Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) btudos válasza legiaap (#12800) üzenetére


btudos
Topikgazda

A Nokie Drive még mindig csak külföldön(US-UK-CAN) alternatíva egy 8X tulajnak, mivel magyar SIM-mel nem megy.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12802) dejaris válasza greggggg (#12799) üzenetére


dejaris
addikt

Megadod az MS accountod es ahoz csatolsz kartyat. De itt nem lehet cserelgetni ezt az accountot mint iOS-nel.

(#12803) greggggg


greggggg
aktív tag

htc-re:)

dejaris: egy sim egy account?

[ Szerkesztve ]

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#12804) mbale válasza greggggg (#12803) üzenetére


mbale
tag

Inkább egy telefon = egy account.

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#12805) mukibuci válasza mbale (#12804) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

egy accountot használhatsz párhuzamosan több (10?) telefonon is, viszont egy telefonon csak egy account él egyszerre (hr kell a váltáshoz)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12806) mbale válasza mukibuci (#12805) üzenetére


mbale
tag

Igen, én is így értettem, bár belátom nem egyértelműen fogalmaztam.

Zag Zag

(#12807) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Amúgy van egy dolog, amit már régen észrevettem, de sosem jutott eszembe megkérdezni. Ha nem írom be indításnál a PIN-kódot, valahogy ezt megtehetem a telefon újraindítása nélkül, vagy nem? Mert lehetőséget nem találtam rá, de fenntartom a lehetőségét annak, hogy én vagyok a béna. :D

(#12808) mukibuci válasza Psychonaut (#12807) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

indíts egy hívást, vagy kapcsolj repülő módot

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12809) Psychonaut válasza mukibuci (#12808) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hívásindítást próbáltam, úgy nem lehet, de a repülő mód bejött, köszi!

(#12810) mukibuci válasza Psychonaut (#12809) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pedig lehet, egyből feldobja a pin kód kérést :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12811) daniel909


daniel909
addikt

jött frissítés a letöltött térképekhez! térképek--beállítások--frissítések keresése. (wp8)

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#12812) Psychonaut válasza mukibuci (#12810) üzenetére


Psychonaut
addikt

Most videózzam le neked, hogy nem lehet? Kipróbáltam már régebben is, és KÖZVETLENÜL azelőtt is, hogy a hozzászólást írtam, nem lehet. :N

Omnia W / WP 7.8

(#12813) dejaris válasza Psychonaut (#12812) üzenetére


dejaris
addikt

A hivasnaplo beallitasaiba ha belepsz, talan ott elkeri a pinkodot. Nekem is volt ilyen es mukodott.

(#12814) petroleumlam válasza legiaap (#12781) üzenetére


petroleumlam
tag

Én tettem fel, nekem jó. Igaz, nem tudom mitől függ, de néha elindul a video, néha nem. Amúgy nem csak képet tett fel belőle. Nézd meg a méretét. Az a baj, hogy s tetves Silverlight-ot használná a rendszer, de a rendszer nem szereti a Silverlightot... Próbáld más böngészővel, pl IE-el. Azzal megy. A Firefoxal nem mindig megy csak a olyan bugyi vsn rajta, Operával egyáltalán nem megy, hiába frissítettem a Silverlightot. Mennyire nyomorék ez a MS, hihetetlen. Pedig az alap elképzeléseik nagyon jók.

(#12815) polonic


polonic
félisten

Vagy egy certificate fájlom. Ezt valahogy rá lehet operálni a wp-re?

(#12816) mukibuci válasza polonic (#12815) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

küldd el emailben magadnak

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12817) polonic válasza mukibuci (#12816) üzenetére


polonic
félisten

Márint nem erre gondoltam.

Hanem, hogy fel lehet telepíteni? És utána, ha nem kéne, akkor lehet majd törölni valahonnan?

(#12818) Alexios válasza mukibuci (#12816) üzenetére


Alexios
veterán

és aztán? nekem közli hogy nemtudja megnyitni :D

(#12819) mukibuci válasza Alexios (#12818) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én böngészőből nyitottam meg a netlock cer fájljait, mindegyiket hiba nélkül telepítette

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12820) crey válasza polonic (#12817) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Elküldöd e-mailben, ráböksz a csatolmányra, és a telefon automatikusan felismeri és telepíti. Ha tudod előre, hogy nem fog kelleni a cer, akkor nyugodtan generáltasd úgy, hogy rövid élettartamú legyen.
De amúgy semmi vizet nem zavar, annyira miniatűr állományokról van szó (nem hiszem hogy tudod törölni).

btw. nekem exchangehez kellett, mert ez volt az első eszközöm, ami közölte velem, hogy vagy adok certet neki, vagy nem engedi beállítani az exchange fiókom.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#12821) polonic


polonic
félisten

Egyébként a céges wifire akarok kapcsolódni, ami cisco leap hitelesítést használ. És ennek a cer fájlját keresem, ha van egyáltalán.
Mert wp8-nál már a wifi kapcsolódásnál lehet választani server certificate-et a kapcsolódásnál.

Nem tudom, ez mennyire járható út.

(#12822) Alexios válasza mukibuci (#12819) üzenetére


Alexios
veterán

Can't open attachment
There's no application associated with this file type :F

Ha meg leakarom tölteni:
Can't download file
Windows Phone doesn't support this file type

[ Szerkesztve ]

(#12823) crey válasza Alexios (#12822) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mert nem mindegy, hogy mihez van legenerálva a cer fájl, mert WM6.5-re, iOS-re, WP7-re, etc. más-más cer kell (szerintem ez a gond).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#12824) barnam_


barnam_
nagyúr

Létezik WP7/8-ra olyan zenelejátszó, ami könyvtárstruktúra szerint tudja listázni a zenéket?

(#12825) Psychonaut válasza barnam_ (#12824) üzenetére


Psychonaut
addikt

WP7-re biztosan nem, mert ott csak Zune van.

(#12826) Alexios válasza barnam_ (#12824) üzenetére


Alexios
veterán

nincs, 8-ra elvileg még az is lehet hogy lesz, 7re viszont nincs, nemis lehet

(#12827) pzstm


pzstm
titán

Rumour: Windows Phone Blue delayed already? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12828) Psychonaut válasza pzstm (#12827) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#12829) pzstm válasza Psychonaut (#12828) üzenetére


pzstm
titán

jó...tudom, hogy pletyka... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12830) Psychonaut válasza pzstm (#12829) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem így értettem, inkább úgy, hogy ha igaz (és sajnos az eddigiek fényében ezt nem nehéz feltételezni), akkor a Microsoft tényleg öles léptekkel halad afelé, hogy végleg kiherélje a Windows Phonet.

(#12831) mbale válasza Psychonaut (#12830) üzenetére


mbale
tag

Sajnos. +1

Zag Zag

(#12832) pzstm válasza Psychonaut (#12830) üzenetére


pzstm
titán

jah ok...hát kérdés, hogy mekkora update/updatek jönnek addig :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12833) Psychonaut válasza pzstm (#12832) üzenetére


Psychonaut
addikt

Persze, meg az is, hogy az itt feltételezettekből és a már régen hiányzó, ezerszer kért dolgokból mi fog ténylegesen megvalósulni, akár a Blue-ban, akár előtte.

(#12834) b.daniel


b.daniel
senior tag

Sziasztok!

WP8-ra (konkrétan Lumia 620) létezik valami DLNA app? MA tesztben is vt írva, hogy tud DLNA-t , meg amúgy is ez csak egy szoftveres dolog, de sajnos még nem találtam rá semmi alkalmazást. Valaki tudna ajánlani egyet ha van?

Üdv,
Dani

(#12835) #32711680 válasza b.daniel (#12834) üzenetére


#32711680
törölt tag

Nokia Lejátszás (Play to)

(#12836) b.daniel válasza #32711680 (#12835) üzenetére


b.daniel
senior tag

köszönöm a választ, de az lehetséges, hogy erre a telefonra az nem elérhető? sajnos nem találom az áruházban, se a nokia appok, se névre keresve sem :/

(#12837) Воланд válasza b.daniel (#12836) üzenetére


Воланд
titán

jah, lehetseges. nincs meg kesz vele a nokia.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12838) Воланд válasza pzstm (#12827) üzenetére


Воланд
titán

mert az ms egy garazsceg es nincs eleg eroforrasa uj fejlesztoket felvenni....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12839) Oppenheimer válasza Воланд (#12838) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ha meg éppen lenne erőforrása, akkor se akarna senki egy ilyen [moderálva] cégnél dolgozni. ;]

[ Módosította: crey ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12840) petroleumlam válasza b.daniel (#12834) üzenetére


petroleumlam
tag

Én erre az AllShare programot használom. Bár lehet, hogy azt meg csak a Samsungokra lehet elérni :D.

(#12841) Psychonaut válasza petroleumlam (#12840) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, az Samsung-only.

Más: Samsung telókon 7.8 alatt nem működött az egyik gyári alkalmazás (Now) live tile-ja. Na, ezt a legutóbbi update megoldotta...de egyidőben kivették a nagyméretű (teljes szélességű, 4x2-es) csempe opciót is, mostmár csak 2x2-es (tehát nagy négyzet) méretben létezik az alkalmazás. Komolyan mondom, ekkora b@lfaszokat... :(((

(#12842) btudos válasza Psychonaut (#12841) üzenetére


btudos
Topikgazda

Erre csak egy szó van: Samsung ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12843) legiaap


legiaap
nagyúr

[link]
Most komolyan az 512 ramot miért erőltetik még.
Én mindenbe 1-et tennék már a legjobbakba meg 2-őt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12844) Blyan válasza legiaap (#12843) üzenetére


Blyan
félisten

Én 4/2 alatt fel se kelnék reggel!

Tök egyszerű, ezzel is nagyobb a haszon. Ráadásul tök felesleges a 2 giga.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12845) btudos válasza Blyan (#12844) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ne mondd már hogy drágább lenne 1 GB RAM-ot beletolni. Az a 3 cent amivel többe kerülne készülékenként, senkit nem érdekelne, cserébe hibátlan hw lehetne. Bár az is tény hogy valahogy pozicionálni kell a terméket, azt meg jelen esetben a RAM méretével a legegyszerűbb (jó, más a SoC benne, de szerintem WP alá a két Krait mag 1 GHz-en is bőven jó). Szóval gyakorlatilag kapunk egy 820-at a 62 hardverével, kettő közé belőtt árral. Jó lesz ez :)

legiaap: Konkurensek? WP vonalon? Sorold ;]

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12846) legiaap válasza Blyan (#12844) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem hinném, hogy felesleg.
Jönnek majd még idén olyan játékok (mert hogy ugye azok veszik igénybe a telefont) amiknek kell a Ram. Persze átlátom én a helyzetet. Azért nem igen fognak még 2 giga ramos wp-ket kiadni, mert akkor ki fogja megvenni a következő telefonokat ugye? A WP-nek nem üzlet ha valaki megvesz egy telefont azt azzal elvan évekig.
:)
De az 1 gigát akkor is kötelezővé tenném. Anno elég magas volt a léc a wp-nél. Kicsit lejjebb adták, köszönet Nokia bácsinak.
Persze a konkurensek majd beleteszik a cuccost.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12847) Blyan válasza btudos (#12845) üzenetére


Blyan
félisten

Az a 3 cent, amit említesz 100-150 usd-s plusz árat jelent alkalmanként a végfelhasználói áron, ami ugyebár a pozicionálást nem segíti túl jól.

(#12846) legiaap

Semmi nem indokolja az egy gigát sem, főleg ha az olcsó szegmensre gyúrnak.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12848) legiaap válasza btudos (#12845) üzenetére


legiaap
nagyúr

Droidra, BB-re gondoltam elsősorban

Blyan: Mint mondtam anno a WP felsőkategóriában nyomult, aztán jött a Nokedli. Lassan nagyobb lesz már a választék középkategóriába a nokedli házatáján, mint felsőbe. Nagyon nem tetszik ez nekem.
Az 1 giga meg mint mondtam kell a komolyabb gémekhez, amik jönni fognak.

Nagy pénz alulról jön...akkor miért veszik annyian az S3-at vagy az almákat. Azok nem alap szintűek.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12849) btudos válasza Blyan (#12847) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az hogy valamit a gyártó drágábban ad, az nem jelenti azt hogy többe is kerül. Most idealizált világról van szó, ahol 1 giga az alapkövetelmény, ott nem lenne 100-150 USD-s felára :N

szerk.: Kétségtelen, hogy 1 giga rammal nem lenne létjogosultsága az eszköznek, ezért is írtam, hogy így ahogy van jó ez.

legiaap: Droidra mondjuk kell is az 1 GB, bár láttuk az S3 esetében, hogy ott még az sem elég :P (tudom, a UI hibája, de ez a tényeken nem változtat)

WP-n azért ennyire nem durva a helyzet, tény hogy szegmentálja a Store-t az 512 MB már most, pedig még igazán erőforrásigényes játékok nincsenek is, de alapvetően nem megy a használhatóság rovására a kevesebb RAM. Ezzel együtt persze én is örülnék ha 1 GB lenne a minimum, de akkor megint ott tartanánk, hogy csak a felsőkategóriában szerepel a WP, de mint tudjuk a nagy pénz alulról jön...

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12850) Blyan válasza btudos (#12849) üzenetére


Blyan
félisten

Nézd, mindentől függetlenül, a 820 ára is irreálisan magas, most, ha a 720-at is meglövik 1 giga rammal egy újabb túlárazott termék kerülne elő - ráadásul tökön lőnék vele az említett 820-at.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.