Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Skyer válasza Barthezz2 (#14999) üzenetére


Skyer
senior tag

Ram az 2x1gb Hyundai memoria 667mhz és AMD turion X2 TL60 van a gépbe.Xp alatt egész jól ment, azt hiszem!Csak az Xphez meg nincs mindenből meghajtodriverem. :( Sajnos még az Asus honlapján sem. Driver cdből is csak vistásat kaptam hozzá mikor vettem a gépet.

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#15002) Thrawn válasza Skyer (#14998) üzenetére


Thrawn
félisten

Fraps-al meg tudod nézni hány FPS-t produkál a géped. Az is lehet, hogy a kijelzőt nem játékra találták ki, ezért laggol.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15003) Barthezz2 válasza Skyer (#15001) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

nekem a tdu volt olyan a régi gépemen(3100+ sempron) hogy xp alatt simán ment vista alatt pedig alig alig, aztán a mostani gépemmel meg simán fut vista alatt is, pedig a videókari ugyan az maradt..

Everybody lies.

(#15004) TIV válasza delacct (#14997) üzenetére


TIV
tag

Töröld le a könnyeid, mert a programok legtöbbjét windowsra írják. ha bajod van a vistával, ott az xp, bár az aktiválási procedúra hasonló.;)

(#15005) KisCobiii válasza Skyer (#15001) üzenetére


KisCobiii
aktív tag

Tessék probáld meg.:
[Probáld meg ezt lefutattni, de csak !!!Internet Explorerben!!!]
Itt pillanatok alatt megtudod, hogy a géped lassu vagy baj van-e... ;)

Ui.: Bocsánat, nemtudtam teljesen jol bemásolni, elöször klick a linkre futasd, majd oldalt lesz egy olyan hogy vista teszt, és meny arra... ;)

[ Szerkesztve ]

"nincs olyan hogy lehetetlen, csak tehetetlen.."

(#15006) breetai válasza Sanyix (#14993) üzenetére


breetai
aktív tag

HI!
A Basic-kal az A GOND, hogy az is (mint mindegyik ver.) egy Ultimate. CSAK! Egy csomo cucc le van tiltva benne. Pontos listát kérlek ne töllem kérj! :DDD
A lényeg HA már eredeti akkor legalább Premium, mert a Basic a netező+játszó ámbernek készült. DE! Pl. ezért egy netmegosztás ... már zajos/nehéz lehet vagy akár lehetetlen vele. (Hasonló cipő, mint anno a XP Home-mal volt ...)
De ha már kiadsz 25-öt a Premiumra, akkor 30 az OEM Ultimate. Megint nem tudom mi az OEM megszorítás. Pl: 1 gépen használható/alaplap csere után már nem eredeti, VAGY "csak" az, hogy egy egész konfighoz adható el hivatalosan ... (Bár! Ha csak az utobbi akkor azt egy tuti bolt biztos eladja neked gép nélkül is.) :DDD

Szóval a Basic-et ÉN a helyedben elkerűlném. De persze Te neked kell tudnod mire is kell! :K

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#15007) delacct válasza TIV (#15004) üzenetére


delacct
tag

nemhasználok programok legtöbbjét.
1.)böngésző
2.)médialejátszó
3.)p2p
nemsírtam amúgy csak tényleg tiz év picipuha után kezdem feladni.
mert boltban számlával vett OEM előretelepitett besenyővistabácsi
ápdétje után sírt a rendszer a crypt-elt partició miatt.
Linux ugye külön hdd-n külön mbr-rel.
Ez az egész azért ciki mert a legnagyobb pista az áltimét sem tudja saját maga alatt bitlocker-rel titkositani a particiót(Ezért vettem Home Premiummal).Ja és 2008 van.

postázni nem postázok semmit

(#15008) Kroni1 válasza Thrawn (#14978) üzenetére


Kroni1
veterán

És már működik is! Köszi a segitséget! :R :R :R

(#15009) Polllen válasza 7Heads Drago (#14991) üzenetére


Polllen
nagyúr

Csak 1x? Ezt hogy érted? Egy "gépre" csak egyszer lehet feltelepíteni, vagy mi szösz?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15010) illusiON


illusiON
őstag

hellohelo
lenne 1 problémám, elkékhalálozott a mocsok vista :F valami KERNEL_IN... többre nem emléxem :B és, azóta ha belépek akkor nem tudja a profilom betölteni, hanem vmi ideiglenessel lép be vagy mivel, és azt irgya hogy beszéljek az adminisztrátorral.. nade, hát csak 1 acc van rajta szóval én lennék az adminisztrátor is nem :F ilyenkor mi van?:)

( : no woman no cry : )

(#15011) illusiON válasza illusiON (#15010) üzenetére


illusiON
őstag

segiccs'ééég nem akarom ez miatt ujrarakni és naggyonde nagyon idegesitő h csak ugy eltüntet 1 rendesen beállitott felületet, kajak üres a desktop is pedig users/xy/desktopban ott van minden aminek kéne :F

( : no woman no cry : )

(#15012) Thrawn válasza illusiON (#15010) üzenetére


Thrawn
félisten

A titulusod ellenére nem rendelkezel rendszergazda jogokkal (ezért kell a futtatás rendszergazdaként parancsot használni), az igazi rendszergazda fiók le van tiltva.
Próbáltad csökkentett módban indítani a gépet?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15013) illusiON válasza Thrawn (#15012) üzenetére


illusiON
őstag

ez a rendszergazda dolog ez felettébb idegesitő, mikor másik rendszeren telepitett powerDVD-t inditottam volna is ezzela surmó szöveggel jött :( csökkentettben is ugyszint elindul de az asztal tartalma akkor is ugyan az.. vagyis semmi.. nem lehet visszahozni a userem? az event logom is megnéztem de hiába nézegetem nem lett jobb.. :(:DDD pedig minden program ott van program filesban meg startmenuben is, amikor meg inditom gépet kéri a passom pharoahem userhez, beirom, welcome gondolkozik, preparing Ur desktop aztán jön a hiba hogy ideiglenes userrel lehetek csak :F

ez a futtatás rendszergazdaként parancs ez miféle? :B

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#15014) Thrawn válasza illusiON (#15013) üzenetére


Thrawn
félisten

Őszintén szólva fogalmam sincs mi lelte a fiókod, ami biztos az az, hogy a kékhalál nem tett jót neki.

A Futtatás rendszergazdaként parancs akkor kell, ha egy programnak a helyes működéséhez rendszergazda jogosultságok kellenek. (jobbklikkel elérhető a futtatható állományoknál, vagy azok tulajdonságlapján a kompatibilitásnál is be lehet állítani) Én a programjaimat és a drivereket is mindig így telepítem fel, eleinte volt belőle gondom, hogy egy driver/program nem tudott rendesen feltelepülni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15015) illusiON válasza Thrawn (#15014) üzenetére


illusiON
őstag

hát, akkor szerintem inkább dobok 1 win reinstallt ez ugyis csak rosszabb lesz már, gondolom :F köszi a gyors választ :)

( : no woman no cry : )

(#15016) Syde


Syde
tag

Végre eljutottam odáig, hogy telepíteném az OS-t. A probléma a következő, adott egy RAID 0 kötet. Miután a telepítőben létrehozok egy 25GB-os particiót, majd ezután formatálom. De amikor erre szeretném telepíteni, hibaüzenettel megállít, hogy nem talál rendszer kötetet vagy hasonló. A déli híd, Intel ICH9R. Másfelöl nem tudom, hogy ez általános jelenség-e, de nagyon lassan indul be. Szóval mitévő legyek?

ui Most töröltem az eddig létrehozott partriciót. És ahogy látom el is veszett. Tudna esetleg valaki usb kulcsról bootolható linuxot ajánlatni amivel tudok nfts file rendszerben formázni, vagy Xp telepítővel probálkozzak?

üdv:
Syde

(#15017) Thrawn válasza Syde (#15016) üzenetére


Thrawn
félisten

A telepítés elején beadagoltad neki a RAID drivert?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15018) Syde válasza Thrawn (#15017) üzenetére


Syde
tag

Nem. De ha magát a kötetet felismerte gondoltam nem kell. De mindjárt kiprobálom. USB kulcsról is felismeri vagy szigorúan floppy.ról? Illetve ötlet arra, hogyan hozzam vissza a letörölt particiót?

Köszi:
Syde

(#15019) Thrawn válasza Syde (#15018) üzenetére


Thrawn
félisten

Megeszi USB-ről is.
Annak a partíciónak már lőttek szerintem, de ki fog derülni a telepítéskor, ha eljutsz a partícionálásig.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15020) Syde válasza Thrawn (#15019) üzenetére


Syde
tag

Meglett. Szóval amikor ott járok, hogy hova telepítsem látom a raid kötetet. Ugye több menü pont van. Illesztőprogram/Kiterjesztés/Formázás stb. Elöször, hozzam létre a partriciót vagy tegyem fel a drivert?

(#15021) Thrawn válasza Syde (#15020) üzenetére


Thrawn
félisten

Az illesztőprogram legyen az első!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15022) Syde válasza Thrawn (#15021) üzenetére


Syde
tag

Véletlenül tovább gombra nyomtam driver telepítése után. Mostmár csak abban reménykedem, hogy nem szórja szét az egész lemezen a fileoket. Valamint, hogy NTFS lesz a file rendszer. De milyen izé, hogy nem ajánl fel semmi...

[ Szerkesztve ]

(#15023) Thrawn válasza Syde (#15022) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak nyugalom, nekem a tegnap éjszakám ment rá a gép újratelepítésére ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15024) Syde válasza Thrawn (#15023) üzenetére


Syde
tag

Ez a legkevesebb, amikor az ember teljesen új konfigot rak össze a legutolsó kis csavarig elég izgalommal jár az első bekapcsolás :) És még ezután jön, a finomhangolás-túlhúzás, illesztőprogram szofterkörnyezet felpakolás, stb..... izgalmas éjszaka lesz : D

[ Szerkesztve ]

(#15025) Thrawn válasza Syde (#15024) üzenetére


Thrawn
félisten

Á, látom felkészülten álltál neki.
Helyes :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15026) Core2duo6600 válasza mandras81 (#14986) üzenetére


Core2duo6600
veterán

ezen a 2 ön
De az oldalon sok hasznos dolog van
azoldal

[link]
[link2]

És még ezt is tedd be a bookmarksba

(#14987) Haart
Kapcsold át privat / magán hálózatba, nyilvános esetén letiltja a megosztást
Ezek után már a jogokkal kell játszani

(#14998) Skyer
Vagy szarul van optimalizálva a game
(#15001) Skyer
HA noti, akkor ne nagyon csodálkozz, nem gamelésre van, bár a ph án volt egy cikk kifejezett játékos noteszről, értelme kérdéses számomra...nehéz nem igazán mobil nagy ....
De bika az biztos

(#15009) Polllen
OEM kötődik a laphoz, az install után a konfig részlét képezi, ha eladod a gépet, akkor vele együtt a oem cuccot is.
Ha bekrpál a lap, buktad az oem OS -t, kivétel gari
egy gépre akárhányszor fel lehet tenni 1 időben csak 1 futhat persze

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15027) Core2duo6600 válasza Rusher (#14988) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ez arra vonatkozik, ha egy wlan os routerhez kapcsolódsz a vistaval ?
Mert nekem ezesetben annyit kellett tennem, hogy beálíltottam a preferált netnek a sajátom és kész. Semmiféle szakadozás nincs.
Én a Vista wlan kezelőjét használom, nem azt amit adtak hozzá.

Most rádugtam az usb wlan -t
és mintha még gyorsabb lenne a net mint a dróton, ki érti ezt

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15028) Polllen válasza Core2duo6600 (#15026) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mi most egy KRESZ cd-ről beszélgetünk... :DD
A Vista OEM feltételeit ismerem, de azért köszönöm... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15029) Rusher válasza Core2duo6600 (#15027) üzenetére


Rusher
őstag

Igen én is usb wlan-al kapcsolódok a routerhez....van két eszközöm is és mindkettővel ugyanezt csinálta....saját utility vagy vista zero config mindkettőnél ugyanez a helyzet...most a wlanoptimizer fut és megszűnt a jelenség :K Mit értesz az alatt, hogy "beálíltottam a preferált netnek a sajátom és kész"? Egy olyan opció van, hogy automatikus kapcsolódás preferáltabb hálózathoz (vagy ilyesmi) ezelől a pipát kivettem...

[ Szerkesztve ]

(#15030) Skyer


Skyer
senior tag

Valaki nem tudja hogy miért van az hogy vista alatt futtatok egy játékot akkor ilyen gyorsan mennek a karakterek?Mint mikor nincs fenn a Dual Core optimizer. Vicces :D Vistára nincs dual core optimizer AMD hez?Mert Xpre tudom hogy kell AMDhez.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#15031) Barthezz2 válasza Skyer (#15030) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Elvileg vistára nem kell ha jól tudom..
Játékoknál iet még nem tapasztaltam..

Everybody lies.

(#15032) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nemtudja esetleg valaki miért van az hogy az UT3 vista32 alatt feleannyit produkál mint XP-alatt?
3dmarkok tökéletesen lefutnak, minden más mai gamé hozza az XP-s szintet.
Mintha nem használná ki a vidikarit, a fogyasztásom is csak 170W körül van, míg 3dmarkban meg más gaméban rendesen a 193-4.
Ez mitől lehet?
LEgfrisseb driverek, patchek, frissítések fentvannak.
Valami épkézláb ötletet nagyon várok!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#15033) wwenigma válasza Thrawn (#14932) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Thrawn: tkliensben allits a net_max.halfopen beallitason, vedd lejjebb. Olyan 4-6 az ideális. Azert all meg a böngészés, mert a Vista csak 10 félig nyitott tcp/ip kapcsolatot enged, utorrentben alapbol 8ra van allitva, ez sok. Nalam bevalt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15034) ZéZé@PH válasza wwenigma (#15033) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Basszus a megoldás ott volt az orrom előtt és észre sem vettem.
Köszi az infot. :R

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#15035) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Hello mindenkinek, továbbra is fenn áll az alábbi problémám:

[
Csak visszatértem részben a Vistához (64bit), de továbbra sem jöttem rá arra, hogy mi lehet a gond:
Közvetlenül modemről minden megy tökéletesen, amiután rádugom a routert, és arról kapja a dolgokat, a (gmail, google, ford és még egy pár lap nem hajlandó bejönni - érvénytelen cím)
A modemmel simán frissíti a win magát, routerről kapcsolódási problémával szintén nem tud. Sőt routerrel ha felteszem pl. az avg-t vagy bármi más tűzfalat, nem tudja frissíteni magát - xp alatt szintén rendben van minden...
A router egy Vigor 2200e, mi lehet a gond?(Winxp alatt routerről minden rendben van)

A kérdésem, hogy ha esetleg vennék egy uj routert akkor megoldódna e a problémám, vagy ebben az esetben is megmaradna?

[ Szerkesztve ]

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#15036) Skyer válasza sosperecek18 (#15035) üzenetére


Skyer
senior tag

Mért ragaszkodsz annyira 64 bites vistához?Szinte alig van hozzá még illesztőprogram is.Szinte senki nem gyárt hozzá még illesztőszoftvert.Rakj fel 32 bites Vistát SP1 el azt kész, biztos jó lesz!

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#15037) Core2duo6600 válasza Polllen (#15028) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Bocs, benéztem

(#15029) Rusher
Azt értem alatta, hogy ugye vannak azok a hálózatok, amik látóhatáron belül vannak
Az enyém is ott volt
tegnap pl 2 öt látot, egy kölcsöm laptop, volt hogy 10 et, is innen 2 km re lévőt is, hogy hogyan azt nem tudom :))
Preferált hálózat az, amihez elősször próbál meg kapcsolódni, ha be van állítva a titkosítás, akkor az lesz a preferált...
és a sajátomat jelöltem be preferáltnak automatikusan azzal, hogy beírtam a szükséges kódot az eléréshez. . .

(#15030) Skyer
Nincs vistara

(#15035) sosperecek18
Coocik, udp, vagy valami nincs tiltva a routerben ?
Nekem a Linksys WRT54GC vel semmien gondom nincs

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#15038) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Hi!
Az mi lehet, hogy snwc.exe 100%-on teker 2 magot?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#15039) wwenigma válasza Skyer (#15036) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Vista x64 SP1 van fenn, minden emberi cuccomhoz van driver... miert kell félrevezetni a népet? :F

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15040) #67688960 válasza Skyer (#15036) üzenetére


#67688960
törölt tag

Nekem csak a szkenneremhez nincs, nem egy új darab, de gusztustalan hogy nem írnak hozzá, mert 32biteshez van. És azért se cserélem le egy újra, főleg nem canonra ezért.
De ettől függetlenül maradok 64biten(is), mert nekem jobban bejön.

[ Szerkesztve ]

(#15041) Tomate


Tomate
veterán

Mi a futtatás parancs, hogyha az SP1 regisztrációs fájljait akarom törölni? Vagy valami ilyesmit.. Köszz! :R

(#15042) Tomate


Tomate
veterán

Skyer: Ez igaz volt kb. 2 hónappal a Vista megjelenése után. Már nem....

[ Szerkesztve ]

(#15043) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Üdv mindenki!
Haver most rakatott ösze velem egy gépet, és persze én leszek aki mindent felinstall rá.
Namost azt hogy tudnám megcsinálni, hogy vista+driverek+sp1 felrak, aztán a beépített adatmentövel lementem az egész c-t egy külön ennek létrehozott particiora, aminek nem kéne látszania, hogy ne tudják buherni ugyanakor ha szükséges visza tudjam állítani. Nemtom érthető-e mit akarok, vagy hogy egyáltalán megoldható-e?
Elöre is thx!

Everybody lies.

(#15044) Barthezz2 válasza Tomate (#15041) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

vsp1cln.exe
Ha igaz..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#15045) Tomate válasza Barthezz2 (#15044) üzenetére


Tomate
veterán

Nah köszi! 1.re nemvolt jó, de amikor ezt írni akartm már láttam, hogy szerkesztetted! :R :R

(#15046) #67688960


#67688960
törölt tag

Ha valaki esetleg nem tudja, ide: "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" tölti le a frissítéseket, amiket utána nyugodtan ki lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

(#15047) Barthezz2 válasza Tomate (#15045) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

jah mikor ok-ot nyomtam már rájöttem hogy nem jó :U Azt gyorsan mod-oltam...

de vicces mert asszem ezt még te irtad nekem egyszer privibe :))

Everybody lies.

(#15048) ZéZé@PH válasza Barthezz2 (#15043) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Simán. Megcsinálod a biztonsági mentést. Aztán beállítod rejtett fájlnak + jogosultságokat is állítasz rá , hogy más ne tudja elérni. Nálam egy mappa WindowsImageBackup néven fut a lementett adat. De az is megoldás hogy rögtön dvd-re csinálsz mentést, és akkor nincs ilyen gond.
Vagy másik módszer third party progival.

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#15049) ZéZé@PH válasza sosperecek18 (#15035) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Véletlenül nem te is torrentezel, amikor böngészel?
Kérdés az hogy tudod-e pingelni a routert. Ha igen vagy Vista beállításbeli probléma, vagy a router letiltott. Ha nem akkor akkor valami más gond van, vagy valami driver-rel van gond, vagy kábellel, vagy a routerrel, vagy ki tudja.

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#15050) Thrawn válasza wwenigma (#15033) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszi, már megoldódott, a NOD megkergült valamiért az SP1 telepítésétől. Megpróbáltam újrarakni, de nem segített. Visszaraktam a 2-es verziót belőle, az csinálja a dolgát ahogy kell.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.