Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53251) Tikakukac válasza RazoR (#53249) üzenetére


Tikakukac
titán

Csak sikerül ipari körülmények között egy elosztót megcsinálni, ha nekem ment itthon akkor nekik is:B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#53252) Jim Tonic válasza Tikakukac (#53251) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Na, egyszerre fogalmaztuk meg. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#53253) Jim Tonic válasza rup1u5 (#53243) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ménem feketét vettél? :D
Nekem nagyon beváltak. Kíváncsi leszek nálad.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#53254) syC


syC
addikt

Totálértelmetlenpackage befutott:

Ez a matt fekete cső, ez valami baromi jó így első blikkre. Szinte megtörhetetlen. Majd ha lesz egy kis időm, csinálok egy összehasonlítást a duraclearrel.

(#53255) LLKobe válasza syC (#53254) üzenetére


LLKobe
veterán

Tényleg jól néz ki! Miféle cső ez?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#53256) Tikakukac válasza LLKobe (#53255) üzenetére


Tikakukac
titán

Kinézetre ez kopp benzin vagy vízcső.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#53257) rup1u5 válasza Puma K (#53246) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Jó cucc! Én egy ilyet fogok beüzemelni most.

#53253 Jim Tonic: csak fehér volt és nagyon kellett!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#53258) Atke válasza LLKobe (#53255) üzenetére


Atke
senior tag

Ek-tól jött a csomag, így gondolom

EK-Tube ZMT Matte

(#53259) syC válasza LLKobe (#53255) üzenetére


syC
addikt

"Gyári EK" matte zmt cső.

(#53258) Atke: :R

[ Szerkesztve ]

(#53260) bombibmw válasza syC (#53254) üzenetére


bombibmw
veterán

Nézegettem én is ezt a csövet, mert jól nézne ki a mattsága a konfigban, de sajnos nincs 13/10-es, a csatikat meg nem tudom mind lecserélni.
Vagyis letudom, csak nincs értelme. :)

(#53261) MPowerPH válasza DigitXT (#53248) üzenetére


MPowerPH
félisten

A megbizhatosag alatt mit ertesz?

Don't Tread On Me

(#53262) DigitXT válasza MPowerPH (#53261) üzenetére


DigitXT
félisten

Régebbi szoftververzióban volt, hogy konkrétan eltűnt az eszköz...:))

(#53263) MPowerPH válasza DigitXT (#53262) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az kiraly... Bar biznek benne, hogy a 6-os verzioval mar ez nem fordulhat elo. Ha usb -vel kotod be a pumpakat es az aramlasmeroket, akkor egy hub -on keresztul? Azert 4 eszkozrol beszelunk, meg ugye ott van maga az Aquaero is, ami szinten usb -kerestul megy.

Don't Tread On Me

(#53264) mpierre válasza DigitXT (#53262) üzenetére


mpierre
veterán

Az most is előfordul. Újraindítás után persze megtalálja. Igaz ez még a 2016-os szoft, amit az usb high flow szenzorhoz lehet letölteni.

Szerk.: Ha ez a régebbi verzió, akkor nem írtam semmit. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#53265) Puma K válasza RazoR (#53249) üzenetére


Puma K
veterán

Persze írok véleményt, de igazán akkor lesz érdekes a dolog mikor megjött a vezérlő és a megrendelt ventilátorok is megérkeznek amiket majd jól ráaggatok mind: 3x 3db fekete vagy 3x 3db fehér

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#53266) RazoR válasza Puma K (#53265) üzenetére


RazoR
veterán

Nem is tudtam, hogy ebből létezik fekete! :Y

(#53267) TaaT válasza RazoR (#53266) üzenetére


TaaT
veterán

Mondjuk nem is néz ki olyan jól mint a fehér. :)

Give them hell Ukraine!

(#53268) RazoR válasza TaaT (#53267) üzenetére


RazoR
veterán

Hát ez olyan kinek mi....
Nekem jobban tetszik. :K

(#53269) proci985 válasza syC (#53254) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

erdekes lenne.

egyebkent a matt fekete remek, kb annyira jol hajlik mint a primochill csovek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#53270) TTomax


TTomax
nagyúr

EK Coolstream XE-s radiátor a van valakinek?Mennyire hüthetö egy oldalas ventivel?Egy 480ast néztem ki.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53271) seniman válasza TTomax (#53270) üzenetére


seniman
addikt

A tesztek szerint megoldható,de nem lesz lopakodó belőle. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#53272) TTomax válasza seniman (#53271) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen ezt én is így láttam.Lenne a rendszerben egy EK 420CE meg egy EK480XE.Mindezt egy 4930K 1080Tire,szerintem elégnek kellene lennie még ha egy oldalról ventizem is.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53273) bombibmw válasza TTomax (#53270) üzenetére


bombibmw
veterán

Nálam 360 XE van.
Simán átfújják az Apache Blackek, még viszonylag alacsony ventifordulaton is.

(#53274) hellboy0415


hellboy0415
aktív tag

Hali. Elég elvetemült egy ötlet de lehetséges hogy ez kapcsoljon 12 db ventit venti vezérlőn keresztül úgy hogy a vezérlő 12 voltos ágát kapcsolna pl 30 fokos víznél? A vezérlő egy sima 12 csatornás potméteres.

Samsung S20 ULTRA

(#53275) RazoR válasza hellboy0415 (#53274) üzenetére


RazoR
veterán

Szerintem simán kivitelezhető és nem is rossz ötlet! :K

(#53276) hellboy0415 válasza RazoR (#53275) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

Csak azért gondoltam erre mert nem nagyon van több 10 ezrem drága felügyeleti eszközre a vízkörbe. ez a kis hőfokszabályzó pedig szépen bekapcsolná a ventiket ha a víz eléri a megadott hőfokot. A gép szépen csendben lenne netezés vagy filnézés közben. Már csak az a kérdés hogy ugye a potméteres szabályzó 5 voltos ága simán menne tovább a 12voltos meg a szabályzón hogy nincs semmi extra elektonika akkor nem fogja bezavarni?

Samsung S20 ULTRA

(#53277) RazoR válasza hellboy0415 (#53276) üzenetére


RazoR
veterán

Ki kell próbálni, hogy úgy működik e ahogy az elgondoltad.

(#53278) LLKobe válasza hellboy0415 (#53276) üzenetére


LLKobe
veterán

Miért nem veszel egy hőmérős záródugót, meg egy pwm elosztót? Fillérekből megoldható, csak a speedfan-t kell bekonfigolni és kész.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#53279) hellboy0415 válasza LLKobe (#53278) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

Hőmérő már van a rendszerben digit kijelzővel. A pwm elosztó nem jó mert sima 3 pinesek a ventik. A hőmérő riasztást ad ha a víz eléri a 40 fokot és akkor feltekerem a potikat de ez ugye csak game közben van. Azért veszek egy ilyet hogy ne nekem keljen tekergetni és a ventiket lecserélni pwm-esre.

#53277) RazoR Meg rendeltem. Pár nap múlva itt lessz és ha beépítem akkor majd írok mik a tapasztalatok. MADE IN HOME KÓKÁNY :DDD Kici ocó kinai :DD

Samsung S20 ULTRA

(#53280) RazoR válasza hellboy0415 (#53279) üzenetére


RazoR
veterán

Nincs ezzel baj, nekem kifejezetten tetszik az ötlet!

(#53281) hellboy0415 válasza RazoR (#53280) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

Köszönöm :R

Samsung S20 ULTRA

(#53282) LLKobe válasza hellboy0415 (#53279) üzenetére


LLKobe
veterán

Nekem se pwm-esek a ventijeim... Mind az 5 speedfan-nal van vezérelve, cpu és gpu hőmérsékletek alapján.
De ha van egy alaplapra dugott hőmérőd, arra is lehet állítani a vezérlést.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#53283) LLKobe


LLKobe
veterán

Egy kis helyzetjelentés: mióta bekötöttem helyesen a VGA blokkot, a GPU stabilan megáll 45 fokon. Néha egy pillanatra felugrik 46-ra, de azonnal vissza is esik. Mindezt maximum 40%-on pörgő ventikkel a radiátorokon. Tehát 5-6 fokot számít a helyes csövezés. :C

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#53284) Leon77 válasza LLKobe (#53283) üzenetére


Leon77
őstag

:C

Nálam 3 fok volt az EK jetplates cpu blokkot sikerült fordítva bekötnöm egyszer :K

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#53285) Atke


Atke
senior tag

Az lenne a kérdésem hogy ha Bridge-l összekötött kártyát szét szedek akkor csak ilyen terminal linket tudok venni hozzá? nincs meg a gyári pom pedig az jobban kellene mint a plexi... A direkt nem jó! aminek felül van a portja.

[ Szerkesztve ]

(#53286) TTomax válasza bombibmw (#53273) üzenetére


TTomax
nagyúr

Végül ez lett a 480as radi... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53287) TTomax


TTomax
nagyúr

Holnapra itt a radi,kell a leeresztő port így végül a HWlabs Black Ice SR2 Xtreme 480ra esett a választás.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53288) seniman válasza TTomax (#53287) üzenetére


seniman
addikt

16 vs. 9FPI,ezt biztos könnyebb lesz átfújni. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#53289) m0h0senator válasza LLKobe (#53282) üzenetére


m0h0senator
őstag

Speedfan egy érzékelőt sem ismert fel az X99 Saber-en. Ezért nem is tudom használni, csak a saját szoftverét, vagy aquaero.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53290) MPowerPH válasza TTomax (#53287) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez szellosebb, mint az UT60 -am. Sulyra mennyi az annyi? Nem talalok infot rola.

Don't Tread On Me

(#53291) TTomax válasza MPowerPH (#53290) üzenetére


TTomax
nagyúr

A shipping weight 2.35kg,sajnos mást én se tudok még róla.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53292) MPowerPH válasza TTomax (#53291) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ha megjon, es lemerned, megkoszonnem. :)

Don't Tread On Me

(#53293) TTomax válasza MPowerPH (#53292) üzenetére


TTomax
nagyúr

Megpróbálom! :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#53294) rup1u5 válasza LLKobe (#53282) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Hogyan állítottad be speedfan-el? Én jelenleg az alaplaphoz tartozó fapados szoftvert használom ami nem túl jó és szívesen lecserélném.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#53295) LLKobe válasza rup1u5 (#53294) üzenetére


LLKobe
veterán

Link

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#53296) proci985 válasza TTomax (#53286) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ahogy nezem ez a vastagabb modelljeik fin countja rendben van.

nekem egy 280as stealthom van a szeriabol, az egy kifejezetten jo, de irdatlanul restriktiv radiator korai thermalrightokat idezo fin setuppal.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#53297) Frenky89 válasza proci985 (#53296) üzenetére


Frenky89
őstag

HWLabs-éknál, hogy a szöszben van az hogy némely radikhoz "kvaliti" műanyag port lezáró csavarok járnak másokhoz meg normális fém? :Y

[ Szerkesztve ]

(#53298) rup1u5 válasza LLKobe (#53295) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Köszi!
Nem tudom ezt eddig miért nem láttam, pedig követem a csatornáját régóta.

(#53297) Frenky89:
Az a 420-as de jól néz ki! :Y

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#53299) TESCO-Zsömle válasza syC (#53254) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez miféle cső is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53300) diiCo


diiCo
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek véleménye erről a hűtőről?' DEEPCOOL Captain 360 EX '. Kapóra jönne a fehér borítás es tetszetős is, csupán a teljesítményével nem vagyok tisztában. Esetleg tud valaki segíteni?

Tisztelettel! :R
DiiCo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.