Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) Blyan válasza pushalias (#13198) üzenetére


Blyan
félisten

Simán keveslem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13202) AMD Power válasza Воланд (#13191) üzenetére


AMD Power
titán

Ok engem meggyőztél. Majd továbbítom a választ!;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13203) daniel909


daniel909
addikt

rohadt jó az új twitter kliens! :Y

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13204) polonic válasza daniel909 (#13203) üzenetére


polonic
félisten

Igen, ha működne normálisan.

Nálad rendben minden? Van live tile és lock screen értesítés is?

Nekem csak a toast működik.

(#13205) daniel909 válasza polonic (#13204) üzenetére


daniel909
addikt

ezek nem működnek de engem nem zavar.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13206) Maateeo válasza Blyan (#13196) üzenetére


Maateeo
aktív tag

teljesen egyetértek veled, a HD7 1230 mAh-ja és a TITAN 1500 mAh-ja is eléggé nevetséges...

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#13207) Oppenheimer válasza Blyan (#13201) üzenetére


Oppenheimer
veterán

4,3"-hoz elég az 1800mAh. 4,3-as Telefonok aksiját mindig az 1650mAh-ás SGS II-höz hasonlítom, aminek nincs rossz üzemideje. De a HD 7-be az 1230mAh az iszonyat gáz... Nem is értem, azt hogy képzelték :Y

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13208) crey válasza Oppenheimer (#13207) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát így 2010. május 7-én reggel felkelet Csong-Ling, HD7 vezető tervező mérnök, aki egy jól irányzott reggeli zuhany, kávécigikávécigi után elindult a munkahelyére, a tajvani Taoyuan tartományban megtalálható HTC HQ-ba. Munkáját élvezettel végezte, és kibontakozott előtte egy csodás új masina műszaki rajza, amit a lehető leggyorsabban átlátszó pauszpapírra vetette, majd felcímkézte minden alkatrészét, ahogy a szép műszaki rajzon kell, például az akkumulátor kapacitását, ami 2500 mAh volt.

Majd leadta a terveket az előzetes költség kerettel a pénzügyi osztályra. Ott meglátta Lang-Lung, aki kiakadt a készülő kézibeszélő készülék árán, és a várható alacsony árrésen, így utasította Csong-Ling elvtársat, hogy az amúgy még HTC Kaiserekre méretezett akkumulátort használják, mert úgy is ott rohad kb. 4 500 000 darab (egy darabbal sem több) a raktárukban.

Hát így történt ez kedves hitetlenkedő fórum társam, hidd csak el.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13209) dejaris válasza Воланд (#13199) üzenetére


dejaris
addikt

Nem a kijelző a fontos hanem a pixel szám. Lehet egy asztalnyi helyen is vagy csak 3.7 collon akkor is ugyanannyit fogyaszt 480x800 pixel.

(#13210) emvy válasza dejaris (#13209) üzenetére


emvy
nagyúr

Aha, persze.

while (!sleep) sheep++;

(#13211) savoo válasza dejaris (#13209) üzenetére


savoo
addikt

Ezt gondold át még egyszer.

más: Egy másik fórumról valaki megkérdezte a T mobile-t, hogy mi a helyzet a 7.8-as frissítéssel. Ezt a választ kapta:
"A frissítés alap esetben Zune-on keresztül érhető el, azonban értesüléseink szerint azzal kapcsolatban probléma merült fel. A hibát jeleztük az illetékeseknek, annak kijavításáig kérjük, hogy legyen türelemmel! Megértését köszönjük!"

(#13212) polonic válasza savoo (#13211) üzenetére


polonic
félisten

Ezt a vodafone germanytől is lehetett olvasni. A live tile gondokat említették ott.

(#13213) savoo válasza polonic (#13212) üzenetére


savoo
addikt

Tudom csak azért linkeltem, hogy legyen egy magyar vonatkozás is. :P

(#13214) dejaris válasza emvy (#13210) üzenetére


dejaris
addikt

Akkor légyszíves magyarázd el mi számít.

(#13215) emvy válasza dejaris (#13214) üzenetére


emvy
nagyúr

Minden pixelhez tartozik egy (vagy tobb) tranzisztor. Minel nagyobb terfogatu kristalyt kell elforgatni, annal nagyobb munkat kell elvegezni. Tehat a pixelmerettel egyutt no a fogyasztas. Ezenkivul minel nagyobb a kijelzo, annal nagyobb feluleten kell adott erossegu hattervilagitast is produkalni. Szoval elsosorban a felulet szamit, kisebb reszben a felbontas.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#13216) dejaris válasza emvy (#13215) üzenetére


dejaris
addikt

Köszönöm szépen.
De egyes lowend kacatoknál miért látszik egy fekete rács is? Ebből a tapasztalatból gondoltam, hogy a pixelek kiterjedése ugyan akkora.

(#13217) Pttypang válasza peterk (#13183) üzenetére


Pttypang
veterán

A Google viszont picit nagy falat lehet nekik.. :(

Everybody lies.

(#13218) legiaap


legiaap
nagyúr

Lumia 720-at már lehet kapni UK-ban
250 £ függetlenül. Jó ár. Ha 1 Giga ram lenne benne, akkor eladnám a 920-am azt váltanék rá. Mert eddig igen úgy néz ki jobban teljesít a kamerája, mint a 920-é, ami nagyon ciki.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13219) Alexios válasza legiaap (#13218) üzenetére


Alexios
veterán

na majd szoftveresen lerontják, nehogy rontsa a 920 üzletét ;]

(#13220) pzstm válasza legiaap (#13218) üzenetére


pzstm
titán

és mintha kijelző is állítólag élesebb lenne, még ha kisebb is a felbontása :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13221) polonic


polonic
félisten

Most töltök egy majdnem egy gigás játékot.
Azt figyeltem meg, hogy letöltés közben az other mappa mérete növekszik.
Telepítésnél már az app mappa mérete nő meg, utána az other visszacsökken, de nem annyira, min amekorra volt előtte.

(#13222) Alexios válasza polonic (#13221) üzenetére


Alexios
veterán

gondolom oda rakja az ideiglenesen letöltött cuccokat, nincs azzal baj

(#13223) mbale


mbale
tag

Új update a közeljövőben ?
Ez a rész különösen tetszik:
"He also was told by Sullivan that the Windows Phone team is being more secretive than ever, adopting a "shut up and ship" philosophy instead of talking about updates far too early."

Zag Zag

(#13224) AMD Power válasza legiaap (#13218) üzenetére


AMD Power
titán

Az annyiért nagyon jó De kíváncsi vagyok ,hogy mennyi lesz itt nálunk.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13225) pzstm válasza mbale (#13223) üzenetére


pzstm
titán

a shut up and ship nekem bejövős, pláne, hogy unbranded referencia 8X-em van :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13226) Plazmacucci válasza mbale (#13223) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Miről karattyolnak, nem értem a lényeget.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13227) mbale válasza Plazmacucci (#13226) üzenetére


mbale
tag

Mary Jo Foley néni szerint május környékén, a HTC Tiarával jön egy új update, még a blue előtt, GDR2 kódnéven. (portico GDR1 néven futott)

Zag Zag

(#13228) Plazmacucci válasza mbale (#13227) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen ezt értettem, de nem látom hova írnák, hogy ez valami nagy fícsörcsomag. Vagy mitől olyan nagy szám.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13229) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Azt szeretném megkérdezni, hogyha egy Nokia Lumia 800-as telefonra ami még 1 év alatt egyszer sem lett frissítve, fel lesz telepítve a legújabb frissítés akkor eltűnnek-e a névjegyek, sms-ek?
Vagy ezek megmaradnak, csak a szoftver frissebb lesz?

(#13230) Blyan válasza Mexildos (#13229) üzenetére


Blyan
félisten

Megmaradnak, csak frissül a szoftver.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13231) iOce


iOce
tag

Lumia 800 független még se híre se hamva 7.8-nak... :( kábelhúzigálásra sem... OSX Lion Windows Phone app... Most még jobban izgatna a dolog, mert az öregem vett ma egy 820-at, azt tapiztuk egész este. N8 után, remélem bejön majd neki, szerencsére a problémás notifications részeit (facebook, viber stb) nem használja majd, láthatóan lelkes :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#13232) saiyajin válasza pzstm (#13220) üzenetére


saiyajin
senior tag

Ez alapján is egész jónak tűnik a kijelzője. Még legiaap linkelte az egyik mwc-s hírnél.
Főleg a 2000-es akksi miatt nekem is nagyon bejövős a 720. Remélem a tesztben nem derül ki róla semmi zavaró dolog majd.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#13233) peterk válasza mbale (#13223) üzenetére


peterk
senior tag

Hát én meg erre leszek nagyon kíváncsi: "PCMag's Sascha Segan also did some investigational work and learned from Microsoft's Greg Sullivan that Windows Phone 8 will be upgradeable to whatever major OS update is on the horizon (unlike Windows Phone 7.x)".

Érdekes lenne, ha a most eladott WP8-as telefonokat évekig lehetne frissítgetni, mint egy PC-t a legújabb WP verzióra. A hardvergyártók valószínűleg kardjukba is dőlnének. :) Mivel adnák akkor el évente a legújabb modellt? A felső kategória méretben, kijelzőben és prociban is ott van már ma is, hogy lassan nem a szebb/nagyobb kijelző, erősebb proci kell, hogy eladja a telefont, hanem az egyéb tudás. Namost, ha a szoftver nem lehet az az egyéb tudás, akkor ugyan mi lesz az?

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#13234) dejaris válasza peterk (#13233) üzenetére


dejaris
addikt

Hajlítható, átlátszó és van még biztos valami marhaság a pincéjükben:D

(#13235) mukibuci válasza pzstm (#13225) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért az eddiginél nehéz lenne jobban titkolózni :D amikor mindenki azt várja, hogy végre nyisson a kommunikáción a ms, akkor képesek még jobban titkolózni...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13236) dejaris válasza mukibuci (#13235) üzenetére


dejaris
addikt

Bezzeg az applenel;]

(#13237) AMD Power válasza iOce (#13231) üzenetére


AMD Power
titán

Zuen keresztül sem talál semmi frissítést?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13238) Воланд


Воланд
titán

hogy mik vannak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13239) Alexios válasza peterk (#13233) üzenetére


Alexios
veterán

ez nemjelenti azt, hogy minden új feature-t meg is kapna az új os verziókból, simán csinálhatnák azt mint az apple az ios-el.

woland_y2k: jéé, és tényleg, bár van 1 db fizetös alkalmazás wp7 alatt ahol lehetne használni :D bár ahogy látom nem muszáj a telenor válogatásból választani

[ Szerkesztve ]

(#13240) polonic válasza Воланд (#13238) üzenetére


polonic
félisten

Bizony mik.

Erről én egyáltalán nem is tudtam. Ugye nem csak nekem új hír ez? :)

[ Szerkesztve ]

(#13241) Воланд válasza Alexios (#13239) üzenetére


Воланд
titán

azt irjak, hogy kedved szerint valaszthatsz. kicsit erdekes lenne, hogy ha csak a telenor valogatasbol lehetne vasarolni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13242) Alexios válasza Воланд (#13241) üzenetére


Alexios
veterán

ja igen, félreolvastam :D ettöl független nagyon messze van a válogatás a 200 apptól, amit írnak az oldalukon:D

(#13243) Oppenheimer válasza Воланд (#13238) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ezt eddig nem is tudtátok? :D Pedig nem új dolog.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13244) Воланд válasza Oppenheimer (#13243) üzenetére


Воланд
titán

t-mobile-nal vagyok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13245) blex válasza Воланд (#13238) üzenetére


blex
senior tag

Ennek hogy kéne működnie? Magyar live id kell hozzá?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.