Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51151) IG55


IG55
senior tag

Nálatok is szarakodik mostanában a Live? Az utóbbi időben rendszeresen ledobott, most nem is tud csatlakozni.

(#51152) x360elite válasza IG55 (#51151) üzenetére


x360elite
őstag

http://support.xbox.com/hu-HU/xbox-live-status

Itt megtalálod a választ.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51153) IG55 válasza IG55 (#51151) üzenetére


IG55
senior tag

Úgy néz ki csak az otthoni hálózatom hülyült meg. (IP ütközés)

(#51154) x360elite válasza IG55 (#51153) üzenetére


x360elite
őstag

Nem CSAK, hanem ezek szerint az is.... :DDD

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51155) Szakiii


Szakiii
addikt

sziasztok, tudnátok ajánlani egy jó külső vinyót amit vehetnék a boxhoz? Vagy mindegy milyet veszek?

(#51156) hdpeti


hdpeti
tag

Üdv.
Aki Új Xbox 360 Fat gépet szeretne venni 150.000Ft-ért,ezt ne hagyja ki. :DDD :DD :)

http://www.vatera.hu/xbox-360-microsoft-b4j-00022-20-gb-2538814925.html

"...te Péter vagy,azaz kőszikla..."

(#51157) szupermacs válasza hdpeti (#51156) üzenetére


szupermacs
veterán

Termékleírás:

,,Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromos termékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Xbox 360 Microsoft B4J-00022 20 GB-et verhetetlen áron."

Szerintem valaki bedobta egy időgépbe és 10 évet előre repítette.

(#51158) hdpeti válasza szupermacs (#51157) üzenetére


hdpeti
tag

Lehetséges,bár fura hogy 500 termèke van.Viszont van új Slim gèpe is, az csak 140.000ft....èrdekes, ilyet még tènyleg nem láttam.

"...te Péter vagy,azaz kőszikla..."

(#51159) Szakiii válasza Szakiii (#51155) üzenetére


Szakiii
addikt

Valaki tud segiteni? Vagy egyebkent van barmi kikotes arra vonatkozolag hogy mit tamogat?

(#51160) icemad válasza Szakiii (#51159) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Nálunk az egyik gépre egy 750 gigás külső hdd van, 2.5-es, Samsung. A másikra is egy 750 gigás, erre már nem emlékszem milyen típusú, mert a laptopomból vettem ki és raktam be egy hdd házba. (HP g6 a laptop, ssd-re váltottam.) Mindkettő tökéletesen működik évek óta. Az egyik rokonnál 500 gigás, 2.5-es, valami no name (gdata talán) van, az is működik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51161) pilipali


pilipali
csendes tag

Sziasztok nemtudom idevaló-e a kérdés de van egy rghs xbox és ha eredeti játék dvd van bele rakva akkor videó dvdnek látja és nemtudom hogyan lehet elinditani nem értek hozzá annyira valaki tud segíteni? Köszi

(#51162) sugarforce válasza pilipali (#51161) üzenetére


sugarforce
őstag

Itt a warez tiltott, nincs is ilyen gepunk, igy nem tudunk segiteni.

(#51163) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok!
XBOX live-t szeretnék venni de $ ban írja az árat valamit nem csinálok jól?
9,99$+áfa egy hónap

[ Szerkesztve ]

(#51164) MasterMark válasza maroni (#51163) üzenetére


MasterMark
titán

Aszerint írja amelyik régiós store-ban nézed.

Switch Tax

(#51165) maroni válasza MasterMark (#51164) üzenetére


maroni
aktív tag

Hogyan tudom átállítani?

(#51166) MasterMark válasza maroni (#51165) üzenetére


MasterMark
titán

Hol? :U

Switch Tax

(#51167) maroni válasza MasterMark (#51166) üzenetére


maroni
aktív tag

Elmegyek www.xbox.com/hu-HU/live/gold idáig rákattintok csatlakozz ma és ide dob! https://www.microsoft.com/en-US/store/p/xbox-live-gold/cfq7ttc0k5dj/000C és ott már $-ban irja az árat
Xbox Live Gold

Microsoft Corporation
$9.99
Xbox Live Gold 1 Month

(#51168) MasterMark válasza maroni (#51167) üzenetére


MasterMark
titán

Az account-od milyen régión van? :F Azért dob át valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51169) maroni válasza MasterMark (#51168) üzenetére


maroni
aktív tag

Szerintem hu hacsak a gyerek át nem állította valahogy!
Nekem csak a fizetés a dolgom!
Lehet valahol állítani?

(#51170) MasterMark válasza maroni (#51169) üzenetére


MasterMark
titán

Nézd meg a boxon, hogy ott milyen árakat mutat.

Lehet állítani, de össze-vissza nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51171) maroni válasza MasterMark (#51170) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszönöm majd hazajön a gyerek szólok neki nézze meg!
További szép napot

(#51172) maroni válasza maroni (#51171) üzenetére


maroni
aktív tag

Sikerült régiót állítani ! A lap alján lehet !
Így 2500 áfával!

(#51173) Methos81


Methos81
tag

Sziasztok, Volna egy problémám.... Eddig 48" en játszottam, és nem volt gondom. Most 70" re váltottam, és a komolyabb grafikájú játékok minősége hatalmasat romlott.

Van bármi mód, hogy ne kelljen One-ra váltanom? Sok játék van az xbx 360on letöltve, mind vásárolt gyári játék, és ha lehet nem akarnék emiatt váltani, Nem játszom annyit hogy megérje, ha van mód a grafika "helyreállításnak".

(#51174) MasterMark válasza Methos81 (#51173) üzenetére


MasterMark
titán

Állítsd be rendesen a 70 colodat.

Switch Tax

(#51175) x360elite válasza Methos81 (#51173) üzenetére


x360elite
őstag

Kapcsolj ki minden képjavító funkciót a megjelenítőn és jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51176) Methos81 válasza MasterMark (#51174) üzenetére


Methos81
tag

Be lett állítva a tv.Minden kikapcsolva. A programban pl. Need for Speed Rivals nem találtam állítási lehetőséget...

Kb olyan mintha 48" en még mondjuk maxon ment volna a grafika, 70" en meg minimumon. Kb erős túlzással, egy kockával kergetem a többieket.....

(#51177) Methos81


Methos81
tag

Forza Horizon, NFS Rivals, amikben konkrétan romlást vettem észre, más játékoknál nem láttam gondot..... ezért is kérdeztem itt.....

(#51178) MasterMark válasza Methos81 (#51176) üzenetére


MasterMark
titán

Egyrészt ilyen nincs.

Másrészt nem a box-on hanem a megjelenítőn kell normálisan beállítani, akkor nem lesz olyan mintha rosszabb lenne a grafika...

szerk.: Túl lesz húzva az élesség, az lesz a gond. Csinálj képet.

#51177: Ilyen nincs, hogy romlik a grafika. Az ugyanolyan mindkettőn, a megjelenítő az ami más...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51179) x360elite válasza Methos81 (#51177) üzenetére


x360elite
őstag

Milyen a régi, illetve az új megjelenítő márkája és típusa?

MasterMark: igen, simán lehet az élesség is.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51180) icemad válasza Methos81 (#51176) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ekkora váltásnál ez természetes. Szerintem idővel hozzászoksz. A másik, hogy ekkora kijelzőt már messzebbről kell nézni. 70" basszus, az hatalmas. Az már kívánja az újabb xboxot. Egyébként nézz utána a játékoknak, elég sokat lehet one-on is játszani. A tv-n meg ha találsz külön beállítást játékhoz, akkor használd azt. Ugye hdmi kábelt használsz?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51181) Methos81 válasza icemad (#51180) üzenetére


Methos81
tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, tanulok belőle, és minden lépést egyesével elvégzem.

1. A tv-n megnézem, mi egyebet lehet még állítani azon kivül hogy mindent kikapcsolok.Mit lehet még állítani.
2. Élesség túlhúzást külön megnézem.
3. A grafika, kisebb tvn részletesebb volt, árnyékokkal mindennel. Itt konkrétan az autó szine egy sima szin, és minden textura ami korábban részletes volt, jelenleg egy szin kb. Mint amikor a beállitásokat játékban leveszed maxról minre...
4. A korábbi tv: Panasonic TX48AS640.... Jelenlegi SHARP 70LE747
5. Távolság 4m. Korábban is 4m volt ezért váltottam nagyobb tvre. Persze nem elsődleges az XBOX volt.
6. Ha elkerülhető kihagynám a váltást, annyira sokat nem játszom mostanában.
7. Minőségi HDMI kábelt használook... 10eft-os kategória. (persze van jobb, de nem is a legolcsóbb)

[ Szerkesztve ]

(#51182) MasterMark válasza Methos81 (#51181) üzenetére


MasterMark
titán

A grafika, kisebb tvn részletesebb volt, árnyékokkal mindennel. Itt konkrétan az autó szine egy sima szin, és minden textura ami korábban részletes volt, jelenleg egy szin kb. Mint amikor a beállitásokat játékban leveszed maxról minre..

Ilyen nincs. Értsd már meg.

Xbox-on nézd meg a Color space, meg a kimenet beállításokat.

De ezek alapján amit mondasz, simán csak gagyi a TV képminősége, hiába nagy...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51183) x360elite válasza Methos81 (#51181) üzenetére


x360elite
őstag

Nekem is Sharp tv-m van. Kapcsold ki az aktív kontrasztot és minden mást nagyjából közép értékre kell tenni, illetve a háttér világítás legyen 0-án. Ennyi. Így nálam gyönyörű a kép.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51184) Methos81 válasza MasterMark (#51182) üzenetére


Methos81
tag

Értem köszönöm.

A kérdés abból indult ki, hogy konkrétan 2 db játéknál vettem észre ilyen minőségbeli romlást. másik próbált 8 játéknál nem.

Ezen két említett játék a Forza Horizon és az NFS Rivals .... Ezért merült fel bennem, hogy fps érdekében optimalizál esetleg a konzol, vagy sem.....

A Tv amugy gyönyörű megjelenítssel rendelkezik, sem tv adás, sem 1080p mozi, esetén nem volt panaszom, meglepő módon a fekete is fekete... mindössze a fent említett fura esetekre lettem figyelmes, és kívántam okulni.

(#51185) Methos81 válasza x360elite (#51183) üzenetére


Methos81
tag

:R este ezt is megteszem, köszönöm!

(#51186) MasterMark válasza Methos81 (#51184) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor viszont biztosan az Xbox-on vagy az TV-n az Xbox-hoz tartozó bemeneten van valami elállítva.

A render felbontás ugyanakkor akkor is ha 30 méteres kijelzőre teszed ki a képet. Ez semmit nem változtat.

A kimenetnél azt nézd meg milyen color space-t használ, azt ne hagyd Auto-n, mert más játékok máshogy adják akkor ki a jelet. Illetve van az a color beállítás ahol standard meg extend, meg intermediet van, azokat is nézd meg melyik a jobb. És töltsd ki, hogy mekkora a TV.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51187) Methos81 válasza MasterMark (#51186) üzenetére


Methos81
tag

Köszönöm, ezt is felírom a check listre....
A color space. RGB re van állítva jelenleg.
Jelenleg extended beállítás mellett fut.
A tv-t automatikusan bevette, bár "csak" 176cm nek és 69" nek irja... papír szerint 177cm...

(#51188) MasterMark válasza Methos81 (#51187) üzenetére


MasterMark
titán

Ne arra állítsd szerintem, de nem ismerem azt a tévét.

YCbCr709 legyen inkább, és a reference levelst is nézd hozzá.

Switch Tax

(#51189) Methos81 válasza MasterMark (#51188) üzenetére


Methos81
tag

na ilyenkor jönne jól a like, és azzzal jelezném, hogy OK köszi, és azt is átállítom! :-)

(#51190) pimmi


pimmi
senior tag

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy 250slim box, kb. 5 éves, néha lefagy hosszabb játék után, ilyenkor újraindítás és minden ok, az is lehet hogy csak a játék hibája, de érdemes ez miatt szétszedni és kipucolni? vagy ha poros az nem okoz ilyet, ne szenvedjek vele? köszi

(#51191) MasterMark válasza pimmi (#51190) üzenetére


MasterMark
titán

Hogy fagy le? A játék áll meg? Ugyanaz a játék? A dashboard bejön azért? Átvált piros led-re?

Játék patch / dashboard legfrissebb?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51192) r.levente75 válasza pimmi (#51190) üzenetére


r.levente75
addikt

Ilyent néha nekem is csinál, az egyém csak most lesz két éves. Kikapcsolni is csak a főkapcsolón tudom ilyenkor. Szerencsére nem sűrűn fordul elő.

(#51193) pimmi válasza MasterMark (#51191) üzenetére


pimmi
senior tag

Hogy fagy le? A játék áll meg? igen
Ugyanaz a játék? eddig igen, de ezzel játszunk szinte mindíg...:) skyrim hosszan mással nem,
A dashboard bejön azért? ilyenkor nem csak kikapcs lehetséges
Átvált piros led-re? nem
Játék patch / dashboard legfrissebb? ezt nem tudom, mi a módja megnézni?

(#51194) szupermacs válasza r.levente75 (#51192) üzenetére


szupermacs
veterán

Pont most fagyott le nálam is a Diablo 3. Ilyenkor a bekapcsolóval nyomom ki én is.

(#51195) pimmi


pimmi
senior tag

ok, akkor ez ilyen, de érdemes szétkapni, kipucolni?

(#51196) MasterMark válasza pimmi (#51195) üzenetére


MasterMark
titán

Azt mindenképp, de az oka inkább szoftveres lesz.

Switch Tax

(#51197) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Letöltési sebességgel kapcsolatban érdeklődnék, hogy kinek mennyi, ha egyáltalán a beépített network statistics-ra lehet építeni... Nálam 80/80-as net mellett 12/17-nél nem megy feljebb, akár wifi/lan és dmz/upnp kombinációval próbálom. Ez itthon ennyit tud vagy net szolgáltatótól is függ? Gondolom más a hálózat XO esetén, de ott 60-65 körül van a download.

(#51198) sugarforce válasza MrPeekaboo (#51197) üzenetére


sugarforce
őstag

Majd holnap kitesztelem, de a beepitett teszt a talasztalataim alapjan teves. Ott egy fix szerverhez kapcsolodik, ami nemtudom eleg erdekes adatokat produkal, par megabitet irt a 200/100a ping is az egekben van. Ennek ellenere hamar lejonnek a jatekok, ami nem a par megabites savot takarta.
A one on 150-160megabittel jonnek a jatekok, aranylag stabilan kapom ezt a savot a boxon.
Biztos fugg a netszolgaltatotol is, a diginel 1-2 regebbi konfrontaciot leszamitva nincs semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#51199) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Deals with Gold - egyenlőre X360 címek nélkül

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51200) pimmi


pimmi
senior tag

köszi nektek

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.