Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) mukibuci válasza bernadett79 (#13849) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem azzal van a baj, kérdezel, inkább azzal, hogy ugyanazokat kérdezed meg hónapról hónapra, mindig megkapod a választ is, mégsem érted meg. :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13852) hokins


hokins
addikt

Énis kérdeznék valamit,bár már előre félek hogy az én fejemet is leveszitek. Vane valamilyen rendszermonitorozó app? Vagy olyan program amivel a teljesítményen lehet javítani/optimalizálni?
Szeretnék minél többet kihozni az l610-ből :U És még mielőtt megvádolnátok nem romcserét vagy egyéb komolyabb buherálást akarok,csak a maxot elérni amit ezzel a telefonnal lehet,mivel 2 évig úgyis ez marad...

(#13853) Воланд válasza hokins (#13852) üzenetére


Воланд
titán

nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13854) Lall válasza hokins (#13852) üzenetére


Lall
veterán

Nincs es nem is lesz.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13855) hokins válasza Воланд (#13853) üzenetére


hokins
addikt

és (#13854) Lalll köszönöm a gyors választ. És megigérem hogy többé nemfogom feltenni ugyanezeket a kérdéseket.(Vagy legalábbis nem ebben a formában. ;] )

(#13856) csdm


csdm
senior tag

Nokia Lumia 610-en nem tudom beállítani a GMail-t , se egy Live fiókot nem tudok létrehozni!! Wifi kapcsolat van, a net bejön, nem értem mi nem működik.
A Gmail-nál nem jönnek be a levelek, a live regisztrációnál meg azt írja sikertelen, próbálkozzak később

(#13857) savoo


savoo
addikt

A vizbűl veszi kiazoxigént. ;]

(#13858) Attila8006 válasza AMD Power (#13812) üzenetére


Attila8006
aktív tag

köszönöm mindenkinek a sok infót :R

Az elv olyan, mint a fing:Tartja az ember, amíg tudja.

(#13859) Maateeo válasza bernadett79 (#13849) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Ha mindenképp farmra vágysz a telefonodon akkor használd ezt a játékot.

vagy állítsd be háttérképnek ezt a képet.

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#13860) AMD Power


AMD Power
titán

Nekünk most jött az HTC 8S. Nagyon szimpatikus kis cucc. Jó anyagminőség, kézre áll.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13861) Blyan válasza AMD Power (#13860) üzenetére


Blyan
félisten

Nem rosssz az, alapigényeket kielégít. Bár nem túl olcsó, de gondolom szolgáltatói csomagban nem fáj annyira.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13862) Halfer válasza pushalias (#13814) üzenetére


Halfer
tag

Nekem fontos lenne a jo hangminoseg fejest hasznalva. Elter majd ezen a teren a 720 a 920-tol? Hangminosegrol, konkretan az alatta allo hw-rol sosem irnak hivatalos specifikaciok. Csak ezert nem valasztom a HTC-t ha 720 hozza a 920 szintjet fejessel.
Ha masnak van infoja errol, kerem irjon, Koszi.

Meg egy kerdes: Lumia beepitett zenelejatszo minden egyutteshez szerez hatterkepet? Lehet tudni honnan kapja ezt le?

(#13863) marcusa válasza Halfer (#13862) üzenetére


marcusa
addikt

Nem tölt le, vagy Itunes-ban tudsz még a gépen csatolni borítóképet, vagy feltelepíted az MPAtool alkalmazást, ez tölt le albumképet, és hátteret is, ami megjelenik lejátszás közben az élő csempén és a zárképernyőn is :K

:-)

(#13864) Alexios válasza marcusa (#13863) üzenetére


Alexios
veterán

zune is tölt le amúgy, nem feltétlen kell itunes

(#13865) marcusa válasza Alexios (#13864) üzenetére


marcusa
addikt

De 920/720-nál már nincs zune, vagy zune-t is csak zene rendezésre használjuk ilyenkor?

:-)

(#13866) Alexios válasza marcusa (#13865) üzenetére


Alexios
veterán

használhatod zenelejátszásra is ;] Amúgy nem olvastam hogy wp8-hoz kell, akkor mindegy hogy itunes vagy zune

[ Szerkesztve ]

(#13867) Lall válasza marcusa (#13865) üzenetére


Lall
veterán

Zene rendezesre es akár lejátszásra. Az Xbox Music-on keresztul letoltott zenek lejátszása, amugy sem megy maskepp (Win7-en).

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13868) Tomeeka28 válasza Lall (#13867) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Én Mp3Tag Editort használok... Gyors, egyszerű, magyar nyelvű ID3-tag szerkesztő + tudsz borítót is hozzárendelni a számhoz.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#13869) mukibuci válasza marcusa (#13865) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mert az itunes van a 920hoz? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13870) marcusa válasza mukibuci (#13869) üzenetére


marcusa
addikt

Nincs :DDD viszont amikor szinkronizáltam először a zenéket, megkérdezte hogy itunes-ból akarom-e, és azt választottam, és így már tudok arra előadóra, számra keresni amik benne vannak az itunes-ban, de ezek szerint akkor ugyan ezt zune-nal is meg lehet csinálni :K

:-)

(#13871) AMD Power válasza Blyan (#13861) üzenetére


AMD Power
titán

Ne is mond. Nálunk 100e függetlenül. Bár mondjuk annyiért már 720-t vennék.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13872) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

http://www.wpcentral.com/lumia-620-updated-firmware-new-storage-management-option

ez Nokia only... Mire az MS kiad egy ilyet, mindenki androidra vált :K :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13873) Воланд válasza Oppenheimer (#13872) üzenetére


Воланд
titán

mondjuk az ms inkabb olyat adjon ki, ami nulla felhasznaloi beavatkozast igenyel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13874) Oppenheimer válasza Воланд (#13873) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ahhoz szerintem túl mélyre kéne nyúlni a rendszerben.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13875) Alexios válasza Oppenheimer (#13874) üzenetére


Alexios
veterán

és ez egy microsoft szintü cégnek túl nagy kiadással és megterheléssel járna gondolom :D

(#13876) legiaap válasza Oppenheimer (#13872) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én a Microsoft helyében a Nokián kívül a többieket meneszteném a fenébe.
Semmit sem tesznek ezért a rendszerért.
Jöhet a kövezés.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13877) Bogyó bá' válasza legiaap (#13876) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nagyjából igazad van.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13878) Alexios válasza legiaap (#13876) üzenetére


Alexios
veterán

és miért a gyártóknak kell tenni a rendszerért? mikor konkrétan a gyártók fizetnek a microsoftnak licenszet hogy egyáltalán használhassák.

Eleve nemértem miért kéne akárkit meneszteni, nem a microsoft tesz szívességet másoknak, hogy eladja a wp licenszeket

[ Szerkesztve ]

(#13879) xperiasigi válasza legiaap (#13876) üzenetére


xperiasigi
őstag

Ott a pont azért kiváncsi lennék h a wp hol tartana a nokia nélkül..

Iphone 6s

(#13880) Oppenheimer válasza Alexios (#13875) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Amilyen lassan haladnak az egésszel, nem hiszem, hogy a WP teamnek lenne ideje még ezzel is foglalkozni. Legszívesebben tuti bennehagynák a bugot...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13881) Alexios válasza Oppenheimer (#13880) üzenetére


Alexios
veterán

mondjuk ez inkább a wp team bénázása az én szememben. Nem keveset kellett várni a wp8-ra sem, a következö javítócsomag se mostanában érkezik, a microsoft meg nem épp az a kis garázscég hogy ez annyira nehezen menjen neki.

(#13882) dejaris válasza Oppenheimer (#13872) üzenetére


dejaris
addikt

Szvsz a cikk sehol sem emliti, hogy ez nokia only cucc lenne, vagy hogy a nokia fejlesztette volna. Bar lehet csak a remeny beszel belolem.
Amugy ez a kordiagrammos dolog nagyon nem metros.

[ Szerkesztve ]

(#13883) Oppenheimer válasza dejaris (#13882) üzenetére


Oppenheimer
veterán

100% hogy az új Nokia firmware része és nem a Microsoft műve, erre fogadni mernék.

adam014: csak az MS nincs hozzászokva az éles versenyhez, ahol a a sebesség is számít. De az biztos, hogy a WP részlegen dolgozók számát növelni kéne, és több darabra szétosztani a projektet, mert ez így nagyon lassú...

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13884) legiaap válasza Alexios (#13878) üzenetére


legiaap
nagyúr

A WP team ugye bénázik rendesen ezt mindenki tudja, viszont ezen lehet segíteni és javítani. És itt jönnek képbe a gyártók. Csiszolgatják a saját fw-jüket ezzel javítanak a használhatóságon, saját appokkal pótolják, amit a WP kihagy. És a Nokia itt derekasan helytáll.
Ezért írtam, hogy a többit elküldeném a sunyiba.
Sőt még azon is elgondolkodnék, hogy ha egy cég gyártana WP telefont (és ha az Nokia lenne), hogy egyáltalán Nokiának hívnám-e. Szerintem egy Microsoft Phone név jobb lett volna.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13885) Alexios válasza legiaap (#13884) üzenetére


Alexios
veterán

de ez nem így megy azért, a nokiának nem csak lehet hanem kell is belejavítania mert nincs más neki, meg külön szerzödést kaptak a microsofttól erre, abban se vagyok biztos hogy nekik egyáltalán kell-e fizetni a wp licenszért.

Amit mondasz meg egy android esetében még jólvan, ahol ingyen adják a rendszert, de valahogy megértem a HTC-t, meg a többi gyártót, hogy nemfeltétlen akar egy olyan rendszert javítgatni, amiért neki még fizetni is kell hogy használhassa. Pont az lenne a lényege ugye, hogy így egyböl csak felteszik, és nemkell vele foglalkozni, ezért fizetnek a microsoftnak.

(#13886) AMD Power válasza xperiasigi (#13879) üzenetére


AMD Power
titán

Nokia nélkül? Sehol, de sajnos a Nokia sem tartana sehol sem. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13887) daniel909 válasza AMD Power (#13886) üzenetére


daniel909
addikt

deeee, Androiddal már megelőzték volna a Samsungot ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13888) xperiasigi válasza AMD Power (#13886) üzenetére


xperiasigi
őstag

Pontosan . Bár ha a nokia droidos lenne szerintem 2-3.helyen lenne vígan..
Bár örülök hogy nem az lett mindig szerettem a nokiába hogy kicsit kilóg a sorbol.:DD

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#13889) AMD Power válasza xperiasigi (#13888) üzenetére


AMD Power
titán

Ez már sohasem fog kiderülni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13890) daniel909


daniel909
addikt

ilyen nincs. tényleg Nokiát kell venni. [link]
jóóó akkor vótmá'.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13891) Oppenheimer válasza daniel909 (#13890) üzenetére


Oppenheimer
veterán

[link] :U

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13892) mbale válasza xperiasigi (#13879) üzenetére


mbale
tag

Hol? Sehol, mint most. Ahhoz hogy valami épkézláb részesedést elérjen, a többi gyártó is kell.

Zag Zag

(#13893) daniel909 válasza xperiasigi (#13888) üzenetére


daniel909
addikt

ha annyi energiát ölne az Droidba mint a WP-be, akkor nem is valószínűtlen állítás. csak ugye droidon könnyebb lenne a Nokia appokat portolni más eszközökre, szal lehet nem is lenne előnye. sosem tudjuk meg ezt már sajnos.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13894) jpisti


jpisti
senior tag

Helló Mindenkinek!

Egy olyan "hibára" keresem a megoldást ami a naptárat illeti. Adott egy barátom L620-as telefonja, Nokia E51-ről költözött át és nagyon fontos lenne neki, hogy az évek óta vezetett naptára elérhető legyen a Lumián is. Odáig már eljutott, hogy Live fiókjába már feltette a naptárat és ott minden remekül is működik, de csak az utolsó 2 hétre és előre 1 hónapra hajlandó szinkronizálni a telefon....
Ez elég fura, hiszen ez egy annyira alapvető üzleti felhasználás, hogy nem is értem miért nem akar működni a dolog...

Ötlet?

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#13895) @matthew@


@matthew@
őstag

Lumia 800 üzemidővel kapcsolatban mik a vélemények? Van vmi javítás a gyos merülésre vagy gyenge használt mellett mennyit bír kb? Telenoros-ra van már 7.8 vkinek?

Matthew 24:42

(#13896) Psychonaut válasza @matthew@ (#13895) üzenetére


Psychonaut
addikt

7.8 mindenkinek van, Nokia Care Suite-tal vagy Zune-nal frissíthető.

(#13897) kezman válasza Psychonaut (#13896) üzenetére


kezman
őstag

Egy hiánypótlás, [Flac PlayerL] kicsit lassú a töltögetés de legalább van! ;)

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#13898) V.Stryker válasza V.Stryker (#13775) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Erre még mindig senki?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#13899) mukibuci válasza V.Stryker (#13898) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nincs és (szerintem) nincs

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13900) jpisti válasza Psychonaut (#13896) üzenetére


jpisti
senior tag

T-mob L710-re is?
Folyamatosan próbálom frissíteni már vagy 3 hete, de még nem hajlandó frissíteni... (Zune)

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.