?
Külső merevlemezt simán csatlakoztathatsz 1TB-ig. Játékokat is fel tudod telepíteni néhány kivétellel (van pár, amihez kötelező a belső merevlemez), de annyira elenyésző az ilyen game-k száma, hogy azokra bőven elég a gépben lévő 60GB, a többi meg mehet a külsőre.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51661) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Max mennyit érhet, egy első szériás, gyári 360? Szeretnék egyet venni, de nem az a cél, hogy szétjátszam, csak működjön, polcra szeretném kitenni :D

PSN: joskovagyok199

(#51662) masterful87


masterful87
senior tag

Ezt én megtudnám rendelni úgy hogy Magyarországra kiszállítják nekem, ráadásul ingyen?

(#51663) MasterMark válasza masterful87 (#51662) üzenetére


MasterMark
titán

MS store eddig nem szállított Mo-ra, szerintem most sem.

Switch Tax

(#51664) szupermacs válasza masterful87 (#51662) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha sikerül megrendelni és kiszállítják, kérlek szólj! :DDD

(#51665) l.skywalker válasza masterful87 (#51662) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azt nem. Ezt igen, és ezt ingyen szállítják. Ez most a legjobb ajánlat: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51666) szupermacs válasza l.skywalker (#51665) üzenetére


szupermacs
veterán

S-ből nem is létezik fekete?

(#51667) l.skywalker válasza szupermacs (#51666) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ilyenek vannak:

De a fehér az alap, a többi különleges kiadás pl. GoW, Halo stb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51668) Solten válasza l.skywalker (#51665) üzenetére


Solten
addikt

Az ebay (UK)-on is nezzetek korul, ki lehet fogni, en £160-ert vettem zsir uj S-t (jatekokkal, live kuponnal) az Argos-tol. Annyi problemaja volt hogy a doboz serult az elado szerint (kisse meg volt nyomodva a sarkai korul semmi baja nem volt).

Saor Alba

(#51669) choco01


choco01
addikt

Hali.

Lehet számítani BlackFriday Live Gold akcióra?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#51670) x360elite válasza choco01 (#51669) üzenetére


x360elite
őstag

Inkább az a kérdés, hogy tart-e még. Már egy ideje fut az 1 dolláros gold...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51671) choco01 válasza x360elite (#51670) üzenetére


choco01
addikt

De az csak 1 hónap?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#51672) x360elite válasza choco01 (#51671) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, annyi. Miért, mennyit szeretnél fillérekért? :D

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51673) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Ma valahol olcsó 360 slim, akár használtan, tud vki ilyet?

(#51674) x360elite válasza kalapacsolok (#51673) üzenetére


x360elite
őstag

Használtat 28-30 körül már kapsz. hasznaltkonzol.net

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51675) IG55 válasza Bogyi007 (#51640) üzenetére


IG55
senior tag

Nem tudom, ezek a BF-es árak nálam nem "realizálódnak". Mit csinálok rosszul?

Hacsak nem a 7500 forintos lego jurassic world már az akciós ár.

[ Szerkesztve ]

(#51676) x360elite válasza IG55 (#51675) üzenetére


x360elite
őstag

A lego jurassic world szerintem nincs BF-es akcióban. Ha jól emlékszem DWG-ben van és goldal 5.995.-, anélkül pedig 7.495.-. Tehát vagy nem jelentkeztél be, vagy nincs érvényes legalább 1 hónapos előfizetésed.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51677) IG55 válasza x360elite (#51676) üzenetére


IG55
senior tag

Nem vagy valami figyelmes.

(#51678) x360elite válasza IG55 (#51677) üzenetére


x360elite
őstag

Oké.

Link :U

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51679) l.skywalker válasza IG55 (#51677) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Görgess lejjebb...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51680) IG55


IG55
senior tag

Egyikőtöket sem értem. Tudom, hogy 7500 ft. Azt kérdezem, hogy akkor ez lenne a hihetetlen 40-60% akció, ahogy a táblában írja? A -10% gold ár nem érdekel, a tábla szerint az még pluszban jár az akciós áron felül.

(#51681) x360elite válasza IG55 (#51680) üzenetére


x360elite
őstag

Most erre mit mondjak. Akkor, hogy értsd: A black friday-es ár 7500 (csak annyi a bibi ezzel, hogy a sima BF nélküli ára is ennyi volt, amikor én megvettem kb 2 hónapja, szóóóvaall..... ) Az 5995 forint pedig nem 10, hanem 20% kedvezmény. Lehet, hogy belenézték a BF akcióba, de az ára nem módosult. Tehát csak goldal olcsóbb 20%-al. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51682) IG55 válasza x360elite (#51681) üzenetére


IG55
senior tag

Ja, a -10 az -20% goldos ár, de a táblában lévő akció valótlan ezek szerint.

(#51683) pimmi


pimmi
senior tag

olyan kérdésem lenne, hogy a storeból vásárolt játékok, vagy a lemezes játékok jobbak, megérősebbek? szóval van e valami hátránya az egyiknek a másikkal szemben, azon kívül hogy a lemezes eladható, köszi

(#51684) r.levente75 válasza pimmi (#51683) üzenetére


r.levente75
addikt

Pont amit írsz kb. A lemezest el tudod adni. Ha gyüjtő,szenvedélyed van akkor ne lemezest vegyél, ha pedig egy játék kipipálva és Sanyi akkor lemezest.
A digitálist megvetted onnantól számodra anyagilag elértéktelenedik, viszont gyorsabb egyszerűbb indítás, gép kímélés, és nem mellesleg nem sérülékeny mint egy lemezes verzió.
Olvastunk itt már olyant, hogy valakinél sérült volt a lemez stb.
A digitálisnál van módod bizonyos játékidő letelte nélkül évente egyszer refundot kérni.

[ Szerkesztve ]

(#51685) x360elite válasza pimmi (#51683) üzenetére


x360elite
őstag

Lemezes játékokat bármikor eladhatod, ha meguntad. A store-ból vásároltat nem.
Ha mondjuk át akarom vinni haverhoz pl. a fifa 18-at ökörködni, akkor nem kell a vinyómat is vinnem, illetve ha nem viszem a vinyót (mert ugye féltem a sok cuccot rajta), akkor nem kell ott szenvedni a profil letöltésével és a kb. 1 óra várakozással amíg leszedi a gép a fifát store-ból, csak beteszem a lemezt és hajrá.

Store-os játék bármikor újra leszedhető, ha egyszer megvetted, de ha a lemezed tönkre megy, akkor SZABhatod. (mondjuk ez nálam pont nem számít, mert vigyázok a cuccaimra, de sokan vannak, akik frizbinek hsználják a lemezeket szóval.....)
Lemez nélkül sokkal halkabb a gép használat közben. Erre nagyon jó példa az Injustice, hiszen azt pl hiába telepíted, nem csak ellenőrzi a gép a lemezt, hanem folyamatosan pörgeti, ami rohadt idegesítő.
Aztán ott vannak a többlemezes játékok, amiket szintén hiába telepítesz, mert (mindig) a legizgalmasabb résznél közli a gép, hogy hoppá cserélj lemezt. (faxnak telepítettem 16GB-ot, ha úgyis cserélgetni kell a lemezt játék közben)

Szóval mindkettőnek van előnye és hátránya is bőven. Azt kell eldöntened, hogy a fentiek közül mi zavarna, illetve mi fontos neked. Nyilván nem írtam le minden előnyt/hátrányt. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51686) icemad válasza x360elite (#51685) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon hasznos, amit itt leirtál, szerintem mehetne az összefoglalóba is. Nekem sok játék van lemezen és sok digitálisan megvéve. Nálam ez játékfüggő. Pl a Gta 5 megvan kétszer is lemezen, de már mindkét play lemezt nehezen olvassa, ezért megvettem digitálisan is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51687) pimmi


pimmi
senior tag

köszi, hasznos infók

(#51688) maroni válasza r.levente75 (#51684) üzenetére


maroni
aktív tag

Szia! Mit jelent ez a refund vagy mennyi játékidő után? Légyszíves fejtsd ki egy kicsit bővebben!
Laci

(#51689) r.levente75 válasza maroni (#51688) üzenetére


r.levente75
addikt

Évente egy alkalommal azaz egy játékot, ha a magyar storeban vásároltál, akkor vagy max. 30 nap, vagy max.10 óra játékig vissza lehet váltani a játékot.
Ennyi idő van rá, hogy az ember eldöntse hogy rosszül döntött vásárláskor.

Ez az infó az ms support magyar nyelvű telefonos ügyfélszolgálaton dolgozótól származik. Ezt akkor kaptam, amikor az egyik játékkal volt problémám és visszavették, de a one topikban is volt már erről szó pcit több mint egy éve kb a 86698. hozzászólás környékén.

[ Szerkesztve ]

(#51690) maroni válasza r.levente75 (#51689) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszönöm! Ezt nem tudtam!

(#51691) RaverShox


RaverShox
tag

Sziasztok!

Még mindig nem tudok a netre kapcsolódni. :/
Valaki valami megoldás?

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#51692) r.levente75 válasza RaverShox (#51691) üzenetére


r.levente75
addikt

Vezetékes? Ha igen próbáld meg mobilnettel ha van rá lehetőséged.

(#51693) x360elite válasza RaverShox (#51691) üzenetére


x360elite
őstag

A kép alapján nagyon is csatlakozva vagy live-ra, de valami miatt bizonyos funkciók nem fognak 100%-ban működni, ezt jelenti az a sárga felkiáltójel. Nézd meg az "átjáród" és ellenőrizd, hogy be van e kapcsolva az upnp.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51694) RaverShox válasza r.levente75 (#51692) üzenetére


RaverShox
tag

Igen vezetékes. Mobilnetel ugyan az a helyzet. :/

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#51695) RaverShox válasza RaverShox (#51694) üzenetére


RaverShox
tag

Ha csatlakozni szeretnék bármire akkor ezt írja.

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#51696) x360elite válasza RaverShox (#51695) üzenetére


x360elite
őstag

Ez is azt bizonyítja, hogy csatlakozva vagy.

A hibakód alapján, amit kiír neked a box 4 probléma lehetséges.

1; Nem vagy bejelentkezve semmilyen microsoft account-al.
2; A fiókbeállításaidban a "Social Network Sharing" nincs "megengedett" (enabled, vagy hasonló) állapotban.
3; Be van kapcsolva a szülői felügyelet a bejelentkezett fiókon.
4; Szarul van beállítva a routered, boxod, átjáród (akármid, amit használsz).

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51697) r.levente75 válasza RaverShox (#51695) üzenetére


r.levente75
addikt

Ezt találtam, de már lehet hogy ezt te is nézted. Ha nem műkszik javaslom a supportot hívd fel holnap 10,00-tól vannak. Lehet hogy pár perc alatt megoldják a problémát.

A 8c230002 jelű hiba jelenik meg, amikor megpróbál megtekinteni vagy megvásárolni valamilyen tartalmat az Xbox 360 konzolon

A következő hibakód és üzenet jelenik meg, amikor megpróbál megtekinteni vagy megvásárolni valamilyen tartalmat az Xbox 360 konzolon keresztül:

8C230002

Sajnáljuk, hiba van az Xbox szolgáltatásban. Próbálja újra később!

Ez azt jelentheti, hogy az Xbox Live szolgáltatás nem üzemel, vagy tiltás van érvényben a fiókjában, ami miatt nem fér hozzá bizonyos, pl. a minősítés nélküli tartalmakhoz.

Megoldások

Az alábbi megoldásokkal megszüntetheti a problémát:

1. megoldás: Ellenőrizze az Xbox Live szolgáltatás állapotát

Ha riasztásokat lát, várja meg, amíg a szolgáltatás újra működőképes lesz, és próbálkozzon újra:

Vásárlás és tartalomhasználat: működik és elérhető

‎2017‎.‎11‎.‎26‎.‎ ‎13‎:‎07‎:‎40

2. megoldás: Állítsa be az adatvédelmi beállításokat

Ha felnőttfiókot használ, akkor jelentkezzen be a fiókba, és ellenőrizze, hogy a tartalmak elérése nincs-e korlátozva. A beállításokat az Xbox 360 konzolon vagy online is módosíthatja.

Az online adatvédelmi beállítások módosítása a konzolon
1.Jelentkezzen be azzal a fiókkal, amelynél a problémát tapasztalta, majd menjen a Settings hub Privacy pontjára.
2.Válassza a Privacy & Online Settings panel Change Settings lehetőségét.
3.Válassza a Customize parancsot.
4.Görgessen lefelé, és válassza ki a Member Content lehetőséget, majd állítsa Everyone beállításra.

Adatvédelmi beállítások online módosítása
1.Jelentkezzen be Microsoft-fiókjába.
2.A Security & Privacy menüben válassza az Xbox privacy and online safety lehetőséget.
3.Válassza az Xbox 360 Online Safety elemet.
4.Válassza ki azt a fiókot, amellyel bejelentkezett, majd állítsa a Social Network Sharing lehetőséget Allowed beállításra.
5.Válassza a Save lehetőséget.

Megjegyzés: Az Xbox Live-gyermekfiókok esetében egy szülői Microsoft-fiók jóváhagyása szükséges. További információkért tekintse meg az Xbox 360 online biztonsági és adatvédelmi beállítások című részt.

Ha továbbra is megjelenik a hibaüzenet, akkor próbálkozzon a következő megoldási javaslattal.

3. megoldás: Módosítsa a Családi beállításokat

A Családi beállítások blokkolhatnak olyan tartalmakat, amelyek besorolása alacsonyabb, mint amit a konzol beállítása tartalmaz. Ellenőrizze, hogy a tartalom nem a Családi beállítások miatt rejtett-e. A beállításokat az Xbox 360 konzolon és online is módosíthatja.

A Családi beállítások módosítása a konzolon
1.Jelentkezzen be azzal a fiókkal, amelynél a problémát tapasztalta, majd menjen a Settings részen a Family pontra.
2.Ha kódszó van beállítva a Családi beállításokhoz, akkor adja meg a kódszót.
3.Válassza a Ratings and Content részt.
4.Válassza a Game Ratings, majd az All Games lehetőséget.
5.Válassza a Movie Ratings, majd az All Movies lehetőséget.
6.Válassza a TV Ratings, majd az All TV Shows lehetőséget.
7.Válassza az Explicit Content, majd az Allowed lehetőséget.
8.Válassza az Unrated Content, majd az Allowed lehetőséget.
9.Nyomja meg a B gombot, majd válassza a Save and Exit parancsot.

Családi beállítások online módosítása
1.Jelentkezzen be Microsoft-fiókjába.
2.Az Online Safety lehetőség alatt válassza az Xbox privacy and online safety menüpontot.
3.Válassza az Xbox 360 Online Safety elemet.
4.Válassza ki azt a fiókot, amellyel bejelentkezett, majd állítsa a Programming lehetőséget Standard beállításra.
5.Válassza a Save lehetőséget

(#51698) MasterMark válasza RaverShox (#51691) üzenetére


MasterMark
titán

Még mindig csatlakozva vagy netre...

Switch Tax

(#51699) RaverShox válasza r.levente75 (#51697) üzenetére


RaverShox
tag

Sikeresen megoldódott,köszi mindenkinek :)

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#51700) r.levente75 válasza RaverShox (#51699) üzenetére


r.levente75
addikt

Mi volt a gond?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.