Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85002) leslie23 válasza chipesz (#85000) üzenetére


leslie23
tag

köszi! nem gondoltam, hogy így disztingvál eszközök között a Spotify. nem is igazán értem miért, de oké, akkor ezek szerint nem csak WM-on szívóznak! :R

(#84997) plau85: én értem az UWP előnyeit, és koncepció szintjén egy baromi jó dolognak tartom, de a megvalósítás általában rosszul sikerül...
csevegőappoknál jó dolog az értesítések megléte, vagy éppen a gyors reply a műveletközpontból. ez utóbbit pl a facebook képtelen megcsinálni a förmedvény iOS-portjaival. meg úgy általában is, a store-os appok minősége azért lehangoló... és szerintem ez nem is fog változni egy darabig, a Win7 továbbra is majdnem 50%-os marketshare-t tud maga mögött, ráadásul a Win10 marketingje sem egy sikertörténet, a privacy botrányok miatt sokan ódzkodnak a rendszertől. már az MS is elismerte, hogy nem a tervezett ütemben halad az átállás, ingyenes upgrade ide vagy oda.

egyébként zömmel olyan dolgokat hoztál fel (FB, YT, vagy StarWars Commander) amiből sosem volt Win32, tehát nyilván ez esetben nem lehet összevetni az új és régi API-t. én azt mondtam, hogy egymás mellé téve a Win32-es szoftverekkel nagyon gyerekcipőben jár még az UWP.
ajánlj egy UWP képnézegetőt, ami kiváltja az Infrant, egy zenelejtászót, ami kiváltja a Foobart, egy médialejátszót, ami kiváltja a VLC-t, egy alternatívát TotalCommanderre, vagy éppen qBittorrentre...

TubeCast: ezt pl telefonon szívesen használom, jobb, mint az Edge, viszont desktopra soha nem tenném fel, mert egyszerűen kényelmesebb böngészőből csinálni. ha lenne offical YT app, teljes funkcionalitással, azt lehet használnám, de ugye a kuglitól ilyesmit hiába várunk. ezek a 3rdparty dolgok csak hiánypótlásra alkalmasak, soha nem lesz olyan mint egy offical alkalmazás.
illetve plusz egy dolog; a store-os appokat előszeretettel szemetelik tele reklámokkal a fejlesztők, ez számomra nagyon taszító. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.