Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2752) norby_42 válasza #40993792 (#2751) üzenetére


norby_42
aktív tag

Bocs, már nem tudom szerkeszteni. HA-ra akarom felrakni, de még nem volt időm fényképezni

Eat pasta, run fasta

(#2753) Clay válasza norby_42 (#2752) üzenetére


Clay
senior tag

Küldtem privit

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#2754) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy sportra 10 ezer körül van e valami használható vezeték nélküli fülhallgató? Van otthon egy kínai kb 2000 forintos airpods koppintásom amivel csak az a bajom, hogy futás közben elmozdul és ilyenkor elvesznek a mély hangok. Egyébként stabil, nem esik ki a fülemből. Futáshoz és súlyzós edzéshez szeretném használni. Mély orientált hangzást kedvelem. Tehát a lényeg minél több mély és futás közben ne mozduljon el, ne essen ki a fülemből. Van ilyen a 10 ezres árkategóriában? Külföldi rendeléstől sem zárkózom el.

[ Szerkesztve ]

(#2755) Breki válasza kinghaxor (#2754) üzenetére


Breki
veterán

Én most néztem egyik legjobb Bluetooth hangfal gyártót, hogy van-e akcióban a kedvenc hangszóróm, és ott pont most láttam, hogy ezt ajánlják sportoláshoz.

De ugye ez a kialakítás nem biztos, hogy mindenkinek bejön meg nincs róla saját tapasztalatom, úgyhogy mielőtt az itteni sznobok beszólnak, csak a stabilabb futáshoz való kialakítás miatt mutatom.


[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#2756) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok!

A tronsmart spunky beat fülesemről az M-es gumiharang egyik fele eltűnt, valahogy leesett.
Tudtok olyan gumit linkelni amivel tölteni is fog a tok? ( ha jól emlékszem erre mondtátok, hogy nem passzol más haranggal a bölcsőbe.)

(#2757) tigipuf válasza Breki (#2755) üzenetére


tigipuf
senior tag

Itten nincsennek sznobok,:Ntessék átfáradni a vezetékes szekcióba talán ott akad,, :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#2758) kiss006


kiss006
csendes tag

Sziasztok, uj vagyok ilyen témában es az erdekelne hogy kb 10-12ezer ftig melyik a legjobb vezeték nelkuli fulhallgato? Spunky Beatet es a Haylou gt1 plust nezegettem, de esetleg masok is szóba johetnek. Nalam a hangzas ami fontosabb, uzemidon felul is.

[ Szerkesztve ]

(#2759) Yany válasza kiss006 (#2758) üzenetére


Yany
addikt

Nekem 2 db Spunky Beatem is van. Mindegyik nélkülözi a mélyet, de úgy teljesen. Kapcsolati szakadozások nekem abszolút nincsenek, mint drágább füleseknél (pl. Jabra Elite Active 65T), hangereje szerintem túl kevés (nem szoktam hangosan hallgatni, de városi zajban egyszerűen kevés). AptX ide vagy oda, néha Youtube-on azért eléggé késik a hang. Mondjuk abban sem vagyok biztos, hogy tényleg AptX-en kapcsolódik, mert semmi nem árulja el, csak a dev. menüben tudom kiválasztani, hogy mivel kapcsolódjon, de hogy azzal is megy-e, fogalmam sincs (S9+). Az érintéses vezérlés szerintem borzasztó (direkt ilyet akartam, de már nem akarok): 3x kell tappolni, hogy hangerőt növeljek/csökkentsek. Alig az esetek felében akarja a hangasszisztenst hívni, ami 2 tap. Borzalom. Rá lehet érezni, de folytonos feszült odafigyeléssé teszi a vezérlést, nehogy félrenyúlj.

Szóval Spunky Beat-em van, de már keresem az utódját, akármilyen olcsó is, nem ajánlom. Ha legalább a hangzása frankó lenne... de ennyire mélyben vérszegény fülest még életemben nem hallottam.

Apropó, ha már utód.

Van olyan TWS, ami..?
- Nyomógombos, nem touch-os,
- Sporthoz is ajánlott (ipxx és nem esik ki futáskor),
- Agybadugós (tehát nem olyan mint a Galaxy Beans Buds),
- Van mélye, és tiszta magasa,
- Van aktív zajszűrése,
- Van AptX (vagy valami rendesebb, minőségibb Bluetooth átvitel),
- Bírja 3 órát legalább (ez nem nagy igény, a legtöbb bőven teljesíti),
- Nem kerül egy jacht árába?

Az Anker Liberty 2 Pro-t néztem, de azt sporthoz pont nem annyira ajánlják, a Bose Soundsport Free meg nekem nem annyira tetszően szól. Egy Active 75T, vagy Momentum 2 nagyon bejönne, de brutálisan drága. Ráadásul ezek sem mind teljesítik a fentiek mindegyikét, de jó áron tudnék engedni egy-egy szempontból (pl. ha érintős, de rendesen kitalálták, nem úgy, mint a Spunky-t és minden más szempontból meg nagyon jó).

Köszi, ha valakinek van tuti tippje. :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#2760) patomi válasza kiss006 (#2758) üzenetére


patomi
őstag

Soundpeats truedot, Edifier X3, TWS1 ebben az ársávban ezek közül érdemes válogatni. Meg amiket te is írtál.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2761) patomi válasza Yany (#2759) üzenetére


patomi
őstag

Ha ennyire magasak az igények, korábban NoVa által említett HiBy WH3, vagy Edifier TWSNB2 is érdekes lehet. (Utóbbiról sajna sok info még nincs) legalább drága. De itt játszik a mifo o7 is pl.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2762) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Sziasztok!
Egy Tronsmart Spunky Encore-féle félig csalódás után rendeltem egy Floveme TWS-t, és ez sokkal jobban bejött, viszont ismét váltanék.
Basshead lévén valami dual driveresre gondoltam, kapásból a BW-FYE7 és a Soundpeats Truengine SE és a Truengine 3SE, amiket találtam. Előbbi 26$ lenne EU raktárból, a többiek pedig 40$-50€ vonalon mozognak, kínai vagy EU raktárból. Preferálnám az EU raktárt inkább.

Kérdésem, hogy megér-e közel kétszer annyit a Blitzwolfon felül valamelyik Soundpeats, ha nem számít az IP védelem, és telefonról youtubeon szoktam zenét hallgatni? Illetve hasonló paraméterekkel van valami más, amire érdemes lehet lecserélnem a Floveme-t? :R

hardverapro.hu/tag/chipman

(#2763) patomi válasza patomi (#2761) üzenetére


patomi
őstag

Shanling MTW100 V2 Kimaradt. Nem elvetendő, azt gondolom.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2764) Yany válasza patomi (#2761) üzenetére


Yany
addikt

Köszönöm a tippeket, utánuk nézek. :R Ahogy elnéztem az NB2 aug. 24-én fog hivatalosan elrajtolni.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#2765) RobbeV0201


RobbeV0201
tag

Sziasztok!

Úszáshoz esetleg tudna valaki ajánlani fülhallgatót? Létezik egyáltalán ilyen?

IPX7es JBL endurance sprint-et néztem ki, megfelelő lehet? Esetleg hasonló árkategóriában van más is? ~15.000Ft.

[ Szerkesztve ]

Könnyen, sőt, kimondottan gyorsan tanulok, csak nem mindig azt, ami le van írva.

(#2766) Zoleee83 válasza CHIPman (#2762) üzenetére


Zoleee83
addikt

Saját privát tapasztalat, nem muszáj egyetérteni vele:
Ugyanez a Blitzwolf van nekem is, nagyon jó hangszíne van, kellően sok a mély benne.
Amiért javaslom hogy maradj ennél, az a BT-hez való csatlakozás.
Van Soundpeats-em is, viszont nekem zavaró, hogy ott ugye a jobbos a master füles és ahhoz csatlakozik a balos, ergó ha csak a balost hallgatnám és visszateszem a tokba jobbost, ugrott a csatlakozás. Ellenben a BW-nél akármelyiket dobom vissza a tokba, szól tovább az amelyik füben maradt, úgy hogy nem is hallom hogy váltott, vagy lecsatlakozott a másik fele.
Nagyon jó hangja van a SoundP-nek is, inkább balanszosabb, BW-nél meg néha fáraszt a sok mély egyébként.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#2767) CHIPman válasza Zoleee83 (#2766) üzenetére


CHIPman
nagyúr

1-2 órás edzés közben hallgatnám sztereóban, szóval igazán egyik sem érint, de jó tudni ezeket, köszi. A hangminőségre nincs panaszod a BW-nél?

hardverapro.hu/tag/chipman

(#2768) Zoleee83 válasza CHIPman (#2767) üzenetére


Zoleee83
addikt

Amennyiben a közeledben lesz a mobil és nem sok-sok méterre, úgy nincs vele semmi gond, stabil jele van, nem dobálja egyáltalán a BT-t, és nagyon kényelmes is, nekem eddig a legkényelmesebb, mert ugye csak a harang van a fülemben és maga a "szerkezet" nem ül be a fülkagylóba. A Soundpeats azért a Qualcomm chip miatt jobb, egyértelműen erősebb jele van, 8-9m után kezd el szakadozni. De mondom ha közel a jelforrás a BW is nagyon jó, szeretni fogod a hangját ha kell mély, de a magas-közép is megvan a 2-2 driver miatt. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#2769) Yany válasza patomi (#2763) üzenetére


Yany
addikt

Ejj, már remegett a kezem az O7 megrendelésen, amikor már a második review-nál említik meg, hogy mélyből egészségesen visszafogott. Németországból tudnék 94 euróért rendelni, de nem merem így. A Spunky-t mindenki szénné dicsérte minden videóban/cikkben miközben annyira nincs mélye, hogy ha a következőnek sem lesz, akkor gyakorlatilag a bt fülesekből úgy en'bloc ki fogok ábrándulni. Pedig a legelső találkozásom elég pozitív volt a BT fejhallgatókkal.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#2770) Zoleee83 válasza Yany (#2769) üzenetére


Zoleee83
addikt

Lehet öregszem, de mostanában szinte minden fülesben olyan szinten túl van húzva a mély hogy hihetetlen. Nézz valami dual driveres fülest, ott az egyik driver csak a mélyé, a másik meg a közép-magas tartományért felel.
Én pl nem tudom élvezni azt ha túl mély hangsúlyos egy füles, rettenetesen elfáraszt, pláne hogy napi 4-6-8 órát hallgatok zenét munka közben.
Pedig rock/blues/metal megy, nem a diumdisu'. :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#2771) RedCactus válasza Yany (#2759) üzenetére


RedCactus
senior tag

Érdekes, amit a Spunky-ról írsz. Nálam van rendesen basszus. Igaz, nem mindegy hogy rakod a füledbe, egy kicsit igazgatni kell és a dugó mérete is számít.
Ha nem aptX-et használnál (mivel ebben csak sima kodek van, nem a HD vagy Low Latency-s) hanem SBC-t, nem késne a hang. Szvsz.

(#2772) Yany válasza Zoleee83 (#2770) üzenetére


Yany
addikt

Ez rám is igaz, anno egy Sennheiser HD fejhallgató 2 percig volt a fülemen. Konkrétan ez volt: https://edigital.hu/fejhallgato/sennheiser-hd-485-fejhallgato-p45504

Olyan szinten bongott a fejemen, hogy rögtön eladtam. Tisztán kiadta, nem torzított, de én nem bírtam elviselni. Szóval értem mire gondolsz, na de nem tudok túllépni a Spunky okozta csalódáson. Ezért is tetszett a múltkori videó, amit be is linkeltem, mert legalább egy egymáshoz képesti értékelést lehetővé tesz.

A másik, amiről egyik Spunky "review" sem tett említést, az a hang-narráció (vagy hívják akárminek is, amikor megszólal egy hang): extrém hangos. Mindezt ráadásul úgy, hogy a Spunky pont nem számít hangosnak, belvárosi zajban alig hallani. De esténként, mikor párosodik a telóval, kiordít az ágyból. Nem normális. Meg a touch visszajelzés csipogása is ilyen. Ezekkel hogy állnak a többiek, mind ilyen erőszakos?

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#2773) patomi válasza Yany (#2769) üzenetére


patomi
őstag

Nos, kinek mi. De szerintem valami gond van nálad, vagy a hallásod, (bár ezt nem hiszem) vagy rossz az illeszték amit használsz. Spunkyt mindenki basszus orientáltnak tekinti, nálad meg semmi. Szóval innen az illeszték. Tedd rá a legnagyobbat és próbáld úgy.
Egyébként mifo O7 ből a 2 armaturást vedd inkább ha azt veszed. Nekem O5 van és szeretem.(egészen meleg lett a hangja) Nagyon jó a mélye, igaz nem bírom ha szét zsongja a fejem a basszus. Nem is tudom, talán Edifier x3-10%.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2774) Yany válasza patomi (#2773) üzenetére


Yany
addikt

Tudod mit, kipróbáltam a közepeset (legkisebbet használtam, az volt kényelmes). Nos, javított rajta, nem is kicsit. Beszarás. Mármint vágom, hogy befolyásolja, de hogy ennyire kiheréli a kicsi a hangját, erre nem számítottam. Most adok neki pár hét próbát, addigra hátha 1-2 akció is befigyel (bár az O7 €94-ért elég jó vételnek tűnik).

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#2775) patomi válasza Yany (#2774) üzenetére


patomi
őstag

No, örülök, ne félj nem ragad a füledbe :D Hajaj ha nem szigetel annyi. De számít a furat hossza, átmérője a tip anyaga, minden.(is) Az O5 után belevágnék az O7-be simán. Sosem tudni meddig megy le az ára, de ez elég jó.
Én most drótos vonalon próbálkozom, egy Tin T3 van úton, ha beválik BT nyakpánt, vagy DAC jön mellé. Aszt annyi.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2776) fabri07 válasza fabri07 (#2756) üzenetére


fabri07
aktív tag

patomi: esetleg ebben a témában nem vagy jártas?

(#2777) patomi válasza fabri07 (#2756) üzenetére


patomi
őstag

A spinfitnek van kimondottan tws illesztéke cp360 néven, bár drága kicsit. Viszont minőség. Vagy alin keres tws eartip vagy hasonló kifejezéssel. Ilyen pl van nekem: [link] elfogadható. Vagy pl ez is [link] . Itthon max complyt tudom, de a tws verzió 10k körül van.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2778) Yany válasza patomi (#2775) üzenetére


Yany
addikt

:R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#2779) fabri07 válasza patomi (#2777) üzenetére


fabri07
aktív tag

Hát igen ez a spinfit majdnem a füles ára :D De biztosan megéri. Nekem csak arra kell, hogy az eredetit pótolja valami. Az első szerintem jó lesz, jó lenne szivacsos, de úgy hallottam, hogy azzal nem megy bele a bölcsőbe normálisat.
Köszi szépen! :R

(#2780) patomi válasza fabri07 (#2779) üzenetére


patomi
őstag

Én ebből rendeltem. [link] hogy milyen lesz majd kiderül ha megérkezik.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2781) fabri07 válasza patomi (#2780) üzenetére


fabri07
aktív tag

Wow lehet berendelem én is hátha belemegy a tokba :D

(#2782) vicze válasza patomi (#2780) üzenetére


vicze
félisten

Elég gyenge eresztés kb. 2x használtam csak ha nagyon nincs más épp nálam. A műanyag tokjuk többet ér mint a harangok... Azt rendszeresen használom a többi illeszték hordozására.

Kemény mint a fene és úgy 0 idő alatt kiugrik, így nagyon nincs semmi értelme.

(#2783) patomi válasza vicze (#2782) üzenetére


patomi
őstag

Ohh, köszönöm. Ezek szerint kidobott pénz. Pedig ígéretesnek tűnt(kép alapján) :R

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2784) Scarabeus


Scarabeus
tag

Ha már itt járunk, Sabbat E12 Ultra kompatibilis minőségi gumiharangot (vagy szivacsot) tudnátok ajánlani ami 1, nagyon maximum 2k? Megéri lecserélni egyátalán a gyárit? Mivel összvissz 16k volt a szerkezetet, nem szeretnék 2kért többért rá illesztéket venni.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#2785) vicze válasza patomi (#2783) üzenetére


vicze
félisten

Hát most reálisabban, hogy 10x ennyi a Comply, nyilván nem 10x rosszabb így nem kidobott pénz, de annyit nem ér mit az ára, ahogy a Comply se éri meg a 10x-es árat.
Ennek az előnye, hogy nem fog tönkremenni mert kemény. A Comply a puhaság miatt és mivel nincs a plusz bevonata így pár hónap alatt szétfoszlik, így több mint fájdalmas az ára hosszútávon. Persze az füleshez kapott ingyen cuccal beetetnek mindenkit. :P

(#2786) patomi válasza vicze (#2785) üzenetére


patomi
őstag

No igen. Én csak próba miatt vettem, tws-re meg mindig macera a tok miatt. Általában a gumiharangok is tökéletesen megfelelnek nekem.
Egyébként van ami ajánlott és nem teljesen elszállt árkategória? A Sony EPEX10-et is néztem, de gondolom nem tws-re való, (?) illetve ha fel is megy lehet, le kell szedegetni.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2787) Yany


Yany
addikt

Csináltam magamnak egy kis kigyűjtést a potenciális jelöltekre, hátha másnak is hasznos:
[link]

A Sound oszlop még nem valós, csak próbálkoztam.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#2788) vicze válasza patomi (#2786) üzenetére


vicze
félisten

Az hogy mi jó a TWS-re az a fülestől és a füledtől függ.
Esetileg bármilyen szivacsos jobb lehet ha nincs pont passzoló szilikonod.
Azt se tudom mennyi fajta illesztékem van de Buds-ra pont a 64Audio-hoz adott lett jó, előtte RHA-t használtam, meg Sony Tripple-t, sportoláshoz meg a Comply TWS szivacsát.
Mivel nem egyformák a füleim(valószínű senkinek :) ), így a jobb oldalnak egy hosszabb vetőcső kell, így különbözővel is használtam.

TWS esetében a legnagyobb szívás a tok... Vagy bele megy van ne, ha meg nem, akkor nem fogod úgyse használni. Ott van még a vetőcső átmérő, a kimenet szélessége és még egy pár dolog... Szóval tuti tipp nincs sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#2789) fericske válasza patomi (#2786) üzenetére


fericske
addikt

Az epex10 nem nagy darab illeszték, szerintem "tokbarát". A Tevi tokjába belefért gond nélkül a legnagyobb is. Egyébként jóféle, jóminőségű illeszték.

(#2790) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Sziasztok!

Mi a legolcsóbb ajánlható BT füles? Agybadugós vagy nem, mindegy. Kintről rendelném. :R

(#2791) patomi válasza fericske (#2789) üzenetére


patomi
őstag

Köszi. Ez jó hír, itthon is kapható emberi áron.

vicze1
Persze persze, nyilván az ember kísérletezik.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2792) Scarabeus válasza patomi (#2791) üzenetére


Scarabeus
tag

Tehát 1200 forintért megéri beruházni egy ilyen illesztékre, mert jóval többet tud mint bármelyik TWS gyárija? :F

szerk: az az 1200 szállítással együtt mindjárt 3k, nekem az sok, de azért választ elfogadok így is. :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#2793) patomi válasza Yany (#2787) üzenetére


patomi
őstag

Mifo 106 dolcsi olyan 32K inkább, nem? Jó kis lista.
Szigorúan magán vélemény: A Mifo o5 jobban szól mint a jabra65t, noha a jabra is piszok jó füles és és ott az app sok szolgáltatással. Szóval ha a 75 nem sokkal jobb a 65-nél akkor nagyon sok érte az a pénzmag.

Tomi0703
Olcsó és jó? Edifier x3-ra szavazok.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2794) Clay válasza patomi (#2793) üzenetére


Clay
senior tag

+1

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#2795) patomi válasza Scarabeus (#2792) üzenetére


patomi
őstag

Nem hiszem, hogy többet tud mint a gyári. Főleg a Sabbat nem fukarkodik vele. Érdemes többet megpróbálni a gyáriak közül. Méret és kialakítás is változatos az alapkészletben.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2796) Scarabeus válasza patomi (#2795) üzenetére


Scarabeus
tag

Értem köszi. Végigpróbálgattam, meg is találtam a megfelelőt, csak azt hittem, hogy amiket ti vesztek Comply meg hasonlók jobb annyival, hogy megérje rá beruházni. De akkor ezekszerint tökéletes lesz nekem a gyári, köszi. :U

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#2797) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Egy régebbi kérdésemet módosítom, hátha így lesz javaslat. In-ear TWS-t keresek 10 ezerig (ali, bangood, bármi lehet). Legfontosabb, hogy a két oldal fizikailag egyforma és külön-külön is használható legyen (mivel a jobb fülemre nem hallok, így egyszerre csak egy lenne használva). Telefonálásra is alkalmas legyen, de ezt elég, ha zárt térben hozza vállalható minőségben.

(#2798) szaszab


szaszab
aktív tag

Megtört a szeretett headset-em kábele (Sony mdr-ex650ap), ezért most váltanék, és most már vezeték nélkülire.
Igényeim: Legalább másfél órát bírjon ki az akksija. Kényelmes legyen, ne essen ki a fülemből biciklizés közben. Szeretem a mély hangokat. (Elektronikus zenéket hallgatok 90%-ban.)

Ha esetleg használt bárki Sony mdr-ex650ap típusút, akkor jelentem, hogy annak a harangja tökéletes volt. Anno vettem egy Xiaomi wireless fülest. A saját harangjaival csak a bajom volt. Mindhárommal kiesett. A Sony megszokott harangjával viszont szépen működött, csak a töltő dobozába nem fért el velük. Szóval elajándékoztam, jó helyen van. :)
Egyéb igény nemigen van. A piszkos anyagiak: 25k-ig mennék el.
A fórumot olvasgatva a BlitzWolf BW-FYE7-et nézegetem... Csak elég lutri lenne megvenni, és úgy járni vele, mint a Xiaomival. :)
Ha esetleg nem felelne meg a harangja... Hol érdemes hozzá gyártatni egyedit?

(#2800) szaszab válasza #40993792 (#2799) üzenetére


szaszab
aktív tag

"mivel a jobb fülemre nem hallok, így egyszerre csak egy lenne használva"
Arra gondolt, hogy szimmetrikus legyen... A jobb oldalit tudja a bal fülében IS használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.