Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52751) Tikakukac válasza hellboy0415 (#52750) üzenetére


Tikakukac
titán

Aquatuning, magyar shopból sajnos nem vásárolhatok sem elvből, sem gazdasági megfontolásból, Phobya talán amúgy ami van, de mindegy is, ugyanazok.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#52752) hellboy0415 válasza Tikakukac (#52751) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

Alin találtam ezt. Szerintem ez jó lessz

Samsung S20 ULTRA

(#52753) Tikakukac válasza hellboy0415 (#52752) üzenetére


Tikakukac
titán

Passzolom, ilyenem nem volt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#52754) LLKobe


LLKobe
veterán

Bakker... Alig 2 napja lett kész a gépem, de már azt nézegetem a neten, hogy hogy lehet szépen hajlítani 12mm-es rézcsövet... :(((

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#52755) hellboy0415 válasza LLKobe (#52754) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

:C Az jó mert kb én is így vagyok. Alig pár napja került víz a gpu-ra és már azt nézegetem, hogy kellene még 1 radiátor és víz szűrő. De szerintem ez normális dolog mert aki nem kompaktot használ mindig talál valamit ami keeeeeelllll. :K

Samsung S20 ULTRA

(#52756) mpierre válasza LLKobe (#52754) üzenetére


mpierre
veterán

Nem nehéz a rezet hajlítani, csak kell hozzá szerszám. Illetve bizonyos íveket erősen át kell gondolni... :DDD

Nálam most nyugi van. Még a bios reset kapcsoló kábelét sem harisnyáztam be... Aztán a kis megtámasztó plexi tömb se készült el, vagy abból kettő. Meg aztán az odd se feketült még be. Azért physx-re kártyát már keresgélek egy ideje, de még nem vitt rá a lélek.

Ehelyett inkább hangfalat építek. :))

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#52757) LLKobe válasza mpierre (#52756) üzenetére


LLKobe
veterán

Ahogy néztem 2m 12mm-es lágy rézcső nem lenne egy nagy összeg, csak kell egy hajlító szerszám hozzá...
Állatul nézne ki krómozva :B Onnan már csak 10db fitting kell:D
Ja, meg egy TG oldallapos ház...

(#52755) hellboy0415: Most már teljesen elégedett vagyok a funkcionalitással, és a hűtéssel is. Már csak a kinézetét pimpelném még egy kicsit. De igyekszem lebeszélni magam, a hülyeségnek is megvan a határa.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#52758) mpierre válasza LLKobe (#52757) üzenetére


mpierre
veterán

Van egy hajlítóm, meg csővágóm is... kölcsönbe.

Az első gépemnél én is ezt terveztem, de megakadt a dolog. Csak lakkozva voltak a csövek. A króm / nikkel kimaradt.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#52759) LLKobe válasza mpierre (#52758) üzenetére


LLKobe
veterán

Na bakker köszi:D Már majdnem sikerült lebeszélnem magam... Ráadásul tudom is merre vagy, a jelenlegi házam tőled vettem:)

Ha esetleg elszánnám magam a dologra, kereslek :B

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#52760) Leon77 válasza hellboy0415 (#52752) üzenetére


Leon77
őstag

Nekem ilyen van, éppen tegnap tisztítottam ki, adnak hozzá 3 betétet, nekem ebből kettő van benne és mindent megfog.

nem nyúlsz mellé, jól működik.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#52761) hellboy0415 válasza Leon77 (#52760) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

Ok nem nyulok mellé de a sok közül neked milyen van: Plexi és fém ? vagy plexi, vagy csak fém? Nem tudok dönteni, a plexi tetszik de félek hogy megreped és ázás lesz.

Samsung S20 ULTRA

(#52762) LLKobe válasza hellboy0415 (#52761) üzenetére


LLKobe
veterán

Én úgy általánosságban mindenhol a rezet választanám a plexi helyett, ahol csak lehet.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#52763) hellboy0415 válasza LLKobe (#52762) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

Az ok de honnét tudhatom meg hogy az a kis szűrő miből van? Olyan nagy titok övezi hogy az elnök számát előbb meg lehet tudni. Szerintem MADE IN AL kicsi az esély a cu-ra. :DDD

Samsung S20 ULTRA

(#52764) Leon77 válasza hellboy0415 (#52761) üzenetére


Leon77
őstag

Nekem ilyen van, fekete.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#52765) hellboy0415 válasza Leon77 (#52764) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

Igen ezt nézegettem én is. Miből van? Full fém az egész és a közepe üveg?

Samsung S20 ULTRA

(#52766) proci985 válasza DigitXT (#52744) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, 60 fok folott a D5 tomitese mar ereszt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52767) Leon77 válasza hellboy0415 (#52765) üzenetére


Leon77
őstag

Fém és egy plexi vagy petg cső van benne. Tolajdonképen két menetes fitting egy közdarabbal és te döntöd el, hogy hova teszed a szűrőbetéteket.

A külső rész fém aluminium, a két fitting rész, ami vízzel is érintkezik festett réz.

Nekem minden radiátorom az apróról van (és van 5 darab) és mindig jön belőlük minimális szennyeződés, pedig sokszor átmostam már őket, de kb félévente kipucolom a szűrőt és jó.

Én nem csapokat, hanem gyorscsatikat használok, drágák voltak, de megérte. 5 perc ki és beszereléssel, tisztítással együtt.

Viszont vegyél erősebb pumpát. nekem egy dcp 4.0 18 watttos van ami 4,8 volton megy. (két radival maxon összeszívta a lágy csöveket olyan erős és az aprón vettem 5k-ért.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#52768) rup1u5 válasza Leon77 (#52767) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Milyen gyorscsatikat használsz? Esetleg Ali-n tudsz valami értelmeset ajánlani?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#52769) hellboy0415 válasza proci985 (#52766) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

Lehet hogy ereszt, nincs ilyen tapasztalatom de ki hagyja vizet 60 fölé menni?

Samsung S20 ULTRA

(#52770) Tikakukac válasza rup1u5 (#52768) üzenetére


Tikakukac
titán

Számolhatsz 10k-val csatinként. Aliról instant lőheted le magad, a gyorscsati az amit még a nagyobb márkák sem bírnak rendesen kihozni, ha nem akarsz áztatni azt rendesen veszed. 25k volt nekem a 2 pár, de kopp, tökéletesek.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#52771) rup1u5 válasza Tikakukac (#52770) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ugye nem EK!? :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#52772) Tikakukac válasza rup1u5 (#52771) üzenetére


Tikakukac
titán

Nekik szerintem ilyenük nincs is :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#52773) proci985 válasza hellboy0415 (#52769) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

fogalmazzunk ugy, hogy nem mukodott rendesen a szabalyozas.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52774) DigitXT válasza proci985 (#52766) üzenetére


DigitXT
félisten

Jól sejtem, hogy tapasztalat?:DDD Én csak az elméletet tudom, hogy azt írják,
az a max.:K Meg amúgy itt-ott olvasgattam, hogy csövek is kilágyulnak, stb.

(#52775) proci985 válasza DigitXT (#52774) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:DDD

azt hiszem olyan 62-63 fok korul lehetett a viz amikor lelottem. csovek is kilagyulnak, az EK hollandik itt kitettek magukert (meg a 16/10es primochill), nagyob baj nem lett. ill valszeg itt gyogyult bele a supremacy tetobe az egyik O gyuru hollandistul (vagy amikor keson vettem eszre, hogy a DCP2.2 keptelen megmozgatni a vizet egy szallitas utan).

a D5 X140 mentsegere legyen mondva, hogy egesz minimalis bleedinget produkalt es ahogy visszahult utana azota is rendben ment.

szoval igazabol lehet 25 fok kb a gpu blokk meg 10-15 a cpu terhelesen a vizhez kepest, de a VGA jellemzoen kibir 90 fokot meg a CPU is, a problema az az, hogy a tomitesek es a csovek nem birjak. fontos, az xres ugye hengertartaly szoval ragasztottal nem biztos, hogy ilyen szerencsem lett volna. szoval amikor beut a CPU / VGA hovedelme akkor van annal joval nagyobb baj is. a primochill akkoriban az egyik legdragabb cso volt, tetejeben 3mmes fallal, az EK hollandis csatik meg elegge fogjak a csoveket. a hengertartaly szinten biztonsagi megoldas, acetat top meg egyedul a cpun volt, a gpukra pom kerult mert az jobban birja.

ami tortent egyebkent, hogy a vezerles valamiert nem adott ra feszt. ezzel nem is volt baj hiaba 16 fokban volt a gep osszerakva (skandinavia megural), hanem hogy volt egy het 30+ fokkal es borderlands 2vel (ez kb 800+W fogyasztas orakon keresztul visszahulesi periodus nelkul) es nem kaptak feszt a ventik amitol megrekedt a meleg. ezutan volt, hogy a biztonsag kedveert beraktam 40%al tobb radi feluletet meg a felso 120as sflexek helyett bement 2x200as lehuzni a meleget a hazbol

meg ujbol raneztem a vezerlesre es 50 fok korul elvileg az osszes venti mar maxon megy. mondjuk a jelenlegi vezerlessel 40-45 fokon szokott a viz tetozni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52776) Leon77 válasza rup1u5 (#52768) üzenetére


Leon77
őstag

Én ilyet használok és itt is vettem. Nagyon jó, egy csepp víz sem megy el, amikor széthúzom.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#52777) Tengo válasza Leon77 (#52776) üzenetére


Tengo
aktív tag

Jól néz ki, mekkora lehet az ellenállása?

(#52778) Leon77 válasza Tengo (#52777) üzenetére


Leon77
őstag

Nem tudom, a levegőt könnyen atfujtam rajta.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#52779) Tikakukac válasza Leon77 (#52778) üzenetére


Tikakukac
titán

Aranyos :B Ez az ujjbegyek között kenegetett olajelemzés szerelőknél, ami hát szintén érdekes :B

Ha áramlás akkor QD4 nincs kérdés. De túl buci. Az optimális méret és áramlás szempontból gyorscsatiból a QD3, de szigorúan ezüstben. A fekete ebből is úgy rohad szét belül, hogy már csak azt veszi észre az ember, hogy a csati full kuka.
Elviekben az Alphacool QD3 is ugyanez, egy kevéssel többet fojt a rendszeresen, cserébe talán olcsóbb 1-2k-val. Én a kegyetlen választék miatt vettem anno Koolance-t.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#52780) Madai95


Madai95
tag

[link]

Ez is olyan gyors csatlakozó amit ha szét húzok nem folyik a víz?

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#52781) Tikakukac válasza Madai95 (#52780) üzenetére


Tikakukac
titán

A logikai elv ezeknél az olcsóbb cuccoknál az, hogy gyakorlatilag a stoppos slag csatikat másolja.

2 szempontból lesz rossz: ez fog folyni és ez piszokul fogja a rendszert. Nem azért fele annyi, mint a rendes rugós változatok, mert kicsit rosszabb, hanem mert totál más.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#52782) Madai95 válasza Tikakukac (#52781) üzenetére


Madai95
tag

Köszönöm gyors válaszod így minden világos , a fotókrol el se tudtam képzelni hogy ez gyors csatlakozó azthittem csak a csövet lehet szétszedni vele de attól még folyni fog

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#52783) Tikakukac válasza Madai95 (#52782) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez is végül is az, de teljesen más. Ez tényleg inkább kényszermegoldás. A klasszikus gyorscsati, ami cseppmentes az a nagy rugós amikről fentebb beszéltem/tünk.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#52784) Madai95


Madai95
tag

A napokban érkezett egy hőmérő szenzorom, Hova érdemes azt berakni? Ha az abból kapott értékből akarom vezérelni a ventilátorokat , a köröm: Tártály->Pumpa->Mora3->VRM block->cpu block -> gpu block
helyek a tartályon a pumpán a radin be és ki menetnél vannak valamint egy T-csatlakozó van a cpu és a vrm block közt

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#52785) DigitXT válasza Madai95 (#52784) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha csak egy hőmérő van, én a radi elé tenném: annál biztosan nincs
melegebb víz a rendszerben, lehet rá nyugodtan szabályzót állítani...

(#52786) Zsírkrétamen válasza DigitXT (#52742) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Na azóta kicsit változott a helyzet, tudok mondani víz hőfokot, és került a morára egy 20cm-es venti.
Viszont a gond még mindig megvan. A víz jelentősen lehűlt, a mora már csak langyos, a felső kártya továbbra is hideg, és az alsó is jó, kivéve a vrm 1-et.
Felső videókártya 55-60 fok maximum, vrm 1 és kettő is 50-60 fok körül van. Alsó videókártya max 65 fok, vrm1 megint 80 foknál, a vrm2 pedig 55-60fok.
Cpu hőmérséklet szintén jó, 40 foknál tetőzik, a vízhőfok pedig 30, max 35 fokos.
A 240-es radin a két ventillátor 1300-1500rmp-el mennek, és a morán lévő venti meg fix 700rpm-el dolgozik. Ezek ennyit bírnak, fixen ennyit mennek idle és terhelésen is.
Furcsa ez a dolog, mert amint lekapcsolom a terhelést fél perc sem kell, és a vrm1 vagy 40 fokot esik.

BMW001: Már nem nagyon tudok hova légáramlást tenni. Már tényleg csak arra tudok gondolni, hogy mi van ha a házban reked meg a meleg, de jelenleg még az oldallap is le van véve és érzem ahogy az első ventik azért átfujják a házat. Egyébként mora 2-őm van. Igen, nézegettem már ezeket :K Viszont érdemi tesztet nem láttam róluk, meg azt sem, hogy használnák. Egy akkora kit amit linkeltél még talán el is férne, esetleg váltanám vele a morát, de nem tudom, hogy ez érdemben mivel bír el, mit tud lehűteni.

(#52787) TTomax


TTomax
nagyúr

Sziasztok,tudtok-e nekem ajánlani egy jó pumpa/res combot.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#52788) tomcat78 válasza TTomax (#52787) üzenetére


tomcat78
őstag

Azért ez erősen függ a méretbeli,kialakítási elképzelésektől.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#52789) TTomax válasza tomcat78 (#52788) üzenetére


TTomax
nagyúr

VGA/CPU lesz rajta,most van egy 360as meg 240es slim radim,de valószinü egy vastagabb radit be kell raknom az egyik sőt lehet mindkettő helyére.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#52790) tomcat78 válasza TTomax (#52789) üzenetére


tomcat78
őstag

Akkor valamelyik d5 variáns esetleg ddc lesz jó sztem.Gondolom nem előlapi(5.25-ös) cuccra gondolsz,hanem valami hengeresre.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#52791) seniman válasza Zsírkrétamen (#52786) üzenetére


seniman
addikt

A vrm-en érdemes lenne gap padot cserélni valami minőségi fajtára,volt már ilyen probléma 290-el itt a topikban.A Mora2 ellenállása meg a csőkígyós redszere viszont a pumpának adja fel a leckét.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#52792) DigitXT válasza Zsírkrétamen (#52786) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem értem, hogy milyen gond van meg? Tök jó hőfokok. Ha a VRM hőmérséklet
aggaszt, nem kell aggódni, azok bírják, de ha mégis zavar, akkor ott vmi gap pad
lehet rosszul rárakva, ha 20-25 fok eltérés van a másikhoz képest. Ha egyáltalán
azt méri a kártya, és nem vmi egészen mást... Mindenesetre nagy baj nem lehet.

Semmi furcsa nincs a 40 fokos esésben sem. Nincs terhelés, nincs ami fűtse.:D
De van egy ilyen hőlépcsőd, az tény, ezért mondom, hogy esetleg gap pad gond.
Arra kell vigyázni, hogy ha sötétben mész a szobába, el ne botolj a hőlépcsőben.

(#52793) Zsírkrétamen válasza DigitXT (#52792) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

A gond továbbra sem oldódott meg :U Az alsó kártya vrm1-je még mindig képes elszállni. Az amit írtam kb 20 perc után produkálta (~80fok), aztán inkább leállítottam, szerintem megint elment volna 90+ fokig. Nem volt több időm rá, így inkább másik algóval hagytam itt, de az nem ad teljes memória terhelést (60%), így a vrm is csak 65 fokos maradt. De a víz már egyáltalán nem melegszik fel annyira, mint eddig.

Tudnál linkelni olyan thermal gap-ot ami tuti jó? Ezeknek az egyik oldalán van valami ragasztó, csak kivágom méretre és ennyi? Csak mert sosem raktam még fel ilyet. Mindkét hűtő blokkomat használtan vettem, voltak már rajta gap-ok (hát igen, ez még lehet gond, eleve használt, lehet száradt gap-ok voltak a heatkiller-en, és azóta már 2 éve megy).

A másik meg, hogy előbb-utóbb úgy is jól jönne egy d5. Viszont eddig ilyen egybe pumpa-tartály kombót vettem, így hát nem igazán tudom hogy állnak ezek össze. Kell gondolom egy pumpa, mondjuk ez, meg egy ilyen tartály és ennyi?

(#52794) seniman válasza Zsírkrétamen (#52793) üzenetére


seniman
addikt

Gap padból olyat nézz aminek minél magasabb az mK/W értéke.7 alattit ne is nézz,a Thermal Grizzly-nek van 8-as,az Alphacoolnak,Phobya-nak 11-es,ha jól emlékszem.A non plus ultra a Fujipoly Extreme,de ezt az ára is tükrözi.A vastagságot meg gondolom a Watercool oldalán meg lehet nézni.Pumpa-tartály kombó van bőven D5-ből is,szét kell egy kicsit nézni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#52795) rup1u5 válasza Leon77 (#52776) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ugye nem akkorára szűkül be a belső átmérője mint az a két pici luk ott középen!? :Y

Marad inkább a szivacs a res-be módszer. :K

(#52775) proci985:
Hogy megy az új vas? Sysclean-t végül is használtad?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#52796) proci985 válasza rup1u5 (#52795) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

allat, bar az alphacool tetovel a d5 hajlamos rezegni par fordulaton.

viszont tok jo a pwm szabalyozas, foleg a mostani rendszerrel aminek az egyes fokozat biztos nem lenne eleg.

nem mostam at vegul. Te igen?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52797) Zsírkrétamen válasza seniman (#52794) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Hát az a helyzet, hogy akárhogy is keresem a neten, hogy milyen gap pad való ehhez, semmi infót nem találtam. Ezt a képet találtam, de ez alapján én nem tudom eldönteni hány mm-es. Én 1mm-esre saccolom. Pumpa-tartály kombót láttam, hogy ek-ból van, meg még pár gyártónak, de pl merlinen 30 környékén kezdődnek ezek, nekem ennyit nem ér. Azért kérdeztem, hogy amit linkeltem ahhoz kell-e még valami, vagy full szar amit néztem?

(#52798) MPowerPH válasza Zsírkrétamen (#52797) üzenetére


MPowerPH
félisten

Miert nem vadaszol aprorol hasznaltan? :)

Don't Tread On Me

(#52799) Zsírkrétamen válasza MPowerPH (#52798) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Mert nem igen találtam most d5-öt. Vagy ha igen, azt sokalltam. Meg aztán 2 hónap múlva szintúgy ki tudja mi lesz, ezért néztem első sorban újonan.

(#52800) Leon77 válasza rup1u5 (#52795) üzenetére


Leon77
őstag

10 mm a belseje.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.