Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) mbale


mbale
tag

Na a backup többé kevésbé működött, már csak ki kell találnom hogy melyek ezek az alkalmazások :D :
[link]

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#12502) negyedes válasza catroot (#12498) üzenetére


negyedes
addikt

viszont random restartot annal tobbszor. :W

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#12503) Pttypang válasza negyedes (#12499) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem neteztek eleget :)
Nekem hétköznap átlag napi 4-5 óra mobilnettel most 2,06gb az egyéb, de ebben benne vannak az appok is :)
Most nem törlök adatokat az ie-ből, de gondolom azért 6-700 megát megkajál szegényke :)

Everybody lies.

(#12504) daniel909 válasza mbale (#12501) üzenetére


daniel909
addikt

hehe, semmi nem megy simán.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#12505) tybsen válasza mbale (#12500) üzenetére


tybsen
addikt

Na benéztem a topikba, bosszantó, hogy még mindig nem oldották meg ezt a problémát :-( Ami miatt gyakorlatilag én is kénytelen voltam megválni a 820-tól annak idején. Egyébként meg nem lett volna rossz persze, de ez a probléma, számomra legalábbis, használhatatlanná tette. Drukkolok neked, hogy jöjjön rá valami megoldás!

(#12506) @matthew@


@matthew@
őstag

SMS csengőhangot tudok vhogyan csinálni, mint sima csengőhangot (WP7.5), vagy felejtsem el?

Matthew 24:42

(#12507) Воланд válasza @matthew@ (#12506) üzenetére


Воланд
titán

nem tudsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12508) @matthew@ válasza Воланд (#12507) üzenetére


@matthew@
őstag

Ok, köszi a választ, akkor marad így...

Matthew 24:42

(#12509) savoo


savoo
addikt

Tegnap lejárt az xbox music passom, de a telefon még mindig lejátsza a letöltött zenéket.

(#12510) Oppenheimer válasza savoo (#12509) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem nem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12511) t.zoltan


t.zoltan
csendes tag

Frissítettem én is a rendszert. A három méretben elérhető csempék (vagy lapkák?) sokkal kényelmesebbé teszik a használatot. Igaz, a bekapcsolt Riasztás alkalmazás 2x2-es csempéjét ne tegyük ki a kezdőképernyőre... A bekapcsolva felirat nem fér ki.)

A zenelejátszó eltűnt a lezárt képernyőről. Ez sokaknak régi vágya volt. Szerintem teljesen mindegy. Illetve kicsit a régi felé húzok.

Az Internet Explorer beállításaiban az alapértelmezett keresési szolgáltatónál elérhető a Google. T-Mobile. Nokia Lumia 710. A keresés gomb is a Google oldalára visz, nem a Bingre.

(#12512) marcusa válasza t.zoltan (#12511) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem kifér a bekapcsolva felirat a 2x2-es csempén :)

:-)

(#12513) t.zoltan válasza marcusa (#12512) üzenetére


t.zoltan
csendes tag

Ez a probléma Windows Phone 7.8 alatt jelentkezik nálam. A 7.5-ös verziónál nem volt vele gond.

(#12514) Halfer


Halfer
tag

Hali. Megint felmerult bennen nehany kerdes a WP8-cal kapcsolatban. Konkretan Lumia 920 erdekel de ezek szerintem OS fuggo dolgok.

1. Olvastam a Google es MS csatarozasat, Gmail megfeleloen szinkronizalodik? Levelkuldes is tokeletes?
2. Gmail olvasatlan levelek szama kint lehet lock screenen?
3. Van megfeleloen mukodo adatforgalomszamlalo app?
4. Van realtime frissulo toltottseget jelzo csempe (szammal) vagy a frissitesi idore van valami fejlesztoi korlat szabva?
5. Mukodik az NFC IE-bol valo honlapmegosztas eseten Android telokkal?
6. Van beepitett "total commander"?

Lumia 920:
Kb. mennyi idot bir a telo ha folyamatosan megy a mobilnet plusz 1-2 ora bongeszes fut?

Ez meg mar csak igazi bonusz kerdes: Sennheiser HD 202 fejessel mukodik a Lumia 920? Mert pl. HTC One X csak bizonyos frekvenciakat enged at rajta. T uzletben nem engedik sajat fejessel kiprobalni.

Koszi elore is ha valaki farad a valaszokkal.

(#12515) Воланд válasza Halfer (#12514) üzenetére


Воланд
titán

1.: meg egy darabig igen

2.: igen, kint

3.: nincs

4.: idokorlat van. asszem 30 perc.

5.: passzolom

6.: nincs

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12516) polonic válasza Halfer (#12514) üzenetére


polonic
félisten

5. Igen, tökéletesen működik, s3-mal tesztelve.

(#12517) AMD Power válasza Воланд (#12507) üzenetére


AMD Power
titán

WP8-nál ez változott?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12518) Bogyó bá' válasza Воланд (#12515) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

3. a Nokia Számlálók nem jó? Nekem tűrhetően működik...
(#12520) polonic: Sorry, ezt nem tudtam.... :W

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#12519) Halfer válasza Воланд (#12515) üzenetére


Halfer
tag

Ezentul akkor csak bongeszobol lesznek elerheto egyes Google szolgaltatasok (Gmail, GCalendar)?

(#12520) polonic válasza Bogyó bá' (#12518) üzenetére


polonic
félisten

wp8-nál nincs nokia számlálók

(#12521) dejaris válasza Halfer (#12519) üzenetére


dejaris
addikt

Meg fel evig biztos jo lesz, addigra meg talan az MS is okoskodik valamit.

(#12522) Silencer83


Silencer83
addikt

sziasztok!

elso keszulekem amin win mobile fut, HTC 8s
elsore nagyon bejon, marha szokatlan mondjuk apple es sok android utan, de tetszik tenyleg...

instagram nincs a marketban? mert talaltam valamit, de az nem az :S

(#12523) marcusa válasza Silencer83 (#12522) üzenetére


marcusa
addikt

Nincs, lomogram van helyette, az is egész jó :)

[ Szerkesztve ]

:-)

(#12524) dejaris válasza Silencer83 (#12522) üzenetére


dejaris
addikt

Van egy csomo minden erre, de csak olyan amivel a kepeket nezed. Feltolteni tudtommal nem tudsz.

(#12525) Silencer83 válasza marcusa (#12523) üzenetére


Silencer83
addikt

:R koszi ertem. egesz amulatba ejtett maga a felulet, nem hittem volna...

(#12526) pzstm válasza Oppenheimer (#12510) üzenetére


pzstm
titán

Nekem sem. Unable to confirm media usage....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12527) busman_ válasza Halfer (#12519) üzenetére


busman_
tag

Tudtommal csak június utan, de addig meg lesz wp frissítés ami kijavítja ezt.szoval no para

(#12528) mbale válasza Silencer83 (#12525) üzenetére


mbale
tag

Hát igen, a felületet tényleg baromira jól eltalálták. Elegáns, és szvsz szebb mint ios, vagy android.

Zag Zag

(#12529) Lall válasza dejaris (#12524) üzenetére


Lall
veterán

Lomogram-ból tudsz feltölteni is. Nagyon pöpec kis app.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#12530) dejaris válasza Lall (#12529) üzenetére


dejaris
addikt

Instagrammra is?

(#12531) legiaap válasza Halfer (#12514) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akku időre adok neked választ.
Múltkor nálam beakadt valami a háttérben, azt 8 óra alatt esett 75 %-ot az akksim. Restart észhez térítette.
Ezt csak azért mondom, mert ezen szerintem mindenki előbb utóbb átesik. Nálam volt 4 WP-s teló és mindnél belefutottam egyszer ilyenbe.
Amúgy ma neteztem a telómon kb. fél órát, 15 perc facebook és van még 77 % hátra (14 óra 42 perce volt töltve)
Szóval nem gyötörve 2 - 2,5 napot kihúzol vele, átlag használattal 1,5 - 2, erősebb használattal 1 nap és ha gémer vagy akkor egy napot sem. Múltkor egy nap kétszer töltöttem, mert játszottam egyfolytában vele.

catroot: WP8-on bekáp visszatolja az sms-eket, elkezdi telepíteni a progikat, visszaállítja az üzenet, csengőhangokat is (természetesen, ha a gyáriakat használtad) a csempéket viszont neked kell visszapaolni.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12532) Lall válasza dejaris (#12530) üzenetére


Lall
veterán

Facebookra, meg twitter-re. Minek töltenék fel Instagramra, hogy onnan tovább töltsem facebookra. Tudom, instagramon belül is lehet egymás képét kukkolni, csak nem értem mire jó.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#12533) StLui válasza Lall (#12532) üzenetére


StLui
veterán

Instagramm önálló közösség, semmi köze nem volt a többihez eredetileg
Most pl volt verseny is náluk a fotókból

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#12534) Lall válasza StLui (#12533) üzenetére


Lall
veterán

Én ezt tudom, csak nem értem, miért vannak úgy oda egyesek érte. A Lomogramból fel lehet tölteni Fb, twitter, Flickr, Tumblr, Vk. Igaz itt nincs futófotóverseny. De persze izlések és...

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#12535) dejaris válasza Lall (#12532) üzenetére


dejaris
addikt

En maganak az instagramnak se latom ertelmet. Azert kerdem, hogy ha meg 66 ember megkerdezi akkor tudjak segiteni.

(#12536) StLui válasza Lall (#12534) üzenetére


StLui
veterán

Téged nem érdekel a fotózás ezen irányzata, így neked nem lényeges, de van aki nem is FB-ozik de instagrammol ő ugyanazt mondhatná a FB-ra mint te az insta-ra

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#12537) Lall válasza StLui (#12536) üzenetére


Lall
veterán

Az utolsó félmondatomig eljutottál? :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#12538) StLui válasza Lall (#12537) üzenetére


StLui
veterán

Ja igen, amiben benne volt ha a "sok h..lyének ez kell akkor az legyen az ő bajuk" :)

Persze most tudom, hogy az lesz a válasz, hogy semmi ilyet nem is gondoltál :D

szerk: nem olvastam el semmit és nem írtad sehol :R

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#12539) Lall válasza StLui (#12538) üzenetére


Lall
veterán

Most már csak azt kérdőjelezem meg, hogy a hozzászólásom elolvastd -e? Hol írtam, hogy a sok hülyének ez kell....?

Ha erre a válaszra számítottál, akkor minek írtad? Nem baj, ha nem értelek ugye. :U

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#12540) Flashback


Flashback
addikt

WP8, Lumia esetében a térkép nyelvét át lehet állítani ha a telefon nem tudna magyarul??

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#12541) Blyan válasza Flashback (#12540) üzenetére


Blyan
félisten

De miért ne tudna? Honnan van?

Szvsz ugyanannyi az esélye, hogy a telefon ne tudja a magyar nyelvet, minthogy ne lehessen magyarul használni a térképet - gyakorlatilag semennyi.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12542) btudos válasza Flashback (#12540) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az én magyar független WP8-as készülékemben (ha jól emlékszem 620-ról van szó, ugye? nekem mondjuk 8X-em van) benne van minden támogatott nyelv, szerintem ez a többi régióba szánt készülékkel is így van.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12543) Flashback válasza Blyan (#12541) üzenetére


Flashback
addikt

UAE-ben vagyok, ez már azt hiszem Ázsiai régió.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#12544) Flashback válasza btudos (#12542) üzenetére


Flashback
addikt

Tehát a navi nyelve változtatható?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#12545) Воланд válasza btudos (#12542) üzenetére


Воланд
titán

viszont ha kigyomlaljak belole a nyelveket (irtak mar egy paran, h mangos keszulek eseten sem volt benne magyar nyelv), akkor a navi sem lesz magyar.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12546) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Most számoltam be egy htc mozart amit tovább is szeretnék majd adni de jelenleg 7.8 van rajta magyar nyelv nélkül? Van esély rávarázsolni a magyar nyelvet? Zune nem mutat hozzá frissítést.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#12547) btudos válasza bull84ghia (#12546) üzenetére


btudos
Topikgazda

1st gen. keszulekekre nincs magyar nyelv hivatalosan.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12548) consono válasza bull84ghia (#12546) üzenetére


consono
nagyúr

Keress az XDA-n rá valami főzött ROM-ot, azokban benn szokott lenni minden nyelv!

"In God we trust. All others must bring data"

(#12549) Silencer83


Silencer83
addikt

Lomogram tenyleg tuti, nagyon fullos :C :R

(#12550) bull84ghia válasza btudos (#12547) üzenetére


bull84ghia
őstag

Köszönöm a választ, consono neked is.
Egyenlőre ott tartok hogy nem látja pc a telefont így nem tudok rá custom romot rakni. Ez a telefon nem egy népszerű mert magyar leírást nem sokat találtam róla :U

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.