Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83551) tibike8 válasza Bogyó bá' (#83549) üzenetére


tibike8
őstag

Az időképre meg várhatsz jó sokáig mert az régóta nem működik.

(#83552) #97246720 válasza Clemi (#83547) üzenetére


#97246720
törölt tag

akkor lehet beragadt a folyamat a háttérben...winfos betegség...

(#83553) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Tegnap az SMS-eket nem jelezte, hogy jöttek, csak mikor beleléptem ugrott be 2.

Email szintén. Se action center, se notification bar, se live tile. Belelépve hopp letöltött 7et.
Pedig, beállításokban azonnali kézbesítés van.

Ez mind a legutóbbi frissítés óta ilyen szar.

Ha lenne normális offline térkép almán vagy roboton, elgondolkodnék már...kezd uncsi lenni a szopatás.

(#83554) #97246720


#97246720
törölt tag

és ezért vegyen az ember windowsos telefont mert minden appnak lassan megszűnik a támogatása

(#83555) mukibuci válasza Gawamatsu (#83553) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerencséd, hogy van mindkettőn rendes offline térkép ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#83556) Imo85 válasza #97246720 (#83552) üzenetére


Imo85
tag

Nem vagyok megelégedve a win telókkal. Van egy lumia 930-am, eleinte 8.1-et használtam, ami nem volt rossz, csak kevés az app. felraktam a winfos 10-et. hát.... egy kalap kaki. Vettem egy iphone 6s-t, ég és föld. egy winfos teló se ér fel hozzá. sry a fanoknak, nem akarok megsérteni senkit, de tapasztalatból mondom. Mondjuk árban jóval olcsóbb az tény és való, de hosszú távon nem jó.

Imo

(#83557) zsoltzsolt válasza Imo85 (#83556) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Konkrétumot írnál, hogy pontosan miben jobb?

(#83558) Imo85 válasza zsoltzsolt (#83557) üzenetére


Imo85
tag

Sebessége messze felülmúlja, fényképező, minden app van rá. nem akadozik, nem lép ki, gps lényegesebben jobb, egyszerűen hibátlan. kijelző minősége.

Imo

(#83559) jksx válasza scyllarus (#83550) üzenetére


jksx
senior tag

Nekem mind a kettő időjárás app csempéje működik.

zsoltzsolt: nem rossz teló az, de az árképzésük az irrealitáson túl van.

[ Szerkesztve ]

(#83560) zsoltzsolt válasza Imo85 (#83558) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez kevés :D így nekem.
Mi azok az alkalmazások, amik fontosak és csak IOS-en van meg (vagy droidon)?

(#83561) mukibuci válasza zsoltzsolt (#83560) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azt neked kéne tudnod :U vagy gondolatolvassunk?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#83562) Boonen007 válasza Imo85 (#83556) üzenetére


Boonen007
őstag

Legalabb 4-5 eve hasznalok Wp-t es meg vagyok vele elegedve. 🙂

(#83563) Bogyó bá' válasza Boonen007 (#83562) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Kevéssel beéred - akár csak én... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#83564) tomboy0013 válasza Imo85 (#83558) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akadozik az :) Még néha a Beállítások is laggol. Tudom mert múltkor összehasonlítottam sebességben a Nexus-ommal. Az alma sem a régi már, sebességben sem. Sok esetben gyorsabb volt a harmadába kerülő Nexus. Ami őszintén meglepett.

(#83565) Francia91 válasza Bogyó bá' (#83563) üzenetére


Francia91
veterán

Nem vagytok egyedül... Egyenlőre nem érzem szükségét, hogy cseréljem at 1020-ast... Ami nekem kell, minden megvan rá, és működik :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#83566) Attila432 válasza starr (#83511) üzenetére


Attila432
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, szinkronizáltam az MS fiókkal a google-t így visszakaptam a névjegyzéket. Valóban szivatás van a háttérben, amivel sikerült engem is.
Ami jó hír, hogy a softreset óta nem indulgat újra a telefonom (kopp-kopp-kopp) két napja. Nem fogom kinyomozni, hogy miért, de ha valaki hasonlóval találkozik, egy próbát azért megér.

(#83567) Boonen007


Boonen007
őstag

Nem is a kevéssel, csak én nem vagyok az a hiper mindenféle alkalmazás kell nekem kategória, Faceboo, Twitter, Instagram, OTP bank, youtube-ra ott a mytube, még az időkép lenne csak hát annak az élőcsempéje.... Ja egyébként írtam emailt az időkép-nek még a beta időszakból használt email címükre és azt mondták, keresik az élő csempe hibájának okát. :)

Játszani meg nem játszok, a 920-ast mondjuk aksi és teljesítményben is már karcsúnak éreztem, de vettem egy 640-et és tökéletes.

(#83568) Zsolt7981 válasza zsoltzsolt (#83560) üzenetére


Zsolt7981
tag

Bar nem engem kerdeztel, de mondok kettot, ami nekem iszonyuan hianyzik:

normalis RSS olvaso. Olyan ami offline is mukodik, azaz amikor van wifi, akkor letolti a cikkeket KEPEKKEL EGYUTT, es utana offlineban tudom olvasni. Es lehetoleg tamogassa a feedlyt,de ez nem feltetel csak hatalmas elony. Ausztriaban elek, es az Alpokban a hegyek kozott sok helyen nem hogy 4g de meg 3g sincs,tehat feldughatom magamnak a 10gigas adatkeretemet.

normalis podcast lejatszo. Olyan, ami megjegyzi hogy hol tartottam ha kilepek, es tobb adasnal is,mert mast hallgatok mondjuk vezetes es mast munka kozben, es szeretnem mindet onnan folytatni, ahol abbahagytam. Es legyen opml tamogatas, hogy ha bekoltozok ne egyenkent kelljen mindent hozzaadnom.

Na erre a kettore egyenlore nincs program, iost nem ismerem, de androidon mindkettore kapasbol tudnek legalabb 3-3 alternativat irni. Szerintem ebbol a kettobol egyik se annyira egzotikus dolog, hogy azt mondhassa barki, hogy retegigeny :)

[ Szerkesztve ]

(#83569) netpeti98 válasza Zsolt7981 (#83568) üzenetére


netpeti98
addikt

A másodikra Grover Podcast
A gyors tesztem során ott folytatta ahol abbahagytam és van benne OPML import/export.

(#83570) barbazo


barbazo
újonc

Szevasztok!
2 napja vagyok win 10-es felhasználó, wp 7-ről léptem át. Biztosan tudtok válaszolni 2 kérdésre.
Hogy tudom az alap keresőt Bing-ről Google-ra állítani? Nem a címsorban, hanem alul a kis nagyítóval előhívott felületen. Valamiért használhatóbbnak tartom a Google-t.
A másik dolog, hogy mit jelen az Áruházból indított letöltésnél a 0x803f7000 hibakód? Semmilyen módon nem tölt le ezután a telefon. Dátum, idő és zónabeállítások rendben.
Köszönet!

(#83571) egykori válasza Bogyó bá' (#83549) üzenetére


egykori
őstag

Pontosan nem tudom, de már elég rég óta az Amazing Weather HD-t használom. Korrekt az előrejelzés, működése, csempe stb. szinte hibátlan. Remélem, még sokáig megbízhatóan fog működni. Magyarul is tud - valamennyire -, kb. 2€.

(#83572) Bogyó bá' válasza egykori (#83571) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Most, ebben a pillanatban (nem tudom mitől) a beépített Microsoftos megjavult, az Időkép és az AccuWeather továbbra is döglött élő csempe szempontjából. Az Időkép sok hete nem jó, de a másik egy héttel ezelőttig rendesen működött. :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#83573) egykori válasza Bogyó bá' (#83572) üzenetére


egykori
őstag

Ez nekem is fent van a telómon - letörölhetetlenül -, és megnéztem, valóban van most élő csempe, bár egy kicsit gyanús, hogy a jobb alsó sarokban lévő három pontra nyomva kilép.

[ Szerkesztve ]

(#83574) starr válasza barbazo (#83570) üzenetére


starr
őstag

Az Edgeben átállítod az alapértelmezett keresőt kuglira. Sokat azért ne várj tőle.
A másodiknál nézd meg a fiókoknál, hogy minden rendben van-e, nem igényel beavatkozást, stb.

[ Szerkesztve ]

(#83575) Zsolt7981 válasza netpeti98 (#83569) üzenetére


Zsolt7981
tag

Koszi! Egyetlen baja, hogy fizetos. Ami onmagaban nem lenne baj,de kiprobalni se lehet, en igy egy fillert se adok erte.(Ha rendesen mukodne, minden tovabbi nelkul fizetnek erte)

(#83576) ATEE77 válasza barbazo (#83570) üzenetére


ATEE77
tag

A Edge-ben tudod átállítani a következő módon.megnyitod a google.hu-t, utána keresősáv jobb oldalán a 3 pöttyre böksz alatta beállítások,speciális beállítások megnyitása,keresőszolgáltató módosítása alatt a google beállítás alapértelmezettként.

www.Phmegbizhatosag.atw.hu Itt ellenőrizheted az értékeléseimet.

(#83577) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

A Runtastic és a Runtastic Pro között van érdemleges, működésbeli, használhatóságbeli különbség? Rákerestem neten, hát amilyen funkciókat felsorol a PRO, nekem azokra amúgy se nagyon van szükségem, talán a reklámok, amik zavarnának a free verzióban.

Egyelőre nem telepítettem fel egyiket sem, előbb kérdezek, mennyi reklám van benne?

Jelenleg a Run the map-et használom, különösebb bajom nincs vele, reklám sincs benne, de ha valamiben többet ad a Runtastic, akkor végülis válthatok is.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#83578) #97246720 válasza csabyka666 (#83577) üzenetére


#97246720
törölt tag

én a helyedben nem költenék a wp-s appra egy fillért sem...nem éri meg...

(#83579) csabyka666 válasza #97246720 (#83578) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, ez a másik dolog, ami eszembe jutott nekem is, hogy kiadok 1.600-at a pro verzióra, aztán holnapután meg leállnak a fejlesztéssel... Most nem is az az 1.600 forint, de így már sajnálnék rá 5 forintot is. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#83580) tomboy0013 válasza #97246720 (#83578) üzenetére


tomboy0013
veterán

Éééééééés újra itt van :D A Marshmallow topikos ámokfutás után Lassie hazatért :))

[ Szerkesztve ]

(#83581) #97246720 válasza csabyka666 (#83579) üzenetére


#97246720
törölt tag

fokozatosan épülnek le a platformra fejlesztett appok, csak a fanatikus tag élete árán is foggal körömmel ragaszkodik ahhoz ami már halott, ugyan ez van a bb10es telókkal is...a lumiák lassan csak telefonálásra meg sms-re lesznek jók, híven a régi nokiákhoz...nem lesz más mint egy feltúrbózott alaptelefon..

tomboy:szálj le rólam, kicsit túlzás a rögeszméd hogy szekálsz...mind2 en jobban járunk ha hátadmőgé bilincseled a kezed...az már zaklatás amit művelsz

[ Szerkesztve ]

(#83582) zsoltzsolt válasza csabyka666 (#83579) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Folyamatosan frissítik.

(#83583) barbazo válasza csabyka666 (#83577) üzenetére


barbazo
újonc

Köszönöm, de sajna a Lumia 650-nél ez csak a "Címsorból indított keresés"-re vonatkozik. Alapból a gyors elérésű kereső (a kis nagyító jobbra lent) marad a Bing-hez rendelve. Ezt nem bírom leküzdeni. Már korábban megcsináltam, amit írtál, de mivel nem javult a helyzet, ezért fordultam profikhoz. Marad így akkor - megalkuszom. Kösz, hogy írtál!

(#83584) starr válasza barbazo (#83583) üzenetére


starr
őstag

Jó lenne, ha a nagyító gomb átállítható lenne mondjuk kameragombak, vagy másnak. Nagyon béna és lassú a w10-es kereső. A 8.1-ben jobb volt, és qr scanner is volt benne.

[ Szerkesztve ]

(#83585) tomboy0013 válasza #97246720 (#83581) üzenetére


tomboy0013
veterán

Jajj te szegény :D

[ Szerkesztve ]

(#83586) this is life


this is life
Ármester

Na a blutyuk kikapcsolas okozta keszulek lefagyas nekem is elo jott ... gondolom majd javitjak ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#83587) SoundX


SoundX
tag

Sziasztok.

Problémám, nem teljesen a rendszerrel, inkább a szervizzel kapcsolatos. Előző hónap 25.-én dél körül adtam le telefonom (930). Első szerviz látogatásom után 7 munkanap alatt visszakaptam a készüléket. Most 10 munkanap előtt ígérték. Ma igyekeztem elérni a szervizes papíron megadott számon őket, du. 1-től egészen 5-ig próbálkoztam, hiába. A telefon kikapcsolva. Gondoltam elugrom, megkérdezem személyesen. (Sugár Nokia Care). Mikor megérkeztem fogadott egy papír az üvegre kiragasztva, hogy az üzlet bezárt, de semmi probléma mert a 13. kerületben a Forgách utca 19-es szám alatt lesznek a telefonok, amikért 3.-ától mehetünk is. Alatta telefonszám. Ugyan az amit egész nap hívogattam. Na szép. :((( Elindultam a fent említett cím elé. Kb másfél óra dugóban ácsorgás után meg is érkeztem, este 7 felé, ahol közölte a portás, hogy ők nem a cetlin említett 8 óráig vannak bent, hanem csak négyig VOLTAK és szombaton ne is keressem őket, mert nincs az a vallás-isten-anyós-após-unoka-nagybácsi-nagynéni etc. aki/ami miatt ők akkor bejönnének :W . Mint kiderült ez már egy teljesen más cég is... Ilyet lehet, hogy tudtom nélkül a telefonom másik céghez kerül? Nekem még egy nyamvadt SMS-t, vagy e-mail-t sem küldtek, hogy "Te egyszerű, üresfejű, butuska, ügyefogyott, hígvelejű, flúgos, csacsi, balga, tökkelütött, féleszű, idióta, eszetlen, aki szervizeltetni akar, ne a Sugárban hanem itt keresd a telefonod és ezen ********** a számon XX-től XX-ig." :W :W Természetesen a neten még mindig "nyitva" a sugárban a care....

"Sose higgy az interneten lévő idézeteknek, sokszor átverés." (Petőfi Sándor)

(#83588) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Sziasztok! Ma sokat teszteltem a Continuumot, es tetszett. Viszont nagyon egertol fugg az Edge szaggatasa, erdemes Microsoft egerre beruhazni?

(#83589) starr


starr
őstag

A OneNote mobilon egyszerűen nem szinkronizál a Redstone update óta.
A PC, és a Web között hiba nélkül megy.
Mobilra nem jön le semmi, és a mobilon felvett oldalak sem mennek fel a webre, sem PC-re.
Szóval lósz@rt sem ér az egész.

(#83590) Plazmacucci válasza starr (#83589) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Használd androidon. Ott még a Onedrive is megy.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#83591) turbulencia8 válasza starr (#83589) üzenetére


turbulencia8
őstag

A hatterben futo alkalmazasokat mennyire ritkitottad?

(#83592) bszg@


bszg@
tag

Sziasztok,
valahol beállítottam, hogy figyelmeztessen a limit megközelítésekor, így mostanában pár percenként jelez, hogy
"Nemsokára eléri az adatkorlátot."
Ezzel van tele a notification center. Órákig kerestem, hogy hol lehet az értesítéseket kikapcsolni. Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni.
Bszg

(#83593) starr válasza turbulencia8 (#83591) üzenetére


starr
őstag

Amennyire csak lehet. A OneNote futhat.

(#83594) starr válasza Plazmacucci (#83590) üzenetére


starr
őstag

Van egy régi androidom, kipróbálom :)

(#83595) #97246720 válasza turbulencia8 (#83588) üzenetére


#97246720
törölt tag

szerinted attól hogy rá van írva hogy microsoft attól jobb lesz? ugyan az van benne mint egy hama egérben... az edge nem az egér miatt szaggat, az rendszer hiba... nekem is van hogy egyes oldalak lefagynak, az uwp-s appok vibrálnak,főleg a facebook beta és a messenger, van hogy nem érzékelik az appok az érintést...de ezzel megannyi sok kellemetlenséggel ajándékoz meg az ms minden egyes frissítéssel...

[ Szerkesztve ]

(#83596) starr válasza #97246720 (#83595) üzenetére


starr
őstag

Korábbi rádiós egeremet zavarta a Wifi, amikor a wifi nagyon dolgozott. Pont a görgetésnél szaggatott. Mindkettő 2,4GHz környékén üzemel ugyanis. Átállítottam a Wifit másik csatornára, akkor a hiba megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#83597) pprod94 válasza starr (#83589) üzenetére


pprod94
aktív tag

Ah, akkor nem én rontottam el valamit, hogy szépen fogalmazzak! Rs óta volt 2 HR-em, egy jegyzetet mindig keresek benne, és sosincs ott. :D Akkor ez az ok..

(#83598) turbulencia8 válasza #97246720 (#83595) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem szimpatikus a Continuum, ket kulonbozo egerrel teszteltem: eg es fold volt a kulonbseg. Az egyikkel teljesen hasznalhato, es tovabb akarom optimalizalni.

(#83599) starr válasza turbulencia8 (#83598) üzenetére


starr
őstag

Drótos vagy drótnélküli egerekkel próbáltad?

(#83600) turbulencia8 válasza starr (#83599) üzenetére


turbulencia8
őstag

Drotos. Egy A4 tech minivel mar egesz jol mukodott. Van egy kinai bluetooth egerem, meg azzal is kiprobalom ma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.