Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51851) l.skywalker válasza JozsBiker (#51849) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálam volt Upgrade. De azzal a kikötéssel, hogy marad a 360+Kinect.

Azt megkapták a gyerekek, apa kapott egy S-t. 360 a nappaliban van One pedig itt nálam a saját szobámban :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51852) st6969 válasza szupermacs (#51844) üzenetére


st6969
őstag

Igen, vannak rajta játékok, szóval nem nagyon merném leformázni. :N Persze, ha elkerülhetetlen, akkor az lesz.

(#51845) Zeki
Így igaz, azt mondta az előző tulaj, hogy rakatott bele nagyobb HDD-t. Kivettem a HDD-t, megnéztem, de a kapacitásról semmi infót nem találtam rajta, ami elég furcsa :F
Igen, ezen a képernyőn van nálam a Games and Apps résznél 56GB, a szabad hely résznél pedig 84GB.

(#51853) szupermacs válasza st6969 (#51852) üzenetére


szupermacs
veterán

Egy másik vinyóra másold át a játékokat és formázd meg a jelenlegit a boxban. Szerintem akkor majd kiderül a turpisság.
Azt hiszem lehet másolgatni és nem vész kárba semmi, de várjunk még ötletet, hátha akad jobb.

(#51854) MasterMark válasza st6969 (#51852) üzenetére


MasterMark
titán

Fotózd le a vinyót, akkor kikereshetjük, de neked is ugyanannyi beírni a serial-t googléba.

kalapacsolok: Akkor az csak 1 konzol, de két kontrollerrel..

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#51855) st6969 válasza MasterMark (#51854) üzenetére


st6969
őstag

Igen ezzel kezdtem reggel, beírtam a serial-t, többféle kapacitást is kidobott, szóval nem lettem okosabb (bár nem volt időm belemerülni, leginkább ebay-es oldalakat adott ki). :(
De este lefotózom, hátha jutunk valamire :R

(#51853) szupermacs
Igen, ez is eszembe jutott. A gyakorlatban ezt hogy érdemes kivitelezni? Külső vinyó csatlakoztatás, majd a teljes games and apps mappát átmásolni?
Bocs, ha ezek nagyon alap dolgok, de most látok ilyet életemben először, szóval ha netán létezik valami oldal, ahol ezeket a file-kezelési műveleteket meg tudom tanulni, akkor oda is átirányíthattok, de gondolom ez nektek rutin, szóval egyszerűbbnek láttam kérdezni.

(#51856) szupermacs válasza st6969 (#51855) üzenetére


szupermacs
veterán

Én a Settingsben a Storage menüpontra gondoltam, onnan lehet copyzni mindent.

(#51857) haris válasza st6969 (#51855) üzenetére


haris
őstag

így van.
külső vinyót neki. mindent átmásolni ami kell. a belső hdd.t formàzni és vissza rá a cuccot

(#51858) icemad válasza Zeki (#51850) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát szerintem nem... Én háromszor próbáltam beállítani... :o Engem gond nélkül felismert, a fiaimat csak nagy nehezen, utána kínlódtak a profilokkal, hogy ki van melyik oldalon bejelentkezve, aztán nem tetszett nekik a játék, próbáljunk ki másikat, akkor kezdődött elölről a profil mizéria... Aztán egyszer sikerült mindent összehozni 5 percre, kb. leértem a lépcsőn, és már ordítanak, hogy "Aaapaaaaa! Már megint nem csinálja, amit akarok." Na akkor jött a szép lila felhő, én meg szépen nyugodtan letéptem az egész nyavalyát polcostul, és beletapostam a dobozába...
De már csak kíváncsiságból megkérdezem, hogy mi a trükkje? Ti hogy csináljátok, hogy pöccre működik?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51859) MasterMark válasza icemad (#51858) üzenetére


MasterMark
titán

Azért nem egy rakétatudomány, csak úgy kell elhlyezni, ahogy az le van írva az útmutatóban.

Switch Tax

(#51860) Zeki válasza icemad (#51858) üzenetére


Zeki
nagyúr

1,. melyik játék?
2., ha benne van a kinectes játékban, a sárga gomb megnyomása után előkerülő menüben valahol be lehet állítani, hogy a kinect érzékelő merre nézzen le vagy fel, És szépen kicsiket mozdul az általad nyomott irányba, miközben a tv-n látod hogy lát téged./gyerekeid. Érdemes rájuk hangolni a látószöget. Fejtől lábig benne legyenek.

(#51861) RaverShox


RaverShox
tag

Sziasztok!

Need for Speed Rivals-hoz vásároltam egy DLC-t Xbox Live-ba.
Hogyan tudom aktíválni?

Letöltöttem,telepítettem de nincs benne a játékban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#51862) szupermacs válasza RaverShox (#51861) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem lehet, hogy valameddig el kell jutni a játékban, hogy megkapd a DLC tartalmát?

(#51863) x360elite válasza RaverShox (#51861) üzenetére


x360elite
őstag

Melyiket vetted meg?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51864) RaverShox válasza x360elite (#51863) üzenetére


RaverShox
tag

"need for speed loaded garage pack"

szupermacs: Nem hiszem.

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#51865) pimmi válasza RaverShox (#51861) üzenetére


pimmi
senior tag

más játéknál úgy ment, hogy az egész boxot újra kellett indítani hogy lássa a játék :K

(#51866) RaverShox válasza pimmi (#51865) üzenetére


RaverShox
tag

Úgy sem jó :/

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#51867) x360elite válasza RaverShox (#51866) üzenetére


x360elite
őstag

Mindjárt megnézem mi lehet a gond.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51868) x360elite válasza RaverShox (#51866) üzenetére


x360elite
őstag

Sajnos nem tudom mi lehet a gond. Lehúztam most ismét az nfs rivals-t és a "need for speed loaded garage pack"-ot is. Nálam minden működik. Mondjuk a karrier 100%-ra ki van pörgetve.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51869) RaverShox válasza x360elite (#51868) üzenetére


RaverShox
tag

A DLC telepítése után az összes autót látnom kéne a garázsban nem?
Nem hiszem hogy függne a játékállástól.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#51870) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Dunakeszi Tesco, 4GB-os alapgép + Kinect + Kinect Adventures + Kinect Ultimate Sport Collection: 50. 495 HUF

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#51871) Kbali válasza l.skywalker (#51870) üzenetére


Kbali
nagyúr

Attakurva....

(#51872) Maffiás


Maffiás
újonc

Sziasztok! Új vagyok,360ra keresnék wrc 5-öt! Ha van valakinek esetleg megunt,terzo0202@gmail.com-ra,vagy ide dobjon egy üzenetet! Köszi :)

(#51873) Kbali válasza Maffiás (#51872) üzenetére


Kbali
nagyúr

Esetleg őt keresd meg.

(#51874) Maffiás válasza Kbali (#51873) üzenetére


Maffiás
újonc

Köszi! :)

(#51875) Thermy


Thermy
tag

Sziasztok!Az lenne a kérdésem, hogy xbox 360-hoz, teljesen eredeti, nem rgh se semmi nincs vele csinálva! Tudnék hozzá kapcsolni 1TB-os külső hdd-t? Vagy ez nem megoldható? Ha igen akkor ajánlani is tudnátok nekem olyat ami biztosan jó? Meg kéne rendelnem a fa alá! :)

Tudod kik lesznek igazán sikeresek? Akiket naív, őrült álmodozóknak tartanak, akik képesek a céljaikban sziklaszilárdan hinni és küzdeni azokért!

(#51876) icemad válasza Thermy (#51875) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet hozzá kapcsolni. Elméletileg bármelyik jó. Én 3.5-est ajánlok külső tápegységgel.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51877) Thermy válasza icemad (#51876) üzenetére


Thermy
tag

Tudnál nekem linkelni ami jó fajta megbízható és tuti működni fog? :R

Tudod kik lesznek igazán sikeresek? Akiket naív, őrült álmodozóknak tartanak, akik képesek a céljaikban sziklaszilárdan hinni és küzdeni azokért!

(#51878) Bocy18


Bocy18
csendes tag

sziasztok uraim. ide is leirom hatha valaki kozuletek talalkozott mar ezzel. tudom nem xbox de hatha
Remélem itt segitsegre talalok mert kezd a t...m kilenni ezzel az egesszel.
A minap vettem egy ps4 500gb-os modellt szep es jo egy 50colos panasonic tv-vel hasznaltam de az asszony kezdett kiakadni hogy nem bir tv-zni igy vettem egy olcso monitort mivel elment a penz karacsonyra (egy LG hd ready 1680x1050) ss akarhogy probalom nem birom osszehozni a ps-el. vettem egy kabelt hdmi az eggyik fele dvi a masik mivel nincs dvi a monitoron/tvn . azt irja ki a monitor hogy eltérő frekvencia 50/60hz-et tudja. Remelem tudtok segiteni szakik mer ezzel fogok almodni az tuti. koszonom a valaszokat elore is. szep estet nektek

(#51879) MasterMark válasza Bocy18 (#51878) üzenetére


MasterMark
titán

Egyrészt előtte kellett volna gondolkozni.

PS4-en reseteld a képbeállításokat, akkor szerintem jó lesz. De hogy ez hogy jött ebbe a topikba azt nem tudom...

Switch Tax

(#51880) Bocy18 válasza MasterMark (#51879) üzenetére


Bocy18
csendes tag

bocsi hogy ide irtam csak olvasgattam hogy regebben voltak ilyen gondok es mivel az x360 nem mai hatha talalkozott valakk hasonlo problemaval es talalt ra megoldast. csak ezert irtam ide

(#51881) MasterMark válasza Bocy18 (#51880) üzenetére


MasterMark
titán

Teljesen mindegy, már ott elrontottad, hogy az egy 16:10-es monitor. Ilyet nem veszünk konzolhoz, ami köztudottan csak 16:9-et tud.

No meg Full HD nem lett volna drágább, nem értem miért kellett egy ilyen felbontásút venni. És már ez is elvárás lenne, már az előző generációban is az volt gyakorlatilag.

Switch Tax

(#51882) Bocy18 válasza MasterMark (#51881) üzenetére


Bocy18
csendes tag

Ez egyenlore csak atmeneti amig megnem kapom a fizut januarba. A piacon vettem 3.000ft ert de leteszteltem pc-mukodik a dvi portja. :R

(#51883) szabonagyur válasza Bocy18 (#51882) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Kicsit kavart amit írsz meg nem is ide való, de:
1. Mielőtt leveszed a TV-ről lehet érdemes lenne levenni a felbontást a legkisebbre illetve a frekit is, mivel valószínűleg a TV többet tud, mint a monitor.

2. HDMI-DVI kábel sem megy minden féle monitorral, van több fajta csatlakozás DVI részről (ha jól emlékszem a HDMI csak DVI-D-vel tud kapcsolatot létesíteni, nekem X360 egy ideig régi monitorhoz így kapcsolódott HDMI-DVI)

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#51884) Bocy18 válasza szabonagyur (#51883) üzenetére


Bocy18
csendes tag

A felbontast probaltam nem jott be a frekvenciat hol tudom lejjebb venni? :R

(#51885) szabonagyur válasza Bocy18 (#51884) üzenetére


szabonagyur
félisten

Passzolom X360-am van, PS4 topik majd segít valószínűleg.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#51886) IG55 válasza Bocy18 (#51878) üzenetére


IG55
senior tag

Vágd ki az asszonyt a Tv elől, ültesd át az LG-re.

(#51887) redbiro


redbiro
őstag

tudom hogy ez nem az apró, de vészhelyzet van :) :
akinek lenne egy eladó just dance lemeze tokostul, normál állapotban, kérem hogy dobjon egy privit, mert sehol nem találok, és nyakamon a karácsony.

it never gets easier, you just go faster

(#51888) szabacsik válasza redbiro (#51887) üzenetére


szabacsik
őstag

www.jatekaim.hu

/\____/\

(#51889) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok, vettem egy 12 hónapos gold kódot, de nem engedi érvényesíteni, mert hogy másik régióhoz tartozik.
van ennek megoldása?

it never gets easier, you just go faster

(#51890) x360elite válasza redbiro (#51889) üzenetére


x360elite
őstag

Hol vetted? Ha Magyarországon és hivatalos helyen, akkor az account-od kell Mo-ra migrálni.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51891) redbiro válasza x360elite (#51890) üzenetére


redbiro
őstag

itt az aprón

it never gets easier, you just go faster

(#51892) x360elite válasza redbiro (#51891) üzenetére


x360elite
őstag

Gondolom akkor csak egy kódot kaptál üzenetben. Magyarországra van regisztrálva a profilod?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51893) redbiro válasza x360elite (#51892) üzenetére


redbiro
őstag

igen, mo-i a profilom

it never gets easier, you just go faster

(#51894) x360elite válasza redbiro (#51893) üzenetére


x360elite
őstag

Ebben az esetben a kóddal van gond. Csak abban a régióban használható, amire kiadták. Ha nem EU, vagy HU profilhoz való, akkor nem fog működni magyar acc-al. Hívd fel a microsoft ügyfél szolgálatot és kérd meg őket, hogy ellenőrizzék le a kódot.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#51895) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

(#51896) 1976ramones


1976ramones
tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban,hogy megkarcolódott a fiam fifa17 lemeze és nem tud vele játszani. Azt írja meg kell tisztítani. Vinyóra se tudom másolni mert 41%-on megáll. Van erre valami megoldás,hogy használható legyen? Köszönöm szépen!

(#51897) Throme válasza 1976ramones (#51896) üzenetére


Throme
veterán

Nem tudom van-e még EA-nak itthoni képviselete, régebben volt.
Ha van, akkor szerintem, ha írsz nekik, akkor kicserélik.

Nekem régen egy 1-es régiókódos játékot becseréltek 2-esre.
Az a bárkódos zárjegy (vagy mi) legyen meg.

Csak olvastam róla, hogy valaki polírozta a lemezeket...
Erről nincs infóm, hogy mennyire jó megoldás, vagy megoldást jelent a karcos lemezre....

Aztán majd még biztos kapsz itt használható 5letet.....

(#51898) MasterMark válasza 1976ramones (#51896) üzenetére


MasterMark
titán

Előtte kellett volna felisntallálni.

Amúgy vidd el políroztatni, egy próbát megér, ha nem mély a karc.

Switch Tax

(#51899) Kbali válasza MasterMark (#51898) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ezek szerint a lemezes játékokat fel lehet tolni a hdd-re? Akkor a dvd sem pörög feleslegesen?

(#51900) haris válasza Kbali (#51899) üzenetére


haris
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.