Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) Mr X válasza Oppenheimer (#12198) üzenetére


Mr X
veterán

Valahol érthető, iszonyat nagyot kellene villantani a torta meghasításához, már az sem nagyon lenne elég, ha a jelenlegi vezető rendszerek szintjét hozná megjelenéskor egy új OS.

(#12202) Oppenheimer válasza Mr X (#12201) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ilyenről mi például soha nem is álmodhatunk.

"A MapStack android mobil alkalmazás nemcsak segít eligazodni a kiállítók standjai között, de használatával a helyszínen is kereshetővé válnak a kiállítók állásajánlatai.

Az alkalmazás használatával a Műegyetemi Állásbörzén megoszthatod a közösséggel, vagy barátaiddal a számodra érdekes helyeket, vagy kiegészítő információkat fűzhetsz a kiállítókhoz.

Új funkcióként mutatkozik be a Műegyetmi Állásbörzén a QR kód alapú pozícionálás. A helyszínen található nyolc "ITT ÁLLSZ!" tájékozódási pont segítségével az alkalmazás megmutatja a helyzetedet. A kiválasztott kiállítóhoz vezető út mutatásával az alkalmazás segítségedre lesz, hogy hatékonyabban tudd felvenni a személyes kontaktust."

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12203) Mr X válasza Oppenheimer (#12202) üzenetére


Mr X
veterán

Ilyenre mondjuk pont a felhasználók elenyésző részének van szüksége, de a példa szemléltető. Ez a WP buktájának az oka, hogy alkalmazások terén a mai napig el van maradva a két nagytól.

(#12204) mukibuci válasza Oppenheimer (#12202) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jelenleg úgy látom, hogy ha valahogyan nem sikerül megoldani, hogy a kukarobi appok fussanak más rendszeren, akkor teljesen esélytelen a kapálózás :( win8on már elvileg futnak, ezt kellene átvinni a mobilos vonalra is - megfelelően erős hardver már adott ahhoz, hogy azt a fost dalvikot futtassa (?) :U

Viszont az is lehet, hogy hülyeségeket beszélek :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12205) StLui válasza Oppenheimer (#12198) üzenetére


StLui
veterán

Ilyen szoftvertámogatottság felér egy halálos itélettel :(
Az a baj, hogy én soha nem szoktam adni venni használtan a cuccokat, mindíg elhasználom amit vettem, már kiszálltam volna, és újra iOS lenne, de így marad a minimum 2 év szenvedés.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#12206) polonic


polonic
félisten

Basszus, most wp8-ban tényleg nincs sms megérkezéis értesítés?!

Ez volt wp7-ben. . .

(#12207) StLui válasza polonic (#12200) üzenetére


StLui
veterán

Én nem is értem ezt a wp8 csak erre, a többire nagy kinlódva wp7.8, ezt pl fel nem fogom, 3GS-en meg megy az iOS6. Túl nagy szerencsém volt az első okostelóval, azt hittem megveszem egy másik rendszer csúcstelóját azt ugyanolyan jó lesz. Mert amúgy meg semmilyen márka, vagy rendszerhűség nincs bennem, baromira nem érdekel hogy hívják, csak működjön, és ha újabbat veszek jobb legyen mint a régebbi. El nem képzeltem volna, hogy egy MS ilyen baklövések sorozatát legyen képes elkövetni. Azt hittem valami win-es tabletem is lesz, de szerencsére azt még nem vettem. Az egész nekibuzdulásom abból indult ki, hogy upgradeltem itthon a gépeket win7-ről 8-ra és godoltam milyen jó lesz egy összefüggő rendszer, de hát nem lesz.

szerk: viszont i5 borzalmasan műanyag hatású az i4 mellett, azt nem vettem volna meg, és nem is venném, ez is biztos. de ez már nagyon nem idevaló, csak mondani akartam valamit az i ellen is :)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#12208) dejaris válasza Oppenheimer (#12198) üzenetére


dejaris
addikt

Jaj ne fesd az ordogot a falra. Jol latszik hogy a kicsik kozol csak a wp novekszik. Egyebkent meg addig jo mig nincs minden hulye kezeben ilyen es nem terrorizal minket (bernadett:DD)

(#12209) Oppenheimer válasza Mr X (#12203) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Igen, de pont ez benne a lényeg, hogy androidra már az ilyen kisebb eseményekhez is írnak alkalmazást, amik segítenek a tájékozódásban. Az ilyen appok adják az okostelefonok gerincét, ezek teszik hasznossá a telefont. Jelenleg a WP meg ott tart, hogy azt sem tudja, amit papíron kéne tudnia. Nézve a hwsw-s cikkben a számokat ez a szakadék csak nőni fog a droid/ios és wp között.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12210) btudos válasza polonic (#12206) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nekem van :U

Portico fent van lassan 2 hónapja, így néz ki a dolog.

settings --> applications --> messaging

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12211) dejaris válasza StLui (#12207) üzenetére


dejaris
addikt

Azert az az ios6 is meger egy miset 3gs-en. Persze tapasztalatom nincs rola, de gondolom ugyanaz mint a 3g vagy az elso ipad az 5-ossel.

(#12212) polonic válasza btudos (#12210) üzenetére


polonic
félisten

Van porticod? Nincs ott a beállításoknál, mint ahogy a wp7-nél volt.

(#12213) pzstm válasza btudos (#12210) üzenetére


pzstm
titán

Nekem is van, portico is van és jött már azóta is egy kicsi HTC firmware update

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12214) Blyan válasza dejaris (#12211) üzenetére


Blyan
félisten

Erősen tévedsz. Teljesen használható, ami nem is csoda, mert a 3GS hw-re alapvetően nem sokkal gyengébb (architekturálisan szinte alig) i4-nél, negyed akkora felbontáson.

Memória gondok lehetnek leginkább, de a 3gs tulajok szerint jobb 6-os iOS-szel használni mint a 5.1.1-el.

(#12218) Mr X válasza

Kicsit másként herélt, mert a kernel és egyéb dolgok ,mind megvannak. Hiányoznak funkciók ugyan, de az elég ritka, hogy egy ma megjelent alkalmazás, ami i5-ön elfut, az 3GS-en ne menjen. És akkor már porbafosba döngölődött a 7.8-as hasonlat.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12215) dejaris válasza Blyan (#12214) üzenetére


dejaris
addikt

Koszonom a helyreigazitast. Bocsanat, ezt nem tudtam.

(#12216) btudos válasza pzstm (#12213) üzenetére


btudos
Topikgazda

A legutóbbi firmware update előtt is volt már.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12217) dejaris válasza pzstm (#12213) üzenetére


dejaris
addikt

Huh na arra firmwire updatere varok mar egy ideje mint egy falat kenyerre :D

(#12218) Mr X válasza Blyan (#12214) üzenetére


Mr X
veterán

És egészítsük ki annyival, hogy 3GS-en az iOS6 olyan, mint itt a 7.8. Herélt.

A szerkesztésre:

Jogos, pusztán arra akartam utalni, hogy azért ott sem tolják át egy az egyben.

[ Szerkesztve ]

(#12219) legiaap


legiaap
nagyúr

Mivel nincs XBox-om, ezért azoktól kérdezném, hogy ha vesztek egy játékot, akkor ahhoz jár valami extra is.
Például kaptok ingyenes kiegészítőt az avatarotokhoz?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12220) pzstm válasza legiaap (#12219) üzenetére


pzstm
titán

Játék, kiadás sőt akár bolt is válogathatja....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12221) dejaris válasza legiaap (#12219) üzenetére


dejaris
addikt

A telefonon is lehet kapni. Crimson Dragon es a Chickens can't fly ilyen.

(#12222) legiaap válasza dejaris (#12221) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mi, ha megvenném a telefonomra ezeket, amiket ideírtál, akkor kapnék ajándékba avatar kiegészítőt?
Ez biztos?
Nem hallottam még róla.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12223) btudos válasza legiaap (#12222) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mostmár tudjuk hogy csak a kiegészítők miatt játszol ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12224) #32711680


#32711680
törölt tag

Azert a 3GS nyomorult lassu mar 5.1 ota. Baratnomnek van, ne tudjatok meg miket tud muvelni

(#12225) mukibuci válasza legiaap (#12222) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

chickens cant fly-nak a leírásában is szerepel: unlock avatar awards, gondolom ez az lehet :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12226) Blyan válasza #32711680 (#12224) üzenetére


Blyan
félisten

WP 7 mellett az i4 is lassúnak tűnt anno, szóval ne azzal hasonlitgasd. :D

De a tulajok nagy része állítja, hogy jobb, mint az 5.1.1-el használni.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12227) Воланд válasza legiaap (#12222) üzenetére


Воланд
titán

chickens can't fly nekem fasza sapit adott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12228) dejaris válasza legiaap (#12222) üzenetére


dejaris
addikt

Haha nem eszik olyan forron a kasat :D A jatszani kell szepen es bizonyos szintek utan kapsz dolgokat. Nekem van egy feher sarkanyfejem igy, meg hulye polok, idiota csirkes sapkak. De egyiket se hasznalom, amitn lathatod :D

(#12229) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Marketplace-ben ugye nem lehet a Purchase historyt törölni? Ott vannak csak egyszer letöltött, rég nem használt appok, és halálra idegesítenek (azt hiszem, OCD-m van...). :U

(#12230) legiaap válasza mukibuci (#12225) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ezt nem olvastam el, de bakker miért ilyen béna játékokhoz adnak cuccokat. Egy csomó Xbox-os játékom van és semmihez sem kaptam cuccost... :(

Apropó woland_y2k, te még nem vettél fel havernak. Pótold csak öreg.
(ElDzsi vagyok)
:DDD

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12231) Воланд válasza legiaap (#12230) üzenetére


Воланд
titán

majd ha mukodik a kereses, akkor felveszlek, de most ugy nez ki, hogy eppen ez a szolgaltatas van lehallva. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12232) b.daniel válasza Psychonaut (#12229) üzenetére


b.daniel
senior tag

Sziasztok!
Az integrált fb chatet,hogyan lehetne működésre bírni?Be van kapcsolva a Beállítások között,a fb fiókot csatoltam a kapcsolatokban,mégis azt Írja mindig,hogy nincs Online senki ,pedig tudom hogy van,mert a fb oldalon látom:/ vagy ez nem igy működik ahogy én elképzelem,hogy az üzenetek appbol lehet a fb ismikkel beszéln?

(#12233) Mr X válasza b.daniel (#12232) üzenetére


Mr X
veterán

De, úgy működik.

(#12234) daniel909 válasza b.daniel (#12232) üzenetére


daniel909
addikt

im+ ;]

elég megbízhatatlan a beépített chat, legalább is én nem voltam vele megelégedve. egyrészt sokszor kellett offline majd online ba tenni h működjön, másrészt akadozott rajta a csevegés. az im+ nekem 99%ban jól működik mobilneten is.

(#12198) Oppenheimer: tényleg elég lehangoló számok. :( de azért azt nem mondanám h veszett fejsze lenne az egész, szerintem most kezdenek az emberek a WP felé nyitni.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#12235) polonic válasza btudos (#12216) üzenetére


polonic
félisten

Nekem csak ennyi beállítás van itt:

Nem is értem, hogy miért. ..

(#12236) zsírsámán válasza polonic (#12235) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Első lettem Wordament-ben ;] Amúgy az assassin's creed irányítása nálatok is kb véletlenszerű?

(#12237) Pttypang válasza zsírsámán (#12236) üzenetére


Pttypang
veterán

Egyre kevesebb esélyt látok az acsik teljesítésére :O Bezzeg ha magyar is lenne ^^

Everybody lies.

(#12238) zsírsámán válasza Pttypang (#12237) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Hát ja, de úgy nem lenne kihívás :D Így legalább átváltozik tipmixbe a játék.

(#12239) legiaap válasza zsírsámán (#12236) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én végigtoltam, nagyon tetszett és folyamatosan lekötött.
Az irányítása érdekes ja, de csak azért is végig vittem.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12240) nicu71 válasza zsírsámán (#12236) üzenetére


nicu71
addikt

mivel szemfüles voltam,megvettem ingyé az assasint,hát vannak gondjaim :D
már rögtön az első pályán nem tudok átugratni vele egy falra,ahol az a csillogós izé hivogat,se le se fel se át,itt meg is untam az egészet/minden játékkal így járok :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#12241) zsírsámán válasza legiaap (#12239) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Én nyomtam vele egy kicsit, de úgy éreztem, hogy kb csak véletlenszerűen megyk jobbra balra. Vissza is tértem a wordamenthez :D

nicu71: Én is az ócsó akcijóból szedtem :D Vegyenek vegyenek a fitnessz szeletbű :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12242) Pttypang válasza zsírsámán (#12238) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért tipmixből nem hiszem, hogy egyáltalán bekerülhetnék a top 200ba.. :DDD

Everybody lies.

(#12243) zsírsámán válasza Pttypang (#12242) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Jó kell hozzá kis tudás is :D Amúgy nekem is csak 300-ba sikerült eddig bekerülni, kivéve egyszer, mikor valami besz@rt a szerverben és első lettem, mert mások nem játszottak :D

(#12244) Pttypang válasza zsírsámán (#12243) üzenetére


Pttypang
veterán

Olyan nekem is volt, de nem adott rá semmit, és nem is volt más a listában.. :U

Everybody lies.

(#12245) zsírsámán válasza Pttypang (#12244) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nekem adott rá :D

(#12246) daniel909


daniel909
addikt

jó kis játék ingyééé

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#12247) negyven2 válasza legiaap (#12219) üzenetére


negyven2
veterán

Vannak amit a jatekhoz adnak, van hogy valami teljesítményhez kötik, van hogy a pályán vannak elrejtve. De lehet reklámokkal és promóciókkal (pl. facebook) is kiegészítőkhöz hozzájutni.

Itt van pl. az ingyenes Bing póló
Férfi:
PHT9P-KXR4Y-BB6BY-VFMPD-THT4T

Női:
VFH6P-9FJKK-KKP9G-H4DRH-WTCFM

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12248) blex


blex
senior tag

huzigáltam magamnak 7.8-at. azt kell hogy mondjam, hogy most így hirtelen nem igazán tudok mit kezdeni a többféle csempemérettel. minden olyan nagy, sajnálom, hogy elveszik a helyet, de a picik meg olyan picik, meg nem is élők... de majd megszokom.. :P

(#12249) petroleumlam válasza b.daniel (#12180) üzenetére


petroleumlam
tag

Máskor ha ilyen hírt kapsz, hogy ingyenes, kezdd el letölteni mobilhálózattal. Úgyis kiírja majd, hogy a file túl nagy a letöltéshez és válassz wifit vagy kanócot. De amikor hazaérsz és bekapcsolod a wifit, magától leszedi, anélkül, hogy hozzá nyúlnál. Én is így jártam :D. Gondolom a rendszer azt regisztrálta, hogy nekem már az megvan. Bár nem tudom te mikor értél wifi közelbe, én kb 1800 óra felé.

(#12250) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok
A közelkeleti UAE-be szeretnék venni egy Lumia 620-ast. Itt 54K függetlenül.
Az lenne a kérdésem hogy WP8 az területi kiadásos? Azaz ha itt megveszem lesz a készüléken magyar nyelv? Kerülhetek bármilyen hátrányba Európában ez miatt?
Üdv,
Válaszokat előre is köszönöm!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.