Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) Blyan válasza pzstm (#13650) üzenetére


Blyan
félisten

Most őszintén, tényleg azt hiszed, hogy a két krait magos Soc között akkora árkülönbség van?
Hogy az egyikkel szerelt telefon féláron kerül a boltokba, mint a másik. Lásd 620 vs 820.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13652) pzstm válasza Blyan (#13651) üzenetére


pzstm
titán

neeeem....de akkor 920 is magas áron van. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy 820 és 920 ára miért olyan (tudom 920-nál szolgáltatások és más egyebek is vannak)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13653) Blyan válasza pzstm (#13652) üzenetére


Blyan
félisten

A 920 még takarózhat a kamerával, a HD felbontással - bár sosem mondtam, hogy nem drága.
De a 820 semmit nem tud felmutatni a most bemutatásra kerülőkkel szemben - a plusz 512 RAMot leszámítva.
Sőt... elvileg még kijelző technológiában is elmarad a 520-720 párostól.

Na mindegy, szerintem a 820 ára indokolatlanul magas.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13654) AMD Power válasza pzstm (#13650) üzenetére


AMD Power
titán

Engem ezek a dolgok abszolút nem tudnak meghatni. Ez valószinűleg munkahelyi ártalom is mert én ezek között a telefonok között élek már nagyon régóta. Én pl egyáltalán nem "haragszok" Nokiára ,hogy nem dömpinggel mint egyes kommersz márkák. Pont ez benne az egyedi ,hogy kevés modell ,de ami van az minőség. És hidd el sok embert nem érdekel a FullHD és akit meg igen annak meg ott a 920. A nagy átlagnak bőven elegendő egy 720 vagy 710 stb.....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13655) marion1 válasza Peetey91 (#13606) üzenetére


marion1
tag

Ha igyekszel most ingyenes ez a kis felvevő.Én ezt használom igaz olyan hosszú felvételt még nem csináltam vele. http://goo.gl/7Qrmn
Vagy esetleg ebből válogathatsz

http://goo.gl/ILCqj

[ Szerkesztve ]

(#13656) crey válasza pzstm (#13650) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Azért azt te is érzed, hogy egészen amíg rendszer szinten van lemaradva a FullHD kijelzők támogatásában az MS, addig nem lehet a Nokia szemére vetni, a nem támogatott FullHD kijelzők hiányát.

Azt meg pláne nem gondolod komolyan, hogy az egyszerre bemutatott 920 mellett a 820-nak is HD kijelzővel kellett volna érkeznie (mégis mi lett volnan a 920-as selling pointja egy ilyen 820 mellett?).

Továbbá a meghatározó zászlóshajó ebben az évben a 920-as lesz, amit az év végén bemutatnak (utódot) már a 2014-es eladásokat fogja inkább nyomni. Hamarabb én nem számítok HD (ne adj isten a ráncfelvarrott WP8-al FullHD) kijelzőre egyetlen készülékben sem.

Nem beszélve arról sem, hogy a droid "ontja magából a FullHD-kat felsőkategóriában" sem teljesen igaz. Hány készülék jelent eddig meg ilyen panellal?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13657) Blyan válasza crey (#13656) üzenetére


Blyan
félisten

Azt meg pláne nem gondolod komolyan, hogy az egyszerre bemutatott 920 mellett a 820-nak is HD kijelzővel kellett volna érkeznie (mégis mi lett volnan a 920-as selling pointja egy ilyen 820 mellett?).

Akkor lehet nem 820-at kellett volna piacra dobni mellette? Hm? :U Lehetett volna a 720 pl, vagy csak a 620.
És a 820 most jöhetne azon az áron, de HD kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13658) mukibuci válasza crey (#13656) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha már ezeknél a számoknál maradunk: első két telefon 920, mint csúcs és legyen mellé egy gyengébb 720. Aztán jöhét egy mégolcsóbb 620. MWCn pedig bemutatják a szuperolcsó 520at, valamint a 820at, ami hardverben gyengébb, de nagyobb felbontású a kijelzője :U

mivel nem ez történt, ezért továbbra is joggal várnak egy olyan telefont, ami nem a legfelső ligában versenyez, de a kijelzőfelbontása magasabb, mint a legolcsóbb társának :B

Blyan: úgy-úgy :K

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13659) mbale válasza crey (#13656) üzenetére


mbale
tag

A 820-at szvsz túlságosan is megnyomorították a 920-hoz képest (és miatta). VGA előlapi kamera, a kijelző felbontása, alapjáraton nem wireless charging hátlap.. ennyi pénzért ez egy rokkant telefon :F

Zag Zag

(#13660) marcusa válasza mbale (#13659) üzenetére


marcusa
addikt

Ezzel nem értek egyet (milyen meglepő, hisz ilyen telóm van :DDD )
Szerintem teljesen jó ez a felbontás még 4,3"-ra, ma megnyomkodtam az új xperia Z-t FHD kijelzős... Nem érzem jobbnak. Az meg a másik, hogy rányomtam a kamerára, és még utána vagy 3x, mert majd 10 másodperc kellett neki, hogy elindítsa a kamera alkalmazást :U

:-)

(#13661) pzstm válasza crey (#13656) üzenetére


pzstm
titán

jó ha nem is ontja (annyira már nem vagyok teljesen up-to-date, de mint kb. 5 telefonról beszélhetnénk), de azért szép számmal jelentik be, és tudom, hogy WP8 nem képes jelenleg FHD-ra.

Viszont ahogy többen is mondják, akkor 920 és 720 kellett volna hogy bemutatásra kerüljön és most meg a 820 nagyobb felbontású kijelzővel....

az, hogy 5-ből csak egy terméknek van kellően nagy felbontása nekem fáj :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13662) daniel909 válasza petroleumlam (#13624) üzenetére


daniel909
addikt

használd egészséggel..:)

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13663) crey válasza pzstm (#13661) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Abban a többieknek és neked is igazad van, hogy nem így kellett volna a palettát felvezetni, de ez megint a "mi lett volna ha" esete.

"5-ből csak egy terméknek van kellően nagy felbontása nekem fáj" - ez jogos, de ha megnézd más gyártónál sem nagyon kapkodnak még a droid táborban sem a különböző HD felbontású, de középkategóriás termék előállításán. Vannak a FullHD tepsik (pl. HTC One, Xperia Z), a HD csúcsmodellek (Galaxy SIII, One X, Xperia T), és onnan lefelé inkább a 800x480 az úr a középkategóriában.
Azért annyira sok készüléket ti sem tudtok emlegetni a mid. range készülékekből, amik legalább HD kijelzősök lennének.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13664) mukibuci válasza crey (#13663) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

viszont itt esély sincs fullHDra... a 820nak kellett volna később és HD felbontással jönnie. Bár jelenleg sanszosabb, h a 920 ára fog megzuhanni amint kijön az utódja :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13665) @matthew@


@matthew@
őstag

Lumia-kon amúgy a Nokia Drive illetve Maps az teljes élettartamú? Nincs semmiféle korlátozás? Tehát ha veszek egy Lumia 800-at akkor nem fogok úgy járni h hipp-hopp nincs navi, illetve az teljesen offline?

Matthew 24:42

(#13666) marcusa válasza @matthew@ (#13665) üzenetére


marcusa
addikt

:K

:-)

(#13667) mbale válasza @matthew@ (#13665) üzenetére


mbale
tag

Nem, de újdonságokra/javításokra ne nagyon számíts.

Zag Zag

(#13668) @matthew@ válasza mbale (#13667) üzenetére


@matthew@
őstag

Az végül is nem annyira érdekel, mert most Omnia W-m van, és igazából kb. ugyan az a 2 készülék, és nekem ez "elég" (vagyis nem mert iPhone lenne a legjobb, de kissé sokba van, annyit nem adok ki telóért) és 0-án megúsznám a cserét, a navi meg elég jó dolog lenne, meg a 7.8-on történő Bluetooth fájlcsere.

Amúgy Lumia 800-ról milyen vélemények vannak, gondolom sok ex tulaj is van itt, aksi idő és külső tekintetében?

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#13669) even76


even76
csendes tag

Hello! Hogyan tudok nokia 800-ra flac zenét felvarázsolni? Lejátszó app már van hozzá de a zune nem akarja látni a flac formátumú zenét és nem tudom vele feltenni...

(#13670) even76 válasza @matthew@ (#13668) üzenetére


even76
csendes tag

Én nagyon meg vagyok elégedve az enyémmel de tény hogy minden este megy a töltőre és ha megyek valahová akkor is viszem magammal a töltőt, úgyhogy 2 napos hegyi túrára nem ajánlanám. viszont melóba menet oda-vissza videót nézek rajta majd 2 órát és egész nap megy a zenelejátszó. Külsőre meg tökéletes szerintem a lumia 800-as a legszebb teló amivel eddig találkoztam.

(#13671) @matthew@ válasza even76 (#13670) üzenetére


@matthew@
őstag

Nekem Omnia W 3-4 napokat megy mert én tényleg csak arra használom amire egy telefon való, meg SMS, de nincs mobilnetem és végül nem is lesz, mert rájöttem felesleges számomra. Így is gyorsan merülhet? Teszben olvastam h pár tulaj jelezte a gyors merülést, arra nem jött vmi javítás? Mert mondjuk az üzemidőből nem szívesen adnék le, bár tény h nem nyomkodom sokat, itthon iPadezek úgyhogy a WiFi-t is alig nyomkodom, max melóhelyen napi 10 percet, kb ugyan ennyi beszélgetés és kicsi nyomkodás, de tényleg nem sok és így vagyok el 3 napokat, persze ha rendesen megnyomkodta unokaöcsém, akr 1 nap alatt le lehetett meríteni, ja plusz én folyton a legkisebb fényerőn nyomkodom, max nyáron a közepesen, bár a Super AMOLED kijelzőt nem tudom hiányolnám-e :F

Matthew 24:42

(#13672) Lall válasza @matthew@ (#13668) üzenetére


Lall
veterán

Nehogy elcseréld már. Az Omnia W 15000-el többet ér. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13673) @matthew@ válasza Lall (#13672) üzenetére


@matthew@
őstag

Igazából navi miatt cserélném meg h a Lumia 800 vadi új lenne telenoros előfizumhoz meg tudnám venni óccóért, az Omnia W-t meg eladnám. Szívem szerint nem kéne már WP, de Droid sem, hanem az almás gyártó, még nézegettem használt i4-eket, lehet az jobb lenne :D

Matthew 24:42

(#13693) crey


crey
MODERÁTOR

Urak, nem kell egymást oltogatni feleslegesen. Köszi :U

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13694) savoo válasza even76 (#13669) üzenetére


savoo
addikt

Flacet sehogy.

(#13695) pushalias válasza petroleumlam (#13590) üzenetére


pushalias
addikt

Én olcsójános vagyok, ezért 3200 HUF teljesen lebeszélhető és/vagy leesemesezhető díjért van havi 200 MB forgalmam. Az én díjam árából neked valamivel kevesebb, mint 60 MB jutna, és hadd tegyem hozzá, hogy az én limitem is pofátlanul alacsony ennyiért.

És még csak nem is beszélhetsz többet, mert neked 25 HUF-os percdíjjal számlva is valamivel kevesebb perc beszélgetés jön ki 2020 HUF-ból, mint nekem 3200-ból.

Vagyis megint ott tartunk, hogy az olcsóbb a drágább. Ami egyébként nem egy nagy meglepetés, hiszen a szolgáltató (általában) nem hülye.

Persze a lényeg az, hogy te elégedett legyél. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#13696) HKorn válasza Tomeeka28 (#13636) üzenetére


HKorn
addikt

Ettől féltem, CB nélkül szinte éreztem, hogy fakó színei lesznek, mint a 610-nek.

Kár érte, pedig minden szempontból jó kis teló. :(((

Köszi a beszámolót.

Run&Ride

(#13697) Alexios válasza HKorn (#13696) üzenetére


Alexios
veterán

mondjuk azt nem mondta, hogy fakóbb mint egy 710 ;]

(#13698) HKorn válasza Alexios (#13697) üzenetére


HKorn
addikt

azt nem valóban, de nézegettem róla videót, amik MWC-n készültek és ott is feltűnt a sokkal tükröződősebb kijelző, szürkés háttér, aminek elvileg feketének kellene lennie.

Kikapcsolt állapotban sem teljesen fekete a kijelzője, hanem inkább szürke.

De persze élőben majd megnézem, aztán lehet nem is lesz olyan vészes.

Run&Ride

(#13699) HKorn


HKorn
addikt

Van olyan backup program wp7-re, ami egy az egyben lement mindent a telóról és vissza is rakja?

Azon gondolkodok, hogy felteszem NCS-el a 7.8-at, mert még mindig sehol semmi.

Vagy hogy lehet megoldani a legfájdalommentesebben?

Run&Ride

(#13700) xperiasigi


xperiasigi
őstag

szerintetek van értelme megvárni a 720-at és azt megvenni egy 20-asal drágában vagy anyival nem lesz jobb mint a 620.?
köszi a választ:R

Iphone 6s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.