Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) pzstm válasza Oppenheimer (#13449) üzenetére


pzstm
titán

lehet nagyobb update lesz, én csak spekulálok :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13452) btudos válasza Воланд (#13450) üzenetére


btudos
Topikgazda

Azért legalább a wifi keep alive funkciót elhozta, ha mást nem is. Másfél hónap alatt (az én 8X-emre december közepén került rá, aznap mikor megjelent, a hivatalos WP8 launch után kb. másfél hónappal) mondjuk mást is belerakhattak volna, amivel állítólag nem készültek el, de úgy tűnik az MS nem sieti el behozni a lemaradást. Mert azóta semmi hír a következő update-ről. :(((

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13453) pzstm válasza btudos (#13452) üzenetére


pzstm
titán

"Shut up and ship"....ez az új irányvonal, ezért nem hallasz semmit ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13454) Alexios válasza pzstm (#13453) üzenetére


Alexios
veterán

bezzeg régen annyi mindent tudtunk az újdonságokról, meg hogy mikor mi lesz ;]

(#13455) AMD Power válasza Воланд (#13439) üzenetére


AMD Power
titán

És akkor most mi várható ez ügyben?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13456) btudos válasza pzstm (#13453) üzenetére


btudos
Topikgazda

Naigen, nagy újdonságot nekünk így WP vonalon nem hozott az irányvonal, csak most már hivatalos álláspontként kezelhetjük, hogy soha nem mondanak semmit :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13457) Воланд válasza pzstm (#13453) üzenetére


Воланд
titán

jah, csak eppen a ship resz nem igazan mukodik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13458) Воланд válasza AMD Power (#13455) üzenetére


Воланд
titán

jo kerdes. Belfiore azt csiripelte, hogy dolgoznak a javitason. nyarnal elobb nem varnek ra megoldast, ha egyaltalan lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13459) Bogyó bá' válasza Воланд (#13458) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Tényleg, nem tudod, 7.8-ra jön még bármilyen frissítés? Vagy azt végleg lezárt ügynek tekinti a Microsoft?

(#13460) woland_y2k: Köszönöm! :R Igazából csak az "élő csempe" hiányzik, bár lehet, hogy az a Lumia 610 kevés ramja miatt úgysem fog működni... :W

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13460) Воланд válasza Bogyó bá' (#13459) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13461) Alexios válasza Bogyó bá' (#13459) üzenetére


Alexios
veterán

610-en nem lesz élöcsempe, nincsenek background threadek, így az ott nem hiba hanem feature

(#13462) mrhitoshi válasza pzstm (#13448) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem is lenne rossz. Év vége fele akkor beleugranék.

PS4

(#13463) Integrale


Integrale
veterán

Az élőcsempe probléma minden 7.8 modellen jelentkezik valamilyen módon, vagy csak előfordulhat?

"Bad reklám is reklám too"

(#13464) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13465) dejaris válasza mukibuci (#13464) üzenetére


dejaris
addikt

:C

(#13466) crey válasza mukibuci (#13464) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Elfelejtette odaírni, hogy thanks to MS WP developer team's great efforts, it might work as you expect.... Or not.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13467) mukibuci válasza crey (#13466) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és persze azt is, hogy csak wp8-on, a hetesen pedig amint megszüntettük az msn-t, küldjél helyette sms-t :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13468) crey válasza mukibuci (#13467) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Bazz, ebbe bele sem gondoltam :D de jó, hogy évek óta nem használom, mots megkaparnám magam :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13469) Воланд válasza mukibuci (#13467) üzenetére


Воланд
titán

telefonon nem szuntetik mrg a wlm-et. egyelore.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13470) AMD Power válasza Integrale (#13463) üzenetére


AMD Power
titán

Én egyenlőre nem nagy problémákat nem észleltem. Pedig ez a már a 2-ik 7.8 telefonom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13471) btudos válasza AMD Power (#13470) üzenetére


btudos
Topikgazda

A Lumia 610-en soha nem volt live tile tamogatas, igy valoszinuleg nem veszed eszre a problemat :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13472) AMD Power válasza btudos (#13471) üzenetére


AMD Power
titán

Basszu* tényleg. De ettől függetlenül gondom azzal sem volt ami a rendszert illeti.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13473) mukibuci válasza Воланд (#13469) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

aha, egyelőre :D és majd tökéletesen fog működni a skype-pal, aha. Láttam én már karón varjút :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13474) nábob válasza mukibuci (#13464) üzenetére


nábob
tag

Félő, hogy a fele sem lesz igaz 7.8-ra.

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#13475) mukibuci válasza nábob (#13474) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

milyen fele? és miért félő? teljesen egyértelmű ;)

talán skype frissités lesz még, hogy be tudjál jelentkezni az ms accounttal és kb ennyi.

woland_y2k: tuti nem fogja megkapni :F

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13476) Воланд válasza nábob (#13474) üzenetére


Воланд
titán

a skype eddig sem epult be a people hub-ba wp7 alatt es ez nem is fog valtozni. sot, az email-es bejelentkezest is csak a wp8 kapja meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13477) barnam_ válasza btudos (#13471) üzenetére


barnam_
nagyúr

Lehet rosszul emlékszem, de a 610-n is volt élő csempe. Ugyanúgy mozogtak, cserélődtek az elemek a csempéken.

(#13478) Воланд válasza mukibuci (#13475) üzenetére


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13479) mukibuci válasza Воланд (#13478) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nincs kiemelve, hogy wp7re nem fogják megcsinálni, és a shut up and ship jegyében már biztosan gőzerővel dolgoznak az ügyön. Oké, felébredek :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13480) Lall válasza mukibuci (#13479) üzenetére


Lall
veterán

Nem irjak, hogy nem lesz, hogy a sok borju (mint en is) vegye meg a wp8-as telefont. És egyszercsak, mikor mindenki, aki akart attert wp8-ra bejelentik, hogy a 7.8-asok is megkapjak. ;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13481) btudos válasza barnam_ (#13477) üzenetére


btudos
Topikgazda

A gyari live tile-ok mukodtek (people hub, grooups, me tile) de 3rd party alkalmazasoknal (pl akarmilyen idojaras program) nincs live tile support.

Lalll: 920-at veszel?

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13482) mukibuci válasza Lall (#13480) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igazából msn-t már nem használok, a skype-ot pedig sose használtam, tehát engem nem érint annyira a dolog :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13483) Lall válasza mukibuci (#13482) üzenetére


Lall
veterán

Engem kb. ugyanennyire zavar a dolog. Egyiket sem hasznalom.

btudos: Egyelore hezitalok. Meg nem raktam fel a dvp-t, de mar lefenykepeztem. :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13484) polonic válasza Lall (#13483) üzenetére


polonic
félisten

Nem kell hezitálni! Vegyél! És szürkét. Akkor is, ha itthon nem lehet kapni. :D

(#13485) Lall válasza polonic (#13484) üzenetére


Lall
veterán

Ha veszek, akkor csak a Telenornal, mert ott jo vagyok. Nem adok 180-at csak azért mert szurke.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13486) polonic válasza Lall (#13485) üzenetére


polonic
félisten

Csak cukkollak. :)
Annyit nem is szabad, egyértelmű. Fehéret nézd meg akkor, az is nagyon szép. De ezt már lehet, hogy írtam. :)

(#13487) Lall válasza polonic (#13486) üzenetére


Lall
veterán

Megneztem az MM-ben. Szerintem nagyon tenyerbesimulo es a sulyaval sincs gond. Nem is ertem a negativ kritikat. Igazabol ami hianyzik az a jo kamera, mert a dvp valami baszott pocsek kepeket es videot csinal. Most is volt nagy csaladi hepaj nalunk, 0 db kepet tudtam loni a felhomalyban. A videorol nem is beszelve.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13488) polonic válasza Lall (#13487) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem is. És tényleg egyáltalán nem vészes a súlya. A mérete sem olyan durva már ránézésre, ahogy hozzászoktam. Már egyáltalán nem tűnik nagynak. Csak akkor volt sokkoló, amikor kibontottam. :)

Sokan mondják, hogy nappali fényviszonyok között nem a legjobb a kamerája, bár nekem teljesen elfogadható képeket csinál. Viszont éjszaka elég jókat csinál. Pont most kellett volna oda a félhomályba ez a kütyü. :)

Egyébként telenornál flottás vagy? Vagy sima egyéni előfizető? Csak azért kérdem, mert a csomagjaik nagyon érdekesek mostanság. Ez a megosztásos módszer meg a kapcsolási díj nekem nem tetszik.

(#13489) Lall válasza polonic (#13488) üzenetére


Lall
veterán

Céges flottás. Van 8 elofizunk, aztan van most vagy 4 szam amire lehetne venni telefont. Igazsag szerint az lenne a jo, ha az enyemre tudnek, mert ugy XL csomagban vennek, de az csak szeptemberben jar le. Igy marad az S csomag, de igy a telefon dragabb ugye.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13490) AMD Power válasza Lall (#13487) üzenetére


AMD Power
titán

Melyik MM-ben nézted? ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13491) Lall válasza AMD Power (#13490) üzenetére


Lall
veterán

Dábrecen.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13492) Bogyó bá' válasza barnam_ (#13477) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Igen, pontosan kettő darab: a névjegyzék meg a képek....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13493) barnam_ válasza Bogyó bá' (#13492) üzenetére


barnam_
nagyúr

Rég használtam Lumia 610-t, nem emlékszem már :)
Amúgy megjegyzem, WP8-on is csak a gyári appok csempéi aminek értékelhető az animációja, a többi az hasztalan nálam.

(#13494) btudos válasza barnam_ (#13493) üzenetére


btudos
Topikgazda

A live tile-nak nem elsősorban az animáció a lényege :N A megjelenített információ sokkal értékesebb.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13495) barnam_ válasza btudos (#13494) üzenetére


barnam_
nagyúr

Rosszul fogalmaztam, ami nekem kinn van élő csempén és nem gyári app, az a gMaps és a Facebook, de egyik sem hordoz hasznos információt a csempén számomra.

(#13496) Plazmacucci válasza barnam_ (#13495) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ok de az pont két szutyok app :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13497) btudos válasza Plazmacucci (#13496) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nekem a Facebook tile nagy méretre rakva a borítóképet cseréli a legutóbbi értesítéssel, ez pont elég arra amire kell. Egyrészt dekoratív, másrészt informál hogy történt-e valami, ha az értesítésről lemaradok. (a lock screent befoglalja a telefon, az sms, két mailbox és a whatsapp)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13498) Plazmacucci válasza btudos (#13497) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nemtom' neked milyen telefonod van, de nekem a fosbook csempe az ég világon nem csinál semmit. Ja de, megkérdezi, hogy mi jár a fejemben.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13499) btudos válasza Plazmacucci (#13498) üzenetére


btudos
Topikgazda

HTC 8X. WP7-en nekem se csinált semmit a Facebook. :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13500) Plazmacucci válasza btudos (#13499) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nembaj, most beadtam szervizbe a ketyerémet, ha gatyába rázták eladom, és veszek egy 720/820 szintű készüléket.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.