Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13257) mbale


mbale
tag

Ja és szeretem a csokis fagyit, és a nagy álmaim a világbéke meg egy működő notification rendszer Windows Phone-ra!
De ha csak egyet lehet választani, akkor inkább az utóbbit kérném! ;]

Zag Zag

(#13258) marcusa válasza mbale (#13257) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem a sztracsi a kedvencem, és én egy jól működő, és az üzeneteket időben jelző gtalk klienst kérek :C

:-)

(#13259) ng0ofy válasza marcusa (#13258) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én úgy általában a google felhős megoldásai (gmail, calendar, etc.) jobb támogatását szeretném wp platformon.

(#13260) pzstm válasza ng0ofy (#13259) üzenetére


pzstm
titán

én meg renaming funkciót akarok újra, és máris nyargalok outlook-ra címtárral és naptárral együtt, s már csak a google reader maradna mint guglis szolgáltatás...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13261) savoo


savoo
addikt

Telenoros vásárlós dologhoz. Valakinek ezt írta, amikor wifin keresztül akart vásárolni: "Nem sikerült megterhelni telefonszámláját a vásárlás összegével -nagy valószínűséggel azért, mert megszakadt a mobil adatátviteli kapcsolat." Vicces ha csak mobilnettel működik. :DDD

(#13262) Psychonaut válasza pzstm (#13260) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nekem az új Outlook indulásának napja óta @outlook.com címem van. :)

[ Szerkesztve ]

(#13263) pzstm válasza Psychonaut (#13262) üzenetére


pzstm
titán

én a LiveID-s címemet (ami most egy ezeréves freemail) akarnám outlook.com-ra változtatni... :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13264) Psychonaut válasza pzstm (#13263) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én is azt váltottam le, nekem @windowslive.com volt még valamikorról.

(#13265) polonic válasza Psychonaut (#13264) üzenetére


polonic
félisten

Az induláskor még lehetett váltani.
Most már nem. Szünetel ez a fícsör.

(#13266) Psychonaut válasza polonic (#13265) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tudom, másik accountot is akartam erre cserélni, írtam Answers fórumra is, hónapokkal ezelőtt írtak két hetet a funkció újbóli bekapcsolására. :D

(#13267) polonic válasza Psychonaut (#13266) üzenetére


polonic
félisten

Ismerős. Mondjuk én twitteren érdeklődtem. Ott már úgy mondták, hogy nem tudják mikor. :D

Pedig de nagyon megváltoztatnám én is a régi accountomat.

(#13268) daniel909 válasza Воланд (#13238) üzenetére


daniel909
addikt

ott a telefonom!!! jeee :C

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13269) mbale


mbale
tag

lehetetlen :o
"They note for example that Windows Phone bugs apparently need three OEMs to demand something is fixed before it is fixed, difficult when there are really only 4 OEMs with significant activity." uhh :(((

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#13271) crey


crey
MODERÁTOR

A ki mit szeretne témakörben épp ma jelent meg egy agymenésem. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13272) Halfer


Halfer
tag

Hali. Nekem hotmail-es cimem van regrol, nem tudom valahogyan outlookra cserelni? Van hozza 25GB Skydrive helyem, nem akarom veszni hagyni. Rename account opciora gondoltam de azt irja nem modosithato MS account.

Igazi kerdesem egy kis erdeklodes lenne. Mennyire ad jo, megfelelo illetve sok talalatot az eat+drink (ha jol tudom ez a neve annak ami a keresogomb utan navigal etteremkeresohoz a kozelben) Budapesten? Valamint a tomegkozlekedesrol szolo informaciok tokeletesek Bp-en? Nem szeretnek felmenni bkv.hu-ra infokert :)

koszi elore is!

(#13273) dejaris


dejaris
addikt

Account név cserére vágyóknak: alias akk nem megfelelő? Én azzal pörgetek 5 emailcímet.

(#13274) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Az Urak mit szólnak ehhez? Elvileg már működnie kellene 2 napja, de a Telenor-alkalmazásokban én még mindig csak 6-8 ingyenes programot látok, a többi kétszázat nem. :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13275) iOce válasza AMD Power (#13237) üzenetére


iOce
tag

Windows alatt nem próbáltam, de ha Mac Windows Phone alatt nem talál, szerintem Zune alatt sem fog... Bár, beletetted a bogarat a fülembe, lehet rápróbálok :)

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#13276) polonic


polonic
félisten

WP8-asok! Nézzetek be a store topikba.

(#13277) Halfer válasza dejaris (#13273) üzenetére


Halfer
tag

Köszi a tippet, el is feledkeztem erről, de pont erre volt szükségem. Azt nem tudod, hogy ha egy azóta létrehozott e-mail címet törlök, akkor utána felszabadul-e a login neve? Azaz törlés után használhatnám-e a másik címem alias-aként? Köszi.

(#13278) saiyajin válasza Halfer (#13277) üzenetére


saiyajin
senior tag

Azt hiszem, ha törölsz egy fiókot, akkor van egy "átfutási" ideje a törlésnek míg véglegesen eltünik a rendszerből. Ez szerintem kb. 30 nap lehet. Utána valószínüleg használható lesz megint. De utána kéne valahol nézni mert nem biztos, amit írok.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#13279) polonic válasza Halfer (#13277) üzenetére


polonic
félisten

270 nap után szabadul fel.

(#13280) dejaris válasza Halfer (#13277) üzenetére


dejaris
addikt

Ami meg mar letezik azt belekotod a meglevobe.

(#13281) Blyan válasza Oppenheimer (#13207) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem egy HTC esetében sosem elég az,amit bele tesznek - ebből kiindulva az 1800 fütyi. :K

Najó, ez alól kivétel btudos kolléga, akinek a világ legjobb HTC-je van. :K ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13282) btudos válasza Blyan (#13281) üzenetére


btudos
Topikgazda

Valószínűleg nekem van a legkevesebb problémám a 8X-szel, ez igaz, de az is, hogy a kijelző kegyetlenül eszi az akksit, ami ugye ebben is 1800-as. (bár a HD7 1230 mAh-ja után nekem bármi jó :P ) Szvsz mivel a kisebb felbontás azért valamivel kevesebb energiát igényel, valamivel magabiztosabban állíthatom hogy a középső HTC is nyugodtan bírja majd 1 napig, mint általában a 8X, ha nem unalmas a napom, mert akkor simán belerepül pár óra kijelzőhasználat délig, és délután 4-re kifekszik, de rendben is van ez így :)

Amúgy az Xbox Music Pass miatti HR után visszaköltözködve rájöttem hogy miért nem küld WP8-on értesítéseket a FB App: egyszerűen nem képes rá :( Comment-ről, tag-ről, friend request-ről tud küldeni értesítést, de rögtön sz**ás az egész, ha egy csoporton vagy eseményen belül történik valami. Szóval nem az a gond, hogy nem küldd értesítést, mert amit küldd azt megkapom, csak épp az értesítések alacsony százaléka esik bele nálam abba a kupacba, amit ő képes kezelni :((( Szóval nem az értesítésekkel van gáz alapvetően (szigorúan WP8-ról beszélek, és a noticenter tudom hogy kell, de a lényeg most nem ez), hanem magával a Facebook klienssel.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#13283) AMD Power válasza iOce (#13275) üzenetére


AMD Power
titán

Ha más nincs marad a Nokia Care Suit. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13284) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Van egy app, hbogo a neve. Aki el tudja indítani megnézné nekem, hogy csak nálam nem megy a filmlejátszás vagy ez általános hiba?

(#13285) hansolo1106


hansolo1106
csendes tag

Hát én komolyan nem értem ezt a Zune-t.

Migráltam amcsiba, hogy legyen fain Zene csempém 7.8-on, de bárhogy szenvedek is, sehogy sem akarja berakni az előadó képeket a csempére/lock screenre. Minden id3 tag stimmel, még Zune-ban is megkerestettem vele az albumot, hogy biztos jó legyen, de semmi.
A minap vhogy a piactéren belül a zene részlegen találtam magam, és mondom belehallgatok ebbe-abba. Hát basszus azokat az előadókat azóta nyomja a csempén és qrva jól néz ki.

Van vkinek vmi tippje, hogy mit kéne csinálni a saját zenémmel, hogy ez összejöjjön? Esetleg tudja a zenékről, hogy nem éppen legális úton kerültek a gépemre és ez lehet a gond? :U

(#13286) savoo válasza hansolo1106 (#13285) üzenetére


savoo
addikt

Csak azt az előadót pakolja ki, amihez van albumborító is.

(#13287) pzstm válasza dejaris (#13273) üzenetére


pzstm
titán

alias jó lenne, de ott csak hotmail és live.com-os cím adható meg én meg outlook.com-ot szeretnék...illetve sajnos amit szeretnék az jelenleg foglalt is mert anno beregisztráltam és nem adhatom hozzá aliasnak :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13288) blackmajesty válasza savoo (#13286) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Nekem van albumborító is, meg minden kivan töltve, de nekem sem mutatja. Régen, amíg us accom volt, működött, onnan migráltam magyarra, akkor nem, most h uk-ba migráltam pont úgy van, mint hansolo1106 írja. És van vmi ami feltűnt. Amíg us accom volt, addig ha beléptem egy előadóhoz a music-ban, akkor az albums és a songs oldalak mellett volt egy bio is, és ekkor mutatta is az előadó képét. Ha a piactéren vagyok a zenék között, akkor az előadóknak megvan ez a bio fül, de a telóra másolt zenéimnél hiányzik, és ezért nem mutatja a csempén a képet. De nem értem, hogy miért nincsen meg ez a bio fül.

(#13289) ddaveg


ddaveg
csendes tag

A chevron unlock esetén ugrik a gari?

(#13290) catroot válasza ddaveg (#13289) üzenetére


catroot
veterán

Nem. De már nincs chevron unlock. :F

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#13291) mukibuci válasza ddaveg (#13289) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem, főleg hogy már nincs is chevron unlock

As expected, per our announcement in June, all Windows Phone developer unlocks via the Chevron Labs service expired August 11, 2012. If your phone is currently unlocked via the Chevron Labs service, your device will relock itself at next sync with the Zune desktop software.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13292) ddaveg válasza mukibuci (#13291) üzenetére


ddaveg
csendes tag

És valami más módszer nincs rá?

(#13293) mukibuci válasza ddaveg (#13292) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

99 dollárért developer unlock (bme-n pl ingyen)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13294) dejaris válasza pzstm (#13287) üzenetére


dejaris
addikt

Nekem outlookos aliasaim vannak. A régit meg csatolhatod az újhoz.

(#13295) crey


crey
MODERÁTOR

Urak, a továbbiakban nem szeretnék "nincs más út" jellegű kérdéseket látni. Lehet minket is hülyének nézni, de ha csak nem homebrew appokat szeretnél telepíteni, vagy nem programozó vagy akkor ez a kérdés egyen értékű a warez segítség kérésével, amit nem tolerálunk.
Ha meg volt pénz okostelefonra, akkor legyen most engribördzre is.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13296) Psychonaut válasza mukibuci (#13293) üzenetére


Psychonaut
addikt

Amúgy van ennek bármi előnye hétköznapi felhasználók számára? Jól sejtem, hogy szinte semmi?

(#13297) crey válasza Psychonaut (#13296) üzenetére


crey
MODERÁTOR

10 db xap fájlt (ezek tulajdonképp a szoftverek) tudsz deployolni a készülékedre megfelelő developer accounttal, és a letöltött developer toolokkal. Természetesen ezért kerül pénzbe, különben mindenki warezra használná.

Plusz amit NGA írt, az is jogos (ugye erre utaltam én is a homebrew szócskával).

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13298) NGA válasza Psychonaut (#13296) üzenetére


NGA
addikt

Vannak olyan alkalmazások (a wp7-re legalábbis), amiket csak igy telepithetsz fel. Nem warezre kell gondolni, hanem pl akksi % kijelző, printscreen stb. Ezek nem elérhetőek a marketplace-n és csak igy telepithetők.

(#13299) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Köszi srácok, tudtam ezekről a fícsörökről, hogy az unlock ezekre használható, csak azt nem, hogy vannak ténylegesen hasznos homebrew appok is, ezeknek utánanézek, mert Screenshot alkalmazásnak én is tudnék örülni.

Esetleg arra nincsen mód, hogy a hard resetkor "újratelepítésre" kerülő ROM-ba belepiszkáljak? Semmi rosszra nem kell gondolni, a Samsung gyári alkalmazásait ilyenkor automatikusan telepíti a telefon, én meg rögtön utána törölhetem őket, így ha megoldható lenne, szívesen kivenném ezeket egy az egyben.

(#13300) crey válasza Psychonaut (#13299) üzenetére


crey
MODERÁTOR

elméletileg van, kérdezd balcsidát (bár mostanában nem láttam), Ő ilyen nagy ROM mágus.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.