Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) Pttypang válasza Tybee21 (#31237) üzenetére


Pttypang
veterán

A telefonnal formaztattad a kartyat?

Everybody lies.

(#31252) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

van valahogy lehetőség telefonszámot fekete listára tenni?

ha van akkor hogy kell?

[ Szerkesztve ]

(#31253) polonic válasza Zlcsi (#31252) üzenetére


polonic
félisten

van

(#31254) Ck. válasza Воланд (#31249) üzenetére


Ck.
addikt

Hogy érted, hogy rossz mezőben? Belemegyek a gmail címtárba, ott van a név, ott van alatta a mobilszáma, de a telefonon semmi. Hol lehet ezeket a mezőket állítgatni? :F

(#31255) savoo válasza Zlcsi (#31252) üzenetére


savoo
addikt

Ha nokedlid van akkor hívás+sms szűrő (beállításokban).

(#31256) Zlcsi válasza savoo (#31255) üzenetére


Zlcsi
senior tag

köszi :R

(#31257) Воланд válasza Ck. (#31254) üzenetére


Воланд
titán

mondjuk a telefonszam ne az egyeb mezoben legyen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31258) Kbali válasza Ck. (#31254) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ahogy más is jelezte, nagyon fontos, hogy ne "Egyéb" kategóriás legyen a szám, mert az az, ami nem jelenik meg a telefonon. SŐt, ha egy szám nem mobilszámként lesz rögzítve, akkor SMS-t nem fogsz tudni küldeni.
A darabolást egyébként nem kézzel gondoltam, volt erre alkalmazás, de már nem emlékszem, micsoda.

(#31259) Tybee21 válasza Integrale (#31239) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Tipikus... a probléma amit leírtam, napok óta fennált, mos ma délutánra teljesen magától elmúlt :W
Én meg tegnap nagyon felidegeltem magam rajta, hogy nem tudok vele mit kezdeni...
Szóval megoldódott, de köszönöm!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#31260) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok becsatlakoztam én is egy 1020-al , van bármi módja hogy snapchare regisztráljak ? Ha valaki droidos telefonján regisztrálok akkor a nem hivatalos 6snappel be tudok majd lépni ?

(#31261) Bogyó bá' válasza Mirman (#31260) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Friss WP felhasználóként a legelső feladatod legyen: a guglis múltat elfelejteni. Az számodra csak egy kereső legyen, semmi más. Ezek után már minden flottul megy.... :D

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#31262) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

velem szembe egy csunya no mosolyogva nyomkodja a 8s-et. Ennyire jo lenne? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31263) Воланд


Воланд
titán

holnap jelent a nokia es a legfrisebb pletykak alapjan az ms is bejelenti, hogy ki lesz a kovetkezo ceo.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31264) Lall válasza Воланд (#31263) üzenetére


Lall
veterán

A Nokia bejelenti a Lumia és Elop éra legjobb negyedévét, így az MS alkalmazza őt CEO-ként.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#31265) pzstm válasza Воланд (#31263) üzenetére


pzstm
titán

Meg az akvizíció lezárását is pletykálják

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31266) Oppenheimer válasza Lall (#31264) üzenetére


Oppenheimer
veterán

akkor jo nagy feje lesz az MS fejenek. Ha nem o lesz, akkor az egy strategiai zseni a forumrol.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31267) Mirman válasza Bogyó bá' (#31261) üzenetére


Mirman
őstag

Igyekszem igyekszem... :DDD Eddig rettentően tetszik a dolog , a snapchatet is sikerült megoldani , megkértem egyik ismerősömet hogy regisztráljon engem iOS-ről , onnantól már működött. :D Érdekes droidon ugyanazzal a hibaüzenettel dobott vissza mint engem Wp-n hogy frissítsek a legújabb verzióra.

(#31268) Воланд válasza pzstm (#31265) üzenetére


Воланд
titán

az nem hiszem, hogy pletyka, a press release-ben mar discontinued business-kent szerepel a devices resz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31269) Boonen007 válasza Воланд (#31268) üzenetére


Boonen007
őstag

Ezt leirnatok magyarul is? :D

(#31270) Oppenheimer válasza Boonen007 (#31269) üzenetére


Oppenheimer
veterán

[link][link][link][link]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31271) viewdetails


viewdetails
addikt

Hogy tudnám megoldani, hogy a telefon elsődleges live id-jára regelt skype ne foglalkozzon a messengeres (szoba) üzenetekkel? Sehol nem találok szétválasztási lehetőséget.
Kinn van a Skype csempe, mellette az SMS csempe, és mind a kettőn virít az értesítés, ha messenger üzenet jött.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#31272) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Ha áruházból veszek egy alklamazást.
Akkor azt jegyzi a fiókom? Úgy értem ha pl csinálok egy hard resetet, akkor utána újra meg kell venni az alkalmazást vagy tárolta a fiókom, hogy már fizettem érte és utána már ingyen tölthetem le?
(természetesen ugyanarra a készülékre gondolom)

(#31273) Polllen válasza kory24 (#31272) üzenetére


Polllen
nagyúr

Megjegyzi, de az egyszerűség kedvéért ugyanúgy fizetősnek jelzi újraletöltésnél& csak akkor szól, h már megvan, amikor letöltenéd.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#31274) istnag válasza Polllen (#31273) üzenetére


istnag
addikt

Azt nem tudjátok,hogy a megvett programjaimat,át lehet vinni msáik fiókba? Konkrétan,ha gmail-ről átszeretnék térni outlook-ra,van esély,hogy ne bukjam az eddig megvett appjaimat?

(#31275) pzstm válasza kory24 (#31272) üzenetére


pzstm
titán

nem csak ugyanarra. Ha készüléket váltasz, és ugyanezzel az acounttal használod akkor is ingyen lesz. Accounthoz kötik nem Device-hoz ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31276) kory24 válasza pzstm (#31275) üzenetére


kory24
őstag

Értem, köszönöm a válaszokat.
Azt hittem 1 app csak 1 készülékre jár az árért :)

(#31277) pzstm válasza istnag (#31274) üzenetére


pzstm
titán

ha a gmail MS Account cím, s még nincs outlookod akkor simán. Renameing feature a neve, s van lehetőséged a jelenlegi címedet átírni egy újra. Minden marad, vizont telefonnak HR kell., Tavaly márciusban csináltam meg, azért tudom ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31278) istnag válasza pzstm (#31277) üzenetére


istnag
addikt

köszönöm. Ha megjön a Black,akkor meg is ejtem a HR -el együtt.

(#31279) Melack válasza pzstm (#31277) üzenetére


Melack
veterán

De itt legalább ez így működik, nem úgy mint droidon. Mennyit szívok ezzel ott, bazz... :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31280) pzstm válasza Melack (#31279) üzenetére


pzstm
titán

huu...mi nem működik ott és mi itt? sorry cska nem értem pontosna, hogy melyik feature-re gondolsz :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31281) istnag válasza pzstm (#31280) üzenetére


istnag
addikt

Ott(androidnál) nem tudod átvenni a megvett appjaidat másik fiókra.
Kerestem ezt a renameing feature,de nem nagyon találom..ez app,program,vagy link..? :R

szerk.:
(#31282) savoo ; (#31283) mukibuci: Köszönöm,akkor szerintem marad minden,mert én kompletten akartam átköltözni másik fiókra,de elég sok appot megvettem már,azokat nincs kedvem elbukni.

[ Szerkesztve ]

(#31282) savoo válasza istnag (#31281) üzenetére


savoo
addikt

Másik fiókra itt sem tudod.

(#31283) mukibuci válasza istnag (#31281) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

itt se tudod átvinni másik fiókra, csak a meglévő fiókod tudod átnevezni, de ugyanaz a fiók marad :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31284) pzstm válasza istnag (#31281) üzenetére


pzstm
titán

ugyanaz a fiók marad mind írják is, cska más email címmel. Ami vagy új, vagy olyan ami még nem MS Account.

Sorry ha félreérthető voltam :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31285) Blyan


Blyan
félisten

email + fiókok

A Microsoft-fiókomra és a twitterre kiírja, hogy nem naprakész, belépek és ezt kapom :F

Lebombázták? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31286) savoo válasza Blyan (#31285) üzenetére


savoo
addikt

"It usually appears when synchronizing a large number of items. Try to reduce the numer of Emails to be synced to the last 1 month or less. If the error persists, then reduce the period again. You can do that by starting ActiveSync on your Device, Menu, Options, E-mail, Settings. Also it could be wise to reduce the Size limit while there, it could allow you to increase the period. As for the Calendar, try to sync only the past 2 weeks or 1 month from Menu, Options, Calendar, Settings in ActiveSync on your Device."

(#31287) Blyan válasza savoo (#31286) üzenetére


Blyan
félisten

Édesf@szom... :D Ez egy vicc...

Mondjuk most megszűnt ez a dolog.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31288) savoo válasza Blyan (#31287) üzenetére


savoo
addikt

Valami olyasmi. :D

Mármint ettől, vagy magától?

[ Szerkesztve ]

(#31289) Blyan válasza savoo (#31288) üzenetére


Blyan
félisten

Csak úgy.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31290) tkesy


tkesy
őstag

Kérdés: az e-mail / sms üzenetejelző hangoknál (még mindig) 10 mp a limit? Mert, most, hogy megjött a Black, beállítottam az N82-ön használt, kemény 43 mp-es mp3-at, ééééés a WP 10 mp-ig játsza, majd után elkussol... Mert ha ez így van, akkor adtak a sz*rnak egy pofont ezzel a frissítéssel... :(

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#31291) aero. válasza tkesy (#31290) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

43mp-es értesítésjelzó hang? wat? miért? :D

[ Szerkesztve ]

(#31292) saiyajin


saiyajin
senior tag

Valaki használja az outlook fiókját több aliasszal, és meg tudná mondani, hogy hogyan kezeli a telefon? Alapértelmezettként, ha jól tudom közös inboxba jön minden levél, ami jó is lenne nekem, viszont hogy tudok válaszolni különböző aliasokról a telefenon? Vagy egy-egy aliast be lehet állítani külön fiókként is? :F

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#31293) SpongyaBob válasza tkesy (#31290) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Neked komolyan 43 mp hosszú kell hogy legyen egy sms hang? :)

Én gyáriakat használok erre a célra szóval a választ nem tudom csak érdekes.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#31294) tkesy válasza aero. (#31291) üzenetére


tkesy
őstag

miért ne? amúgy meg egy nekem nagyon tetsző dallam, és nagyobb eséllyel meghallom, ha távolabb van tölem a teló, mint a gyári pár mp-s csipogást...

Rubbi: de ha 15 lenne akkor is gyanítom, hogy levágná 10 mp-nél... De itt nem az a lényeg, hogy hány mp, hanem az, hogy elvileg szabadon beállíthatsz neki bármit (Black után) de nem játsza végig, ha hosszabb mint 10 mp...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#31295) Воланд


Воланд
titán

Ilyen lesz a jövő Nokiája?

Nokia Corporation Report for Q4 2013 and Full Year 2013 pdf

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31296) Oppenheimer válasza Воланд (#31295) üzenetére


Oppenheimer
veterán

pls valaki foglalja ossze a fontosabb szamokat, mert e72-m van! :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31298) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!

A Black frissítés után nem működik a hardreset a fizikai gombokkal (L820). Ez vajon normális?
A frissítés előtt nyomtam egy HR-t a telefonnak, amitől végtelen fogaskerekezésbe kezdett; az egyik topictárs tanácsára NSU-vel kivettem belőle, amitől elég furcsa dolgok jelentek meg a kijelzőn, de akku ki-be művelet után minden rendben ment. Felment a Black, utána is hardresetelni szerettem volna, de már nem működött a fizikai gombokkal. (menüből sikerült)
Most nem tudom, hogy a telóval történt valami, vagy ez a Black sajátossága.

(#31299) Oppenheimer válasza Oppenheimer (#31296) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ja, hogy nincsenek is számok, csak annyit írnak, hogy kevesebbet adtak el. Pfff!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31300) Воланд válasza Oppenheimer (#31299) üzenetére


Воланд
titán

8,8 millio 2013q3
8,2 millio 2013q4

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.