Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) zsírsámán válasza xperiasigi (#13700) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Ha nem sürgős a vásárlás, én a helyedben megvárnám.

(#13702) xperiasigi válasza zsírsámán (#13701) üzenetére


xperiasigi
őstag

az attól függ mikorra várható a telefon..?:DD

Iphone 6s

(#13703) daniel909 válasza xperiasigi (#13700) üzenetére


daniel909
addikt

szerintem nem éri meg várni rá. annyival nem jobb.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13704) dejaris válasza xperiasigi (#13702) üzenetére


dejaris
addikt

Pont akkora varhato, mint amikor tavaly megjelent itthon a lumia 900-as.

(#13705) xperiasigi válasza dejaris (#13704) üzenetére


xperiasigi
őstag

hátt nem várnék rá most még 3 -4 hónapot.. :(((

Iphone 6s

(#13706) savoo válasza xperiasigi (#13705) üzenetére


savoo
addikt

Szerintem viszont megéri rá várni, nagyobb kijelző, jobb kamera, és szvsz sokkal jobb dizájn. Szerintem nem kell rá hónapokat várni.

(#13707) daniel909 válasza savoo (#13706) üzenetére


daniel909
addikt

lehet IPS de a felbontása gyalázat. azaz ugyanakkora mint a 620-nak, csak egy 4,3-as kijelzőn. az mitől lenne jobb?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13708) savoo válasza daniel909 (#13707) üzenetére


savoo
addikt

Jajj, hagyjuk már ezt a felbontás mizériát, attól jobb, hogy nagyobb fizikailag a kijelző.

(#13709) blackmajesty válasza daniel909 (#13707) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Azt mondta, hogy nagyobb kijelző, nem azt, h jobb. Egyébként pedig akinek a jobb kamera, nagyobb kijelző fontos, annak megérheti várni a 720-ra. És miért ne lehetne jobb a 720 kijelzője? Attól hogy kicsit gyengébb a pixelsűrűsége, attól még készülhetett jobb technológiával. Majd ha egymás mellett láttuk, akkor el lehet dönteni, hogy melyik a szebb, de még ebben az esetben sem lehet általánosítani, mert van akinek egyik, és van akinek a másik. Pl. sokan mondják, hogy milyen szép a 820 kijelzője, nekem viszont nagyon nem tetszett (nem szeretem az amoledet, pedig sokan istenítik). És pl a 920 kijelzője jobban tetszett mint a SGS3-é.

(#13710) xperiasigi


xperiasigi
őstag

WP8-on hogy lehet screnshot-ot csinálni?

Iphone 6s

(#13711) marcusa válasza xperiasigi (#13710) üzenetére


marcusa
addikt

Bekapcs+windows gomb :)

:-)

(#13712) xperiasigi válasza marcusa (#13711) üzenetére


xperiasigi
őstag

tenkjúú :R

Iphone 6s

(#13713) AMD Power válasza xperiasigi (#13700) üzenetére


AMD Power
titán

Én is várnák vele... De Q2 jön legjobb esetben is hozzánk. És messze nem lesz olcsó.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13714) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Megkaptam a szervizbol a Lumiamat. Kapram egy ujat :D orom es bodotta... Most minden klaszul mukodik :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13715) kezman


kezman
őstag

Ezt gondolom csak a Wp8 kapja meg, a 7.8 nak füge !? :((

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#13716) mbale válasza kezman (#13715) üzenetére


mbale
tag

Nem igen reménykednék benne.. :(

Zag Zag

(#13717) Воланд válasza Plazmacucci (#13714) üzenetére


Воланд
titán

na, mondtam en, hogy a keszulekkel van a baj.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13718) Plazmacucci válasza Воланд (#13717) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Olyan klassz csajozast lebonyolitottam beepitett messengeren keresztul h orom volt nezni. Na nem az eredmeny miatt, hanem mert egyszer sem dobott le a netrol :D
Egyebkent az egesz keszuleket lecsereltek. Visszatert a hitem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13719) AMD Power válasza Plazmacucci (#13718) üzenetére


AMD Power
titán

Örülök neki ,hogy minden megoldódott. Használd egészséggel! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13723) nábob


nábob
tag

Ezzel találkoztatok már? :DD
Esetleg valaki innen csinálta? :D

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#13724) Plazmacucci válasza AMD Power (#13719) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Koszi :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13725) Psychonaut válasza nábob (#13723) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem ismertem, de jobban elgondolkodtatott egy Lumia 920-on, mint az eddigi fél év sajtóban megjelent hírei/cikkei. :D

(#13726) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ugye a sajat szam kijelzest a beallitasok per alkalmazasok per telefon menuben erem el? Mert az a telefon menupont nem nyilik meg... Csak megnyomodik es semmi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13727) Blyan válasza Plazmacucci (#13726) üzenetére


Blyan
félisten

Restart?

(#13728) Plazmacucci
Gáz. :(

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13728) Plazmacucci válasza Blyan (#13727) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Utana se. Max hr. Eddig tartott a joido.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13729) Plazmacucci válasza Blyan (#13727) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hr utan jo lett. Most lakhatombe ismet. Najo nagyobb bajom ne legyen :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13730) AMD Power válasza Plazmacucci (#13729) üzenetére


AMD Power
titán

Pont ezt akartam írni neked! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13731) vasg


vasg
csendes tag

Lehet, hogy béna kérdés, de én tegnap találkoztam ezzel a problémával először: Wp7-en emailben csak képet lehet csatolni?
Emailben kaptam egy excel file-t, amit sikeresen mentettem skydrive-ra, majd módosítottam. Vissza akartam küldeni mellékletként, de nem lehetett, csak skydrive-ról linkként (azt nem akartam, mert céges file és levelezés volt). Van erre megoldás, vagy csak én voltam béna?
Köszönöm előre is.

(#13732) Plazmacucci válasza vasg (#13731) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Excelben nyisd meg a cuccot, majd nyomj ra h megosztas. Ott fel kell hogy ajanlja az email fiokot is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13733) vasg válasza Plazmacucci (#13732) üzenetére


vasg
csendes tag

Igen, de nekem nem csatolja a file-t a valóságban, csak a skydrive-os linket küldi el.

(#13734) btudos válasza vasg (#13733) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mentsd le a telefonra, utana fogod tudni elkuldeni csatolva. A felhobol ez nem megy.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13735) vasg válasza btudos (#13734) üzenetére


vasg
csendes tag

Valóban! Köszönöm!
Viszont csak külön, új levélként lehet, jól látom, ugye? Vagyis meglévő folyamra válaszolva továbbra is csak a képek mappában tudok böngészni.

(#13736) savoo válasza vasg (#13735) üzenetére


savoo
addikt

Igen, ez sajnos ilyen szerencsétlenül van megoldva.. :(

(#13737) vasg válasza savoo (#13736) üzenetére


vasg
csendes tag

OK, köszönöm

(#13738) pushalias válasza HKorn (#13699) üzenetére


pushalias
addikt

Nincs. Ha felteszed rá a 7.8-at, akkor elvesznek a MS fiókhoz nem kötődő adataid.

Honor 9 / HP 8470P

(#13739) Alexios


Alexios
veterán

jött a zune-hoz frissítés, de a microsoft programozóinak úgy látszik még mindig túl nehéz munka a marketplace felirat eltüntetése ha már nem müködik..:D

(#13740) Lacces


Lacces
őstag

Hali,

Egyelőre csak feltérképezném az OS-t

Volt hír, hogy a WP-nél a Google megszüntetett valami szinkronizációt. Ez engem, mint egyszerű user,t aki csak megakarja tekinteni a gmail alkalmazással a leveleket, amikor online van, az mennyire hátráltató tényező? Valahányszor online vagyok, akkor gondolom a kliens képes lekérdezni a leveleket, nem? :) Nekem ez a rész sehogy sem tiszta, hogy most akkor mi a pontos hátrányom ebből.

A másik fontos kérdésem, hogy a gDocs használható Offline állapotban a WP-nél? :)

A válaszokat előre köszönöm :) :R

(#13741) Alexios válasza Lacces (#13740) üzenetére


Alexios
veterán

nem szüntetett meg semmit, majd nyáron fog, de elvileg az is csak az új felhasználókat érinti, ha a microsoft esetleg nem oldaná meg addig. Amúgy annyi lenne, hogy a push szünne meg(tehát hogy azonnal megkapd a leveleket), ha a levelek lekérdezési idejét 15 percre állítod akkor lényegében max 15perc késéssel kaphatod meg a leveledet. De ha amúgy sem vagy mindig online, így különösebben nem érintene téged, mivel nyílván ha lekérdezed a leveleket akkor letölti.

gDocs nincs offlineban, van microsoft office

(#13742) Lacces válasza Alexios (#13741) üzenetére


Lacces
őstag

Értem, köszi :)

(#13743) crey válasza Alexios (#13741) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát a push mellett még olyan szinkronizációk is megszűnnek, mint contacts meg calendar, ami egy picit érdekesebb probléma... :U

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13744) Alexios válasza crey (#13743) üzenetére


Alexios
veterán

tudom, de ö a levelezésröl beszélt, ott meg ennyi szünik meg :D

(#13745) pushalias válasza crey (#13743) üzenetére


pushalias
addikt

Feltéve, hogy nem térnek át DAV-ra. Messze van még az a nyár. Vagy túl optimista vagyok? :)

Honor 9 / HP 8470P

(#13746) Oppenheimer válasza pushalias (#13745) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Túl optimista vagy, az MS-nek egy ilyen kaliberű átálláshoz ~1 évtized kell. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13747) peterk


peterk
senior tag

Pontosítsunk, nem átállásról van szó - azaz exchange helyett DAV-ról -, hanem implementálásról, azaz az exhcange mellé a DAV támogatásról is. A MS nagyon nem szereti mások protokolljait támogatni, ahogy a "nagyokra" ez jellemző. (Elég megnézni mondjuk az Apple-t a maga egyedi csatlakozóival, húzódozását a micro USB-től.) De szvsz a gmail-t olyan sokan használják, hogy azt még az MS sem engedheti meg magának, hogy lesz*rja. Szóval én nem aggódom, vagy lesz DAV időben, vagy marad a google exchange. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#13748) pushalias válasza peterk (#13747) üzenetére


pushalias
addikt

EAS marad a MS saját dolgaihoz, de a Google-hoz vagy megcsinálják a DAV-ot, vagy csak IMAP lesz, erről szólt ez az egész balhé. És ha marad az IMAP, sokan lesznek szomorúak, akik nem tudnak váltani Google-ról.

Honor 9 / HP 8470P

(#13749) barnam_


barnam_
nagyúr

Gmail-t átlehet irányítani Hotmailre, ott biztos marad push. Ugyanez a naptárral meg a névjegyekkel is, mindkettőt lehet integrálni Live ID alá.

(#13750) Tomeeka28 válasza blackmajesty (#13709) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Birtokba vettem egy Lumia 720-at... Igéretemhez híven majd osztok meg képeket is. Ha esetleg kérdés van írjatok nyugottan... Kijelzőről látom volt szó, hasonló mint a 520-ban, annyi különbséggel hogy 4,3-as és Gorilla 2 védi, 480*800 IPS, jó betekintési szöggel korrekt színekkel... Antutut futtattam 520, 720-on , hasonló eredmény 7280 (nem csoda ugyan az a vas). 2 közül az 520 a best buy szerintem...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.