Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) aszti93


aszti93
aktív tag

Sziasztok.
Tegnap feszegettem azt a témát hogy esetleg a lumia 820amba kéne egy erősebb aksi és kiderült hogy lehet bele rakni. Ebay-en találtam egy 2500mAh-s akksit, valami MPJ márkájú. Ha ezzel használnám akkor a gyári gari az még megmaradna? És esetleg bárkinek bármi tapasztalata van ezzel az akksival kapcsolatban?

Üdv.: Aszti

(#31402) germinator66 válasza Oppenheimer (#31399) üzenetére


germinator66
aktív tag

Nah, ez nekem nem mond semmit, be akarok jelentkezni a meglévő hotmailes fiókommal, ennyi.

(#31403) hülyegyerek válasza aszti93 (#31401) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Itt azt írják, hogy jobban bírja, mint a gyári : wpcentral

Amúgy ezt a gyári gari dolgot nem teljesen értem...Ha meghal a telefonod, csak visszarakod bele a gyárit, nem ?

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#31404) aszti93 válasza hülyegyerek (#31403) üzenetére


aszti93
aktív tag

De, csak arra gondoltam hogy meg tudják e állapítani hogy nem a gyári akksival üzemeltettem e a telót?

Üdv.: Aszti

(#31405) btudos válasza aszti93 (#31401) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ebay akksi nagyon lutri, én tuti nem vágnék bele.

Kérdéses a minőség, a kapacitás (rá van írva valami, az általában semmit nem jelent), meg az is érdekes, hogy ugyanakkora méretben ennyivel nagyobb kapacitást ad, ez egyből gyanús nekem.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#31406) aero. válasza btudos (#31405) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ezt én is így tudom és így olvastam mindig is. Plusz múltkor élőben is ebizonyosodott, hogy a 3200-as kínai S2 akksi egy perccel se bírja tovább, mint a gyári 1650-es.

(#31407) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

57.000Ft-ert 8X vagy 36.800-ert L520?

Egyik nem Lumia :U Az ingyen navi is fontos lenne. 520 viszont, ugye joval gyengebb.

Tippek?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31408) hülyegyerek válasza aero. (#31406) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Az előző telefonom egy HTC volt, abba két év után vettem egy utángyártott akksit, ami sokkal jobban bírta, mint a gyári. Báj dö véj: lutri a kínai akksi, de ha egy adott típusról többen is tapasztalatból állítják, hogy jobb, akkor nem kell félni tőle.
Jut eszembe, kínai akksi: mondjatok egy olyan telefont, amiben nem az van már gyárilag is :)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#31409) btudos válasza gzbotii (#31407) üzenetére


btudos
Topikgazda

Neked kell tudni mennyire fontos az ingyen navi, én tuti a 8X-et venném (függetlenül attól hogy amúgy is a szívem csücske), ennyi felárat megér a többlettudása, annak ellenére hogy nem egy Lumia.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#31410) kezman válasza gzbotii (#31407) üzenetére


kezman
őstag

8x kevés támogatást kap, HTC nem igazán erőlteti wp8-at, ennek ellenére jobb sztem, 520 hátrányok: kijelző, RAM, kamera, én ezt használom, meg vagyok elégedve, ár érték arány kiváló.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#31411) btudos válasza kezman (#31410) üzenetére


btudos
Topikgazda

520-nál annyira nem érvényesülnek a Nokia extra apróságai, csak az ingyenes Here szoftverek érnek igazán sokat, a kamerához kapcsolódó Nokia fejlesztések a gyenge kamera miatt nem érvényesülnek, glance nincs, így szerintem csak az a kérdés, a navigáció mennyire fontos.

Persze az 520 ettől függetlenül kiváló telefon, de ha belefér, én elmennék a 8X-ig.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#31412) hülyegyerek válasza gzbotii (#31407) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A here drive+ 35 euróért letölthető akármilyen wp8-as telefonra, szóval én a helyedben a 8x-et venném. Amúgy 57-ért már simán kapsz egy Lumia 820-at is...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#31413) dejaris válasza gzbotii (#31407) üzenetére


dejaris
addikt

8X

(#31414) kezman válasza btudos (#31411) üzenetére


kezman
őstag

Teljesen egyetértünk, :K

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#31415) aszti93 válasza btudos (#31405) üzenetére


aszti93
aktív tag

Köszönöm az infókat :R :R

Üdv.: Aszti

(#31416) laszak válasza btudos (#31405) üzenetére


laszak
tag

Ha már nagyobb kapacitású akksit vennél, akkor javasolt inkább a Mugen Power-től venni, van 2-féle is:
[link]
HUF-ban is megnézheted az árakat.

(#31417) hokins válasza gzbotii (#31407) üzenetére


hokins
addikt

Ha már 57ig elmennél, akkor már L820 is beleférne

(#31418) hülyegyerek válasza gzbotii (#31407) üzenetére


hülyegyerek
addikt

820

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#31419) Oppenheimer válasza gzbotii (#31407) üzenetére


Oppenheimer
veterán

WTF?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31420) Pikkolo^^ válasza hülyegyerek (#31408) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Cell made in Japan, assembled in China.
Ez mindent elmond.

(#31421) gzbotii válasza Oppenheimer (#31419) üzenetére


gzbotii
veterán

Mia'? :DDD
OFF topicba ird meg vagy privatba.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31422) hroberto


hroberto
veterán

Az miért van, hogy a telefon (920) letiltja bizonyos programok háttér ügynökeit?
Azt tudom, hogy ha egy bizonyos ideig nem használom a programot akkor letiltja, de a mai nap folyamán használtam a Vibert (reggel), és véletlenül ránéztem a háttérben futó feladatokra, és a Viber letiltva...
A Viberen kívül még két alkalmazásnak van engedélyezve háttérben futás (Whatsapp, FB Beta). Ezeket még egyszer sem tiltotta le a telefon.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#31423) duo válasza hroberto (#31422) üzenetére


duo
őstag

engem az zavar hogy egy moli player miért fut a háttérben mindig. kikapcsolhatatlanul.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#31424) kezman válasza duo (#31423) üzenetére


kezman
őstag

Nálam speciel nem fut a háttérbe. :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#31425) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!

iPhoneom elavulás miatt hamarosan lecserélésre kerül és erőteljesen szemezek a WP-vel. Néztem az áruházban néhány programot, ami sűrűn használok (viber, spotify, stb) és látom a véleményeknél, hogy egyik-másik igencsak rosszul működik. Mi ebből az igaz? Valóban ilyen gyenge a support?

(#31426) Воланд válasza Kephamos (#31425) üzenetére


Воланд
titán

vibert egy honapja elbasztak server oldalon, elvileg nemsokara jon hozza javitas. elotta nalam semmi gond nem volt vele. a spotify meg naaaaagyon lassu. mas gond nincs vele.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31427) aero. válasza Kephamos (#31425) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Még annyit a Spotify-hoz, hogy WP-n csak előfizuval lehet használni. :(

(#31428) duo válasza kezman (#31424) üzenetére


duo
őstag

akkor sem ha rákattintsz a speciálisra?

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#31429) kezman válasza duo (#31428) üzenetére


kezman
őstag

Ott bent van de nem fut , csak ha használod.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#31430) Kephamos


Kephamos
addikt

Milyen ismert hátrányai és hiányosságai vannak WP-nek? Van rá mód, hogy a podcastokat itunesból hallgassam valahogy?

(#31431) savoo válasza Kephamos (#31430) üzenetére


savoo
addikt

Persze. Iphone-nal.

(#31432) legiaap válasza aero. (#31427) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja ezzel pár napja szembesültem... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#31433) pdw_ph válasza Kephamos (#31430) üzenetére


pdw_ph
tag

Ezeregy podcast app van, amik szintén látják az iTunes kínálatot (vagy ha onnét nem máshonnan simán van podcast link). Én a podcast lounge-t használom.

(#31434) Kephamos válasza pdw_ph (#31433) üzenetére


Kephamos
addikt

Nagyszerű!
---
Fájlmásolás hogyan oldható megy a telefonra? Zene, dokumentumok, videók, stb.

(#31435) btudos válasza Kephamos (#31434) üzenetére


btudos
Topikgazda

Intézőn keresztül, mindent a megfelelő mappába.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#31436) Tewe013 válasza Kephamos (#31434) üzenetére


Tewe013
őstag

Bedugod a gépbe és rámásolod amit akarsz, a gép úgy érzékeli, mintha egy pendrive lenne.

[ Szerkesztve ]

(#31437) Blyan válasza Воланд (#31426) üzenetére


Blyan
félisten

Ezt mondjuk nem értem, ha minden más platformon megy, akkor a WP-n miért nem? Szerver oldalon, természetesen. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31438) btudos válasza Blyan (#31437) üzenetére


btudos
Topikgazda

Én ezért nem szoktam szerver oldalra hivatkozni, az app egyszerűen szar, a lényeg hogy kivételesen ( ;] ) nem a WP a hibás. :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#31439) Воланд válasza Blyan (#31437) üzenetére


Воланд
titán

mert kulonboznek az ertesitesi rendszerek megoldasai.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31440) Blyan válasza Воланд (#31439) üzenetére


Blyan
félisten

Szóval az úttörő MS-nak büdös az a módszer, ami amúgy minden más platformon tökéletesen működik... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31441) dudikpal válasza hülyegyerek (#31403) üzenetére


dudikpal
aktív tag

"Itt azt írják, hogy jobban bírja, mint a gyári"

Nehogy ezért vki rendeljen, mert nagyon nem erről szól a linkelt topic :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31442) kezman válasza btudos (#31435) üzenetére


kezman
őstag

Az miért van pldul egy AVI filmet másolnák intézőből de nem másolja át, ki kell vennem a memkártyát és kártyaolvasóval tudom csak másolni ? :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#31443) hülyegyerek válasza dudikpal (#31441) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Az első pár hsz márpedig arról szólt, csak nem olvastam át mindhárom lapot.... :U

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#31444) Oppenheimer válasza Воланд (#31439) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De ha szerver oldalon lenne szar, akkor nem kéne app frissítésre várni. Szerintem is csak az app szar. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31445) Воланд válasza Oppenheimer (#31444) üzenetére


Воланд
titán

es akkor az miert van, hogy egyik pillanatrol a masikra mondta be az unalmast? mert se az app-hoz, se az os-hez nem jott akkor frissites...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31446) Oppenheimer válasza Воланд (#31445) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Akkor aki az emailre válaszolt, az az ügyfelet nézte hülyének, hogy app frissítéshez kötötte a szolgáltatás helyreállását... Vagy aki írta, az volt hülye.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31447) Zoli133 válasza Oppenheimer (#31446) üzenetére


Zoli133
őstag

Előfordulhat, hogy rossz volt a szerver, szerveren mókoltak, mondjuk módosították az adatbázist, de a módosított adatbázis már nem kompatibilis a jelenlegi programverzióval (más mező nevek, függvények) emiatt kell a szoftverfrissítés is a szolgáltatás helyreállításához.

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#31448) duo válasza kezman (#31429) üzenetére


duo
őstag

ez egész biztos? én arra gyanakszom hogy az ilyen appok okozzák a rejtelmes hirtelen merüléseket.aztán ne legyen igazam.persze lehet hogy hülyeség ezt fenntartom, de mire gondoljon az ember, minek van az ott?

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#31449) Воланд válasza Oppenheimer (#31446) üzenetére


Воланд
titán

a viber-nel szokas hulyenek nezni a usert.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31450) pdw_ph válasza Tewe013 (#31436) üzenetére


pdw_ph
tag

Féligazság :)
MTP-t használ nem Mass Storage-t, ergo "nem úgy mint egy pendrive".

Persze ezt csak a geek mondja belőlem, a való életben kevés kkülönbség van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.