Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) gti16v


gti16v
őstag

hell egyik pillanatról a másikra eltünt szinta az összes parancsikon az asztalról,pl a számitógép és a lomtár is,hogy tudom vissza varázsolni??

(be van kapcsolva,hogy kint legyenek,és hiába jelenitem meg az asztalon a számitógépet,még sincs kint...a lomtárat meg azt sem tudom,hol keressem...

köszi a segitséget..

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#11552) Sipi16 válasza Gyusz (#11549) üzenetére


Sipi16
senior tag

Letöltöttem és felraktam, de sajnos csak megnyitni lehet szerkeszteni meg nem. :(
Nagyon drága egy gyári vistas office???

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#11553) Gyusz válasza Sipi16 (#11552) üzenetére


Gyusz
őstag

Azt nem írtad, hogy szerkeszteni is akarsz vele, azt hittem csak meg akarod nézni őket. Egyébként fogalmam sincs Office árakról, itt esetleg körülnézhetsz, érdeklődhetsz ingyenes Office alternatívákról.

(#11554) Thrawn válasza Sipi16 (#11552) üzenetére


Thrawn
félisten

A többi Office is fut Vista-n, Vista-s Office nincs.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11555) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ha ezt írja ki a windows mail akkor mit lehet csinálni? :U [link]
Szerk:A hiba üzi előtt azt írja még ki A Windows mail indítása sikertelen levélszemétszűrés inicializálása.A számítógép memóriája vagy lemezterülete megtelt (0x80070002)

[ Szerkesztve ]

(#11556) Bali27


Bali27
addikt

Passz.. A Microsoft is eliosmerte h a Vista szar..:(
Sztem kezdeményezzünk népszavazást arról hogy a Windows 7 minden 18 és 50 év közötti magyar állampolgárnak ingyé legyen.. Kb ugyan oylan kérdés mint a mostani volt.. Van esélyünk.. MOst is az ingyenélők nyertek sajna..:(

[ Szerkesztve ]

(#11557) Thrawn válasza Bali27 (#11556) üzenetére


Thrawn
félisten

:))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11558) Bali27 válasza Bali27 (#11556) üzenetére


Bali27
addikt

Helyesbítek.. Aki a Vistát megvette az kapjon igyen csak jutányos áron Vista Seven updatet.. :C

(#11559) AthlonXP válasza commanDOS (#11533) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hali. Próbáld meg innen leszedni a drivert. [link] Nekem ugyanilyen monitorom van és simán megy ez a driver Vista HP 32bit alatt. Megy 100+Hz felett is. Bár most pl 1280*960 85Hz-be megy és nincs vele gond. :R

szerk: Ha már próbáltad ezt a drivert, akkor nem szóltam. :B

[ Szerkesztve ]

(#11560) Sipi16 válasza Bali27 (#11558) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen, ez nem lenne rossz ötlet, de szerintem esélytelen. Miből gazdagodnának meg a microsoftnál dolgozók?

Tudod ha gazdag vagy akkor mindig gazdagabb szeretnél lenni...

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#11561) Bali27 válasza Sipi16 (#11560) üzenetére


Bali27
addikt

Már gazdagok..
Legközelebbi népsz kérdés h akar -e adót fizetni? Akarja e fizetése 45% át leadózni.. Ilyet miért nem csinálnak?

[ Szerkesztve ]

(#11562) éN79


éN79
addikt

A különböző particiokon található "System Volume Information\_restore" állományoktól hogyan lehet megszabadulni? Próbáltam már a rendszervisszaállítás kikapcsolását, restart, majd visszakapcsolását, de mintha ez a rendszerparticion kívűl semmire nem hatna, holott emlékeim szerint mindegyik particio be volt jelölve.

(#11563) Edween válasza Bali27 (#11561) üzenetére


Edween
őstag

Ne haragudj de ejteni kellene, ezt az ide nem illő témát. köszi

(#11564) Thrawn válasza éN79 (#11562) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha egy merevlemezen kikapcsolja a Rendszervédelmet (a szolgáltatást, amely a visszaállítási pontokat létrehozza), a lemezről minden visszaállítási pont törlődik. Amikor visszakapcsolja a Rendszervédelmet, új visszaállítási pontok jönnek létre.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11565) commanDOS válasza AthlonXP (#11559) üzenetére


commanDOS
senior tag

Köszi, egy próbát megért.
Felraktam, kiírta, hogy telepítés kész, tehát elméletileg valóban feltelepült, újraindítottam és 100hz-en elindult a Bioshock... Aztán megnéztem a Crysist is, ez is 100hz-en ment, viszont ablakban... A következő indításnál minden visszaállt a régire. :(
Olyan, mintha valami rendszerens felülírná az összes teljesképernyős cucc képfrissítési idejét.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#11566) Bali27


Bali27
addikt

Bravó vista.. Jogtiszta Vista nem kell valakinek (64 bites Home basic Igaz OEM de el lehet intézni azt h uj alapalp van stb) 22 ért vettem.. 15 ért viheti akinek kell.. Rakom vissaz az xpt.. Vagy a cuccom nem tetszik neki vagy nem tudom h mi. MOst 500 megás képet buheráltam PS be, és mikor el akartam menteni akkor lefagyott...

(#11567) éN79 válasza Thrawn (#11564) üzenetére


éN79
addikt

Köszönöm! :R
Asszem ezt már néztem, de az a furcsa, hogy a vírusírtó ilyen állományokban talált dolgokat (tudom, ott nem ártalmasak elvileg), és tette mindezt az után, hogy kikapcsoltam és visszaállítottam.

(#11568) RI/OS válasza Bali27 (#11566) üzenetére


RI/OS
őstag

Te. Az ócsárláson kivül írtál már mást ebbe a topikba? :)
11556: ha már témánál vagyunk, és így látod, áruld már el, hogy akkor mi a fa..omra fizetem a tébét? :) privibe :)

[ Szerkesztve ]

(#11569) Bali27


Bali27
addikt

Irtam.. Ja.. Vista ugyn itt eladó.. Elegem van belöle..:D

(#11570) Pipó


Pipó
őstag

Csináltam egy teljes mentést 64 bit business verzióval. Sajnos csak úgy lehetett, hogy a másik partición lévő XP-t is lementette, de egye fene. Az egész 10-15 perc volt.

Utána nekikezdtem kiváncsiságból DVD-re is menteni, ki is számolta mennyi lemezre lesz szükség, megformázta a lemezt a neki tetsző cimkével, majd tele is irta, majd IO hibára hivatkozva befejezte a mentést. Valamiért (USB-s külső iró) nem kérte a következő lemezt.(A lemez fullra volt irva, addig folyamatosan dolgozott, mendegélt a csik a mentőképernyőn rendben)

Utána a vinyóra mentett fájlt beállitottam titkossá és rejtetté sajátgépből, mivel XP alól egyébként véletlenül is törölhető lenne, nyugodtan szerkeszthető minden figyelmeztetés nélkül (Vista alól csak figyelmeztetés és rendszergazdai jogokkal nyitható meg.)

Nem nagyon szoktam elrejtegetni mappákat (most is csak a gyerek önállósága miatt tettem) ezért ahogy néztem, most csak total commanderből látom a mentést, ha beállitom, hogy látszódjanak a rejtett fájlok. Ekkor rajta van a kis piros nyil a mappán.

Kérdés: hogyan tudom levenni róla majd a titkositást, hogy biztosan lássa a rendszer visszaállitáskor is? Vagyis visszacsinálni a titkositást (a mappában lévő fájlokat is titkosnak és rejtettnek állitottam be.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#11571) enamessias


enamessias
aktív tag

Vista 64bit:
-Programok telepítése lassú!
-Mikrofon nem müxik, msn-ben és hasonló progikban az audio hangokat küldi helyette!
-quatro hangrendszerre állítva nem hallani a hátsó hangfalakat, 5.1ben igen, de az elsők a hátsóval együtt szolnak.

Egyenlőre ennyi gond jelenkezett, de asszem lesz még.
Valaki help! Vagy a 32 bites vista jobb?

[ Szerkesztve ]

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#11572) AthlonXP válasza commanDOS (#11565) üzenetére


AthlonXP
őstag

Szívesen. Azért, ahogy látom valemennyire sikerült... bár csak félig-meddig. De tényleg lehet abban valami, amit írtál, mert nekem pl. megmaradnak az arra vonatkozó beállításaim. Lehet, hogy valami tényleg felülírja... :F

(#11573) Bali27


Bali27
addikt

elképzelhető hogy a vista sp1 után jobb lesz? Mert ami tuningot xp vel sikerült kicsikarni amostani vasambol anaka töredékét se sikerül vsitával.. No meg 500 megás képet mentettm PS el.. Egyszerüen megfagyott.. A világ nem látott még iylet..(4 giga ram azért van .szóval ez nem lehet problémaforrás)

(#11574) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Windows Vista hogyan viselkedik 2GB ram mellett? Nagyon igényli minimum a 4GB-ot? :F

(#11575) kali válasza mazda626 (#11574) üzenetére


kali
legenda

2 gb memóriával már teljesen jól dolgozik :K

(#11576) #65675776 válasza mazda626 (#11574) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem spec teljesen jól megy 1GiB-tal is.

(#11577) Core2duo6600 válasza Bali27 (#11511) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Tedd a konfigodat az aláírásba
Úgy a legegyszerűbb
Nem biztos ám, hogy a vista miatt nem ment
lehet ám, hogy xp én sem volt 100 % osan stabil
Próbálj feszt adni a cpu nak ramokat vedd vissza, hogy ne az kavarjon be ..

(#11520) Andrewhouse
3 - 6 giga özt lehet valahol abból kiindulva, hogy a home prenium 7 korul evett üres telepítést követőn 32 biten

(#11533) commanDOS
Plug and play a monid nem is kell hozzá driver, én soha az áletben nem tettem semmien moninak drivert fel és nem volt semmi gond vele
Az megszokott dolog, hogy game k alatt 60 Hz vagy 75 Hz en megy

(#11550) Sipi16
Akkor nem lenne a nevében benne a viewver csak megnézni
Ms Office 2007 et kellene feltenned, lehet felmegy a 2003 as is vistara bár már elég régi darab

(#11555) ToBeY
Sérült a file od, egy másik gépről próbáld meg beszerezni, és felülírva a régit
Természetesen olyanról amin vista van lehetőleg teljesen azonos version mint a tied

(#11569) Bali27
HA adod a lapod is hozzá elgondolkodom rajta . ..

(#11571) enamessias
5.1 re ha a filmekkel van a gondod szedd le az ac3 filter 1.40 akárhányas verzióját
Csak akkor fognak hátul szólni ha olyan anyagot teszel bele
egyébként nem szól
hogy a mikrofonod nem megy, nem az op rendssze rhibája
hw gond is lehet, és a driverrel is akadhat gond ,,.

(#11573) Bali27
Lehet, hogy a windows od 64 bites, de a photoshop ? az 32 nem ?
Ha meg ilyen dolgokat akarsz csinálni, akkor javaslom Egy Apple Mac megvásárlását
és akkor az ilyen gondjaid megszünnek
Természetesen nem arra gondolok, hogy a pc re tedd fel a mac ost
a hw a lényeg

Milyen fura az is, hogy csak neked van ennyi gondod
Ezen el kéne gondolkodni ......
Photoshop nem lehet ludas benne ?
Vagy a ramjaid ?
Mert az, hogy a memtest lefut az nem jelenti azt, hogy a gép szereti is
a tuningot meg levenném a helyedben, mert nem észrevenni amit gyorsul ...

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#11578) enamessias válasza Core2duo6600 (#11577) üzenetére


enamessias
aktív tag

Nem a filmeknél hanem a hangszóró beállításoknál a tesztnél.
Természetesen driver gond, mivel mivel xp alatt eddig működöt mindkettő mikrofonom és a hangrendszerem is. Vista alatt nem. Új driver van letöltve. Azonkivül hogy várok uj drivert, mit lehet még tenni?

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#11579) TIV válasza mazda626 (#11574) üzenetére


TIV
tag

nem tudom honnan vetted ezt a minimum 4GB-ot, de nekem 2GB van, 1.6 fölött még sosem használt.

(#11580) Core2duo6600 válasza enamessias (#11578) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Alaplapi hangkarit használsz ?
Ez esetben nincs sok választásod vársz egy jobb driverre
vagy beteszel egy xfi -t

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#11581) enamessias válasza Core2duo6600 (#11580) üzenetére


enamessias
aktív tag

Alaplaphoz tartozo, de különálló hangkártya. Asus Commando - Supreme Fx.
Ha a polcomon lenne, tennék bele xfi-t :) , de nincs és a csak a vista miatt nem is akarok.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#11582) Sipi16 válasza mazda626 (#11574) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én két napja vettem új gépet Vistával és 1 Gb rammal. Teljesen meglepődtem, hogy eddig nem voltak problémáim a sebességgel. Szeretnék még bele egy giga ramot de nem létszükség... Nekem Home Basic van

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#11583) wwhy válasza Bali27 (#11573) üzenetére


wwhy
veterán

Notit tunningolni :F fura :D

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#11584) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Látva itt egyesek megnyílvánulásait a vistaval szemben én is leírom az élményeimet!
Kb. 2 hete tettem fel egy Vista Ultimatet (32bit)+sp1, az ujabb játékok simán mentek rajta, gyorsabban betölt mint az xp, azonban vannak rossz dolgai is, de lehet csak annak köszönhető, hogy nem teljesen ismertem még ki...
Pl. nem tudom miért de egyes webhelyeket nem hajlandó behozni (pl. ford.hu, peshungary.hu stb.), pedig xp-n simán tölti.

Battlefield 2142-őt sajnos neten nem érdemes vista alatt játszani, mert punkbuster hibával mindig kilök a szerverről(bár gondolom, erre is van megoldás, csak én nem jöttem rá)
Másik, tuningot tekintve ugyanazon eredményeket értem el, mint xp esetében, sőt a vista-ra való catalystben simán beállítva a vga-t 855/2400-ra nem fagy ki mint annak idején xp alatt...

Uh, valószínűleg sok bug van még a vista-ban, de ha a fentieket megtudnám oldani simán kijelenteném, hogy arra a hétköznapi felhasználásra, amire én használom a gépet sztem kb. egy szinten van az xp-vel!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#11585) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok! Úgy néz ki mostmár én is Vistára váltok!
Lenne pár kérdésem a gurukhoz...
1. Melyik verziót érdemes manapság telepíteni...?
2. Tesóm is használná a gépem amikor távol vagyok de leszeretném telesen csak arra korlátozni hogy pl csak azokat az ikonokat használhatja amik kint vannak az asztalon! Semmi mást! Erről honnan tudnék több infot szerezni ?
Első sorban ennyi ha még eszembe jutna valami még úgyis írni fogok... :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11586) Pocak89 válasza Thrawn (#11532) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Persze, hogy nem. Csak annál simán működik az egér. A disk directornál pedig nem. Ez a probléma. Lehet az a baja hogy USB-s egerem van. Majd kipróbálom PS2-es egérrel. De ezek szerint nincs ötlet hogy miért lehet ez ugye? Meg, hogy miért nemtom növelni a rendszerpartíciót? :F

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#11587) Pocak89 válasza sosperecek18 (#11584) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Milyen böngészőt használsz? Én Firefoxot használok és mindent behozott eddig. :K Én soha nem szerettem az IE-t.

kavicssli: Én Ultimatet használok, de a Home Premium is tökéletes. Az ultimateban vannak extrák, de sok felesleges dolog is.

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#11588) Kansas válasza Core2duo6600 (#11488) üzenetére


Kansas
addikt

Hmm, nem igazán...
A redist. nevében nem véletlenül van az "end user", az való végfelhasználóknak, a redist meg arra vonatkozik, hogy pl. ezt tehetik fel a játékkészítők a játékaik install lemezére.
A Software Development Kit pedig, ahogy a neve is utal rá, a fejlesztőknek(developer) van.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#11589) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Akinek vista ultimate van eltudná küldeni nekem a mailem-re a MSOE.DLL
Windows/System könyvtárban van thx előre is.

[ Szerkesztve ]

(#11590) _ak_ válasza Core2duo6600 (#11577) üzenetére


_ak_
addikt

(#11533) commanDOS
Plug and play a monid nem is kell hozzá driver, én soha az áletben nem tettem semmien moninak drivert fel és nem volt semmi gond vele
Az megszokott dolog, hogy game k alatt 60 Hz vagy 75 Hz en megy

:Y Ha tényleg megszokott akkor1-2 éven belül meg fog duplázódni a szemüvegesek aránya.. a 75 csak-csak elmegy, na de a 60hz az már gyilkol. Feltéve ha crt-ről van szó! TFT-nél ugye nem játszika dolog. Driver telepítése már XP alatt is okos ötletvolt, hisz, a rendszer nem mindig ismerte ki helyesen a monitor képességeit...feltételezem ebben a vista sem javult... Ami kicsit problémásabb, h a 64bites rendszer alá nem lehet feltenni monitor drivert, egyszerűen nem engedi kezelni a monitort más drivernek :) Így történhet za meg, h 1600*1200ban kényszerítve vagyok a 85hzre, holott 120at is kivinne, arról nem is beszélve, h cod alatt 1024*768ba mennyit menne... sajnos eddig nem találtam rá jó megoldást, a mezei refresh overdrive progik egytől egyig csődöt mondtak.., de még nem adtam fel! :DD

Let's begin, de gozaimasu!

(#11591) ToBeY válasza ToBeY (#11589) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem kell megoldottam a problémát

(#11592) _ak_


_ak_
addikt

Jut eszembe, sajnos még 1 dolog van amivel nem tok mit csinálni, márpedig a dream scnene. nagyon tetszik, de egyszerűen kékhalálozik tőle a vista :(, kb 1 hete használom ezekkel a beállításokkal a gépet és teljesen stabil a rendszer, de amikor dreamscenelek, akkor tuti, h rövidesen kékfagyi és ezt sajnos reprodukálhatom, amúgy sem tesztben, sem játékban nincs probléma.., ami még ennél is zavaróbb volt, h minden esetben amikor rebootltam, akkor visszaállította az alap hátteret és megint, mehettem a háttér beállításokba..ez az amit meguntam az egészben, és azóta nem is volt kékhalálom. :)

Let's begin, de gozaimasu!

(#11593) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok!

Feldobtam újra a Vistát, és most valamiért nem tiltja le az autómatikusan induló programokat (pl.: Riva). Ezt hogy lehet visszaállítani? Most elindúl a arendszer, egyből kidobja, hogy engedályezem-e? Köszi

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11594) Barthezz2 válasza kavicssli (#11585) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem ultimate van, abban van olyan hogy szülöi felügyelet(a többibe nemtom van-e)
Létrehozol egy másik fiokot, beállitod a sz.felügyeletet, ebben megtudod adni, milyen programokat használhat, mikor használhatja a gépet, korlátozhatod a netet is..söt még naplozza is miket müvel a másik juzer..sztem ez megfelelő a te célodra

Everybody lies.

(#11595) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy most adott egy frankón és gyorsan müködö 32bit ultimate, minden prog meg minden ami nekem ke, de...az elkövetkező héten konfigot szandékozok cserélni(lap, proci, ram) viszont nem szeretném a rendszert ujrarakni. Ha csökkentett modba leszedem a drivereket, kikapcs, átszerel, bekapcs csökkentett mod driverek fel akkor menni fog? Vagy esetleg vmi más modszer? Csinált már vki ilyet? Tapasztalatok?

Everybody lies.

(#11596) Core2duo6600 válasza sosperecek18 (#11584) üzenetére


Core2duo6600
veterán

kipróbáltama a ford.hu simán bejött mind ie vel, mind firefoxxal
Nem tudom, nálad mi lehet

(#11585) kavicssli
1 lehetőség

Létrehozol 2 felhasználod
magadat, de leszel az admin vagy azzal egyenértékű

És a tesod meg a quest

Ekkor ugyan tud majd mászkálni a teljes rendszeren azonban csak olvasasi joggal file egyaltalán nem is tud menteni asszem

2ik lejhetőség

a tesod felhasználónevének mindenhonnan leszeded az olvasási jogát, amit nem akarod hogy lásson

Csak az asztalra is van lehetőség, ezt kiosk módnak hivják, de ebben az esetben az egesz rendszerre érvényes, tehát a tiedre is ez nem járható

(#11590) _ak_
Ezért váltottam tft re
Amikor crt pana volt
nézegettem, hogy mit tudok csinálni vele, hát semmit nem tudtam , kevesebbet játszottam...

(#11595) Barthezz2

Elvileg kivitelezhető, de gyakorlatban jobban jársz egy reinstallal
különösen akkor, ha eddig pl amd most m,eg intel, vagy fordítva

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#11597) Barthezz2 válasza Core2duo6600 (#11596) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Jelenlegi konfigom az adatlapomnál, az új meg egy asrock alive nf7g-hdready, athon64 5000+ x2, 2x1giga ram szal szinte ugyan az lesz csak az nforce 6 helyett 7 lesz, meg a sempron helyett x2. Újrarakni nem szeretném ugyhogy remélem menni fog

Everybody lies.

(#11598) TazLeacher válasza Barthezz2 (#11595) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Próbálkozni próbálkozhatsz, de nagy valószínüséggel - ha még működni is fog - rövidesen széthullik a randszer, fagyás, kékhalál stb. Ráadásul egy új konfugnál kapsz egy kékhalált, ott nem lenne rossz tudni, hogy szar az új gép, vagy csak a rendszer a szar.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11599) Barthezz2 válasza TazLeacher (#11598) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ebben igazad lehet..mindegy majd lesz valami, de akk lehet újrahuzom..

Everybody lies.

(#11600) oris


oris
aktív tag

Hol tárolja a Windows Mail a címsorban működő autocomplete által felkínált mail címeket? Lehet-e szerkeszteni (törölni) a listából?

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.