Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) _ak_


_ak_
addikt

Ju8t eszembe a Nero8 a ludas a memó telítésnél. ImageBurn szinte nem is adott magáról életjelet, annyira low erőforrások kellettek neki.. (tehát müxik faszán)

Let's begin, de gozaimasu!

(#10752) AthlonXP válasza Thrawn (#10750) üzenetére


AthlonXP
őstag

Így van, én is azt láttam csak ő írta hogy ac97-codec driver kell neki, azért írtam le azt. De mint említettem ahoz a laphoz bizonyára nem lesz jó. :(
Amúgy az Asus oldalán valóban minden ophoz van hozzá driver csak a Vistához nincs. :(

(#10753) Barthezz2 válasza Bali27 (#10747) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ok ez érthetö, pl én sem értem minek a sok nyelv meg stb, de ugy vagyok vele, hogy jobb a békeség és inkább hagyom.

Everybody lies.

(#10754) Slax válasza _ak_ (#10751) üzenetére


Slax
senior tag

Bennem fel sem merült, hogy nerot használjak. :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#10755) Balipapa


Balipapa
csendes tag

Hy all!

P4p800-X alaplapom van mai naptól van vistám és sajnos nem értem mit mondotok!
Nem tudom mit kell csinálni ezekkel a ALC*** fájlokkal és nem tudom mi ez a másik ez az ADI 1888 tény és való hogy én is nézegettem az asus oldalát és nem találtam semmit, legalábbis vista drivert nem. Ha valaki tud leírást adni erröl az ALC valamiröl , hogy, hogy kell telepíteni vagy van más megoldás annak nagyon örülnék! Köszi all!

(#10756) Thrawn válasza Balipapa (#10755) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez kell neked.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10757) ZéZé@PH


ZéZé@PH
aktív tag

Itt is megkérdezem hátha vannak Java fejlszetők köztetek. :)
Eclipset tett már valaki fel Vista x64-re?
Nekem az alábbi hibaüzit dobja:

Jdk 1.6 x64 van a gépen telepítve, működni működik mert a java játékom szépen fut.
Mindennemű segítséget előre is köszönök. :R

Mod: Bár ez félig OFF topic, de mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#10758) X Factor válasza bucilali (#10708) üzenetére


X Factor
addikt

Hogy én ezt nem vetttem észre...

Nagyon szépen köszönöm :R

Make things work

(#10759) manutdzoli válasza ZéZé@PH (#10720) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Csináltam egy cmost,és egyből bootolt a dvd.Faszául fel rakta,előtte le is formáztam.Kösz a segítséget :)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#10760) Bali27 válasza Barthezz2 (#10753) üzenetére


Bali27
addikt

Igenn. ha az utolsó Lite nem sikerül akkor én is hagyomn a fenébe.. De ez az egy kisérlet még gondoltam akár mi is van megéri.. Nemsoká beszámolok a fekleményekröl. Már frissitem. Igaz még az alap frisitéseket( azok simán felmennek) .. Reméle m nemsoká megátj az sp1 et... Ha nem megy fel akkor letöltöm és ugy probálom.. ha ugy sem megy akkor hagyom a fenébe és megy fel a 12Gb os verzsön..

(#10761) ZéZé@PH válasza ZéZé@PH (#10757) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Akit érdekel esetleg a megoldás:
Fel kell tenni a 32 bites jre-t is a 64 bites mellé. Ez akkor is szükséges ha 32 bites böngészön akarunk appletet futtatni.

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#10762) atos30


atos30
aktív tag

Sok havi Vista használat után visszaraktam az XP-t.Ugyan azokat a progikat raktam fel és hasonló beállításokat alkalmaztam. A memóriahasználat ugyan úgy 40-50 % közötti maradt. A másolási sebesség ugyan annyi. A rendszer ugyan olyan gyors.A vincsin 10 GB foglal a programjaimmal.Vista 13.5 GB foglalt. 5 óra alatt 7 hibaüzenet.
Asszem visszarakom a jól bevált Vistát.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#10763) Core2duo6600 válasza atos30 (#10762) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ezzel én is egyetértek
Az xp ét én 32 bites ben használtam, a vistat 64 bitesben ultimate
Többet foglal az biztos
És az xp ontotta a kék halálokat meg a különböző hibákat, vistaval nem volt eddig sokszor baj, ez talán 2 szer kékhalálozott be eddig, Szerintem olyan lehet, hogy egyik gépen ez a másikon az megy jobban

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#10764) Bali27


Bali27
addikt

No.. A Vlite egyenlöre ugy néz ki SP1 inkompatibilis.. pedig már 1.1.1 is van beéőle de ugy nézki hiába... Legalább is az sp1 et nem engedte integrálni, miutn simán felraktam utána meg felinstallálni... MAradt a 11+4 gigás alap...

(#10765) pilóta


pilóta
nagyúr

Olyat hogy lehet, hogy a programokat úgy lehessen kiválasztani, hogy alul ilyen gömböcök gurulnak, és mindíg az a gömböc a nagyobb, ami középen van, és azt lehet kiválasztani, és ahogy jobbra-balra mozgatod, mindíg másik lesz középen és nagyobb.
Remélem lehet érteni :D
Ezt alapból tudja a vista, vagy csak valami külső program? Asszem Apple oprendszert akar utánozni, egyszer láttam valahol...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#10766) Thrawn válasza pilóta (#10765) üzenetére


Thrawn
félisten

Erre gondolsz?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10767) pilóta válasza Thrawn (#10766) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem egészen, de hasonló.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#10768) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Egy kis érdekesség...a start menü-kellékek-rendszereszközök hegyett valahogy system tools lett.. Na nem mintha nem találnám meg így, minden esetre fura, és ez így 1 héttel sp1 után vettem észre(rögtön utána nem nem figyeltem, de azóta meg frissítést nem tettem fel)
Másnál is van ilyen vagy csak nekem van hozzá szerencsém?

Everybody lies.

(#10769) Thrawn válasza Barthezz2 (#10768) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam Rendszereszközöket ír :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10770) Bali27


Bali27
addikt

na.. Feltattam a csont uj vistára az sp1et.. Az előző alap sp1 nélküli vistán minden renbe volt a Rome Total Warral.. MOst is megy a játék, csak amikor kilépek vbelőle, megfagy az egész gép.. bejön az szatl, és se egér se semmi.. Ugy ahogy van megfagy.. Ez gondoom sp1 hiba, mert a játék nem lett ujra rakva.. De több a hiba az sp1 be mint az alap vistába?

(#10771) Bali27


Bali27
addikt

A Vista/Rivatuner problémára tud valaki megoldást? Én nem találtam rá.. Nem indul automatikusan a rivatuner gépinduláskor mert valami szar letiltja..

(#10772) Thrawn válasza Bali27 (#10770) üzenetére


Thrawn
félisten

a játék nem lett ujra rakva. :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10773) Bali27 válasza Thrawn (#10772) üzenetére


Bali27
addikt

Nem kell.. Már vagy 1 éve fent van és azóra jó sokszor lett oprendszer felrakva.. nem szükséges ujrarakni.. Ezt nem kell..

(#10774) Barthezz2 válasza Bali27 (#10771) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mert nem aláír illesztöprogija van, azért tiltja le, próbáld az atitoolt! Ha jól tom abból van olyan amit nem tilt le, de lehet már rivatunerből is.
Tedd újra a játékot úgy h ful leszeded, registry-böl is

Mod:megelőztek..egy próbát azért megér hogy újrarakod

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#10775) Thrawn válasza Bali27 (#10773) üzenetére


Thrawn
félisten

Talán azért egy próbát megérne...

Barthezz2: Az AtiTool-t is letiltja...

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10776) Bali27 válasza Thrawn (#10775) üzenetére


Bali27
addikt

Kénytelen leszek ahogy látom:( Pedig semelyik porcikám nem kivánja..

(#10777) Bali27 válasza Thrawn (#10775) üzenetére


Bali27
addikt

Ati Tray Tools 1.3.6.1067 verzió (Vista telepítés driver-ellenőrzés kikapcsolásával)[link]
Itt elvileg oylan verzsön van amit nem tilt le.. De ventiszabályozás van ati toolsban? Azt nem ismerem .. Ha fent van ati tools akor a CCCt le is lehet szedni? MErt nekem a ccc csak arra kel hogy kinyomjam a tvre a filmeekt a gépről..

(#10778) Barthezz2 válasza Thrawn (#10775) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mintha itt olvastam volna régebben, hogy abból már van olyan amit nem, de akkor lehet roszul emlékszem..

Everybody lies.

(#10779) con_di


con_di
csendes tag

Gondolom pár ezren már megkérdezték itt egy páran, de azért érdekelne, hogy honnan szereztetek ti SP1et, amikor az RTM még csak a napokban vált elérhetővé, ráadásul szűk körben. Próbáltam erre keresgélni, de nem találtam semmit. Hogyha tudtok magyar (x64) Vistához passzolót, akkor légyszi segítsetek, köszi. (Beta-t, RC-t nem kérek)

[ Szerkesztve ]

(#10780) manutdzoli válasza Bali27 (#10771) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Nekem is letiltja mindig a rivatunert induláskor a vista :F Még nem találtam rá megoldást.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#10781) Thrawn válasza con_di (#10779) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10782) con_di válasza Thrawn (#10781) üzenetére


con_di
csendes tag

Nagyon köszi, de sajnos nem ez az RTM. (Lehet, hogy tartalmilag ugyanaz, de a nem RTM változatok időkorlátosak, illetve később még szívhatok az installerrel.)

http://msdn2.microsoft.com/en-us/windowsvista/bb898842.aspx

Ennek volna érdekes a túlfele, és még ez sem biztos, mert valszeg ehhez még csak 5 nyelv van.

[ Szerkesztve ]

(#10783) Thrawn válasza con_di (#10782) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez ugyanaz mint az RTM...
Hogy érted azt, hogy időkorlátos? Mindegyik az.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10784) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne.

Ugyanúgy kezeli e a vista a lapozó filet, mint az xp? Tehát telepítéskor kell-e, lehet-e, érdemes-e egy kisebb particiot létrehozni a lapozófile számára?

Egyáltalán járható e az az út, mint xp telepítéskor, hogy a végén áthelyezem a lapozó filet a lemez elején lévő külön részre?

(#10785) Romeo23 válasza antikomcsi (#10784) üzenetére


Romeo23
tag

Nekem így van a Vistám. Van egy x meghajtó ami a swap és a temp.

Project Torque nickem: PeArp80

(#10786) dunc válasza rétisün (#10741) üzenetére


dunc
nagyúr

nem nyert,régebben volt egy kis file amit inditottam és útánna jó volt,csak nem találom a linket

(#10787) Thrawn válasza dunc (#10786) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10788) dunc válasza Thrawn (#10787) üzenetére


dunc
nagyúr

nem tudok regisztrálni.nem lehet arra a rohadt oldalra regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

(#10789) Thrawn válasza dunc (#10788) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10790) dunc válasza Thrawn (#10789) üzenetére


dunc
nagyúr

:R

(#10791) alsa


alsa
csendes tag

Sziasztok. Mi az oka hogy satás vinyóra nem birom a vistát föltelepiteni?

(#10792) Thrawn válasza alsa (#10791) üzenetére


Thrawn
félisten

Látja a vinyót a Vista telepítéskor?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10793) antikomcsi válasza Romeo23 (#10785) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Xp-hez 4 giga lemezterületet különítek el swapnak, vistánál mennyi az ajánlott?

Lehet itt is a lemez elejére elhejezni?

Esetleg winportálon, vagy valahol cikk róla?

(#10794) Thrawn válasza antikomcsi (#10793) üzenetére


Thrawn
félisten

Elég a 4, azt is lehet a lemez elejére tenni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10795) alsa


alsa
csendes tag

Nem tudom mert,már az elején megbukik a dolog.Az atásra gond nélkül fölmegy

(#10796) pilóta válasza alsa (#10795) üzenetére


pilóta
nagyúr

A BIOS-ban állítsd át a sata módot.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#10797) alsa


alsa
csendes tag

Ha betolom az atásat akkor föltelepiti de,egy BAK filét az atáson hagy,a többit a satásra teszi.

(#10798) alsa


alsa
csendes tag

Már probáltam sorry

(#10799) antikomcsi válasza Thrawn (#10794) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Köszönöm!

Akkor, ha jól gondolom a telepítő elején amikor van az ezközlista tudom, darabolni, és formázni a lemezt.

(#10800) alsa


alsa
csendes tag

Nem megy!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.