Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38391) dunc


dunc
nagyúr

PS3 vs. X360 vitához csak annyit,hogy nagyon is jó vas a PS3,de valóban nem nagyon jött össze ennyi alatt a tuti programozás,és szerintem néhány kiúgró címen kívül nem is fog,ismerösöm PS3 -a elég hamar elromlott (optikai meghajtó csere,1 hónap szervíz,és egy csinos karc amikor visszakapta) Láttam kölcsönkaptam játszottam rajt,de nem nyügözött le,viszont pl az Killzone 2 ,vagy az Unc. 2 azért nagyon ütött,és úgye jön a GT5 ami a jelenleg piacon lévő össze autósjátékot a földbe döngöli a Forza 3 at is (és igen a lottószámokat nem tudom,de ebben biztos vagyok) Mindezektől függetlenül mostanába Elit boxot veszek Forza 3 al,mivel az van és kézzelfogható, a másik ami a PS3 ellen szól,hogy nagyon kevés monitorra lehet rákötni,és nekem ez szempont úgyanis egy full HD monitorom van egy video elósztó switchel,laptoppal együtt ....tehát "röviden" ennyi,volt ebben hideg-meleg is :) A lényeg jó konzolozást mindenkinek...végezetül nagyon sajnálom,hogy a DAO nem lett honositva egyetlen konzolra se..... :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.