Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8018) pushalias válasza Oppenheimer (#8012) üzenetére


pushalias
addikt

Nana, azért mondjuk a töltési problémák, a rebootok, meg az értesítési panaszok, főleg Facebook app és a cset ügyében, ha nem lettek az utóbbi hónapban pár tucatszor leírva, akkor egyszer sem. És ha valaki azt írta, hogy neki jól megy, akkor mindig jöttek a megjegyzések, hogy ő a kivétel, tudom, ebben volt irónia is, de ez nem feltétlenül esik le az ide tévedő idegennek

Baromira nincs kedvem belefolyni ebbe a vitába, mert a Dyra-félékkel ellentétben titeket kedvellek, és hülyének sem tartalak, és nyilván valós hibákat írtok le. Ennek ellenére Dale-nek annyiban igazat kell adnom, hogy hajlamosak vagytok egy kicsit túldrámázni a hibákat. Nem szoktam érte beszólogatni, mert egyrészt nem akarok emiatt feszkót, másrészt ti is elviselitek, amikor éppen én menstruálok, ami így negyven felett sajnos rendszeres egy férfiembernél.

Disclaimer! Szerintem sem tökéletes a rendszer, mert nem az. Nyugodtan megkérdezheted Creyt, neki szó szerint azt írtam az általam tesztelt WP8-as telókról, hogy „brutálisan jók amikor nem szarok”. Aki nem hiszi, járjon utána! Ennek ellenére mindkét tesztkészüléket habozás nélkül bevállalnám. Bálintot is irígylem, meg akinek L920-a van azt is. :)

(#8016) legiaap Igazat kell adnom a nagyúrnak, erre való a garancia. Pedig tudom, hogy én se vinném egyből, hanem reménykednék, hogy megoldódik a következő update-tel. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.