Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) Barthezz2 válasza Bali27 (#10650) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

...6001.18000 a végleges tudtommal.

Everybody lies.

(#10652) Bali27 válasza Barthezz2 (#10651) üzenetére


Bali27
addikt

igen én is ovlastam iylen rémhíreket, h a 18000es a végleges, de oylat sehol sem tlálni, és az enyémre is SP1KB936330 van irva..

(#10653) Barthezz2 válasza Bali27 (#10652) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát én update-ról húztam le többek közt itt is leírt módszerek segítségével, és az 18000-es volt, a kódját már nem tudom..

Everybody lies.

(#10654) Bali27


Bali27
addikt

Ez van odairva aho a hozzászóláshoz ami alapján csináltad a filet...
a 6001.18000 állitolag nem a végleges..
Ezután keressünk a Windows Update-en, és az alábbi frissítések fognak rendben megjelenni:
0. 935509 (csak Ultimate és Enterprise esetében)
1. 938371 v1.025 (újra kell indítani)
2. 937287 6001.18000
3. 936330 ez az sp1

(#10655) Thrawn válasza Bali27 (#10654) üzenetére


Thrawn
félisten

A 6001.18000 a végleges!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10656) Bali27


Bali27
addikt

"Windows Vista Service Pack 1 Release Candidate 1 - Build 6001.18000 (x86)
Ezt fogja tölteni, de ez nem az RC1 a Windows Update csupán még nincs átállítva, azért írja, hogy RC, de pontosan ugyanazokat a CAB-okat tölti le, mint amiket a "standalone" installer is tartalmaz."

Ezek szerint a 6001.18000 a neve a win updaten, de igazábol a Windows6.0-KB936330 tölti le..Mivel ninc sátálitva a neve..

(#10657) Bali27 válasza Thrawn (#10655) üzenetére


Bali27
addikt

937287 6001.18000
936330 ez az sp1 (nekem ez van meg és külön töltöttem..)Ezek szerint a Windows Update webhelyén szerepel 6001.18000ként mert nem állitották még át..

Windows Vista Service Pack 1 Release Candidate 1 - Build 6001.18000 (x86)
Ezt fogja tölteni, de ez nem az RC1 a Windows Update csupán még nincs átállítva,
és akkor ennek: 936330 ez a kódja:..6.0.6001.17028 ha jól értelmezem

[ Szerkesztve ]

(#10658) Bali27


Bali27
addikt

[link] Ezt mindenképpen nézzétek meg.. Mert pl nekem ez van
64 bites: fájlnév: Windows6.0-KB936330-X64.exe, méret: 872 MB (914 983 528 bájt) viszont a termék verziószáma : 6.0.6001.17028

(#10659) fullextra


fullextra
tag

Nagyon szépen kérek valakit segítsen!
van egy viszonylag jó számítógépem ,vista O.P.rendszerrel.
na most Én XP-t szeretnék rárakni ,mert szerintem az jobb!
hogy tudom a Vistát törölni, és installálni az XP-t?
köszönöm

(#10660) frames


frames
tag

Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy ha vLite-ban kiveszek pár cuccot a telepítőből, akkor nem fog olyanokat kiírni telepítés után, hogy hiányzik az xy.dll (pl:nhelper.dll) fájl, mivel az nLite ilyen hibákat dobott ki folyamatosa, még akkor is, ha semmit sem távolítottam el a telepítőből, csak "újracsomagoltam" bootolható ispvá?

(#10661) Thrawn válasza fullextra (#10659) üzenetére


Thrawn
félisten

Ugyanúgy törölheted mint az XP-t.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10662) netmesterke válasza fullextra (#10659) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Ha nem gyenge a géped akkor minek az XP? Szerintem sokkal szebb és jobb a Vista.

(#10663) manutdzoli válasza Thrawn (#10649) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Nagyon fasza...Ha próbálok csinálni valamit egyből eltűnik a tálca,meg az ikonok.
Most próbáltam újratenni..Beraktam a vista dvd-t,F12-Boot menü,kiválasztottam a Cd-Rom-os,utána betöltött a vista,ottvan hogy vista telepítése,és megint valami illesztőprogramot akar telepíteni :W Nekem ne telepítsen illesztőprogramot,hanem a vistát.Múltkor amikor újraraktam,akkor meg nem újrarakta,hanem felrakta a régi mellé..Ott volt hogy windows.old-tizenvalahány gb :U érdekes,és minden ottmaradt ami rajtavolt a c-n.Ez hogy lehetséges?Még azt se tudom kiválasztani hogy melyik vinyóra telepítsem.Szar a vista vagy mi a baj?

[ Szerkesztve ]

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#10664) Thrawn válasza manutdzoli (#10663) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha a DVD-ről indítottad a gépet, hogy töltött be a Vista?
Az old azért maradt ott mert nem formáztattad le vele a partíciót.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10665) fullextra válasza Thrawn (#10661) üzenetére


fullextra
tag

Kedves Thrawn!
sajnos nem engedi magát töröltetni.
mit tudok tenni?pedig elhihetitek ,hogy már sok mindennel próbálkoztam!
köszönöm

(#10666) apro válasza fullextra (#10665) üzenetére


apro
senior tag

hali
tend bele az XP telepitöt. ind. CD-röl, erröl FORMÁZD A C: meghajtot,
ezt biztos engedi
hali

(#10667) Thrawn válasza fullextra (#10665) üzenetére


Thrawn
félisten

Hogyhogy nem engedi? Most DVD-ről indult a gép vagy sem? (nem Vista alól indítva a telepítést hanem a DVD-ről bootolva) Partícionálásnál a telepített Win sehol nincs így nem is tud beleszólni mit kezdesz vele.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10668) apro válasza apro (#10666) üzenetére


apro
senior tag

hali az elöbbit bocs elírtam helyesb. Dvd-t és a Vista telepitö Dvd-t nem xp. bocs
hali

(#10669) Pipó


Pipó
őstag

Üdv! Szeretném feltenni a Vista 64-et második rendszernek. Gondoltam egyet - mivel a nejem pedagógus - hátha óccsóért is megy a tisztaszoftver programban. Mivel sehol nem szerepelt, hogy csak 32 bites lehet (azt azért igen, hogy mindig a leújabbra lehet upgradelni) gondoltam, hátha kisirhatok egy 64-est. Miután kifizettük utalással, irtam egy levelet a Rufus Kft-nek aki küldi és hivatkoztam arra, hogy kifejezetten 64 bitest szeretnék. Persze visszairtak, hogy csak 32 bitest lehet (ez persze az igényléskor sehol nincs feltüntetve).

Irtam az msinfo-nak is mailt, de nem is válaszoltak. Tegnap megkaptam a csomagot (4lemez), de a vistás dvd-n sincs feltüntetve, hogy 32 bites lenne (persze a 64 sem).

A telepitést csak akkor akarom megejteni, ha már tölthető lesz az sp1. Vajon legálisan miért nem kaphatok Vista 64-et, ha 32-t igen. Miért nem korrekt ez a tájékoztatás sem? Szerintetek telefonon rá lehetne beszélni őket egy 64-es kulcsra?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#10670) rétisün válasza Pipó (#10669) üzenetére


rétisün
veterán

feljebb valaki említette, hogy 32 bites kulccsal aktivált 64 bites vistát (mondjuk azt nem tudni, hogy oem vagy dobozos volt), tehát nem is biztos, hogy uj kulcs kéne.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10671) viktor82


viktor82
őstag

Ezt szeretné megtudni,hogy mért csinálja ezt-
[link]
Eddig működött,ma meg ezt tapasztaltam!Töröltem gondoltam az újratelepités megoldja,de ugyan az!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#10672) Polllen válasza viktor82 (#10671) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem sérült az exe fájl és azért nem fut. Töltsd le újra!
(nálam 4.08 vígan fut...szalad... :DD )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10673) manutdzoli válasza Thrawn (#10664) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Nem tudom hogy töltött be..szar az egész :( És segítenél hogy formázzam le a c: meghajtót? :B

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#10674) rétisün válasza manutdzoli (#10673) üzenetére


rétisün
veterán

ha a vista dvd-ről bootolsz, akkor a telepités megkezdésekor ki kell választanod, hova akarod telepiteni, illetve a partíciókon akarsz-e valamit módisítani. itt tudod az adott partíciót formázni is, vagy törölni, és az üres helyen uj partíciót létrehozni.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10675) vfo7


vfo7
senior tag

Urak és hölgyek, az SP1-el az a tapasztalatom, hogy install után a windowsupdate-ből eltűnnek a letölthető nyelvi fájlok. Két gépen is ugyanezt vettem észre, és Thrawn kollégával egyeztetve nála is ez volt.

Úgyhogy ha valaki a magyaron kívül más nyelvekre is meg akarja tanítani a Pistát, még az SP1 telepítése előtt húzza le a winupdate-ről, különben később nem fogja tudni.

Aki csak a lábával siet, hibázik.

(#10676) viktor82 válasza Polllen (#10672) üzenetére


viktor82
őstag

Ujra letöltöttem,de semmi!Próbálnék régebbi verziót ,de nemtalálok!4.08-as 64 biten is fut?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#10677) GReddy válasza Pipó (#10669) üzenetére


GReddy
tag

Szia!

Nagyon egyszerű: Azért, mert az oktatási kedvezményes programban nincs benne az x64 Vista. Dobozosat, OEM-et kapnál, akár tőlem is. Természetesen piaci áron. Ha a lemezen nincs feltüntetve a platform, akkor x86 (32bit) -ról beszélünk. Az x64, vagy x86-64 (mert valójában természetesen erről van szó, nem natív 64bites rendszerekről beszélünk, az az Ithanium (IA64) vonal.) akkor az külön fel van tüntetve. Mindig. Azt, hogy az x86 seriallal tudnál x64-et telepíteni nem hiszem, mert nem ugyanaz a termék. Egyébként ha sikerül, akkor az a rendszered NEM jogtiszta, és ugyanúgy bünti jár érte, ugyanis a jogtisztasághoz alapból három dolog kell: Az eredeti telepítőlemez, a termék számlája, és a matrica. A kutya esetedben az eredeti telepítőlemeznél van eltemetve. Értelemszerűen a Vista 64 operációs rendszer Windows Vista x64 lemezzel - lemezen érkezik, azaz csak ezzel a lemezzel együtt lesz a rendszered jogtiszta.

Üdv

u.i.: Fura, hogy az MS nem válaszol. Nem tudom, kinek írtál, nem valamelyik disztribnek?? Jellemzően az MS Hungária válaszolgat, nem azonnal (magyarok vagyunk, vagymi..) de egy halom ember gennyesre keresi magát azon, hogy válaszolgasson Neked!

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#10678) viktor82 válasza vfo7 (#10675) üzenetére


viktor82
őstag

Bizony ezt én is észre vettem!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#10679) B.DanY


B.DanY
csendes tag

Sziasztok már megint én bénázok :(!
Az van hogy toltok le egy filet viszonlyag nagy 2 Giga és a vincsi E: particiojára mentem ,de még a C: rol is szedi le a szabad helyet azt már megnéztem hogy a C:-n belul a felhasználok mappa novekszik ! Meg is probáltam keresni ugy hogy megjelenitettem a rejtett ikonokat de kb a 4. almappa után zsákutcába futottam !

(#10680) rétisün válasza B.DanY (#10679) üzenetére


rétisün
veterán

amíg nem jön le az egész, addig az ideiglenes fájlja foglalja a helyet a c: meghajtón is.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10681) viktor82


viktor82
őstag

Azt hiszem holnap xp lesz ebből a vistából!Már kezd egy kicsit idegesitő lenni a daemon után az alcohol sem megy úgy látszik nem szereti a virtuál meghajtót!Az égetéskor egyszerűen megfagy az összes memót megeszi ez egy szar!És még a sok idegesitő hiba amit kiir?Ez a jövő!Egy rakás szar mert akkor mar holnap eladom az egészet a pi...ba!

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#10682) Thrawn válasza GReddy (#10677) üzenetére


Thrawn
félisten

Azt, hogy az x86 seriallal tudnál x64-et telepíteni nem hiszem, mert nem ugyanaz a termék.
És mégis lehet :K

viktor82: Ugye rendszergazdaként telepíted azt a Daemon-Tools-t?
Ehhez a memdologhoz nem kívánok hozzáfűzni semmit, épp elégszer téptük a szánkat miért van.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10683) rétisün válasza viktor82 (#10681) üzenetére


rétisün
veterán

érdekes, hogy ennek ellenére majdnem mindenki (én is :B ) különösebb gond nélkül használja a vistát.....és nem is ír ki mindenféle hibát, hogy is van ez?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10684) Skyer


Skyer
senior tag

Én szerintem Viktornál azért lehet az a hibaüzi mert amit fel akar rakni vagy csak részletben jött le(rosszul) vagy nem kompantibilis az adott op al. Azt hiszem a 4.10 es DT már tökéletesen fut vista alatt, nálam legalábbis OK!

Más: A kutyáért nem találom meg a Vista bootnál hogy hol lehet azzal a lemezzel formázni én így mindig a megkerülést választom,tehát Xp lemez be, particio törlése (ez nálam a T betű) aztán F3 restart be a vista lemez és had szoljon. Jó lenne ezt a macerát kikerülni. Nemtudja valaki nekem lépésről lépésre leírni a Vista lemezzel történő formatot? Nagyon hálás lennék érte! Köszi előre is.Amúgy megha én az eredeti Vistámba bele akarom integrálni Vlite al az SP1et akkor hogy tegyem meg hogy továbbra is bootolhato legyen kiirás után?Vagy ez már kalozkodás? :DD

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#10685) Pipó válasza GReddy (#10677) üzenetére


Pipó
őstag

Amit leirtál az biztosan úgy is van, bár a puding próbája majd ezután jön, ha mégis elfogadná a kódot. Örülnék, mint majom a farkának.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#10686) Pipó válasza Thrawn (#10682) üzenetére


Pipó
őstag

Gondolom, hogy csak ugyanarra a 64-es verzióra (pl.business) lehet (ha lehet), mint amilyen a 32-es.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#10687) Skyer válasza Skyer (#10684) üzenetére


Skyer
senior tag

Költői kérdés: Most akkor melyik lesz a hivatalos SP1?

Ez: 937287 6001.18000
v.
Ez: 936330 (nekem ezt írja Sp1,ez is van meg ez EXE be 665mb és egy csomo helyen ezt találtam mint RTM)

De van aki meg azt állítja hogy a 18000 es végü a végleges. Nos tehát melyik?

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#10688) Thrawn válasza Pipó (#10686) üzenetére


Thrawn
félisten

Így van, egy Business 32 bites kóddal csak a 64 bites Business-t lehet aktiválni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10689) fullextra válasza Thrawn (#10667) üzenetére


fullextra
tag

nem enged DVD-ről bootloni.
én ezt nem értem :(
sajnos maradi vagyok és nekem jobb lesz az XP, ha valaha is megtudom csinálni :U
köszönöm a segítséget

(#10690) Thrawn válasza fullextra (#10689) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem enged? BIOS-ban beállítottad, hogy a DVD-ről bootoljon? Eredeti a lemez? Ha csak biztonsági másolat ( :D ) jól van kiírva?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10691) viktor82 válasza Thrawn (#10682) üzenetére


viktor82
őstag

Igen rendszer gazdaként telepitetem!És a legújabbat próbáltam 4.12-s verziót!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#10692) Slax válasza viktor82 (#10691) üzenetére


Slax
senior tag

Akkor én mázlista vagyok, a 4.09-es is stabilan megy 2 meghajtóval 64-es alatt. Szerintem nem a daemonnal lessz gond.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#10693) manutdzoli válasza rétisün (#10674) üzenetére


manutdzoli
senior tag

vista dvd-ről bootolok,és amikor bejön a menüje csak az van ott hogy a telepítés előtti informásiók,javítás,meg telepítés.Ha rámegyek a telepítésre,nincs sehol olyan hogy válasszam ki a meghajtót,meg formázni akarom.Legalább is én nem találtam :( Meg persze valami illesztőprogramot kér,fogalmam sincs hogy mihez meg minek.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#10694) bucilali válasza Pipó (#10686) üzenetére


bucilali
aktív tag

nyugodtan aktiválhatod a 32 bites kulcsával a 64 bites biznict vagy bármelyiket, de csak az azonos típusút, és jogtiszta lesz, ha a 32 bitest a tisztaszoftver-től vetted...
én is megtettem, és semmi gond..
a jogtisztaságnak nem feltétele a cd vagy dvd...
üdv: bucilali

[ Szerkesztve ]

Ha nem megy, eröltesd!-Ha eltörik, úgyis ki kellett volna cserélni....(Murphy)

(#10695) Core2duo6600 válasza Levin01 (#10523) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nekem a windows könyvtáram 7,4 giga
egy MCE tesztrendszer van beállítva home prenium alatt, x86 on
egy totalcommander és pár apró progi van csak fent
frissitések leszedve
ez a 7 giga nem is vészes szerintem
mindjuk az ultimate az már többet tesz fel ....

(#10546) Mindenhova
HA ultimate -t tettél fel akkor a winupdate ről leszedet a magyar packot
majd átállítod, restart és onnantól kezdve magyar lesz

(#10548) pumi1980

4 gb ramnál használj x64 est

(#10574) Romeo23
A 64 bites rendszer a 64 bites gépen gyorsabbnak kell lennie mint egy 32 biotesnek
ha ez nem így van akkor arról a driverek író tehetnek
Linux alatt pl látványos a sebességnővekedés at x64 es javára...

(#10577) Anthony28
Hogy feltetted a sp1 et legális a vistád ?
Én csak akkor probálnám ki, ha 100 % hogy megy crackeltel is :)

(#10582) netmesterke
Egyszerű ezek csak becsült adatok
nem nagyon fontosak
az a tuti módszer, ha égeti a borda a kezed vagy sem
bár egy notinál ezt nehéz megmondani a cpu tip ból követlkeztetek arra, hogy laposról van szó

(#10603) Bali27
Igen létezik, plána ha még linux alatt hallanád......
Érdekességképpen amióta a Mediacentert beállítottam a 64 bites ultimate alatt
sokkal jobban szól a win alatt a hangom , mint elötte megjött a mély is /5.1/

(#10612) Barthezz2
Ez az állítás csak akkor állja meg a helyét, ha digitálisan kötöt össze az erölködővel

(#10644) Skyer
A törést nem bántja ?

(#10669) Pipó
A bobozos esetében használhatod 32 és 64 bitest egyaránt

(#10675) vfo7

szvsz azért tuntek el, mert a teljes sp1 tartalmazza már azokat......
Vagy egyszerüen a winapdate még nincs felkészítve a sp 1 es rendszerek kiszolgálására...
A szöveg úgy lenne pontos ha angolon kivül ..............

(#10681) viktor82
Nincs a vistával semmi gond te bénázol el valamit
le kéne azt a gépet már satura formáznbi értsd úgy, hogy minden particiót törölsz
és ujra particiónálod
És egy normális vista telepítő kéne neked, nem magyar hanem rendes angol
RTM et lehet vadászni a torrent oldalakon
az egyiken rajta van mind a 32 mind a 64 bites összes változata
ezek teljesen jol használhatóak

(#10684) Skyer
Ott ahol kiválasztod, hogy melyik part ra települjön
valami advanced és ott pipa hogy format ....

(#10688) Thrawn

ÉS ez azért van, mert az ultimate és a Business esetében van átjáras a két platform közt
A többinél nincs, ez nem csoda hanem így a normális...

(#10694) bucilali

Számla és matrica OEM esetén vagy a komplett gép vagy az alaplap is meg kell hogy legyen mármint benne a gépben.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#10696) Thrawn válasza Core2duo6600 (#10695) üzenetére


Thrawn
félisten

Az érdekes, ha jól tudom itt valaki egy 32 bites Home Premium kulccsal aktiválta a 64 bitest.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10697) Anthony28 válasza Core2duo6600 (#10695) üzenetére


Anthony28
őstag

A windows eredetinek látja...az bőven elég. ;] Egyébként felmegy, bár gondolom verziója válogatja.Ha valakinek nem megy fel, írja be ide, hogy legyen tapasztalat. :K

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#10698) viktor82 válasza Slax (#10692) üzenetére


viktor82
őstag

Nem a deamonal volt a baj,reinstal win és most meg működik!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#10699) Bali27


Bali27
addikt

Beleverem a farkam a Vistába de nagyon.. Amit Vliteval csinéktam cistát(csak a szemetet szedtem ki) a regisstry módositás után azomnnal megtalálta az updaten a végleges SP1 et, csak 19% nál kilépett hogy hiányoznak frissitések... Pedig minden fent volt..
Visszaraktam a teljeset..(Jogtiszta OEM magyar Home Basic, Ebböl csináltama v-liteost is) És láss csodát.. az eléső frissitéseket megcsinálja ugy ahogy a V-liteos.. Viszont ha megpusztulok se találja az sp1 et...
Ha leszedek egy angol Sp1 es Vistát, akkor a magyar kódomal lehet aktiválni ugy h jogtiszta lesz?

(#10700) Bali27


Bali27
addikt

Na mire beirtam az eolöző üzenetet meg is találtaa zupdten az sp1et... Már cska arra vagyok kiváncsi h fel tudja e rakni vagy ez is 19% nál megáll...
Ez továbbment... NNo.. Akor már csak az a kérdésem hogy... A vliteos Vistába pár dolgot letiltottam.. Az volt a gond? va gy az hogy ez a köcsög pl a kinai nyelvet vagy a Wallpapereketnem tudta frissiteni, mert kb csak iylen faszságokat szedtem ki belöle:(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.