Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Kartács


Kartács
aktív tag

1. kérdés:
Nod32 System Sec. + WinDefender elég a gép védelmére? ;) Legtöbben/átlagosan mit használ a nép?

2. kérdés:
Ultimate: ez a Vistás mozgó háttér dolog (Dream) témákat lehet valahonnan letölteni?
Ad1: Eredeti Vistával (SP1utáni 3-4db-ot leszámítva) van e letöltésre lehetőség valahonna?
Ad2: Egyéb megoldás (torr. sufnis oldalak)?

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#16002) mokus1 válasza Kartács (#16001) üzenetére


mokus1
addikt

1 elég.
2:dream vagy letöltöd Update-el.Vagy bármilyen videot a háttérnél saját mappákbol ki tudod választani.
a többit nem értem.

(#16003) Kartács válasza mokus1 (#16002) üzenetére


Kartács
aktív tag

A Vista Ulti. csak 3db ilyen hátteret tölt le... nem?
Több nincs?
Neten láttam vagy 1000db-ot minden félét coorva szépek voltak de fizetős minden ilyen Dream letöltés...
1-2 torr.-en kívül mást nem találtam... van valami nagyobb letöltő hely?
Vagy Vistával hivatalosan nem lehet downloadolni csak azt a 3db-ot? :(

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#16004) Core2duo6600 válasza mokus1 (#15994) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Control panel / reginal and language ....
És ott valamelyik fulon...

(#16000) Sanci789
Aki 4 gigat használ annak mindenképpen
Ha kevesebbed van mondjuk 2 giga akkor nézd meg, hogy melyikkel megy gyorsabban / stabilabban

Nálam a 64 bites tunt jó választásnak.
Bár hosszú távon még nem volt 32 bites.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#16005) mokus1 válasza Kartács (#16003) üzenetére


mokus1
addikt

nekm kb 15db van.annit tölt le friistis.

(#16006) blaces


blaces
tag

sziasztok!

Windows Vista Enterprise-om van, mivel egyetemistaként ezt az egyetem ingyen szolgáltatja a tanuloinak (töltsd le és használd... mondta az egyik tanár :D), de nekem aktiválási gondom van.
Ezt írja ki: kód: 0xC004F059
leírás: A szoftverlicencelési szolgáltatás jelentette, hogy érvénytelen egy licensz a számítógép BIOS vezérlőprogramjában.

Mit csináljak: amit használok egy Laptop: Asus F5Rseries
segítséget előre köcce

(#16007) pityeszka


pityeszka
őstag

Hali,
láma kérdés,mit jelöl az x64 és x86 :B

Thrawn: :R

[ Szerkesztve ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#16008) Thrawn válasza pityeszka (#16007) üzenetére


Thrawn
félisten

x86: 32 bites
x64: 64 bites

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16009) localhost válasza pityeszka (#16007) üzenetére


localhost
Közösségépítő

x86 = 32 bites: 8086 processzor neve után <=> az x64 = 64 bites.

[link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16010) Morden24 válasza Okoska2 (#15998) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na jó, néha tévedhetek is.

De nem ma :D ---------> Tadamm

Mondjuk OEM.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16011) Edween válasza Kartács (#16003) üzenetére


Edween
őstag

Próbáld itt.

(#16012) Morden24 válasza Morden24 (#16010) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ultimate-et linkeltem véletlenül, de van ott HP is.

Sectumsempra - For Enemies

(#16013) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok,mint emlitettem most telepítettem az ultimate-et és az elején irtam serialt amit el is fogadott a vista viszont most látom hogy csak 3 napom van az aktiválásig. Van valami esélyem hogy ne kelljen letörölni a vistát?

(#16014) localhost válasza Morden24 (#16012) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ma nem akar ez összejönni neked :)

kerinagy: IGEN, az aktiválás!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16015) Baga1983


Baga1983
senior tag

És jó ilyenkor ezek a letölthető aktivátorok?

(#16016) Thrawn válasza Baga1983 (#16015) üzenetére


Thrawn
félisten

Ilyenek nincsenek, ezen a fórumon hanyagold ezt a témát.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16017) mokus1 válasza Baga1983 (#16015) üzenetére


mokus1
addikt

ment pü.
ott megtudjuk beszélni :B

(#16018) mokus1


mokus1
addikt

azért kerreg a vinyó mint az állat mert friss a rendszer és nagyon akadozik.még nincs fent az SP1

(#16019) netmesterke válasza Barthezz2 (#15988) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Ezt értettem, de valami használhatóbb válaszra vártam:D Egyébként a WinVista talált rá megoldást, mert ez egy Win hiba, ami mint kiderült az angol tájékoztatás szerint, már kijavításra került. Le kellett szedni hozzá egy kb9xxxxx nevű javítást....a gond ezzel meg az volt hogy azt irta ki hogy nem alkalmazható erre az oprendszerhez....pedig ez volt a 32 bites verzió.... :))

(#16020) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Csákó!

Vettem egy új SATAII vinyót, de az OS nem látja, mikor bedugom. Hogynan lehet Vista alatt megoldani, hogy észlelje a rendszer az új vinyót? Tom Xp alatt volt ilyen de Vista alatt má nem tom, hogy kel.

(#16021) Takhanto válasza VinoRosso (#16020) üzenetére


Takhanto
őstag

BIOS-ban engedélyezted a sata-t?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#16022) Thrawn válasza VinoRosso (#16020) üzenetére


Thrawn
félisten

Lemezkezelőben partícionáld le és formázd meg.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16023) vagamo válasza Edween (#16011) üzenetére


vagamo
őstag

Csak pont a legszebb fizetős :O :O [link] ! Felbontás mennyire számít 1280*1024 beállításra lehet használni nagyobb felbontásút?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#16024) mokus1 válasza vagamo (#16023) üzenetére


mokus1
addikt

biztos lehet.Nem akarlak biztatni de warez
[link]itt van egy kevés.
csak huzd le az oldalt.
amugy most talált a VIsta nekem uj Pack-et. :B

[ Szerkesztve ]

(#16025) Edween válasza vagamo (#16023) üzenetére


Edween
őstag

Sajna home premiumom van, így kipróbálni még nem tudtam. Így még véleményt mondani sem tudok, bocsi.

(#16026) Edween válasza vagamo (#16023) üzenetére


Edween
őstag

Esetleg még itt.

(#16027) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Történt ma egy kis gond a Vistámmal (32 bit Home Premium). A Nod talált valami gyanús fájlt, én meg nem néztem utána, hogy mi is az, szóval ráböktem, hogy törölje. Hát kár volt, mert bejelentkezéskor a Vista nem talál egy dll-t: cupycvhn.dll (c:\Users\xy\APPDATA\LOCAL\TEMP\cupycvhn.dll). Van valakinek tippje, hogy mit lehetne tenni? Mire való ez a dll fájl? Esetleg valaki tudna nekem küldeni egy ilyen fájlt, hátha az jó lesz neki? Valami időtakarékos megoldás kellene, nincs nagyon időm újrarakni a Vistát.
Köszi szépen előre is a válaszokat!

(#16028) leviske


leviske
veterán

Csak én vagyok ilyen béna, hogy Magyarországon nem találok SP1-es Vistát? :F

(#16029) VinoRosso válasza Takhanto (#16021) üzenetére


VinoRosso
veterán

Igen eddig is SATA vinyóm volt csak.

(#16030) VinoRosso válasza Thrawn (#16022) üzenetére


VinoRosso
veterán

Azt konkrétan hol találom? Nem igazodok ki ezen az angol nyelvű Vistán. Xp-m magyar volt, és ott mindent máshogy hívtak mint itt. Az eszközkezelőt is alig találtam meg.

mod: így néz ki, tehát az OS mint eszközt látja, csak a file-rendszer nem.

[ Szerkesztve ]

(#16031) rétisün válasza ^Clown (#16027) üzenetére


rétisün
veterán

nálam pl. nincs ilyen fájl. biztos jól írtad? google se talál ilyen .dll-re semmit.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16032) vagamo válasza leviske (#16028) üzenetére


vagamo
őstag

Magyarországi, Angol nyelvű linket már kaptál? [link]

Nem akarok itt reklámot, de a 2008-06-os számú CHIP magazinban van 1 + lemez csak javítások!

VinoRosso: Miért nem töltöd le a magyar nyelvű fájlt? Updaten keresztül!

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#16033) leviske válasza vagamo (#16032) üzenetére


leviske
veterán

Áh... ha angol kéne, akkor nekem jó a külföldről megrendelt is...és még az olcsóbb is. :DDD

A CHIP magazin féle lemezzel meg az a gond, hogy ugyan annyi idő telepíteni. Nekem nem a letöltéssel van a gond, mert hamar lejön, csak az a plusz 1óra... az már sok. :(

(#16034) megsemmisito


megsemmisito
tag

Sziasztok ! Lenne egy elég nagy problémám. Vista Ultimatem van, bedobtam a hangbeállitásoknál az Ultimate extras pearl hangsémát ami tetszik, viszont az a gond, hogy negyed óránként csilingel az óra. Egészkor jó hosszan. Már kezd rendkivül idegesitő lenni. Hol lehet ezt kikapcsolni ? Persze úgy,hogy a pearl hangséma megmarad. Köszi !

PSN online ID: Tomasz84hun

(#16035) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszi, hogy utánanéztél! :R Én is kerestem Google-ben, de nincs róla szó. Most feltettem a Nod Antivirus helyett a Nod Smart Security-t, és újraindítottam a gépet. Láss csodát, nem visított a Vista, hogy kellene neki ilyen fájl. Úgyhogy rejtély marad, de - lekopogom - megoldott rejtély :)

[ Szerkesztve ]

(#16036) Midway


Midway
senior tag

Sziasztok!

Egy játékot szeretnék telepíteni Vistara (32) és azt írja a telepitő inditásakor ,hogy magasabb (admin) jog kell hozzá.
Ezt nem értem ,mert egyedüli használója vagyok. Több játék már ment rajta sikeresen,de 2-öt nem enged telepiteni a fenti üzenettel.
Nincs rajta más felhasználói fiók sem.
Tud valaki rá megoldást? :F

szerk: A játék : Assassin's Creed

[ Szerkesztve ]

(#16037) Thrawn válasza Midway (#16036) üzenetére


Thrawn
félisten

Telepítőn jobbklikk -> futtatás rendszergazdaként?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16038) FireShadow


FireShadow
senior tag

http://kepfeltoltes.hu/080529/miss_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ezek a zöld volume output level indicatorok...
64bites vistában van ilyen? mert nekem nincsen :S hogy kellene előcsalogatni? ma raktam fel, és kezdeti pontú system restore-al se jött elő :O

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#16039) snoopy


snoopy
aktív tag

üdv.

hol lehet az induló program besorolását beállítani enegdélyezettre? mert a rivatunert blokkolja indulásnál nekem.

(#16040) vagamo


vagamo
őstag

Bocsi + 1 Az innen letöltött Dream fájlokat *.Dream kiterjesztésüke, hogyan lehet működésre bírni? Kell hozzá valami program :O ?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#16041) Thrawn válasza snoopy (#16039) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv!

Sehogy.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16042) mokus1 válasza vagamo (#16040) üzenetére


mokus1
addikt

tedd a saját videokba és menj a háttérképre (jobb gomb tul. a áttérkép és a leggördülű menü

(#16043) vagamo válasza mokus1 (#16042) üzenetére


vagamo
őstag

De az innen letöltött fájlok nem videó formátumok!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#16044) Core2duo6600 válasza ^Clown (#16027) üzenetére


Core2duo6600
veterán

A tempben nem tárol semmi file az os
Gyomláld ki, azt ami hivatkozik erre ....

(#16030) VinoRosso Itt :

(#16038) FireShadow
Igen van benne, pont így néz ki

(#16043) vagamo
"They require the user to have Stardock DeskScapes installed to use "
El kéne olvasni, hogy mit ír ki, ez nem a winhez való kell hozzá a Stardock DeskScapes nevű progi, hogy használlni tudjad...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#16045) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

[ Módosította: Thrawn ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#16046) Midway válasza Thrawn (#16037) üzenetére


Midway
senior tag

Köszönöm szépen! :C

(#16047) FireShadow válasza Core2duo6600 (#16044) üzenetére


FireShadow
senior tag

és hogy lehet életre kelteni valahogy?
szerintem emiatt mehetett el:

http://blog.orbmu2k.de/sidebar-gadgets/volume-control-sidebar-gadget/
pontosabban egy régebbi verziótól. csak erre tudok gondolni :S

elképzelhető hogy az aero vagy valami theme/performance beállitás hatással van rá? hang driver nemsürün mert azt ujraraktam azóta.. services közül valami esetleg?

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#16048) FireShadow válasza FireShadow (#16047) üzenetére


FireShadow
senior tag

hú tárgytalan...
performance options alatt az elsö checkbox: animate controls and elements inside windows. hát lol. na már ezt is tudjuk hogy ez mire való :C

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#16049) gubay


gubay
csendes tag

Üdv mindenkinek!
vistám van, és galaxy 7600 gs-em, telepítettem a legfrissebb vista 32 bites forcewaret, de sehogyse tudom megcsinálni, hogy tv-re is kitegye a képet, nem is érzékeli a tv-t!
tudnátok segíteni?

(#16050) vagamo válasza Core2duo6600 (#16044) üzenetére


vagamo
őstag

Hát ilyen hülyéket miért nem írják oda MAGYARUL!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.