Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75281) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Értem én én a sértődöttséget, csak észrevételként jegyeztem meg, hogy ti több oldalon szidjátok a droidot büntetlenül, én meg ellenpéldát írok, mindjárt feljelent valaki offolásért.
Egyébként nem bejöttem szidni a wp-t, hanem néha bejövök mint ex WP-s, hogy mi újság. És mit látok? Hogy így szar a droid, úgy szar a droid, de mindannyian panaszkodtok a WP funkció és alkalmazásszegény rendszerére (joggal).
Én nem állítottam egy szóval sem, hogy istencsászár a droid. Nekem is volt, hogy belassult a Chrome böngésző miatt. Nagy show. Uninstall és minden ment tovább szépen és rendben. Vannak akiknek rossz a droid, mert nem jó a problémamegoldó képességük.

Elfogadom, hogy a WP mindig CSAK telefon marad, sose váltja ki a pc-t. Én azt mondom, hogy óvatosan a droidfikázással. Én nagyon régen kapcsoltam be a pc-t mióta ez a droid megvan. És nem, nem fogy el a ram zenehallgatástól. És nem használok sem klíner programot, sem védőfóliát..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.