Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) Thrawn válasza s7evcsenko (#11700) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha nincs benne csak DX10-es kód, akkor csak Vista-n fog futni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11702) s7evcsenko válasza Thrawn (#11701) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R :R
Akkor lesz másik winyón egy vista... :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#11703) kyru74


kyru74
aktív tag

Sziasztok!
Xp-re telepitettem rá a vistát és most majd nem minden programhoz le kell szednem a drivereket a Crysis se akar működni vista alatt rendesen itt kell csinálnom még valamit :F

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#11704) Thrawn válasza kyru74 (#11703) üzenetére


Thrawn
félisten

Programhoz driver?
XP-re Vista?

Ajajj...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11705) kyru74 válasza Thrawn (#11704) üzenetére


kyru74
aktív tag

valamit rosszul csináltam? :B :F

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#11706) atilius válasza kyru74 (#11705) üzenetére


atilius
tag

Szinte mindent.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#11707) atilius válasza kyru74 (#11703) üzenetére


atilius
tag

Ha rám hallgatsz csinálsz egy adatmentést ledúrod ezt az xp-re vistát azután újrahúzod a vistát.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#11708) kyru74 válasza atilius (#11706) üzenetére


kyru74
aktív tag

ezek szerint kezdhetem előröl az egészet , formáznom kellet volna a lemezt és ugy felraknom a vistát? :B :F

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#11709) litter


litter
tag

üdv vista guruk!
most tértem át vistára és egy gyors kérdésre adott gyors választ nagyon megköszönnék:)
hol lehet azt kikapcsolni, hogy ha új hardvert talál a vista, akkor egyből keressen hozzá saját maga ill.programot?
Nem a windows update keresőjére gondolok, azt már kikapcsoltam, hanem hogy egyáltalán ne keressen semmit, csak várja hogy én megetessem a fájlokkal
Ugyanis így esélyem sincs feltenni az eszköz saját ill.programját. A vista ráül, nem engedi telepíteni. Ha meg eltávolítom, abban a pillanatban újra telepíti, pedig az eszköz nem működik vele jól.

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#11710) Thrawn válasza kyru74 (#11708) üzenetére


Thrawn
félisten

Az XP partíciót kellett volna formáztatnod vele, vagy egy másik üres partícióra feltenni, ha az XP-t is meg akarod tartani.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11711) kyru74 válasza Thrawn (#11710) üzenetére


kyru74
aktív tag

azt szeretem volna de xp-böl vista lett mikor felrakta :B

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#11712) Thrawn válasza kyru74 (#11711) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha jól tévedek nem a Vista DVD-ről bootoltál...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11713) kyru74 válasza Thrawn (#11710) üzenetére


kyru74
aktív tag

az lehet hogy egy lemezen legyen az Xp és a Vista is?

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#11714) Thrawn válasza kyru74 (#11713) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy lemezen lehet de egy partíción nem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11715) kyru74 válasza Thrawn (#11712) üzenetére


kyru74
aktív tag

De a biosba be állítottam hogy cd-röl bootoljon, beraktam a vistát és mindent átrakot xp-röl vistára :(( :W

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#11716) #67688960 válasza shuttle (#11679) üzenetére


#67688960
törölt tag

nem figyeltél, a 32 és a 64bites között nincs semmi extra, az xp és a vista között van, a 64bitest azért használom mert az látja a 4Gb ramomat

[ Szerkesztve ]

(#11717) litter


litter
tag

hé emberek! legalább annyit reagáljatok hogy "baromi hülye kérdés", az is segítség lenne!
köszi :R :R

"
üdv vista guruk!
most tértem át vistára és egy gyors kérdésre adott gyors választ nagyon megköszönnék:)
hol lehet azt kikapcsolni, hogy ha új hardvert talál a vista, akkor egyből keressen hozzá saját maga ill.programot?
Nem a windows update keresőjére gondolok, azt már kikapcsoltam, hanem hogy egyáltalán ne keressen semmit, csak várja hogy én megetessem a fájlokkal
Ugyanis így esélyem sincs feltenni az eszköz saját ill.programját. A vista ráül, nem engedi telepíteni. Ha meg eltávolítom, abban a pillanatban újra telepíti, pedig az eszköz nem működik vele jól.
"

(#11718) kyru74 válasza Thrawn (#11714) üzenetére


kyru74
aktív tag

Xp volt a gépen és Én :W gondoltam hogy felrakom mellé a Vistát hogy mikor mihez van kedvem :) azzal indítom a gépet és az Xp-t felülírta és csak vista van :O :F

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#11719) Thrawn válasza kyru74 (#11715) üzenetére


Thrawn
félisten

A partíció kiválasztásánál biztos szólt, hogy másik oprendszert telált, utána leformázhattad volna.

litter: Nem érteni probléma :F
Nem enged feltenni más drivert utána?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11720) Thrawn válasza kyru74 (#11718) üzenetére


Thrawn
félisten

A mellé egy másik partíció kell legyen, akkor nem írja felül.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11721) litter válasza Thrawn (#11719) üzenetére


litter
tag

pontosan, nem engedi utána feltenni a saját driverét.

(#11722) Thrawn válasza litter (#11721) üzenetére


Thrawn
félisten

Mit ír ki? A telepített driver újabb?
Nem működik vele az eszköz?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11723) litter válasza Thrawn (#11722) üzenetére


litter
tag

"fennt van a legfaszább driver, nem kell új"
egy bt adapter amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#11724) Thrawn válasza litter (#11723) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha működik vele akkor nincs vele dolgod. Keress újabbat ha annyira akarsz hozzá 'saját' drivert feltenni :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11725) litter válasza Thrawn (#11724) üzenetére


litter
tag

de pont ez a lényeg, nem működik vele rendesen... ennyire süsü nem vagyok:)

(#11726) #67688960 válasza litter (#11723) üzenetére


#67688960
törölt tag

ha jól értem bár kissé ködös lett a kérdés, felteszi a drivert magától és te szsretnél feltenni egy újabbat, ha igen, akkor az eszközkezelőben nyomj rá egy jobbost/ illesztőprogi frissítés/ manuális keresés, stb..., és kész

(#11727) Thrawn válasza litter (#11725) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha jól tévedek meg lehet szakítani a folyamatot. Távolítsd el az eszközkezelőből és frissíts egyet. Ha nem lehet megszakítani, akkor az eszköz tulajdonságlapján távolítsd el az illesztőprogramot, és tedd fel hozzá a sajátod.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11728) zeee


zeee
senior tag

Sziasztok! 2 db 512-es (hinyx) ddr memoriám vvan a gépben. vettem hozzá még 2 512 kingmaxot, és ha dualba pakolom a gépbe, mindig lefagy. igy singlebe tettem, de igy csak 333-on megy. a vista lekezeli ezt, vagy lapfüggö hogy 400 mh-en menjen?

(#11729) litter válasza Thrawn (#11727) üzenetére


litter
tag

1, manuálisan feltenném, de úy gondolja nem frissebb.
2, mikor eltávolítom, abban a szent pillanatban újra megtalálja és nem tudom megszakítani a driver telepítést.
Ezeket a köröket már lefutottam:(
Azt reméltem van valami "automatikus driver telepítés" funkció kikapcsolás

(#11730) Thrawn válasza zeee (#11728) üzenetére


Thrawn
félisten

4 modult hogy raktál single channelbe? :F
A processzorodban lévő memóriavezérlő miatt vált vissza 333-ra, az oprendszernek ehhez semmi köze nincs.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11731) #67688960 válasza zeee (#11728) üzenetére


#67688960
törölt tag

Lapföggő, vagyis proci, valszeg az a gond hogy van kétoldalas ramod is, azt meg nem szokta szeretni ha kettőnél több ram van, de lehet hogy akkor is csak 333 fog menni 4 rammal ha mind egyoldalas csak menni fogy a dualban.
Erről szoktak írni a lap maualjában, talán nézz bele.

[ Szerkesztve ]

(#11732) zeee válasza Thrawn (#11730) üzenetére


zeee
senior tag

akkor innen nem vág témába, de valami megoldást infot tudsz nekem adni?

(#11733) zeee válasza #67688960 (#11731) üzenetére


zeee
senior tag

igy van a két hynix kétoldalas, a 2 kingmax meg egyoldalas.

(#11734) Thrawn válasza litter (#11729) üzenetére


Thrawn
félisten

Vezérlőpult -> Rendszer -> Speciális rendszerbeállítások -> Hardver -> Windows Update illesztőprogram-beállítások

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11735) litter válasza Thrawn (#11734) üzenetére


litter
tag

ezt is kilőttem már, de ezt csak a netes keresést lövi le, a vinyós keresést nem :(

(#11736) Thrawn válasza zeee (#11733) üzenetére


Thrawn
félisten

Egyetlen megoldás van, ha tuningolsz. Kérdés ezt mennyire tolerálja a lapod/procid. Nálam is 4 modul van különböző ramtípusokkal, mindegyik kétoldalas de a méretük eltérő.
255-ös HT-vel pont 400-on fognak járni a ramjaid. A proci szorzóját vedd vissza, hogy ha nem bírja az iramot (9-re vagy ha kell 8-ra de lehet bírja 10-esen is), a HT szorzót rakd 4-esre.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11737) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Akkor mit csinál a Vista amikor nem csinálok semmit a géppel és tekeri a winyót mint az állat?? Töredezettségmentesítés, indexelés ki van kapcsolva.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#11738) zeee válasza Thrawn (#11736) üzenetére


zeee
senior tag

klassz, csak a proci szorzolyát nem találtam a biosba hogy hol kell visszaállitani

(#11739) Barthezz2 válasza litter (#11735) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Olvastam a hsz-eid, és nem értem mért nem megy..
Eszközkezelöben a tulajdonságainál illesztöprogram fül. Ott a frissítésre mész-illesztöprogram keresése..-beadod neki a mappát. Így mért nem megy?
De tudom ajánlani hogy kapd le netröl a toshiba bluetooth stack programot. Nálam tökéletesen megy, és telepítéskor minden drivert felrak. Igaz nem toshiba bt-vel 30 nap a limit...A bluesoliel proggal nekem se ment rendesen.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11740) kali válasza zeee (#11738) üzenetére


kali
legenda

a lapod leírása szerint 4 darab egyoldalas modul tud 400-on menni, de 4 darab kétoldalas már csak 333-on fut. vegyesen (2 darab kétoldalas és 2 darab egyoldalas) meg örülj, ha valamilyen felállásban 333-on stabilan megy egyáltalán...

(#11741) litter válasza kali (#11740) üzenetére


litter
tag

köszi a tippeket!
próbálgassuk...

(#11742) Gyusz válasza Pocak89 (#11737) üzenetére


Gyusz
őstag

Nálam is volt ilyen, főleg a rendszer elindulásánál. Aztán megnéztem a Feladatkezelőben a memóriahasználatot és kiderült, hogy nálam a SuperFetch töltötte fel a memóriát.

(#11743) litter válasza Gyusz (#11742) üzenetére


litter
tag

Barthezz2
(kvázi-tag)

toshiba bt stack rulez, köszi a tippet.
a driver még a windowsos, de a javallot prog szépen kezeli. kösz mindenkinek

(#11744) kali válasza litter (#11743) üzenetére


kali
legenda

amelyik hozzászólásra válaszolni akarsz, annak a hozzászólásnak az információs sorában klikk a válasz hivatkozásra, és akkor nyilvánvaló lesz, hogy pontosan kinek is szól a dolog!

[ Szerkesztve ]

(#11745) Pocak89 válasza Gyusz (#11742) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Memóriát nem tölti semmi. Csak a wincsit kerregteti. De egy idő után abbahagyja. Na mind1 nem annyira vészes.

Ja egyébként fordult már elő vkivel hogy !GB memó megtelt windowsban csak úgy simán?? :Y
És a feladatkezelőben nem írt semmihez annyi memót. Kétszer fordult elő. 95%ban használta. Még az egér is szaggatott.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#11746) Barthezz2 válasza litter (#11743) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szivesen, szenvedtem eleget mire ezt megtaláltam ugyhogy örülök h segíthettem

Everybody lies.

(#11747) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hogy lehet megoldani azt, hogy ne pofázzon a Vista "az indítópult letiltott néhány programot". Tudom, hiszen én tiltottam le őket msconfiggal. :) Szóval hogy lehet ez kikapcsolni? (UACot már kikapcsoltam, nem segített.) Előre is thx!

(#11748) Ijk


Ijk
nagyúr

Vista x64 alá megéri 4 giga ramot betenni, vagy elég neki a 2?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11749) zeee válasza kali (#11740) üzenetére


zeee
senior tag

Köszönöm hogy utána néztél, mivel sehol nem találtam a könyvét a lapnak. háááát elég lehuzó ennek tudatában a dolog mivel a multhéten vettem, 7600 volt a kettő, de azthiszem ugyanennyiért tul is tudok passzolni rajta. mégegyszer köszi.

(#11750) (Kolombusz) válasza WonderCSabo (#11747) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Engem is idegesít, mivel a rivatuner miatt állandóan kiirja, pedig letiltottam már a programban is, meg az msconfigban is az automatikus indulást.

Letörlöm.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.